Календар матеріалів

Вручення дипломів випускникам 2022

6 липня 2022 р. у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» було вручено дипломи студентам спеціальностей: «Фінанси, банківська справа та страхування», «Готельно-ресторанна справа», «Облік та оподаткування» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Розпочала вітання випускників в.о. директора коледжу Наталія Ігорівна Лозовська, яка побажала усім миру у вільній Україні, здійснення мрій, вдалих рішень та професійних злетів, а також наголосила, що коледж пишається досягненнями своїх студентів. Увесь захід був сповнений душевної теплоти та щирісті побажань.

Атестація майбутніх фахівців у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»

Підсумком трирічного навчання здобувачів освіти ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» є кваліфікаційні екзамени. Це результат стартового майданчика кар’єрного зростання майбутніх випускників коледжу.

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ У ВСП «ВІННИЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ДТЕУ»

24 червня 2022 року у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» проведено підсумкове
засідання педагогічної ради.
На початку засідання Лозовська Н.І., в.о. директора коледжу, привітала з
виходом на заслужений відпочинок та нагородила грамотами за активну
трудову діяльність викладачів: Віниковецьку Жанну Семенівну, Захарчука
Миколу Сергійовича, Бондар Марію Миколаївну, Примчука Юрія Дем’яновича,
Шньорка Володимира Миколайовича.
Також було нагороджено грамотами за високі показники в роботі та
перемогу в рейтинговому оцінюванні педагогічних працівників: I місце −

"Обережно, вода!"

Надворі літо. Все більше хочеться покинути квартиру й відправитися на природу, здебільшого до річки. Тому саме в пору говорити про воду, а точніше про правила поводження людей на водоймах, аби відпочинок приносив радість.
16 червня 2022 року у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» викладач Олійник Анатолій Васильович провів тематичну виховну годину на тему: "Обережно, вода!" серед студентів груп ПТ-90 й ТРГ-151.

10 червня 2022 р. у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» відбувся День Гостинності

10 червня 2022 р. у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» відбувся День Гостинності. Цей захід, як завжди, викликав інтерес у майбутніх абітурієнтів і їхніх батьків. Коледж відвідали учні загальноосвітніх закладів Вінниці та Вінницької області.
Під час оглядової екскурсії та активного діалогу гості дізнались чимало цікавого про один із найпрестижніших навчальних закладів Вінниччини.

ПЕРЕМОЖЦІ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАД У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»

Згадуючи про досягнення до повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, хочемо подякувати нашим студентам, котрі без нагадувань під час зимових канікул самостійно взяли участь у зимовій Всеукраїнській олімпіаді з різних предметів, і до виходу на навчання вже звітували призовими місцями.
Повернувшись до онлайн-занять навесні, студенти згуртувалися не лише у волонтерській, а й у навчальній діяльності, продовжили участь у весняних олімпіадах. Ще раз доводячи, що ми єдина, освічена та вмотивована нація.

08 червня 2022 року було проведено традиційний захід – День Гостинності

08 червня 2022 року було проведено традиційний захід – День Гостинності.
Заступник директора з навчальної роботи Людмила Савлук розповіла про історію коледжу, матеріальну базу, кадровий склад, досягнення закладу, його переваги тощо. В другій частині зустрічі презентувала спеціальності, за якими коледж здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів, їх майбутню конкурентоспроможність на ринку праці, перспективи працевлаштування, продовження навчання за скороченим терміном у ВТЕІ або ДТЕУ.

Захист курсових робіт зі спеціальності «Туризм»

1-2 червня відбувся онлайн-захист курсових робіт студентів групи Т-6 спеціальності 242 «Туризм». Курсова робота з навчальної дисципліни «Технологія і організація туристичного обслуговування» є важливою частиною підготовки фахівців у галузі туризму.

Екзамен з навчальної практики зі спеціальності «Харчові технології»

31 травня 2022року у ВСП «Вінницький торговельно – економічний фаховий коледж ДТЕУ» студенти груп ХТ – 149, ХТ-150 склали екзамен онлайн на платформі Meet з навчальної практики.

Завдання виконані в форматі відеозвітів, де студенти презентували набуті під час опрацювання програми навчальної практики професійні кулінарні навики.

 

 

ДОГОВІР СПІВПРАЦІ між Коледжем та Товариством з обмеженою відповідальністю «МАСТЕР:СТРІМ»

31.05.2022 року підписано ДОГОВІР СПІВПРАЦІ між Коледжем та Товариством з обмеженою відповідальністю «МАСТЕР:СТРІМ».

Гідна кар’єра будується з фундаменту знань і професійних вмінь

Кожен випускник 2022 року стоїть на шляху вибору майбутньої професії та навчального закладу. Переконані, що День Гостинності у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ», який відбувся 28 травня 2022 р. полегшив їм це завдання, і вже у вересні родина коледжу поповниться новими студентами.
Гостями коледжу стали понад 100 абітурієнтів зі шкіл та професійних училищ міста Вінниці та Вінницької області разом зі своїми батьками.

«Зачепінг» - наввипередки зі смертю

Статистика жахає! За 2021 рік в Україні 2 592 людини загинули внаслідок дорожньо-транспортних пригод!
Отже, кожні три хвилини відбувається одна ДТП, кожні п’ятнадцять хвилин травмується одна людина, а кожні три години одна людина гине.
Через ДТП щодоби гине 10-11 людей, із них — одна дитина. Це один із найвищих показників у Європі.
Щоб запобігти травматизму у коледжі проходить тиждень безпеки дорожнього руху. Керівники груп інструктують своїх студентів, показують фільми та презентації відповідної тематики.

УКРАЇНСЬКА МОВА ЄДНАЄ НАЦІЮ – ЗНАННЯ МОВ ЄДНАЄ ЄВРОПУ!

25 травня в Україні святкують День філолога. У цей день студенти нефілологічних спеціальностей ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» вітають філологів, мовознавців, перекладачів, лінгвістів і просто цінителів мови зі святом, декламуючи твори відомих українських поетів німецькою мовою. Українська мова єднає націю – знання мов єднає Європу!

Захист виробничої практики студентів ІІІ курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

24 травня 2022 року на платформі для проведення відеоконференцій MEET відбувся захист виробничої практики студентів групи ГРС-6 спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». До складу комісії входили завідувач навчально-виробничої практики Ірина КИСЛИНСЬКА, керівники практики Людмила МАТВІЄНКО і Інна МЕЛЬНИК.

Практичне заняття з дисципліни “Контроль і ревізія” із запрошенням працівника Вінницького НДЕКЦ на тему “Економічна експертиза та інші способи перевірки документів”

24 травня 2022р у ВСП «Вінницький торговельно – економічний фаховий коледж ДТЕУ» було проведено онлайн практичне заняття в групі ОП- 100 з дисципліни «Контроль і ревізія» на тему «Криміналістична експертиза та інші способи перевірки документів». Занаття проходило за участі завідувача відділу економічних досліджень Вінницького науково-дослідного експертно- криміналістичного центру МВС України Ковальчук К.М. Студенти обговорили застосування способів перевірки документів, засвоїли тонкощі огляду документів з арифметичної точки зору та за суттю.

ОНЛАЙН-ЧЕЛЕНДЖ «ВИШИВАНКА – МІСТОК ЄДНАННЯ МИНУЛОГО, СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНЦІВ»

18 та 19 травня за ініціативи Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти відбувся творчий челендж «Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців». У челенджі взяв участь студент ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» Темченко Богдан (ТРГ-152) під керівництвом викладача української мови та літератури Мельник О.В.

Позанавчальний захід до Дня банківського працівника "Кредитний експрес"

20 травня 2022 року в Україні відзначають день банківського працівника. Викладачем Тімошенко Н.М. було проведено позанавчальний профорієнтаційний захід на тему "Кредитний експрес". Мета - знайомство зі спеціальністю та вивчення переваг та недоліків кредитних відносин. Було розглянуто історичні факти виникнення банківських установ та кредитних відносин. Дискусійно обговорено особливості кредитування в Україні та за допомогою інтерактивних засобів визначено основні перевагт та недоліки кредиту.

Школа педагогічної майстерності з теми "Excel в роботі викладача"

18 травня 2022 року відбулося чергове засідання школи педагогічної майстерності на тему "Excel в роботі викладача". Завідувач навчально-методичного кабінету Тімошенко Н.М. та заступник директора з виховної роботи Космина О.Л. провели майстер-клас щодо застосування цієї програми у роботі викладача та керівника групи.

Виховна година «Вишиванка – генетичний код нації»

У третій четвер травня група Т-7 на чолі з керівником Фадєєвою Т.Ю. провели виховну годину. Адже саме у цей день відзначають свято вишиванки. Свято започатковано у 2006 році. І з того часу розрослося до міжнародного масштабу. 
Із далекого минулого прийшло до нас рукоділля – рук діло – шиття, плетіння, в’язання, вишивання, різьблення, ткацтво. І виникло воно з любові до рідної землі і батьківської оселі, зі спілкування з навколишнім світом та потреби не стільки бачити красу, а й творити її власними руками. 

Бліц-інфо «Споживай корисне та якісне. Оливкова олія»

17 травня, під керівництвом викладача Бевзи С.С., відбувся захід бліц-інфо «Споживай корисне та якісне. Оливкова олія»  в групах ПТ-86, ХТ-149.

 Студентка групи ПТ-86 Даша Гуцал  поділилася своїми здобутками у дослідженні корисних властивостей та цікавих фактів про оливкову олію.   Слухачі отримали корисні, практичні поради у виборі цього продукту.

Торговельні маніпуляції під час воєнного стану в Україні!

16.05.2022 року викладачем Солоненко Л.М. та студенткою групи ПТ-86 Панченко Д. в групі ПТ-88 було проведено онлайн позанавчальний, виховний захід з теми «Торговельні маніпуляції під час воєнного стану в Україні!».

Захист виробничої практики зі спеціальності «Туризм»

10 травня 2022 р. керівники практики Антонюк О.О. та Фадєєва Т.Ю провели захист виробничої практики у групі Т-7. Захист відбувся в онлайн-режимі.

Протягом попередніх шести тижнів студенти групи Т-7 під керівництвом викладачів опрацьовували програму практики, з’ясовували значення краєзнавства для туризму, досліджували природні, історико-культурні та соціально-економічні туристичні ресурси областей України, працювали над створенням міської екскурсії, застосовуючи набуті знання з методики та особливостей її проведення.

Іспит з виробничої практики спеціальності «Харчові технології»

10 травня 2022р у ВСП «Вінницький торговельно – економічний фаховий коледж ДТЕУ» студенти групи ХТ – 147 онлайн склали іспит з виробничої практики.
Практика студентів коледжу є обов’язковою складовою підготовки фахівців зі спеціальності «Виробництво харчової продукції» і являє собою планомірну, цілеспрямовану діяльність щодо поглибленого опанування студентами теоретичних знань та набуття практичних навичок з обраного фаху.

Захист технологічної практики зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

10 травня 2022р. комісія у складі завідувача з навчально-виробничої практики  Кислинської І.І., керівника практики Петрань С.В. в режимі онлайн на платформі Google Meet згідно графіку освітнього процесу в групі ПТ-87        3 курсу спеціальності  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» провели захист технологічної практики. Студенти відпрацювали програму практики дистанційно, використовуючи офіційні сайти потужних підприємств Вінницького регіону.

Веселий антистрес для дітей-переселенців!

Представники Відділу молодіжної політики спільно з Вінницькою Молодіжною Радою провели цікавий та творчий майстер-клас для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, що проживають в гуртожитках ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ".
Кожен учасник майстер-класу мав можливість створити забавку-антистрес. Для цього було використано крохмаль та повітряні кульки. Всі діточки отримали не лише іграшку, а й незабутні емоції та солодкі подарунки.
Нехай у кожної дитини буде позитив та усмішка, а не війна та розруха!

«Україна – серце Європи»

Відзначаючи День Європи в Україні, керівники груп ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» провели тематичні виховні години з теми «Україна – серце Європи».
Сьогодні, як ніколи, важливо формувати розуміння того, що наша держава належить до європейського спільного дому. Європейський вибір України – це запорука її розвитку, й альтернативи цьому вибору немає. Україна пройшла довгий і тернистий шлях, щоб довести ідею стати частиною Європейського Союзу до логічного завершення.

Школа педагогічної майстерності«Методика підготовки матеріалів до заліково-екзаменаційної сесії»

4 травня 2022 року відбулося позачерзове засідання Школи педагогічної майстер. Тема зібрання "Методика підготовки матеріалів до заліково-екзаменаційної сесії". Враховуючи усі рекомендації МОН України та реалії сьогодення, викладачам було продемонстровано можливі варіанти провеленння підсумкового контролю з дисципліни/предмету та методика їх підготовки. Заступник директора з навчальної роботи Савлук Л.І. презентувала свої матеріали для контролю, завідува навчально-методичного кабінету Тімошенко Н.М.

День Матері у ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ"

День матері − міжнародне свято на честь матері сім’ї, а також материнства, материнських зв’язків та впливу матерів у суспільстві. В Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня.

Виховний захід "Святкові дні, пам'ятні дати та традиції в Україні"

У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» здобувачі освіти групи ПТ-90 спеціальності "Підприємство, торгівля та біржова діяльність" разом із керівником групи, викладачем Помазановою Оленою Іванівною 5 травня 2022 року провели виховний захід "Святкові дні, пам'ятні дати та традиції в Україні".

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ «МЕТОДИ МЕНЕДЖМЕНТУ» ЗА УЧАСТЮ НАУКОВЦЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»

3 травня 2022 року у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» для здобувачів освіти гр.ОП-102 спеціальності «Облік та оподаткування» проведено семінар-тренінг за участю кандидата економічних наук, доцента кафедри менеджменту та адміністрування ВТЕІ ДТЕУ Іванченко Галини Валеріївни.

За допомогою онлайн-сервісу Mentimeter проведено опитування студентів щодо визначення пріоритетів використання методів менеджменту, після чого студенти обговорили застосування конкретних методів як в буденному житті кожного, так і для виробничої необхідності.

Позанавчальний захід: "Споживач - знай свої права!"

Споживачі – ми всі. Хочемо ми того чи ні. І це не залежить від нашого бажання або небажання, громадянства, матеріального добробуту… ми споживачі вже тому, що споживаємо товари та послуги і платимо за них.

День пам’яті Чорнобильської трагедії

У світовій пам’яті закарбувалась подія, яка трапилась у ніч на 26 квітня 1986 року та призвела до непоправних медичних, економічних, соціальних та гуманітарних наслідків. Ось вже 36 років біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях.
 
Протягом тижня з 25 по 28 квітня 2022 р. у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» було проведено тематичні виховні години приурочені річниці трагедії на ЧАЕС.
 

День пам’яті Чорнобильської трагедії

У світовій пам’яті закарбувалась подія, яка трапилась у ніч на 26 квітня 1986 року та призвела до непоправних медичних, економічних, соціальних та гуманітарних наслідків. Ось вже 36 років біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях.

Протягом тижня з 25 по 28 квітня 2022 р. у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» було проведено тематичні виховні години приурочені річниці трагедії на ЧАЕС.

Студенти разом з керівниками груп розглядали причини і наслідки аварії, з’ясовували, що відбувалось з Чорнобильською зоною в останні роки і що відбувається сьогодні.

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ У ВСП «ВІННИЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ДТЕУ»

27 квітня 2022 року у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» проведено засідання педагогічної ради, де було розглянуто такі актуальні питання:

1. Про особливості завершення навчального року (доповідач – Савлук Л.І., заступник директора з навчальної роботи).

2. Про організацію оцінювання результатів навчання здобувачів освіти у 2021/2022 навчальному році у період воєнного часу (доповідач – Савлук Л.І., заступник директора з навчальної роботи).

3. Підготовка до КЕ:

Олімпіада юних фахівців з ресторанного обслуговування

25 квітня у ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ" на платформі Meet вібдулася онлайн-олімпіада з дисципліни «Організація обслуговування в ЗРГ» серед студентів третього курсу спеціальності "Готельно-ресторанна справа".
За перемогу змагалися 9 учасників групи ГРС-6.
Майбутні фахівців із ресторанної справи мали можливість проявити себе у професійних навичках для вирішення завдань реалізації сервісної політики закладів ресторанного господарства.

Подяка родині студентки групи ХТ-147 Жуковської Вікторії та громаді села Радівка

Адміністрація та колектив коледжу висловлюють щиру подяку родині студентки групи ХТ-147 Жуковської Вікторії та громаді села Радівка Вінницького району за постійну волонтерську допомогу. Напередодні світлого свята Христового Воскресіння було передано продукти харчування для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в гуртожитках коледжу. Низький уклін небайдужим українцям!

 
 
 
 

Допомога під час війни!

З перших днів російської агресії в Україні колектив коледжу не залишається осторонь загальнонаціональної трагедії. Викладачами зібрано кошти та закуплено продукти харчування, які передано громадській спілці «Гудсток» та громадському об’єднанню «Прогресивні жінки». Обидві організації висловили подяку нашому колективу за волонтерську допомогу на харчування наших захисників.

Також колектив коледжу звернувся до адміністрації з пропозицією перерахувати одноденний заробіток для допомоги Збройним Силам України!

Голуб - це не лише птах, але й своєрідний символ миру.

Україна сьогодні як ніколи є згуртованою й представляє собою єдиний злагоджений механізм, у якому кожен прагне докласти максимум зусиль, щоб спільно йти до перемоги. Наш народ об’єднався й демонструє небачений героїзм і силу духу. У теперішніх умовах українці показують відданість цінностям: любові до рідної землі, свободі, гідності, єдності, незламності. Викладачі та студенти ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» також активно долучаються до допомоги захисникам нашої батьківщини від російських окупантів, і людям, які вимушено покинули свої домівки.

''Великодній кошик'' для внутрішньо переміщених осіб

З ініціативи колективу у ВСП ''Вінницький торговельного-економічний фаховий коледж ДТЕУ'' організовано акцію ''Великодній кошик'' для внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у гуртожитках коледжу. Для них було закуплено речі першої необхідності та продукти харчування. Викладачами та студентами спеціальності ''Харчові технології'' було виготовлено паски.
 

Захист курсових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

20-21 квітня 2022 р. дистанційно на платформі для проведення відеоконференцій MEET відбувся захист курсових робіт студентів групи ГРС-6 спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». 

21 квітня 2022 року у ВСП ''ВТЕФК ДТЕУ'' було проведено онлайн-захід День Гостинності

21 квітня 2022 року у ВСП ''Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ'' було проведено онлайн-захід День Гостинності.

В.о директора Наталія ЛОЗОВСЬКА довела до відома присутніх загальну інформацію про коледж та здобутки колективу, заступник директора з навчальної роботи Людмила САВЛУК розповіла про переваги спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців,  секретар приймальної комісії Ірина КИСЛИНСЬКА дала пояснення щодо умов та правил прийому у 2022 році.

Гостинно просимо до нашого коледжу!

Зустріч з кандидатом на посаду ректора ДТЕУ Анатолієм Мазаракі

21 квітня 2022 р. відбулася зустріч трудового колективу Відокремленого структурного підрозділу «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету» з кандидатом на посаду ректора Державного торговельно-економічного університету Мазаракі Анатолієм Антоновичем у форматі онлайн конференції.

УПЕВНЕНО КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ!

Триває протистояння всього Українського народу проти російської агресії. Цей надскладний період, об’єднавши, скерував нас до однієї мети – ПЕРЕМОГИ та МИРУ! Усвідомлюємо, що кожен громадянин виконує свою надважливу місію в умовах сьогодення: захист нашої держави, допомога захисникам, постраждалим від війни.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ОНЛАЙН-ЗАХІД «ТРЕНДИ РИНКУ ПРАЦІ»

Циклова комісія фінансово-економічних дисциплін та підприємництва провела профорієнтаційний онлайн-захід «Тренди ринку праці», на який були запрошені учні Липовецької ЗОШ І-ІІ ст., Буднянської ЗЗСО І-ІІст., Кошаринецької та Сумівської філій Війтівського ОЗЗСО.

Онлайн-лекція за участю науковця для здобувачів освіти ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»

19.04.2022р. для здобувачів освіти третього курсу гр.ХТ-148 спеціальності «Харчові технології» онлайн-лекцію на тему: «Крафт – сучасний тренд розвитку галузі» провела д.т.н., професор кафедри технології і організації ресторанного господарства ДТЕУ Юдіна Тетяна Іллівна.
В Україні все більшої популярності набувають фермерські продукти. Вони мають не тільки яскравий смак, а й позитивний вплив на організм людини, так як не містять підсилювачів смаку, фарбників, консервантів, стабілізаторів.

КРОК ЗА КРОКОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Відважність ЗСУ та українського народу продовжують надихати студентів ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» відділення управління, адміністрування та філології.

Група ЦЕ-1 з керівником Лавровою О. Р. стали активними волонтерами, адже волонтерський рух для молоді – це можливість допомогти нашим захисникам та реалізувати себе в служінні людям. Проводяться акції на підтримку військових, під час яких студенти плетуть маскувальні сітки, та допомагають лікарням з пошуком медичних препаратів.

День пам’яток історії та культури в Україні

18 квітня у коледжі був проведений захід до Дня пам’яток історії та культури в Україні під керівництвом Антонюк О.О., Пащенко І.І. та Фадєєвої Т.Ю.

Викладачі та студенти мали на меті проаналізувати різноманіття культурної спадщини України, створеної зусиллями українського народу, відзначити її цінність та необхідність збереження для майбутніх поколінь.

Засідання керівників груп

14 квітня 2022 року у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» відбулось засідання керівників груп .
Присутні заслухали звіти керівників груп Солоненко Л.М., Радудік О.Є.,  Бабійчук І.В., Сачок А.М., Шмалій Л.І., та Матвієнко Л.А про роль самовиховання у формуванні особистості та методичну доповідь: «Інновації у виховній роботі. Педагогічна підтримка здобувачів освіти» (Мельник О.А.).

Захист виробничої практики зі спеціальності «Туризм»

12 квітня 2022 р. відбувся захист виробничої практики студентами групи Т-6 під керівництвом викладачів Антонюк О.О. та Фадєєвої Т.Ю.

Студенти групи у перший тиждень практики відвідували турагенції міста, вивчали особливості їх роботи, організацію праці.

ЗАХІД ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КОНЦТАБОРІВ

11. 04. 2021 р. у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» викладачем Павлюк Л.Д. проведено позанавчальний захід до Міжнародного дня визволення в'язнів нацистських концтаборів.

Цю дату згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН було встановлено в пам’ять про інтернаціональне повстання в’язнів найбільшого концентраційного табору – Бухенвальд. Саме 11 квітня 1945 року останній в’язень вийшов з його воріт із сумно відомим написом: “Jedem das Seine” – “Кожному своє”.

Допомогу ЗСУ

Випускниця коледжу - активна учасниця волонтерського руху на допомогу ЗСУ.

В свій день народження попросила зробити подарунок - допомогти матеріально для закупівлі продуктів, з яких готуються тушонки, консерви, м‘ясні снеки та інші смаколики для захисників. І ось подяка колективу коледжу.

Слава Украіні, Героям Слава!!!

УСПІШНА НАВЧАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ – КРОК ДО ПЕРЕМОГИ

Відповідно до плану роботи коледжу протягом тижня з 04.04.-08.04. завідувачами відділень Дудник Л.В., Петрань С.В. проводились наради керівників груп І-ІІІ курсів.

Розглянуто актуальні питання, зокрема, моніторинг відпрацювання студентами завдань в Гугл класах, підготовка документації до випуску, замовлення свідоцтв про повну загальну середню освіту.

29 березня 2022 року проведено засідання керівників груп

29 березня 2022 року у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» згідно плану виховної роботи коледжу проведено засідання керівників груп, на яке було запрошено психолога, психотерапевта, кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології Вінницького державного педагогічного університету ім. М.М. Коцюбинського, Комар Тетяну Олександрівну.
 

Засідання керівників практики

28.03.2022р. у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» відбулося засідання керівників практики. Було розглянуто питання:
1. Стан проходження навчальної і виробничої практики дистанційно студентами груп: ХТ-149, ХТ-148, ОП-100, ГРС-6, Т-6.
2. Обговорення підготовлених робочих програм з навчальної і виробничої практик зі всіх спеціальностей.
Завідувач навчально-виробничої практики Кислинська І.І. наголосила, що потрібно більше уваги приділяти студентам, які знаходяться за межами України.
 

Підсумкове засідання атестаційної комісії

У ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ" відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії. Атестаційною комісією у складі: голови комісії, в.о. директора коледжу, Лозовською Н.І., заступника голови, Савлук Л.І., заступника директора з навчальної роботи, секретаря комісії, завідувача навчально-методичного кабінету, Тімошенко Н.М., членів комісії - Дудник Л.В., Кублінська І.А., Петрань С.В., Бабійчук І.В., Сачок А.М. одноголосно прийнято рішення про відповідність всіх викладачів, які атестуються, займаним посадам.

ЛІТЕРАТУРНА ХВИЛИНКА ДО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого відзначають Міжнародний День рідної мови. Студенти групи ПТ-90 ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» разом з керівником групи Помазановою О.І. підготували літературну хвилинку для усіх шанувальників української поезії. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.

РІДНА МОВА – СЕРЦЯ МОГО ПОДИХ

21 лютого 2022 року до Міжнародного дня рідної мови у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» відбувся інтерактивний захід «Рідна мова – серця мого подих». Головна мета заходу – популяризувати українську мову, зробити її мовою повсякденного спілкування та розширити знання про скарб нашої нації – рідне слово. Студенти груп Ф-2 та ГРС-8 дізналися цікаві факти з історії розвитку української мови, виділили чинники, які сформували складну й унікальну мовну ситуацію в Україні та зрозуміли: де зникає українська мова, там згодом зникає й Україна.

Позанавчальний захід: «Шоколад-корисно чи шкідливо»

21.02.2022 року у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» викладачем товарознавчих дисциплін Величко Л.В. зі  студентами  3 курсу групи ПТ-87 Соць А., Черниш І., проведено позанавчальний  захід з теми: «Шоколад- корисно чи шкідливо» для  студентів груп ФБС-13, Т-8, ПТ-90, ПТ-91.

ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» З ФАХІВЦЕМ ДП "ВІННИЦЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ"

17 лютого 2022 року відбулася онлайн-зустріч студентів ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» з Нітецькою Любов'ю Миколаївною, начальником відділу ДП "ВІННИЦЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ". Тема зустрічі: «Державна система стандартизації та добровільна сертифікація послуг в ЗРГ». Щиро дякуємо за надзвичайно цікаву та корисну розмову та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Позанавчальний захід: Година-пам'ять «Вони помирали, щоб жила Україна»

17 лютого 2022 для першого курсу групи ПТ-91 керівник групи  Л.В.Величко,  ВСП «Вінницького торговельно-економічного фахового коледжу  ДТЕУ» до Дня Героїв Небесної Сотні з працівниками Вінницької обласної універсально наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва  провели онлайн-годину «Вони помирали, щоб жила Україна».

У Єдності наша сила!

На виконання Указу Президента України від 14 лютого 2022 року № 53-2022, колектив коледжу долучився до Всеукраїнської акції – піднятті  Державного Прапору України та виконанні Державного Гімну України.

У складний для України час всі ми повинні бути одним цілим та показати усьому світу, що у Єдності наша сила!

 

Онлайн-захід “Комп’ютер - друг чи ворог?”

До Дня безпечного Інтернету, який відзначається у світі з 2004 року для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, 11 лютого 2022 року викладачами Бездень А.В. та Савенко М.А. було проведено онлайн-захід “Комп’ютер - друг чи ворог?” зі студентами груп ПТ-91, ТРГ-151 та ЦЕ-2. На заході розглядали наступні питання: • шляхи безпечного використання молоддю Інтернету; • питання інтернет-етики; • загрози протизаконного контенту.

ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» З ПОЕТЕСОЮ КАТЕРИНОЮ ДЕВДЕРОЮ

14 лютого 2022 року відбулася онлайн-зустріч студентів ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» з Катериною Девдерою – поетесою, перекладачем, членом Національної спілки письменників України, молодшою науковою співробітницею Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України у м. Київ. Тема зустрічі: «Поезотворчість Катерини Девдери, особливості художнього перекладу». Модератори розмови − викладачі української мови та літератури Мельник О. В., Лаврова О. Р., викладач іноземної мови Телячук Н. В.

St Valentine’s Day у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День Святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних моментів. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ У ВСП «ВІННИЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ДТЕУ»

10 лютого 2022 року у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» проведено засідання педагогічної ради.

На засіданні педагогічної ради коледжу розглядалися такі актуальні питання:

ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ВСП «ВІННИЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ДТЕУ»

10 лютого 2022 року у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» проведено збори трудового колективу таким порядком денним:

№ за пор.

Питання зборів трудового колективу

Доповідачі

1.

#ФлешмобДБІ2022

08.02.2022 р. викладачі циклової комісії математики та інформатики ВСП "ВТЕФК ДТЕУ" прийняли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі "Разом для найкращого Інтернету!", який проводився в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. У межах заходу зареєстрований рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних класах Google for Education. Понад 40 тис. учасників з усіх куточків України виконували вправи у віртуальних кімнатах.

Відкрите заняття з Історії України з теми: «Встановлення й утвердження комуністичного тоталітарного режиму в Україні»

03.02.2022. викладачем історії Шмалій Л.І. в групі ПТ-90 проведено відкрите заняття з Історії України. Метою заняття було поглиблення, систематизація знань студентів з теми: «Встановлення й утвердження комуністичного тоталітарного режиму в Україні. 

Щиро вітаємо переможців ХІІ Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Greenwich Pro»

Студенти ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» вже багато років виборюють титул кращих знавців англійської мови у Всеукраїнському мовному конкурсі «Greenwich Pro». Метою конкурсу є пошук талановитих студентів, розвиток та поглиблене вивчення англійської мови та культури англомовних країн, активізація позанавчальної роботи студентів з англійської мови.

Вітаємо щасливих володарів золотих, срібних та бронзових сертифікатів! Бажаємо подальших успіхів, наснаги та натхнення!

Золотий сертифікат:

Андрусенко Марія (Ф-2), Звіренко Олег (ПТ-89) – викладач Фальштинська Ю. В.;

«КРУТИ 1918»

29 січня 2022 року виповнюється 104-та річниця бою під Крутами.

Крути… Символ героїзму й відданості українського юнацтва, символ національної трагедії. Цвіт української молоді, Герої, які склали іспит зрілості, обороняючи українську Волю та Державність. Бій під Крутами для нашого народу − символ героїзму й самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

V Всеукраїнська науково-практична конференція з теми «Професійна компетентність педагога в умовах оновлення змісту освіти та вимог ринку праці»

27 січня 2022 року на базі ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» на платформі «Google Meet» відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція з теми «Професійна компетентність педагога в умовах оновлення змісту освіти та вимог ринку праці», головною проблемою якої було дослідити та презентувати модель діджиталізації сучасного закладу фахової передвищої освіти. Зі вступним словом звернулася в. о. директора ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» Наталія Лозовська.
Учасники конференції:

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА НА КОНКУРСІ!

Студентка ВСП « Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» Папанага Марина Романівна посіла 3-тє місце у ІІІ етапі  ХХІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. 
Конкурс утверджує статус української мови як державної, залучає до її вивчення усіх українців світу, виховує молоде покоління поважати, любити, пишатися мовою свого народу.
 Вітаємо Марину  з перемогою та зичимо подальших успіхів, наснаги та натхнення!

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ЕКЗАМЕНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ «ТУРИЗМ», «ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Протягом 19-21 січня 2022 року студенти спеціальностей "Туризм" (гр.Т-5) та "Харчові технології" (гр.ХТ-145, ХТ-146) складали кваліфікаційні екзамени. Студенти спеціальності "Туризм" склали іспит з іноземної мови та кваліфікаційний екзамен зі спеціальності. У складі комісії екзамену з іноземної мови працювали: голова комісії - Макодай І.І., доцент кафедри іноземних мов з курсом латинської мови та медичної термінології Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова; члени комісії - викладачі коледжу Радудік О.Є. та Помазанова О.І.

Історичний урок єднання «Нехай не розмежованою залишається навіки»

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність.  Подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що бажання українців жити в соборній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.

КРУГЛИЙ СТІЛ: «ЯКБИ ДИРЕКТОРОМ РЕСТОРАНУ БУВ Я…»

18 січня у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» викладачем Демчук К.І. і студентами групи ХТ 145 було проведено засідання круглого столу «Якби директором ресторану був я…».

На заході були присутні викладачі циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи.

Захід до Дня Соборності України

18 січня 2022 р. з нагоди Дня Соборності України для студентів 1 курсу ПТ-91 керівником групи Величко Л.В. було організовано захід в Вінницькій міській бібліотеці № 12 ім. Т.Г. Шевченка до Дня Соборності України.

Учасники зустрічі спілкувалися про одну з найважливіших тем нашої історії – Соборність України. Під час заходу студенти мали можливість переглянути тематичні відеоролики, звучали пісні про неньку Україну, її велич і силу, вірші Ліни Костенко.

Студенти із зацікавленістю прийняли активну участь у іграх-вікторинах «Скласти Україну», «З Україною в серці».

Тренінг «Здоров’я на крилах бджіл»

22.10.2021 року під керівництвом викладачів Бевзи С.С. та Солоненко Л.М. в групах ПТ-90, 91 організовано тренінг в рамках Всесвітніх програм Міжнародного фонду захисту бджіл регіональний представник українського національного проекту «Вітапі світ» Ткачук Оксана Петрівна провела лекцію «Здоров’я на крилах бджіл». 

ВІЧНО ЖИВЕ ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО

Ось і нові здобутки та визнання якості надаваної освіти у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ»: студентка  спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Папанага Марина Романівна посіла 1-ше місце у ІІІ етапі  Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка. 
 Вітаємо Марину  з перемогою та зичимо подальших успіхів, наснаги та натхнення!
 
 

Засідання педагогічної ради ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ»

11 січня 2022 року у ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" відбулося засідання педагогічної ради. Розглядалися такі актуальні питання:

1. Про підсумки роботи педагогічного колективу у І півріччі 2021-2022 н.р. (виступила Савлук Л.І., заступник директора з навчальної роботи).

2. Аналіз виховної роботи в коледжі за І семестр 2021-2022 н.р. (виступала Космина О.Л., заступник директора з виховної роботи).

3. Створення умов проживання та організації дозвілля в студентських гуртожитках (виступала Польгуль Т.М., завідувач гуртожитку).

Результати веб-квесту «Цікава математика»

У рамках декади циклової комісії математики та інформатики з 03.12 по 10.12.2021р. викладачами математики Савенко М.А та Сачок А.М. було проведено веб-квест «Цікава математика». Приємно відмітити, що до участі у квесті долучилися не лише студенти І та ІІ курсів коледжу, але й учні шкіл. Учасники, які пройшли всі завдання, отримали сертифікати.

Вітаємо переможців:

ІІІ місце - Андрійчук Аліна (Ф-2), 

ІІІ місце - Заріцький Назар (учень  Прибузької філії КЗ ЗЗСО ліцей),

Флешмоб “Know your rights” («Знай свої права»)

Долучаючись до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» та відзначаючи Міжнародний день прав людини, 14 грудня групою ГРС-8 був проведений флешмоб “Know your rights” («Знай свої права»). Під час флешмобу студенти пригадали права людини і закликали їх поважати. Основним гаслом флешмобу стали слова з Декларації: “Respect yourself! Respect others!” («Поважай себе! Поважай інших!»).

Харчування – природний спосіб профілактики COVID - 19

У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» відбулася лекція «Харчування – природний спосіб профілактики COVID - 19», яку провів на запрошення викладача хімії Маслоїда А.П.  кандидат біологічних наук, доцент кафедри біофізики і фізіології ДонНУ імені Василя Стуса Єрмішев Олег В’ячеславович.

ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО КОНКУРСУ «CREATIVE MINDS BATTLE»

ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО КОНКУРСУ  «CREATIVE MINDS BATTLE»
Вітаємо переможниць ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» Валерію Гуртовенко та Вероніку Ящук із ІІ місцем, яке посіли у Всеукраїнському студентському конкурсі у форматі хакатону «Сreative minds Вattle» (викладач Трубляк Г.М.). 

ІІI Міжвузівська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНИХ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ»

15 грудня 2021 року у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» відбулася ІІI Міжвузівська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНИХ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ», яка проходила онлайн на базі платформи Meet.

Жалоба з приводу передчасної смерті студента коледжу

 Колектив викладачів та студентів ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті студента коледжу групи ТРГ-151 спеціальності «Харчові технології» Червоного Олександра.

Висловлюємо щирі співчуття родині

Відкритий виховний захід групи ПТ-86 «Андріївські вечорниці: культурна спадщина українського народу»

13.12.2021 року в групі ПТ-86 під керівництвом викладача Солоненко Л.М. проведено відкриту виховну годину з теми  и «Андріївські вечорниці: культурна спадщина українського народу».

Під час виховного заходу студенти ознайомили запрошених гостей зі святкуванням українських Андріївських вечорниць за канонами стародавніх традицій.

Учасники та глядачі з групи ОП - 101 куштували калиту та ворожили на долю.

ПЕРЕМОЖЦІ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

У нашому коледжі дуже багато навчається не лише креативних, а й вмотивованих та активних студентів. Ось уже втретє за цей семестр  викладачами циклової комісії філології було проведено олімпіаду на визначення рівня знань студентів з української мови. І ми раді констатувати: дистанційне та змішане навчання не позначилися на результатах (що було видно з робіт студентів). Важко визначити найкращих , боротьба точилася за десяті й соті бала. Але...
 Переможцями стали: 
1місце - Маціборко Анна, Ф-1;

Андріївські вечорниці

ВСП ''Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ'' не забуває українських традицій та звичаїв!
За ініціативи Ради студентського самоврядування у гуртожитку коледжу було проведено веселе традиційне свято ''Андріївські вечорниці''.
Молодь, як і століття тому, співала пісень, ворожила на долю, кусала калиту та пригощалась смачними варениками.

Профорієнтаційний захід: Урок-диспут «Твої права: минуле й сьогодення»

10.12.2021 року викладачами Шмалій Л.І., Пащенко І.І. було проведено урок-диспут «Твої права: минуле й сьогодення». Учасники заходу знайомилися з поняттями «Права та свободи людини», їх класифікацією, з основними міжнародними документами у яких закріплені свободи і права людини (Загальною декларацією прав людини, Конвенцією ООН про права дитини).

Олімпіада з інформатики серед студентів першого та другого курсу

 10.12.2021 на базі ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ" в рамках декади циклової комісії математики та інформатики викладачами Вітюк А.М., Булаївська Я.С. було проведено олімпіаду з інформатики серед  студентів першого та другого курсу. За результатами перевірки робіт визначено переможців:
ІІІ місце – Шрамко Вікторія (Т-8);
ІІ місце – Парванчук Аліна (ФБС-13);
І місце розділили:
 – Шамота Вікторія   (ПТ-89);
 – Химич Юлія (ХТ-150).

Проведено відкрите заняття з фізики з теми: «Розкладання білого світла на кольори. Утворення кольорів. Дисперсія»

В рамках декади циклової комісії математики та інформатики було проведено відкрите заняття з фізики з теми: «Розкладання білого світла на кольори. Утворення кольорів. Дисперсія»  (Бездень А.В.).  Метою занять було сформувати знання про дисперсію світла, з’ясувати фізичну сутність цього явища; показати, що показник заломлення залежить від швидкості світла в речовині і це явище являється причиною дисперсії.

Проведено інтерактивну фізико-математичну гру «Хто зверху?»

9 грудня 2021 року у групах ПТ-88 і ПТ-89 ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» під керівництвом викладачів математики та фізики Сачок А.М, Бездень А.В., Савенко М.А. проведено інтерактивну фізико-математичну гру «Хто зверху?». 

Всеукраїнська акція ''16 днів проти насильства''

З 26 листопада по 10 грудня в коледжі за ініціативи Ради студентського самоврядування проходили заходи в рамках Всеукраїнської акції ''16 днів проти насильства'', які були спрямовані на недопустимість фізичного, психологічного, сексуального й економічного насильства в родинах, студентських колективах та в суспільстві загалом.

Міжвузівський круглий стіл «Фізика в моїй професії»

У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» в рамках декади циклової комісії математики та інформатики було проведено Міжвузівський круглий стіл «Фізика в моїй професії». На захід було запрошено викладачів та здобувачів освіти Вінницького транспортного фахового коледжу.

Хочеться відзначити доповіді наступних студентів:

Карцевої Вікторії, студентки групи ОП-101 (викладач Космина О.Л.), Стемповської Єви - група ПТ-88, Міцкевич Олени - група ХТ-150 (викладач Бездень А.В.)

ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ У ВСП "ВТЕФК КНТЕУ"

07.12.2021 на базі ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ" в рамках декади циклової комісії математики та інформатики викладачами Гуменчук М.П., Сачок А.М., Савенко М.А. було проведено олімпіаду з математики серед  студентів першого курсу. За результатами перевірки робіт визначено переможців:

ІІІ місце – Григоренко Оксана Володимирівна (ПТ-90);

ІІ місце – Студілко Софія Олегівна (ПТ-90);

І місце – Андрієвська Анна Русланівна (ГРС-8).

Вітаємо призерів та дякуємо всім студентам, які взяли активну участь в олімпіаді!

Веб-квест «Цікава математика»

В рамках тижня циклової комісії математики та інформатики з 03.12 по 10.12 триває веб-квест «Цікава математика». Бажаючі мали можливість зареєструватися на участь до 06.12. Приємно відмітити, що кількість охочих сягнула цифри 90 учасників, з яких більша половина є учнями шкіл, тобто наші майбутні абітурієнти.

На сьогодні учасники виконують наступні завдання «Історія і не тільки…», «Купуємо вигідно», «Geometric puzzles».

Всім учасникам бажаємо успіхів! А перемогу здобуде найкращий!

Олімпіада з предмету "Фізика і астрономія"

Під керівництвом викладачів  Космини О.Л., Бездень А.В., Шньорка В.М. 06. 12 2021 р. у коледжі відбулась  олімпіада з предмету "Фізика і астрономія", у якій взяли участь студенти  I та II курсів.

Перемогу в олімпіаді здобули:

1 місце – Решетник Юлія. – (ПТ-89);

2 місце – Студілко Софія та Верхова Аліна – (ПТ-90);

3 місце – Шамота Вікторія – (ПТ-89)

Дякуємо всім студентам, які взяли активну участь в олімпіаді!

 

Статистика знає все

06 грудня 2021 у коледжі було проведено вікторину “Статистика знає все”, присвячену Дню працівників статистики України (викладач Віниковецька Ж.С., студенти групи ОП-101).

Переможницями стали:

Олексієнко Дар’я (1-е місце);

Ніколашина Анастасія (2-е місце);

Шевчук Анна (3-е місце).

ВІТАЄМО!

Профорієнтаційний захід: «Лайфхак: як відрізнити срібло від білого золота»

02.12.2021 року викладачем Величко Л.В. організовано та проведено онлайн-захід «Лайфхак: як відрізнити срібло від білого золота» на який запросили випускників  9-11 класів загальноосвітніх шкіл, а також їх батьків та всіх зацікавлених осіб. На заході присутнім майбутнім абітурієнтам надали інформацію про спеціальності, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти, про посади які можуть займати  випускники, із особливостями вступної кампанії.

ПЕРЕМОЖЦІ ОСІННІХ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАД У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ»

Осінь цьогоріч дивувала і погожими сонячними днями, і осінньою прохолодою, і розкішними пейзажами, і особливостями дистанційного навчання. Але студенти ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» довели, що ніщо не стане на заваді викладанню усіх предметів у будь-якій формі та бажанню покращити рівень знань, і доказом цього є численні успіхи наших юних філологів на Всеукраїнських онлайн-олімпіадах. Інтелектуальні змагання підвищують інтерес до навчання, до оволодіння сучасними інформаційними технологіями, стимулюють творчі здібності, активізують самостійну роботу.

Профорієнтаційний захід: «Лайфхак: перевірені способи, як відрізнити оригінальні парфуми від підробки»

30.11.2021 р. викладачем  Величко Л.В. організовано та проведено профорієнтаційний захід «Лайфхак: перевірені способи, як відрізнити парфуми від підробки» зі студентами 3 курсу  спеціальності  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Гуцал  Дариною та Панченко Діаною. На заході, майбутніх абітурієнтів ознайомили зі спеціальностями, які можна отримати навчаючись у ВСП «Вінницькому торговельно-економічному фаховому коледжу КНТЕУ», а також з правилами прийому 2022 навчального року.

Вітаємо переможців

26 листопада в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся фінал ІV Всеукраїнського студентського Конкурсу бізнес-проєктів «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН». Команда ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» у складі студентів 3 курсу Соць Ангеліни, Черниш Інни та наукового керівника викладача Петрань С.В.

І ЕТАП ХXІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ»!

У ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» викладачами української мови та літератури Бабійчук І. В., Мельник О. А., Лавровою О. Р., Мельник О. В. проведено І етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Мета заходу – популяризувати українську мову, зробити її мовою повсякденного спілкування та вдосконалити навички писемного мовлення. У конкурсі взяли участь 35 студентів І-ІІ курсів. За результатами перевірки творчих робіт визначено переможців.
І місце:
Андрієвська Анна (ГРС-8, І курс), Папанага Марина (ФБС-13, ІІ курс);

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з суспільних дисциплін

Дистанційна форма навчання не стає на заваді новим перемогам студентів ВСП «ВТЕФК КНТЕУ». Під керівництвом викладачів суспільних дисциплін представники І-ІІ курсів взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «на урок». Інтернет-олімпіади є цікавим інтерактивом для сучасних студентів та зручним способом контролю їх реального рівня знань.
Диплом І ступеня отримали: Савіцька Віолєта (ГРС-8); Лобчинська Ліза (ГРС-8), Конова Ольга (ФБС-13); Давикоза Аліна (ОП-101); Ляшко Ліна (ЦЕ-2); Тупиця Євгенія (Ф-2); Савіцька Віолєта (ГРС-8); Папанага Марина (ФБС-13).

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з математики

Під керівництвом викладача математики Сачок А.М. студенти І-ІІ курсів взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Осінь 2021) з математики. Інтернет-олімпіади є цікавим інтерактивом для сучасних студентів та зручним способом контролю їх реального рівня знань.
Диплом І ступеня отримали:
Папанага Марина – ФБС-13;
Малай Анна – ФБС-13.
Диплом ІІ ступеня отримали:
Ярушняк Інна – ФБС-13;
Цимбалюк Олександра- ФБС-13;
Стемповська Єва – ПТ-88.
Диплом ІІІ ступеня отримали:
Кушта Аліна –ФБС14/Це2;

УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СТУДЕНТСЬКОМУ КОНКУРСІ ТОРГОВЕЛЬНОЇ РЕКЛАМИ!

18.11.2021 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася онлайн церемонія нагородження переможців ІХ Всеукраїнського студентського конкурсу торговельної реклами.
Студентка ВСП «Вінницького торговельно-економічного фахового коледжу КНТЕУ», групи ПТ-87 Соць Ангеліна під керівництвом Солоненко Л.М., посіла ІІІ місце конкурсі у номінації відео реклама «SANDORA – ВСЕ НАЙКРАЩЕ ДЛЯ ВАС» та отримала Диплом ІІІ ступеня. Вітаємо з перемогою!

Урок-реквієм до річниці Голодоморів в Україні

24.11.2021 р. викладачем історії Пащенко І.І. в групах ФБС-13, ТРГ-151 проведено виховний захід до річниці Голодоморів в Україні.
Мета заходу: проаналізувати, розкрити основні передумови та причини, перебіг і наслідки; акцентувати увагу на тому, що Голодомор 1932-1933 рр. був наслідком не стихійного лиха, а спланованих системних заходів тоталітарного комуністичного режиму.

Участь у Х Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інноваційні технології в готельно-ресторанному бізнесі»

23 листопада викладачі циклової комісії харчових технологій та сфери обслуговування Кублінська І.А. та Матвієнко Л.А., а також студенти групи ХТ-147 ВСП «ВТЕФК КНТЕУ», а саме: Гладка Ольга та Мічієнко Ганна, взяли участь у Х Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інноваційні технології в готельно-ресторанному бізнесі», яку було проведено Національним університетом харчових технологій, м. Київ.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД «ВЕГЕТАРІАНСТВО - МОДНА ПРИМХА ЧИ ЗАПОРУКА ЗДОРОВ'Я?»

ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» з профорієнтаційною метою для абітурієнтів проводить цикл заходів для ознайомлення зі спеціальностями, методами та формами навчання. Так, 23.11.2021року викладачем Трубляк Г.М. організовано та проведено диспут «Вегетаріанство - модна примха чи запорука здоров'я?».

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ МЕНЕДЖМЕНТУ»

22.11.21року у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» викладачем Трубляк Г.М. проведено відкрите заняття з дисципліни «Основи менеджменту» зі студентами групи Т-5 на тему «Прийняття управлінських рішень в умовах визначеності, ризику та невизначеності». Мета заняття – формування системи знань та практичних навичок у прийнятті рішень в різних умовах.
Заняття проведено на платформі Google-meet з використанням онлайн-сервсісу LearningApps.org та Google додатку Jamboard.

ВІННИЧЧИНА – КРОК У ЄВРОПУ

23 листопада 2021р. у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» викладачем комерційних дисциплін Петрань С.В., студентами 3 курсу Гуцал Дариною та Панченко Діаною проведено позанавчальний захід бліц-інфо «Вінниччина – крок у Європу». Захід проведено в онлайн-режимі із запрошенням студентів 1 курсу. На заході були заслухані питання здійснення експортно-імпортних операцій сучасними компаніями Вінницького регіону до Європейського Союзу.

Виховний захід до Дня Гідності і Свободи

22.11.2021р. викладачем історії Шмалій Л.І. проведено захід «Україна - країна нескорених
В День Гідності та Свободи вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції та революції Гідності 2013-2014 років.

Засідання методичної ради ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ»

18 листопада 2021 року відбулося засідання методичної ради, на якому були затверджені документи та ухвалені відповідні рішення згідно порядку денного:
1. Розгляд методичних матеріалів викладачів які атестуються: методичні розробки, узагальнені досвіди, проєкти на конкурси, розроблені методичні матеріали до відкритих занять/заходів, видані навчальні посібники тощо
2. Розгляд проєкту Положення про атестацію педагогічних працівників.

ІІ МОЛОДІЖНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ «WORKING IN UKRAINE NOW»

Студенти ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» стали учасниками ІІ Молодіжного регіонального форуму «WORKING IN UKRAINE NOW», який відбувся 16 листопада 2021 року організованого ГО «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «СТІНА». Формат проведення - офлайн та онлайн участь.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ»

День студента – свято молоді і не лише їх, а й тих, хто в душі завжди юний. В Україні свято відзначають, як і в більшості країн світу — 17 листопада. Воно асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами. Міжнародний день студентів має сумну історію. Він присвячений подіям 17 листопада 1939 в Чехословаччині. В окупованій нацистами Празі студенти та викладачі вийшли на демонстрацію з нагоди святкування річниці університету. Німці розігнали демонстрацію і заарештували тисячі студентів, а деяких стратили. На згадку про ці події стали відзначати Міжнародний день студента.

КРУГЛИЙ СТІЛ «ПРОЄКТУЮ ЗАКЛАД СВОЄЇ МРІЇ»

12 листопада 2021р. в рамках тижня циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи викладачами Демчук К.І. та Безрученко О.М. організовано та проведено онлайн - захід Круглий стіл «Проєктую заклад своєї мрії». Здобувачі освіти четвертого курсу спеціальності «Харчові технології» гр.ХТ-145 та гр.ХТ-146 презентували свої власні проєкти майбутніх закладів ресторанного господарства.

І ЕТАП ХІІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ»!

11 листопада 2021 року у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» викладачами української мови та літератури Бабійчук І. В., Мельник О. А., Лавровою О. Р., Мельник О. В. проведено І етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У Конкурсі взяли участь 16 студентів І-ІІ курсів. За результатами перевірки творчих робіт визначено призерів:
І місце − Папанага Марина (ФБС-13);
ІІ місце − Омельчук Ольга (ХТ- 150), Драч Марія (ПТ-90);

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ БАТЛ «УКРАЇНА СМАКУЄ»

11 листопада 2021р. в рамках тижня циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи викладачами Буняк Н.А. та Безрученко О.М. організовано та проведено онлайн-захід Інтелектуальний батл «Україна смакує». У змаганні брали участь здобувачі освіти третього курсу спеціальності «Харчові технології» гр.ХТ-147 та гр.ХТ-148.
Мета заходу – показати неповторний колорит української культури крізь призму кращих надбань національної кухні шляхом пізнання втілень кулінарних багатств українців у їхньому повсякденному, літературному та мистецькому житті.

Фахова мотиваційна зустріч з фахівцем-практиком

10 листопада 2021р. в рамках тижня циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи викладачем Матвієнко Л.А. організована фахова мотиваційна зустріч з фахівцем-практиком, керуючим ТОВ «ЛВМ Трейд Поліщуком С.А. У зустрічі брали участь студенти денного відділення спеціальності «Готельно-ресторанна справа» гр. ГРС-6, підключившись до відео-зв’язку за допомогою платформи GOOGLE-MEET. Тема зустрічі – «Специфіка діяльності готельно-ресторанного комплексу в період пандемії».

Змагання з настільного тенісу

9 листопада 2021 року в спортивній залі Вінницького кооперативного інституту відбулися змагання з настільного тенісу за програмою обласної Спартакіади серед закладів фахової передвищої освіти. За останнє десятиріччя наш коледж неодноразово здобував перемоги та призові місця в цьому виді спорту як серед юнаків та дівчат. Приємна для нас традиція продовжилася і на цей раз.

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ»

Дуже знаменно, у День української писемності та мови, 9 листопада 2021 року на базі ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» відбулося онлайн-засідання  методичного об’єднання викладачів української філології коледжів та технікумів Вінницької області,  до якого долучилися 70 педагогів з різних коледжів області та міста. Зустріч розпочалася з вітальних слів т.в.о.

XXI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ»

9 листопада 2021 року студенти та викладачі ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» написали ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який традиційно проводять у День української писемності та мови щорічно. Участь беруть тисячі українців з усього світу. Ця традиція започаткована з 2000 року. Цьогорічний радіодиктант національної єдності мав назву «Слідом за пам’яттю». Текст радіодиктанту створив і зачитав у прямому ефірі Юрій Андрухович − український письменник, кандидат філологічних наук.

Відкрите заняття з дисципліни «Інноваційні харчові технології»

09.11.2021 р. в рамках тижня циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи викладачем Кублінською І.А. проведено відкрите заняття у групі ХТ-145 на тему «Технологія соусів функціонального призначення».

Заняття організовано та проведено за допомогою платформи Google-meet та PROPROFS (організація тестового контролю знань студентів).

На занятті всі студенти були активні та працювали у тісній взаємодії з викладачем, продемонстрували знання технології соусів та сучасних тенденцій у виробництві кулінарної продукції.

Відкрите бінарне заняття з дисциплін «Основи барної справи» та «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)»

08.11.2021 р. у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» в рамках тижня циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи викладачами Матвієнко Л.А. (дисципліна «Основи барної справи») та Телячук Н.В. (дисципліна «Іноземна мова за професійним спрямуванням») проведено відкрите бінарне заняття зі студентами групи ХТ-145 на тему «Особливості приготування оригінальних коктейлів».

ІНТЕРАКТИВНА ГРА «ДЕ ЛОГІКА?» ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ»

8 листопада 2021 року в рамках заходів, присвячених Дню української писемності та мови, у групах ТРГ-152 і Т-8 ВСП « Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» під керівництвом викладачів української мови та літератури Лаврової О. Р. і Мельник О.В. проведено інтерактивну гру «Де логіка?». Метою цієї гри було розширити знання студентів з української мови та літератури, розвивати логічне мислення, вміння чітко висловлювати думку та аргументувати власну позицію, а також знаходити виходи зі складних ситуацій.

ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ»

Спитай себе, дитино, хто ти є,
І в серці обізветься рідна мова;
І в голосі яснім ім'я твоє
Просяє, наче зірка світанкова…
Дмитро Павличко
 

Захід до Дня звільнення України від нацистських загарбників

До річниці визволення України від нацистських загарбників 27.10.2021року викладачами історії Павлюк Л.Д. та Пащенко І.І було проведено виховний захід для студентів першого курсу присвячений цим подіям.

Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

Студенти прослухати інформацію про окупаційний режим, бойові дії та наслідки Другої світової війни для України.

ЗОЛОТА МЕДАЛЬ НА ТРИНАДЦЯТІЙ МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ»

20-22 жовтня 2021 року в Київському Палаці Спорту відбулась Тринадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». Це масштабний професійний захід в освітньому середовищі нашої країни, спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних педагогічних, наукових і науково-технічних досягнень.

Цьогоріч виставку представляли учасники з 21 регіону України, а також Литви, Греції, Чехії та Словаччини.

Зустріч студентів І курсу з інспектором відділу зв’язків із громадськістю УПП у Вінницькій області

26 жовтня 2021 року у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» відбулася зустріч студентів І курсу з інспектором відділу зв’язків із громадськістю УПП у Вінницькій області старшим лейтенантом Вотяковою Оленою Олегівною. Під час бесіди було проведено роз’яснення щодо адміністративної відповідальності неповнолітніх та їхніх батьків.

Бліц-інфо «Що таке маркетинг? Його вплив на підприємницьку діяльність»

26.10.2021 року в рамках Дня маркетингу в групах ПТ-88, 89, ГРС-8 та ЦЕ-2 під керівництвом викладача Солоненко Л.М. проведено бліц-інфо з теми «Що таке маркетинг? Його вплив на підприємницьку діяльність». Студенти 3 курсу групи ПТ-87 Соць Ангеліна та Черниш Інна мали змогу ознайомити студентів з поняттям маркетингу та його історією виникнення. Запрошені слухачі дізналися, що головною особливістю маркетингу є діяльність, яка повинна орієнтуватися на потреби споживачів. Саме потреби споживачів повинні бути основним об'єктом уваги виробників товарів і послуг.

«Її величність реклама»

До Дня реклами 25.10.2021 року у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» в групах ПТ-86 та ПТ-90 студенткою 3 курсу групи ПТ-86 Гуцал Дариною, під керівництвом викладачів Солоненко Л.М. і Бевзи С.С. проведено бліц-інфо з теми «ЇЇ величність реклама».

Тренінг «Здоров’я на крилах бджіл»

         20.10.2021 року під керівництвом викладачів Бевзи С.С. та Солоненко Л.М. в групах ПТ-86,87 організовано тренінг в рамках Всесвітніх програм Міжнародного фонду захисту бджіл регіональний представник українського національного проекту «Вітапі світ» Ткачук Оксана Петрівна провела лекцію «Здоров’я на крилах бджіл».

Студенти коледжу відвідали XV спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес», яка відбувалася у м. Львів.

19-20 жовтня 2021 р. студенти групи ГРС-6 та ХТ-146 разом з викладачем Матвієнко Л.А. з навчально-пізнавальною метою, а саме: ознайомленням з трендами у сфері готельно-ресторанного бізнесу, новітнім обладнанням, ІТ рішеннями, посудом, текстилем та меблями для HoReCa, нетворкінгом та останніми новинками в готельно-ресторанній сфері відвідали  XV спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес», яка відбувалася  у м. Львів. 

Європейські дні торгівлі: бліц-інфо «Синхронізація українських та Європейських стандартів»

20 жовтня 2021 року в рамках Європейських днів торгівлі в Україні в групах ЦЕ-2 та Ф-14 під керівництвом викладача Величко Л.В. було проведено бліц-інфо з теми «Синхронізація українських та Європейських  стандартів». Доповідачами були студенти 3 курсу  Гуртовенко  Валерія, Ящук Вероніка.

МАЙСТЕР-КЛАС ПРИГОТУВАННЯ DONUTS

До Міжнародного дня кулінара у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» 20 жовтня 2021року відбувся майстер-клас приготування donats. Студенти групи ХТ-147 Гордієць Катерина та Жуковська Вікторія під керівництвом викладача Трубляк Г.М. смажили, декорували та пригощали смачними пончиками, які так полюбляють всі за їх неповторний смак та красу.

 

 

Міжнародний брифінг: «Виробнича практика за кордоном» (Болгарія, Німеччина, Туреччина)

         20 жовтня 2021 року у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» відбувся міжнародний онлайн-брифінг на тему «Виробнича практика за кордоном».  В ході зустрічі відбулася розмова з стейкхолдерами Болгарії (Ілін Павлинов Димитров             м. Варна, регіональний представник в Україні Сергій Кривенький), Німеччини (Аlexander Lippert Баварія, регіональний представник - Marina Bekhalova), Туреччини (Ендер Мустафа Атбаш м. Анкара, регіональний представник -  Оксана Вурдум).

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ГРИНВІЧ» У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ»

12 жовтня 2021 року викладачі іноземних мов у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» провели Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч», в якому взяли участь понад 50 студентів І та ІІ курсів.

Міжвузівська науково-практична конференція «Розвиток внутрішнього туризму в Україні: проблеми та перспективи»

У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» 13 жовтня 2021 року відбулася Міжвузівська науково-практична конференція «Розвиток внутрішнього туризму в Україні: проблеми та перспективи». Географія учасників конференції охопила науковців, педагогічних працівників та студентів спеціальності 242 «Туризм» із закладів освіти Вінниці, Києва, Житомира, Коростишева, Ужгорода, Хмельницького, Чернігова, Тульчина, Іллінців.

14 жовтня об’єднує 4 величні свята: день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, день створення УПА, День захисників та захисниць України.

В ході святкування у ВСП ''Вінницький торговельного-економічний фаховий коледж КНТЕУ'' пройшли ряд заходів. Зокрема відбулася зустріч викладача Захисту України, учасника бойових дій в зоні ООС Анатолія Васильовича Олійника. Викладач провів зустріч зі студентами біля пам'ятника козацтву, а саме - гетьмана Івана Сірка.

Анатолій Васильович привітав студентів, нагадав про важливість свят та наголосив на тому, що саме сучасна молодь має можливість жити у вільній країні.

Тренінг провідним фахівцем мерчандайзером торговельного підприємства Valentina Lingerie

         07.10.2021 року в групах ПТ-86 та ПТ- 88 від керівництвом Бевзи С.С. та Солоненко Л.М. відбувся треніг з теми «Етика та естетика обслуговування споживачів тa PR-реклами торговельного підприємства Valentina Lingerie».

         Фахівець торговельного підприємства і випускниця ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» Нагуляк Ю.Р. поділилася досвідом своєї майстерності продавця-консультанта та мерчандайзера.   

Похід до Подільського зоопарку

05.10.2021 року першокурсники ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» групи ПТ-91 відвідали «Подільський зоопарк», що розташований в районі ВПЗ. Похід було організовано керівником групи Величко Л.В. з виховною та екологічною метою виховання. Студенти спостерігали за пеліканами, які ховають свої довгі дзьоби під крила, сурикати ховаються у нори, які дбайливо підготувалися до приходу холодів, за бурими та гімалайськими ведмедями, екзотичними вівцями, антилопами, мавпами, зграйками папуг, ламами, верблюдами та іншими тваринами, яких не побачити у міських умовах.

ПРОФЕСІЯ ПЕРЕКЛАДАЧА – ЦЕ НАШЕ ПОКЛИКАННЯ!

Багато людей з дитинства задумуються над майбутньою професією, а студенти спеціальності «Філологія» ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» впевнено можуть сказати, що зробили правильний вибір: вони мріють стати перекладачами. Адже це творча та захоплююча професія, яка дає безліч перспектив,  руйнує мовні бар’єри та дарує можливість спілкування та порозуміння. Юні перекладачі із задоволенням діляться з Вами своїми думками щодо обраного фаху та вітають усіх причетних з Міжнародним днем перекладача. 
А ти хочеш бути перекладачем? Приєднуйся до нас!

ДЕНЬ ПЕРЕКЛАДАЧА У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ»

Щорічно 30 вересня відзначають Міжнародний день перекладача. У цей знаменний день престижно проводити різні заходи: конференції, виставки, тренінги та семінари. Не стоять осторонь студенти спеціальності «Філологія» ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» та викладачі іноземної мови Телячук Н.В., Фальштинська Ю.В.

Моя ідеальна подорож

Як підсумок Тижня туризму у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» пройшла презентація карт бажань студентів «Моя ідеальна подорож». У своїх картах вони мріяли побачити Італію та Іспанію, Францію та Японію, Мальдіви та Єгипет і, навіть, Азербайджан! Хотіли познайомитись з історією, культурою, архітектурою цих країн, спробувати різні смаколики. Що ж! Кажуть, що візуалізація бажань дуже допомагає їх здійсненню! Нехай збувається все, про що мріється! Світ такий великий і такий неймовірно цікавий!

 

Талановиті подоляночки у ВСП "ВТЕФК КНТЕУ"

Не даремно кажуть, що у дбайливих батьків діти завжди найкращі. Навіть у важкі часи дистанційного навчання наші студенти не сидять склавши руки, а наполегливо працюють під керівництвом найкращих викладачів. Ось і нові здобутки та визнання якості надаваної освіти у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ»: студентка  спеціальності «Облік і оподаткування» Андрух Ольга Володимирівна посіла призове 3-тє місце у фінальному турі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка. Через карантин ми й не сподівалися на відзнаку.

У продовження святкування Всесвітнього дня туризму студенти ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" спеціальності 242 "Туризм" відправилися в онлайн мандрівку Україною.

Захоплюючу подорож "В Україні як в Європі" створили фахівці Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва Оксана Зіньковська, зав. відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук та Діана Белоус, бібліотекар ІІ-ї категорії відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук.  

World Cleanup day (Всесвітній день прибирання)

26 вересня 2021 року, студенти коледжу, спільно з громадською організацією “Let’s do it Ukraine”, взяли активну участь у щорічній міжнародній соціально-економічній акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій. Акція відбувалась на території поблизу Вишенського озера.

Метою заходу було привернення уваги суспільства до наявних проблем у сфері охорони здоров’я, популяризації екологічного способу життя, формування екологічної свідомості та екологічної культури серед студентів.

 

Саме на початок тижня туризму припало 27 вересня – Всесвітній день туризму!

Це свято відзначають у більшості країн світу вже понад 30 років. У цей день проходять зльоти туристів, святкові заходи і фестивалі, присвячені туризму і туристичному бізнесу.

Викладачі циклової комісії туризму і природничих дисциплін та студенти спеціальності «Туризм» вітають усіх з Всесвітнім днем туризму!!!

Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації в 1979 році в іспанському місті Торремоліноc. Указом Президента України від 21 вересня 1998 року було встановлено, що 27 вересня в Україні щороку відзначатиметься День туризму.

Мета свята – пропаганда туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвиток зв’язків між народами різних країн.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ МОВ У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ»

Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина 
Йоганн Вольфганг фон Ґете
 
26 вересня щорічно відзначають Європейський день мов. 
Його було запроваджено 2001 року за ініціативи Ради Європи з метою вивчення, збереження та розвитку європейських мов. Офіційне гасло Європейського Союзу: «In varietate concordia» (з лат. єдність у різноманітті). 

КНИГА –ДЖЕРЕЛО ЗНАНЬ

21 вересня 2021р. на екскурсію у Вінницьку обласну універсальну наукову бібліотеку ім. К. А. Тімірязєва завітали студенти групи ХТ-147 ВСП «ВТЕФК КНТЕУ». Фахівці бібліотеки ознайомили студентську молодь з історією бібліотеки та сучасними інформаційними можливостями найбільшої книгозбірні області. Студенти пройшли залами бібліотеки, відвідали абонемент, ознайомилися з книжковими виставками.

 

 

Виховний захід з теми: «Хай буде мир на всій землі»

Для більшості людей планети Земля, мир – це повсякденна реальність: діти ідуть до школи,студенти до коледжів,університетів, дорослі на роботу, навкруги панує спокій та безтурботність. Там, де уклад суспільства міцний, безцінний дар миру може ніхто особливо й не помічати.

Змагання з легкоатлетичного кросу

16.09.2021 року в програмі внутрішньоколеджної  Спартакіади серед навчальних груп  на міському пляжу по вулиці Гонти відбулися змагання з легкоатлетичного кросу, за підсумками яких відбувся відбір кращих легкоатлетів для виступу за збірну команду коледжу в обласних змаганнях серед закладів передвищої фахової освіти. Загалом в змаганнях взяли участь близько 60 студентів зі всіх курсів, кожен з яких прагнув здобути перемогу в забігах.

Переможцями та призерами змагань стали:

серед юнаків

Засідання методичної ради ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ»

16 вересня 2021 року відбулося засідання методичної ради, на якому були затверджені документи та ухвалені відповідні рішення згідно порядку денного:

1.    Затвердження плану роботи методичної ради, школи педагогічної майстерності

2.    Про стан підготовки навчально-методичної документації до нового навчального року.

3. Затвердження кандидатур викладачів на узагальнення передового педагогічного досвіду та підготовки портфоліо у 2021-2022 н.р.

4. Про апробацію методичних розробок викладачів.

ТРЕНІНГ HR-МЕНЕДЖЕРА: УСПІШНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Щорічно в третю середу вересня відзначається свято фахівців з управління персоналом. З цієї нагоди 15 вересня для студентів ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» проведений тренінг «Успішне працевлаштування» на базі підприємства ТОВ НВП «Аргон».

HR-менеджер Оксана Шинкарук ознайомила студентів групи ХТ-147 (керівник Трубляк Г.М.) з методами пошуку роботи, правилами поведінки під час співбесіди, головними прийомами самореклами.

Лекція- тренінг «Як стати підприємцем - досвід успішного підприємця»

5 вересня - День підприємця. Професійне свято ініціативних, енергійних людей, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї.

Саме тому 6 вересня викладачем Величко Л.В. організовано зустріч студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в групі ПТ-86 з власником та директором компанії «Скормаг-сервіс» Рожок Володимиром Васильовичом. Зустріч проводилась у форматі лекція-тренінг, де студенти мали можливість дізнатися про засади та принципи підприємництва у викладі успішного практика-підприємця.

АКТИВНА МОЛОДЬ ОБИРАЄ ПІДПРИЄМНИЦТВО

6 вересня у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» відбувся захід з нагоди Дня підприємця, який в Україні щорічно відзначається в першу неділю вересня. Студенти гр.ХТ-147 Мічієнко Анна, Гладка Ольга та Сидорець Марія (керівник Трубляк Г.М.) провели бліц-інфо на тему «Активна молодь обирає підприємництво» на якому розкрили питання: функції, принципи та види підприємництва, історія розвитку підприємницької діяльності, риси підприємця.

Помазанова Олена Іванівна

Помазанова Олена Іванівна

– викладач іноземних мов

Помазанова О.І. працює в коледжі з вересня 2021 року на посаді викладача іноземних мов. Закінчила Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського у 1994 році за спеціальністю «Вчитель англійської та німецької мов».

Педагогічний стаж складає 27 років.

Знову до знань!

Яскравою, насиченою емоційністю та хвилюючою атмосферою розпочався 2021-2022 навчальний рік у Відокремленому структурному підрозділі “Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету”!

У цей день першокурсникам бажали успіхів у навчанні та приємних вражень від студентських років!

Серпнева педагогічна конференція 2021

30 серпня 2021 року відбулася серпнева педагогічна конференція коледжу, яка дала старт 2021-2022 навчальному року.

На порядок денний було винесено питання, що стосувались організаційної та навчально - виховної роботи коледжу.

    В. о. директора коледжу, Лозовська Н. І., привітала колег із початком нового навчального року та побажала всім здоров’я, завзяття, оптимізму, плідної і результативної праці, визначила головні завдання діяльності коледжу на 2021/22 навчальний рік.

Відкрите семінарське заняття в групі ХТ – 145 з дисципліни «Сучасна українська кухня»

08.06.2021р. викладач Буняк Н.А. на платформі Google Meet, провела відкрите семінарське заняття в групі ХТ – 145 з дисципліни «Сучасна українська кухня», тема «Українська кухня та традиції нашого народу».

Мета заняття - закріплення знань щодо технологічних процесів виробництва традиційних та сучасних страв української кухні. Формування сучасного світогляду, збереження та пропагування національних традицій приготування страв.

ПЕРЕМОЖЦІ ВЕСНЯНИХ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАД У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ»

Весна цьогоріч особлива не лише погодними примхами, а й затяжним карантином. Але дистанційне навчання не означає «канікули». Студенти ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» довели, що викладання усіх дисциплін у будь-якій формі було й залишається високоякісним у нашім ЗВО, і доказом цього є численні успіхи наших юних філологів на Всеукраїнських онлайн-олімпіадах. Викладачі циклової комісії європейських мов активно долучають студентів до платформ «Всеосвіта» і «На урок», де вони власними силами здобувають перемогу за перемогою. 
 

27 травня 2021 року відбувся онлайн-захід - Презентація спеціальністі 241 «Готельно-ресторанна справа»

27 травня 2021 року  відбувся онлайн-захід - Презентація спеціальністі 241 «Готельно-ресторанна справа», на який запросили випускників 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, а також їх батьків та всіх зацікавлених осіб. Готельно-ресторанна справа – цікава і перспективна спеціальність, орієнтована на комунікабельних і активних юнаків і дівчат, які мають бажання реалізувати себе у сфері готельно-ресторанних послуг.

РОЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ

У ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» до Дня філолога викладачами англійської мови Телячук Н.В. та Фальштинською Ю.В. разом зі студентами було проведено англомовний онлайн-захід на тему: « Роль англійської мови в сучасному світі». Адже існує безліч мов, якими розмовляють жителі різних країн. Чому ж так багато мов на планеті? На це питання юні дослідники знайшли відповідь, переглянувши відео «Tower of Babel» та зрозуміли важливість створення для людства однієї універсальної мови. Такою мовою в сучасному світі стала – англійська.

КРУГЛИЙ СТІЛ: «ПРОБЛЕМИ ВИВЧЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДОЗНАВСТВА»

У ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» викладачами ЦК європейських мов було проведено засідання круглого столу «Проблеми вивчення філології та перекладознавства», присвяченого Дню Слов’янської писемності та культури.
 Відкрила захід голова циклової комісії Бабійчук І.В., котра привітала усіх присутніх із Днем філолога, окреслила завдання та план заходу.
Учасники засідання розглянули такі питання:
1. Виникнення слов’янської писемності (Грудова Дарина, студентка групи ОП-100);

РЕЗУЛЬТАТИ ХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНОЗНАВСТВА «ПАТРІОТ»

В дитинстві відкриваєш материк, 
котрий назветься потім — Батьківщина.
Ліна Костенко
 
Студенти ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» долучилися до ХІІ  Всеукраїнського конкурсу з українознавства «Патріот». Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні учасникам з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про Україну. За результатами конкурсу призові місця посіли такі студенти:
І місце:

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЛОЛОГІЯ» У ВСП «ВІННИЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ КНТЕУ»

25 травня 2021 року в Україні святкують День філолога. У цей день ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» вітає викладачів-філологів, мовознавців, перекладачів, лінгвістів і просто цінителів рідної мови зі святом. Цього ж дня відбувся онлайн-захід «Презентація спеціальності 035 «Філологія»», на який було запрошено учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл і ПТНЗ, а також їх батьків та тих, хто бажає більше дізнатися про дану спеціальність.

Вітаємо переможців олімпіади

21.05.2021р. у ВСП «Вінницький торговельно – економічний фаховий коледж КНТЕУ» проведена внутрішньоколеджна олімпіада з дисципліни «Технологія виробництва кулінарної продукції» серед студентів 3-го курсу зі спеціальності « Харчові технології».

Метою олімпіади є виявлення обдарованої студентської молоді, стимулювання творчої праці студентів та педагогічних працівників, підвищення якості підготовки майбутніх фахівців, активізація навчально – пізнавальної діяльності студентів.

Флешмоб до Дня вишиванки про рідний край

У травні наша країна відзначає Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Цього дня кожен охочий може долучитись, одягнувши вишиванку.

Круглий стіл на тему: «Геній Леонардо да Вінчі»

19.05.2021 викладачами математики та фізики Савенко М.А. та Сачок А.М. було проведено круглий стіл з теми «Геній Леонардо да Вінчі», на який були запрошені студенти І курсу, викладачі та усі бажаючі. На засіданні були розглянуті  наступні напрямки роботи видатного генія епохи Відродження Леонардо да Вінчі: картини, винаходи, медицина, мислитель.

МАЙСТЕР-КЛАС «ПРАКТИЧНІ НАВИКИ ЮНИХ КУЛІНАРІВ ТА FOOD-БЛОГЕРІВ»

Заняття бувають різні. Так, 14 травня 2021 року в форматі онлайн на платформі meet майстер виробничого навчання Трубляк Г.М. провела відкрите заняття (майстер-клас) з навчальної практики «Практичні навики юних кулінарів та FOOD-блогерів».

З родини йде життя людини!

13 травня 2021р.  у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» завідувач бібліотекою Боса Інна Юріївна провела виховний захід «З родини йде життя людини!»

Мета заходу це розкрити моральні основи родини, сприяти зміцненню сімейних відносини, наслідувати родинні традиції, виховувати почуття любові та  поваги до найближчих і найрідніших людей – батька й матері, бажання допомагати їм, вчити бути чемними, уважними, завжди пам‘ятати місце, де народилися, рідну оселю. Формувати почуття обов‘язку перед батьками, і найголовніше - що батьки і діти – це Одне ціле!

До Дня пам'яті і примирення

День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для всіх – особливі дні. Подвиг наших дідів і прадідів настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

Знайомство зі спеціальністю «Харчові технології»

11 травня 2021 р. цикловою комісією харчових технологій та готельно-ресторанної справи проведено захід-презентацію спеціальності 181 «Харчові технології», на який запросили випускників 9-11 класів загальноосвітніх шкіл та закладів професійно-технічної освіти.
Родзинкою заходу стали майстер-класи від випускниці коледжу Анастасії Антіпіної «Технологія приготування десерту «Полуничний трайфл» та «Формування та оздоблення тематичних тортів».

У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» під гаслом «Патріотизм у серці в кожного», відбулись великомасштабні заходи

28 квітня 2021 року, метою посилення почуття любові до своєї Батьківщини, виховання почуття патріотизму та гордості до визволителів-захисників нашої держави, під девізом «Патріотизм у серці в кожного», в коледжі викладачами предмету «Захист України» Пугачем Ю.П. та    Олійником А.В. проводився відеосемінар, в якому приймали участь завідувач бібліотеки Боса І.Ю., викладач інформатики Вітюк А.М. та студенти 1 курсу. Масштаби відеосемінару охоплювали не тільки територію пам’ятні місця м.Вінниці, але і окремі райони Вінницької області.

Презентація спеціальністі 241 «Готельно-ресторанна справа»

29 квітня 2021 року  відбувся онлайн-захід - Презентація спеціальністі 241 «Готельно-ресторанна справа», на який запросили випускників 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, а також їх батьків та всіх зацікавлених осіб. Готельно-ресторанна справа – цікава і перспективна спеціальність, орієнтована на комунікабельних і активних юнаків і дівчат, які мають бажання реалізувати себе у сфері готельно-ресторанних послуг. В усьому світі стрімко зростає кількість готелів і ресторанів.

КОНФЕРЕНЦІЯ «МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ»

В сучасних умовах погіршення стану здоров’я населення, росту смертності, зниження народжуваності, несприятливої екологічної ситуації важливого значення набуває усвідомлення цінностей здоров’я.
Виходячи із вище перерахованих актуальних проблем сьогодення, 27 квітня в рамках тижня циклової комісії природничих дисциплін викладачами фізичної культури проведена онлайн-конференція з теми: «Ми за здоровий спосіб життя».
В програмі конференції розглядалися і обговорювалися такі основні базиси здорового способу життя:
1. Здорове харчування і питний режим.

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ ПРО АКТУАЛЬНЕ!

28 квітня 2021 року відбулося онлайн ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ ПРО АКТУАЛЬНЕ.
Розглянуті та активно обговорені такі питання:
1. Про нові ОП, ОПП та НП на 2021-2022 н.р. (доповідач - заступник директора з навчальної роботи Савлук Л.І.).
2.Про стан організації виробничого навчання в коледжі у 2020-2021 н.р. (доповідач - завідувач навчально-виробничою практикою Кислинська І.І.).

Онлайн-захід, присвячений святкуванню річниці до дня народження Вільяма Шекспіра

У ВСП "ВІННИЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ КНТЕУ" 26 квітня викладачами іноземних мов Телячук Н. В. та Фальштинською Ю. В. був проведений онлайн-захід, присвячений святкуванню річниці до дня народження геніального англійського поета і драматурга Вільяма Шекспіра.

Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій Землі

26.04. викладачем історії Л.Д. Павлюк було проведено виховну годину до річниці Чорнобильської катастрофи: «Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій Землі»

Студенти мали змогу згадати історію аварії на Чорнобильській атомній електростанції, поглибити свої знання та вшанувати пам'ять учасників ліквідації ЧАЕС, які ціною власного життя і здоров’я врятували від ядерного лиха не лише Україну, а у весь світ.

Наша пам'ять та пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів 1986 року.

 

Дидактична гра з хімії “Хіміленд”.

26.04.2021 р. викладачем хімії Бас О.П. проведено онлайн-захід Дидактична гра “Хіміленд” зі студентами групи ФБС -13.
Хімія –природнича наука про речовини та їх перетворення. Знати властивості речовин потрібно для того, щоб знайти їм застосування і правильно з ними поводитись, щоб впізнавати та розрізняти їх.
Але не тільки речовини на нашій планеті, а й увесь Всесвіт до найвіддаленіших зірок, світло від яких іде до нас мільйони років, складаються з тих самих хімічних елементів, які відкривались один за одним на Землі.

Участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Інноваційні ресторанні технології»

22 квітня студентка Відокремленого структурного підрозділу «Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету» Химчук Юлія під керівництвом викладача Кублінської І.А.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЛОЛОГІЯ» У ВСП «ВІННИЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ КНТЕУ»

23 квітня 2021 року відбувся онлайн-захід «Презентація спеціальності 035 «Філологія»», на який було запрошено учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл і ПТНЗ, а також їх батьків та тих, хто бажає більше дізнатися про дану спеціальність.

Викладачі іноземних мов ознайомили з особливостями спеціальності, актуальністю даної професії та сферами можливого працевлаштування, інформаційно-технічним забезпеченням, позанавчальними заходами, які проходять в коледжі.

Про відзначення у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» Дня охорони праці

З метою забезпечення належного відзначення в Україні Дня охорони праці, що відзначається щороку 28 квітня у Всесвітній день охорони праці, відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, та з урахуванням рекомендацій Міжнародної організації праці щодо проведення зазначеного заходу у 2021 році, у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» під девізом «Передбачити, готуватися та реагувати – основа безпеки життєдіяльності» проводились планові заходи.

Процеси лібералізації в СРСР в 1954-1964р.р. Україна в умовах десталінізації

21.04.2021р. викладачами історії Л. Д. Павлюк і Л. І. Шмалій проведено відкрите бінарне заняття на тему: «Процеси лібералізації в СРСР в 1954-1964р.р. Україна в умовах десталінізації».

Під час заняття студенти групи ХТ - 150 характеризували суспільство в період десталінізації, розкривали суть процесу «відлиги» в СРСР та Україні. Давали власну оцінку подіям, історичним діячам цього періоду, визначали позитивні і негативні наслідки хрущовських реформ.

Відкрите заняття з технології виробництва кулінарної продукції

У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» 15.04.2021 викладачем Бондар М.М. в онлайн режимі проводилось відкрите заняття практична робота на тему: «Розв’язування задач та вирішення виробничих ситуацій з теми: «Технологія страв з м’яса та м’ясопродуктів».
Студенти групи ХТ -146 розв’язували задачі згідно методичних рекомендацій, наданих викладачем. На занятті студенти використовували матеріали «Збірника рецептур страв і кулінарних виробів для підприємств ресторанного господарства» та інструкцію до практичної роботи.

Відкрите заняття на тему: «Будова і властивості твердих тіл. Кристалічні та аморфні тіла. Деформація».

16 квітня 2021 року викладачем фізики та інформатики Бездень А. В. в групі ПТ-88 проведено відкрите заняття на тему: «Будова і властивості твердих тіл. Кристалічні та аморфні тіла. Деформація».
Під час заняття викладач показала відмінність внутрішньої будови та властивостей кристалічних та аморфних тіл, а також пояснила унікаль¬ну твердість алмазу.
Всі присутні мали можливість послухати інформацію про історію знаходження найбільшого алмазу в світі, а також цікаві факти про сніжинки.

Знайомство зі спеціальністю «Харчові технології»

16 квітня 2021 р. цикловою комісією харчових технологій та готельно-ресторанної справи проведено захід-презентацію спеціальності 181 «Харчові технології», на який запросили випускників 9-11 класів загальноосвітніх шкіл та закладів професійно-технічної освіти.
Викладач технологічних дисциплін Фіногєєва С.М ознайомила зацікавлених гостей заходу з особливостями спеціальності та перспективами працевлаштування фахівців.
Родзинкою заходу була розповідь студентки третього курсу гр.ХТ-145 Босої Маргарити про можливості для майбутніх студентів, а саме:

День пам'яток історії та культури

У п’ятницю, 16.04.2021 р., викладачі Антонюк О.О. та Фадєєва Т.Ю. зі студентами спеціальності «Туризм» провели захід, присвячений Дню пам'яток історії та культури, який щорічно святкується в Україні 18 квітня (відповідно до Міжнародного дня пам'яток та історичних місць, що був оголошений Центром культурної спадщини ЮНЕСКО).

У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» в дистанційному режимі проводилась лекція на тему: «Емоційний інтелект»

На виконання планових заходів з виховної роботи ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» 16 квітня 2021 року в онлайн-режимі заступником директора коледжу з виховної роботи Косминою О.Л. та викладачем предмета «Захист України» Пугачем Ю.П. для студентів 1-го курсу (групи ХТ-149,ХТ-150, ОП-101) організована лекція за участю представників Вінницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації Всеукраїнський патріотичний рух «Гідність Нації» на тему: «Емоційний інтелект».

У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» у дистанційному режимі відбувся захист звітів з технологічної практики в групі ПТ-85

16.04.2021 в групі ПТ-85 спеціальності «Підприємство, торгівля та біржова діяльність» відбувся захист звітів з технологічної практики на платформі Zoom під керівництвом викладачів Бевзи С.С., Величко Л.В. Студенти презентували свої звіти на матеріалах підприємств ТОВ НВП «Аргон» мережі супермаркетів «Грош», мережі магазинів «Українські товари» тощо. За допомогою мультимедійних презентацій розкрили всі етапи проходження практики, зробили обґрунтовані висновки та пропозиції.

ЗНАЙОМСТВО ЗІ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

15 квітня 2021 року відбувся захід-презентація спеціальності 076 «Підприємство, торгівля та біржова діяльність», на який запросили випускників 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, а також їх батьків та всіх зацікавлених осіб.
Викладачі циклової комісії «Підприємництва та туризму» Величко Л.В. та Солоненко Л.М. розповіли присутнім про:
- актуальність професії;
- переваги фахівців зі спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
- компетентності, що формуються у результаті навчання;
- те, що вивчається і хто навчає;

Ітелектуально-розважальна гра з математики

9 квітня викладачем Савенко М.А. проведено «Ітелектуально-розважальна гра з математики».
Геніальний французький учений Блез Паскаль писав: «Предмет математики настільки серйозний, що не можна втрачати момент, зробити його трохи цікавішим».
Математика для більшості з нас асоціюється з незрозумілими формулами і термінами. Під часу заходу викладач спробував переконати учасників в протилежному.

Олімпіада юних фахівців з ресторанного обслуговування

13 квітня у ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ" на платформі Zoom вібдулася онлайн-олімпіада з дисципліни «Організація обслуговування в ЗРГ» серед студентів третього курсу спеціальностей "Готельно-ресторанна справа" і "Харчові технології".
За перемогу змагалися 17 учасників з груп ГРС-5, ХТ-145, ХТ-146.
Майбутні фахівців із ресторанного справи мали можливість проявити себе у професійних навичках для вирішення завдань реалізації сервісної політики закладів ресторанного господарства.

Участь у V Міжвузівської науково-практичної конференції «Готельно-ресторанний сервіс та регіональна кухня Поділля»

14 квітня викладачі Кублінська І.А. та Матвієнко Л.А., студенти групи ГРС-5: Вадовська Є., Воронова А., Пашенцова Л., Сінкевич К. взяли активну участь у V Міжвузівської науково-практичної конференції «Готельно-ресторанний сервіс та регіональна кухня Поділля», організовану Українським кулінарним союзом разом із Подільською гільдією кулінарів (на базі Відокремленого структурного підрозділу «Хмельницький торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету»).

ФІЗИКА ЗА ГОРНЯТКОМ ЧАЮ

Чай п'ють по-різному: на ходу, біжучи на роботу або навчання, або в буфеті аеропорту, в очікуванні льотної погоди. П'ють в поїздах - з нудної склянки. П'ють з металевої кришки термоса.
Але все це не чаювання, а звична частина ранкової або вечірньої трапези. Чаювання - інше. Чаювання - дружня бесіда за столом, старовинний домашній звичай, ритуал, добра традиція багатьох народів, в тому числі і нашого.
Викладач Космина О.Л. теж прийшла до висновку, що пора зупинитися в нашій навчальній гонці і присісти за горнятком чаю. При цьому можна продовжувати вчитися.

День космонавтики

12.04.2021 в ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» викладачем математики та фізики Сачок А.М. проведено позанавчальний захід «День космонавтики». Студенти груп ХТ-147, ХТ-148, ФБС-12 активно взяли участь у запропонованій вікторині і долучилися до обговорення актуальних питань сьогодення. Студенти мали можливість послухати інформацію про внесок українських вчених у розвиток космонавтики, дізналися цікаві факти про Ілона Маска та перспективи колонізації Марса. Дякуємо за змістовні доповіді Скорондяк А. (ХТ-148), Нестерук Ніці (ФБС-12) та Канонішиній Н.(ФБС-12).

Уроки пам’яті людської

З нагоди відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів концтаборів, 08 квітня 2021р. в групі Т-6 викладачем історії Шмалій Л. І. проведено виховний захід «Уроки пам’яті людської». Метою заходу є вшанування подвигу борців антинацистського опору, висловлення поваги старшому поколінню, на долю якого випали неймовірні муки та страждання.
Студенти групи Поліщук Сніжана, Федоришина Інна, Набокова Альона підготували змістовні повідомлення про страшну правду нацистських концтаборів, страчені життя та долі, загублені роки щасливого дитинства за колючим дротом.

КВІТНЕВИЙ ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ - 2021

8 квітня 2021 р. в коледжі відбувся ще один День гостинності. В.о. директора Наталія Ігорівна Лозовська провела екскурс в історію коледжу, окремо зупинилась на здобутках студентів та викладачів за останні роки. Заступник директора з навчальної роботи Людмила Іванівна Савлук та відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Іванівна Кислинська дали вичерпну інформацію про спеціальності, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти, про дисципліни які вивчаються, про посади які можуть займати випускники, про етапи вступної кампанії та підготовчі курси.

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» У КОНКУРСІ «БЕРЕЗНЕВІ МІСТЕРІЇ-2021»

Раді повідомити про здобутки юних талантів ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ», які під керівництвом викладачів української мови та літератури Бабійчук І.В. та Мельник О.А. доєдналися до дружньої грінченківської родини. Майже 150 фіналістів виборювали почесні нагороди у двох категоріях: «Поезія» та «Проза і драматургія». Журі конкурсу мало перед собою нелегке завдання.

Конкурс плакатів: "Цікаві факти з фізики"

1. Баранник Анна ГРС-7
17% (6 голосів)
2. Гнатюк Христина ГРС-7
11% (4 голоса)
3. Карцева Вікторія ОП-101
50% (18 голосів)
4. Молчанова Анастасія Т-7
11% (4 голоса)
5. Молчанова Настя Т-7
0% (0 голосів)
6. Терещук Софія ОП-101
11% (4 голоса)
Загальна кількість голосів: 36

Олімпіада з предмету "Фізика і астрономія"

05.04 2021р.у коледжі стартувала декада циклової комісії математики та інформатики. Розпочалась вона олімпіадою з предмета "Фізика і астрономія", у якій взяли участь студенти першого курсу (викладачі Космина О.Л., Бездень А.В., Шньорко В.М.)

Перемогу в олімпіаді здобули:

1 місце -Папанага Марина. – (ФБС-13);

2-ге – Пльонсак Світлана – (ПТ-88);

3-е – Коломієць Світлана – (Ф-1)

Дякуємо всім студентам, які взяли активну участь в олімпіаді!

СТОП булінг!

Згідно з планом заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» 6 квітня 2021 р. проведено зустріч з представником Управління патрульної поліції у Вінницькій області, лейтенантом поліції Загорійчук Оленою. Правоохоронниця розповіла студентам про види та ознаки булінгу, як відрізнити звичайний конфлікт від булінгу, куди звертатися, якщо ви стали жертвою чи свідком булінгу. Також повідомила, що відповідальність за протиправні дії несуть не тільки діти, а й батьки.

У ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" відбулася Обласна науково-практична конференція «Технічна творчість студентів як засіб формування конкурентноспроможного фахівця»

«Технічна творчість студентів як засіб формування конкурентноспроможного фахівця» - такою була тема Обласної науково-практичної конференції, що відбулась в рамках методичного об’єднання викладачів загальнотехнічних дисциплін. Організатором заходу виступив ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ».
Конференція відбулася 31 березня 2021 року в режимі онлайн на базі платформи Google Meet. Тематичними напрямками були: технічна творчість студентів на технічних спеціальностях та технічна творчість студентів на технологічних спеціальностях.

У ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" відбувся профорієнтаційний онлайн-захід – презентація спеціальності “Цифрова економіка”

31.03.2021 у коледжі відбувся профорієнтаційний онлайн-захід – презентація спеціальності “Цифрова економіка”, на який завітали учні місцевих шкіл №№ 16, 29, 34 та викладачі нашого навчального закладу. Голова циклової комісії фінансово – економічних та облікових дисциплін, викладач Віниковецька Ж.С. розповіла про:
· цифрову економіку як новітній вектор реконструкції традиційної економіки, науковий напрям, сучасний світовий тренд та один із найбільш актуальних і престижних напрямів освіти;

Презентація спеціальності "Готельно-ресторанна справа"

29 березня 2021 року відбувся онлайн-захід - Презентація спеціальністі 241 «Готельно-ресторанна справа», на який запросили випускників 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, а також їх батьків та всіх зацікавлених осіб.
Основна мета заходу - надання інформації про наш навчальний заклад, що успішно готує фахівців для сфери обслуговування, має відповідну матеріальну технічну базу, яка постійно оновлюється та готує конкурентоздатних і затребуваних на ринку праці фахівців.
ЧОМУ САМЕ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА?

Презентація спеціальності «Філологія» у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ»

25 березня 2021 року відбувся онлайн-захід «Презентація спеціальності 035 «Філологія»», на який було запрошено учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл і ПТНЗ, а також їх батьків та тих, хто бажає більше дізнатися про дану спеціальність.

Викладачі іноземних мов ознайомили з особливостями спеціальності, актуальністю даної професії та сферами можливого працевлаштування, інформаційно-технічним забезпеченням, позанавчальними заходами, які проходять в коледжі.

Всесвітній день театру у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ»

Життя-театр, а люди в ньому – актори

В Шекспір

Починаючи з 27 березня 1962 року, весь світ відзначає  Міжнародний день театру. Це не просто професійне свято майстрів сцени, це свято мільйонів шанувальників цього жанру. Людину завжди вирізняло з-поміж істот глибоке світовідчуття та потяг до прекрасного, її душа прагне яскравих вражень, видовищ, естетичної  насолоди. І  задовільнити ці потреби покликаний театр.

У ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" відбулась інтелектуальна вікторина «Мистецтво бухгалтерії»

В рамках тижня циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін 25 березня 2021 року відбулась інтелектуальна вікторина «Мистецтво бухгалтерії», в якій брали участь студенти групи ОП-99 спеціальності «Облік і оподаткування» (викладачі Бабій Л.С., Грибанова О.О.).
Перемогу в інтелектуальній грі «Мистецтво бухгалтерії» здобули:
перше місце - Домерат Вікторія,
друге - Макеєва Анастасія,
третє - Шіпа Марія.
Вітаємо переможців, успіхів!!!

У ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" проведено онлайн заняття-практикум з дисципліни "Контроль і ревізія "

В рамках тижня циклової комісії фінансово-економічних дисциплін 26.03.2021 проведено онлайн заняття-практикум з дисципліни "Контроль і ревізія " в групі ОП-99 з запрошенням працівників Вінницького науково дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України: Лобозінську І. Г. - головний судовий експерт відділ економічних досліджень Вінницького науково дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, Ковальчук К. М. - завідувач відділу економічних досліджень.

Онлайн-вікторина “Do you know Great Britain?”

24.03.2021 року під керівництвом викладачів іноземних мов Радудік О. Є. та Фальштинської Ю. В. проведена онлайн-вікторина “Do you know Great Britain?”, в якій взяли участь студенти коледжу. Під час вікторини студенти мали можливість переглянути відео “An introduction to Britain”, презентацію “Great Britain. London”, а також взяли участь у вікторині на платформі Kahoot.

Презентація спеціальності "Облік і оподаткування"

22 березня 2021 року під час проведення тижня циклової комісії фінансово- економічних та облікових дисциплін відбувся онлайн-захід -"Презентація спеціальністі 071 «Облік і оподаткування», на який запросили випускників 9 та 11 класів загальноосвітніх шкіл і ПТНЗ, а також їх батьків та всіх зацікавлених осіб.

У ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" відбулася олімпіада «Комп’ютеризація бухгалтерського обліку»

23 березня 2021 року пройшла олімпіада «Комп’ютеризація бухгалтерського обліку» серед студентів-випускників групи ОП-99 спеціальності «Облік і оподаткування» (викладачі БабійЛ.С., Грибанова О.О.)
Перемогу в олімпіаді здобули:
1 місце - Стецюк Діана;
2-ге - Андрух Ольга;
3-е - Шіпа Марія.
Інші учасники олімпіади розділили між собою такі місця:
четверте місце - Макеєва Анастасія, Домерат Вікторія,
п'яте місце - Бабій Олена та Кравчук Мар'яна.
Зичимо студентам подальших успіхів у професійному зростанні!

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

У ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ" відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії. Атестаційною комісією у складі: голови комісії, в.о. директора коледжу, Лозовською Н.І., заступника голови, Савлук Л.І., заступника директора з навчальної роботи, секретаря комісії, завідувача навчально-методичного кабінету, Тімошенко Н.М., членів комісії - Антонюк О.О., Віниковецької Ж.С., Гаращука С.К, Дудник Л.В., Космини О.Л., Петрань С.В., Шмалій Л.І. одноголосно прийнято рішення про відповідність всіх викладачів, які атестуються, займаним посадам.

Олімпіада з дисципліни "Фінанси"

 22.03 2021р.у коледжі стартував тиждень циклової комісії фінансово - економічних та облікових дисциплін. Розпочався він олімпіадою з дисципліни "Фінанси", у якій взяли участь студенти груп ОП-100 та ФБС-12 (викладач Віниковецька Ж.С.).

Перемогу в олімпіаді здобули:

1 місце -Демидюк Тетяна, Хребтань Анастасія (ОП-100);

2-ге - Грудова Дарина, Мединська Єлізавета (ОП-100);

3-е -Канонішена Наталія,  Макарова Дар'я (ФБС -12).

Дякуємо також за участь Нестерук Н. та Антонюк Т. (ФБС-12)

Участь у Всеукраїнському флешмобі до дня народження Ліни Костенко

Сьогодні, 19 березня, одна з найвизначніших жінок сучасності святкує 90-ліття. Ліна Костенко – жива легенда, яку вважають геніальною майстринею слова, її життєпис є прикладом для українців та невичерпним джерелом мудрості. Крилаті вислови Ліни Василівни мотивують та надихають на зміни.

ПОЕТИЧНА ВІКТОРИНА ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПОЕЗІЇ

Всесвітній день поезії — свято, яке відзначається щороку 21 березня.
Основна ідея цього свята полягає у збереженні зникаючих мов, розвитку літературного жанру, поширенні поетичного руху в усьому світі.
Поезія збагачує наш внутрішній світ. І буде правильним згадувати про неї не тільки 21 березня, оскільки вірші спонукають мрії втілювати в реальність, фарбуючи життя в насичений колір.

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «150 ІМЕН ЛЕСІ УКРАЇНКИ»

В ювілейний рік Лариси Косач-Квітки молоде покоління долучається до вивчення та збереження культурної спадщини великої української мисткині, адже довкола життя видатної письменниці завжди було багато міфів. Та й не безпідставно – цьому сприяли складні стосунки з матір’ю, життєві перипетії, трагічне кохання і хвороби, які супроводжували тендітну Лесю чи не все життя. Якою ж була вона – наша геніальна Дочка Прометея?

«Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі.» Л. Костенко.

Березень багатий на визначні події для книголюбів і всіх, хто щодня опановує мистецтво слова. Тому 19 березня бібліотекою коледжу разом з групами ХТ- 149 та ПТ- 88 проведено онлайн-літературний захід до Всесвітнього дня поезії.
Поезія — це найважливіше культурне явище, всеосяжна мова, що передає внутрішнє прагнення людини жити разом з іншими і тим самим необхідна для зближення народів. Будучи відображенням і дзеркалом суспільства, поезія — головний засіб самоствердження і дієвий важіль творчості, прогресу та всезагального розвитку.

Виховний захід до річниці визволення Вінниці від нацистських загарбників

18.03.2021 р. у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» викладачами Пащенко І.І., Павлюк Л.Д., Шмалій Л.І. проведено позанавчальний захід річниці визволення Вінниці від нацистських загарбників.
Захід проходив в режимі онлайн на платформі «Zoom Meeting», були запрошені студенти груп ХТ-149, ХТ-150, ФБС-13 та викладачі.

Участь у VІІ Всеукраїнській студентській наукові конференції «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та перспективи»

18 березня 2021 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася VІІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та перспективи», в якій взяли участь студенти груп ХТ-145, ГРС-5 та Т-5 під керівництвом викладачів: Кублінської І.А., Матвієнко Л.А., Антонюк О.О.
Мета конференції: узагальнення наукових досліджень студентів з питань новітніх тенденцій і перспектив розвитку у сфері готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

ПІДСУМКИ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ, ПРИСВЯЧЕНОГО ДНЮ НАРОДЖЕННЯ Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Викладачі циклової комісії європейських мов ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» (куратор Мельник О.А.) запровадили у березні мовно-літературний конкурс, присвячений Дню народження Т. Г. Шевченка. І цьогоріч 10 березня 2021 року о 09.00 до перегонів долучилися 21 конкурсант (реєструвалися не лише студенти 1 курсу коледжу, а й «усі, хто в серці українець»). Фіналістами стали лише 12 осіб. Роботи успішно пройшли перевірку на плагіат і були допущені до змагань. Тож, підсумок такий:
Перше місце – Аліна Давикоза (група ОП-101)

Усвідомлене споживання: як витрачати менше, а жити краще

18 березня 2021року у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» відбувся диспут «Усвідомлене споживання: як витрачати менше, а жити краще». Захід організовано викладачем Трубляк Г.М. в рамках проведення Днів консюмеризму. Студенти гр.ХТ-147 Гладка Ольга, Мічієнко Анна, Бойченко Єлизавета, Сидорець Марія поділилися своїми лайфхаками раціональних витрат та обговорили актуальні виклики сьогодення:
• Як вести особистий бюджет
• Як економити на їжі, але при цьому їсти смачно
• Як економити на шопінгу і стильно виглядати
• Як цікаво подорожувати, але не на всі гроші

Круглий стіл «Трансформація консюмеризму: виклики сьогодення»

17 березня 2021 року у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» відбулося засідання круглого столу «Трансформація консюмеризму: виклики сьогодення». Захід організовано викладачами ЦК підприємництва і туризму в рамках проведення Днів консюмеризму.
У роботі круглого столу взяли участь викладачі ЦК підприємництва і туризму, студенти і запрошені експерти.

Результати веб-квесту «Що ми знаємо про число Пі»

В період з 09.03 по 11.03.2021 в коледжі викладачами Савенко М.А., Сачок А.М. проведено веб-квест «Що ми знаємо про число Пі» серед студентів І і ІІ курсів. Захід був присвячений до Дня народження числа Пі, що припадає на 14 березня. В квесті взяли участь понад 50 учасників.
Всі бажаючі мали змогу зареєструватися на сайті веб-квесту і виконувати завдання, доступ до яких відкривався кожного дня. Студенти, які виконали всі завдання квесту, отримають сертифікати учасника. Вітаємо здобувачів освіти, які здобули перемогу:
І місце – Антонюк Тетяна (ФБС-12)

Знай та захищай свої права!

16.03.2021 року в рамках Днів Консумеризму викладачами Бевзою С.С., Солоненко Л.М. та студентами групи ПТ-86 Воронюк Д., Гуцал Д. та Панченко Д. проведено онлайн позанавчальний захід з теми «Знай та захищай свої права!».
Запрошені гості, викладачі та студенти коледжу отримали досвід, як захистити свої права в якості споживача та не залишитися ошуканим з боку підприємств-виробників і продавців.

Позавчальний захід « День народження числа Пі».

У світі щорічно14 березня відзначається одне з самих незвичайних свят - Міжнародний день числа «Пі».
З цієї нагоди 12 березня викладачі Сачок А.М., Савенко М.А. провели позавчальний захід « День народження числа Пі». Захід відбувся в онлайн режимі на платформі Google Meet, були запрошені студенти груп Ф-13, ХТ-150, ГРС-7 та викладачі.
Учасники мали змогу поринути у цікавий світ математики, дізнатися про виникнення і дослідження числа Пі. Студентка групи Ф-13 Марина Папанага підготувала цікаві факти про число Пі у архітектурі та музиці.

УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-МАРАФОНІ «ЄДНАЙМО ДУШІ СЛОВОМ КОБЗАРЯ!»

9 березня 2021 року у день вшанування Тараса Шевченка ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» взяв участь у літературному онлайн-марафоні «Єднаймо душі словом Кобзаря!», який організував Науково-методичний центр ВФПО.

Марина Сворінь (група Т-5) разом з викладачем української мови та літератури Думанською А.В. отримали можливість долучитися до грандіозного всеукраїнського дійства. Студентка чуттєво продекламувала поезію «Лілея» Тараса Шевченка і вразила всіх своєю емоційністю, виразністю та майстерною манерою виконання.

ПАМ’ЯТАЄМО, ЗНАЧИТЬ ЖИВЕМО!

Студенти групи ПТ-89 ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» разом з викладачем української мови та літератури Мельник О.А. розпочали флешмоб пам’яті Тараса Шевченка, доєднавшись з усіх усюд нашої Батьківщини, адже пандемія змусила нас роз’їхатися по домівках. Але є багато чинників, які ЗАВЖДИ єднають нас як групу, як креативну студентську спільноту найкращого навчального закладу, як незламну націю, непереможну силу українського духу! Саме таким символом є для кожного громадянина нашої держави великий Кобзар.

День числа Пі

В цифровому вираженні число "Пі" починається як 3,141592... і має нескінченну математичну тривалість. 14 березня у світі щорічно відзначається одне з самих незвичайних свят - Міжнародний день числа «Пі». З цим числом ми стикаємося вже в молодших класах школи, коли починаємо вивчати коло. Число «Пі» - це математична константа, яка виражає відношення довжини кола до довжини її діаметру. В цифровому вираженні "Пі" починається як 3,141592... і має нескінченну математичну тривалість.

VIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з англійської мови

VIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з англійської мови
Дистанційна форма навчання не стає на заваді новим перемогам студентів ВСП «ВТЕФК КНТЕУ». Під керівництвом викладачів іноземних мов представники І-ІІ курсів взяли участь у VIII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Зима 2021) з англійської мови. Інтернет-олімпіади є цікавим інтерактивом для сучасних студентів та зручним способом контролю їх реального рівня знань.
Диплом І ступеня отримали:

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» В ЗИМОВИХ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДАХ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Всеукраїнські інтернет-олімпіади є щорічними інтелектуальними змаганнями, де створені умови для рівного доступу кожного учасника. Олімпіади підвищують інтерес до навчання, до оволодіння сучасними інформаційними технологіями, стимулюють інтелектуальні та творчі здібності, активізують самостійну роботу.
Студенти ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» під керівництвом викладача Бабійчук І.В. взяли участь у VІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» та «Всеосвіта Зима 2020/2021»
Переможцями стали:
Назарова Катерина (група ХТ-147)
Іськова Юлія (група ОП-100)

Участь студентів ІІ та ІІІ курсів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в ІІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет конференції КТЕФК КТНЕУ

25.02.2021 року студенти груп ПТ-84,85,86 взяли участь в ІІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТОРГІВЛІ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ».
Студентки Ковальчук О., Воронюк Д., Гуцал Д. та Панченко Д. взяли участь в онлайн-обговоренні своїх тез, а саме «Інновації виробництва товарів», «Тест-контроль якості харчових продуктів українських виробників», «Дефекти та якість непродовольчих товарів на ринку споживання».

Призери міських змагань з настільного тенісу

25.02.2021 року у Вінницькому технічному коледжі відбулися змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат за програмою міської Спартакіади серед студентів закладів фахової передвищої освіти, в яких взяв участь і наш коледж. ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» представляли студенти Тумалецький Сергій (група ХТ-146), Пухнюк Ілля (ХТ-146), Тарадай Діана (Ф-1) та Томіна Катерина (ГРС-6).

Виховні години " Велична жінка - Леся Українка"

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки - видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.
В бібліотеці коледжу з групами ОП-101, ГРС-7, ФБС – 13, Т – 7 на платформі Zoom було проведено виховні години " Велична жінка - Леся Українка", та організувано книжкову виставку.

ФЛЕШМОБ ДО 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

#Українка150 #GlobalLesyaUkrainka2021 До 150-річчя від Дня народження Лесі Українки студенти групи ОП-100 ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» підтримали флешмоб у соцмережах, покликаний привернути увагу до постаті Лариси Косач, вшанувати Велику Українку та актуалізувати її творчість, записавши на відео власне прочитання улюблених рядків поезії «Соntra spem spero! (Без надії сподіваюсь!) Друзі, долучайтеся до онлайн-флешмобу!

ДО 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ: ПОЕТЕСА У СВІТІ МОВ

25 лютого виповнюється 150 років від Дня народження Лесі Українки. Ювілейний 2021 рік — це нагода говорити про невідому Ларису Косач-Квітку. Вона була незбагненна, неповторна, багатогранна, талановита, і спогади про неї потрібно позбавляти від радянських стереотипів. Невмируща Леся, своїм придбаним ім’ям Українка, якнайтісніше пов’язана з Україною, проте, прекрасне знання мов (близько 15) та нескінченні вимушені мандри зробили її відомою на весь світ, а весь світ став ближчим до України.

ДО 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ: НЕВІДОМЕ ПРО ВІДОМУ

2021 рік оголошено Роком Лесі Українки, якій 25 лютого виповнюється 150 років від дня народження. ЇЇ вклад у розвиток української культури неоціненний, твори знають і шанують у всьому світі, незламна особистість, нескінченне джерело натхнення для української нації! Неповторна Зея надихнула і студентів ВСП «ВТЕФК КНТЕУ». Разом із викладачем української мови та літератури Бабійчук І.В. група ОП-100 підготувала і проведела захід «Леся Українка: невідоме про відому».

Виховний захід до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

Щорічно 20 лютого в Україні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» відзначають День Героїв Небесної Сотні.
В коледжі викладачем суспільних дисциплін Павлюк Л.Д. в групі ОП-101 проведено виховний захід присвячений трагічним сторінкам сучасної історії України ( дистанційно).

Мова – це духовний скарб нації.

Мова – це духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. 

  21 лютого в усьому світі відзначається День рідної мови. Не залишаються осторонь і студенти ВСП «ВТЕФК КНТЕУ». У рамках відзначення Міжнародного дня рідної вони проводять мовний флешмоб, мета якого – показати красу рідного слова, його поетичність та милозвучність.

Зустріч студентів коледжу із фахівцями TopRest HoReCa service

Студенти ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" зустрілись з молодою та креативною командою фахівців TopRest HoReCa service в рамках уроку-екскурсії з дисципліни "Організація обслуговування" (викладач - Безрученко О.М).
Майбутні фахівці спеціальності "Харчові технології" ознайомились з секретами створення ексклюзивних 3-D проектів професійної кухні, підбору функціонального устаткування, посуду, інвентарю та стильних серій столового посуду.

День Героїв Небесної Сотні

Сім років тому 18 – 21 лютого були найбільш жорсткими та важкими у протистоянні на Майдані. Цей період називають завершальним етапом Революції Гідності.
У результаті вже 22 лютого відсторонили тодішнього президента Януковича та призначили дострокові президентські вибори на 25 травня 2014 року.
Під час протистояння загинули 82 людини. Ще понад 600 – постраждали. Україна вшановує пам'ять героїв Небесної Сотні 20 лютого.

МАЙСТЕР-КЛАС «ЗНАЮ, ВМІЮ, ВРЯТУЮ»

Значення першої медичної допомоги важко переоцінити. Своєчасне надання та правильне проведення медичної допомоги не тільки рятує життя постраждалому, але й забезпечує подальше успішне лікування хвороби або ушкодження, попереджує розвиток тяжких ускладнень (шок, нагноєння рани, загальне зараження крові), зменшує втрату працездатності. Саме тому протягом тижня керівники груп запрошували фельдшера коледжу на виховні години для проведення майстер-класів з надання першої домедичної допомоги. Костюк О.В.

Літературна вікторина «Хто найрозумніший!»

Щоб урізноманітнити навчальну діяльність студентів сьогодні в бібліотеці коледжу між групами П-1 і ЦЕ-1 було проведено літературну вікторину «Хто найрозумніший!»
Завдяки злагодженій роботі, студенти показали свої знання у галузі літератури, науки, фізики, географії, мистецтва.
Літературний поєдинок виявився змістовним та емоційним і кожен проявив себе як гарний знавець.
Перемогла дружба ерудитів!

Призери міських змагань з шашок

Після тривалої перерви поновилася Спартакіади серед студентів закладів фахової передвищої освіти міста змаганнями з шашок. Шашки – це інтелектуальна гра, яка привчає до чіткого та логічного мислення, а також
виховує наполегливість та непереборну волю до перемоги. Останніми роками
в нашого коледжу склалась приємна традиція бути серед найкращих незалежно від рівня змагань. Приємна історія продовжилася і цьогоріч.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН!

17 лютого 2021 року у ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ" на платформі Meet пройшов онлайн ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.
Про коледж, його історію та досягнення розповіла в.о. директора коледжу Н.І.Лозовська.
Особливості кожної з 10-ти спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахових молодших бакаларів, майбутні кваліфікаційні характеристики, перспективи працевлаштування повідомила заступник директора з навчальної роботи Л.І.Савлук.

Розмалюй власноруч «валентинку»

У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» стало доброю традицією відзначення вже такого звичайного, але не менш загадкового свята – День св. Валентина.
Це свято всіх, хто вірить у світле і щире почуття.
До святкування долучилися студенти коледжу. Так, 11-12 лютого студенти груп ХТ-145, ХТ-146 виготовили смаколики у вигляді сердечок з імбирно-медового печива та зняли відео майстер-класу з приготування та розпису «валентинок», тим самим створили святкову атмосферу у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ», навчили всіх бажаючих створювати оригінальні та смачні «подаруночки» своїм коханим.

У ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" відбулося засідання педагогічної ради

11.02.2021 року У ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" відбулося засідання педагогічної ради. Розглядалися такі актуальні питання:
1. Про підсумки роботи педагогічного колективу у І півріччі 2020-2021 н.р.(виступила Савлук Л.І., заступник директора з навчальної роботи).
2. Підсумки кваліфікаційних екзаменів зі спеціальності «Туризм» та «Харчові технології» (студентів денної форми навчання).
(виступила Дудник Л.В., завідувач відділення).
3. .Про організацію професійно-технічного навчання в коледжі (виступила Трубляк Г.М., відповідальна за напрям ПТО).

Змагання з шашок

З 02.02. по 10.02.2021 року за програмою внутрішньоколеджної Спартакіади коледжу проходили змагання з шашок серед юнаків та дівчат. Студенти багатьох груп з великим задоволенням взяли участь у грі, яка зміцнює пам’ять, розвиває аналітичні здібності й уяву, допомагає вдосконалювати такі риси характеру як організованість, цілеспрямованість, об’єктивність. Гра в шахи навчає бути дуже уважним і зібраним, а також прораховувати свої дії на декілька кроків вперед.
Переможцями та призерами змагань стали:
- серед юнаків:
I-е місце – Білецький Антон,група П-1;

За вікном сніг і завірюха, а у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» День Закоханих

12 лютого в коледжі розпочалось святкування Дня закоханих. Студентам запропонували знайти свою половинку та випробувати свої почуття, для цього вони повинні були пройти жартівливий квест закоханих.
Початковим завданням було зізнаватись у коханні 4-ма мовами, потім учасники співали пісні про кохання, шукали найромантичніші куточки світу та врешті - вихід з лабіринту кохання, тим самим визначаючи свій жартівливий виграш. Студенти із задоволенням розважались і зізнавались у коханні друзям та одногрупникам.

У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» відбулась реалізація проекту «Національно-патріотичний квест для студентів Вінницького торговельно-економічного коледжу лютий 2021 рік»

На виконання планових заходів з виховної роботи ВСП «ВТЕФК КНТЕУ», наказу Президента України «Про Стратегію національно-патріотичного» від 18.05.2019 №286/2019, та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав на Україні, 10 лютого 2021 року відбувся «Національно-патріотичний квест для студентів коледжу - лютий 2021 рік» при підтримці Вінницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації Всеукраїнський патріотичний рух «Гідність Нації» та військовослужбовців Вінницького гарнізону.

На виконання державної програми «СТОП наркотики» у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» проводились тематичні заходи

На виконання державної програми «СТОП наркотики» 9 лютого 2021 року на території ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» заступником директора з виховної роботи Косминою О.Л. та викладачем предмета «Захист України» Пугачем Ю.П. для студентів навчального закладу організована лекція за участю представників міжнародної антинаркотичної асоціації (представництво м. Вінниця) на тему: «Правда і міфи про наркотики».

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся урок-бесіда “Як убезпечити себе, користуючись Інтернетом”

8 лютого 2021 року у ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся урок-бесіда “Як убезпечити себе, користуючись Інтернетом” зі студентами групи ПТ-88, приурочений до Дня безпечного Інтернету, який відзначається у світі з 2004 року. На уроці було обговорено наступні питання:
• шляхи безпечного використання молоддю Інтернету,
• питання інтернет-етики,
• загрози протизаконного контенту.

Vinnytsia thinks English

Студенти коледжу під керівництвом викладачів Радудік О.Є. та Бондарчук А.А. взяли участь у І –му Регіональному конкурсі есе англійською мовою « Vinnytsia thinks English».
Переможцями стали:
І місце-Коваль В. (група ОП-100, керівник Радудік О.Є.)
І місце – Банадига Д. (група ОП-100, керівник Радудік О.Є.)
ІІІ місце –Гончарук К. (група ОП-100, керівник Радудік О.Є.)
ІІІ місце –Давидова А. (група ОП-101, керівник Бондарчук А.А.)
Вітаємо наших переможців. Бажаємо подальших творчих злетів.

Щасливої життєвої дороги, випускники 2021!

1 лютого 2021 р. в коледжі відбулись урочистості, присвячені врученню документів про освіту студентам спеціальностей «Харчові технології» та «Туризм». Через карантинні обмеження вручення дипломів випускникам здійснювалося у три етапи. В.о. директора коледжу Наталія Ігорівна Лозовська вітала молодих спеціалістів та побажала скласти життєвий іспит на «відмінно», завжди пам’ятати тих, хто доклав не лише свої знання, а й частину душі – своїх викладачів. Під час урочистостей в залі вирувала палітра емоцій.

Смолоскипна хода

Близько 150 вінничан з національними прапорами та смолоскипами пройшли містом від майдану Героїв Небесної Сотні до пам'ятника Січовим Стрільцям аби вшанувати пам'ять українців, які 103 роки тому загинули в бою під Крутами.

Виховний захід «Бій під Крутами: історія та сьогодення»

28.01.2021 р. викладачем історії Шмалій Л.І. проведено захід, присвячений річниці битви під Крутами. Словами історичних документів, палким поетичним словом, зворушливим відеоматеріалом, звернуто увагу сучасної молоді на подвиг юних студентів буремного 1918 року.

В зоні ООС таємничо загинув 22-річний вінничанин, випускник ВТЕК КНТЕУ

В зоні OOC трагічно загинув Вадим Володимирович Єфременюк, випускник нашого коледжу, який боронив Україну від лютого ворога.

Вічна світла пам'ять про тебе, дорогий наш хлопчику, справжній українець, мужній чоловік.

Сумуємо разом з родиною, близькими, друзями.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся урок з запрошеним ІТ-спеціалістом

16 грудня 2020 року у ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся урок з запрошеним спеціалістом Дмитром Софиною – регіональним підприємцем та громадським діячем. Він є засновником ІТ-компанії Winstars; компанії - стартапу з покращення ЖКГ-індустрії Windim24; Вінницького ІТ-кластеру (об'єднання ІТ-компаній, освітніх закладів та влади міста).

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулася ІІ Міжвузівська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНОГО ТУРИСТИЧНОГО ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ»

15 грудня 2020 року у ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулася ІІ Міжвузівська науково-практична конференція
«ІННОВАЦІЙНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНОГО ТУРИСТИЧНОГО ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ», яка проходила онлайн на базі платформи Meet,частково - в аудиторному режимі з дотриманням всіх карантинних заходів.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулася зустріч з представником туристичної компанії «Anextour» Мороз Анастасією

10 грудня викладачі іноземної мови Телячук Н.В. та Губрій Н.М організували зустріч студентів групи Т-4 з представником туристичної компанії «Anextour» Мороз Анастасією. Тема зустрічі – «Туристичні лайфхаки». Анастасія – випускниця коледжу, навчалася у 1-й групі спеціальності «Туристичне обслуговування». Наразі вона є успішним представником туроператора Anextour в Україні та за кордоном. Анастасія розповіла студентам-випускникам про цікаві моменти їхньої майбутньої професійної діяльності та поділилась своїм досвідом роботи.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулася внутрішньоколеджна олімпіада з математики

09 грудня 2020 р. викладачами циклової комісії математики та інформатики проведено І етап внутрішньоколеджної олімпіади з математики серед студентів першого курсу. Вітаємо студентів, які перейшли до ІІ етапу олімпіади (відбудеться у лютому 2020 р.), найкраще впоравшись із завданнями:
Струбчевську Д. В. - ПТ-88,
Ізотову Є. О. ФБС-13,
Папанагу М.Р. - ФБС-13
Дякуємо всім студентам, які взяли активну участь в олімпіаді!

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся флешмоб до Дня української хустки

Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно (його почали відзначати з 2019 року), але воно відразу ж набуло статусу всесвітнього.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся круглий стіл «Якби директором ресторану був я…»

4 грудня 2020 року викладач технологічних дисциплін Демчук К.І. проведено круглий стіл «Якби директором ресторану був я…» і студентами групи ХТ 143.
На заході були присутні викладачі циклової комісії харчових технологій і готельно-ресторанної справи.
З вступним словом виступала викладач Демчук К.І., яка охарактеризувала тенденції розвитку закладів ресторанного господарства в світі: техно-природа , баланс тіла, мова культури, додатковий час і локальна симбіотика.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся конкурс електронних газет в рамках акції «16 днів проти насильства»

Конкурс електронних газет проводився в рамках акції «16 днів проти насильства» - щорічної Всеукраїнської акції, метою якої є привернення уваги до актуальних проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми і жорстокого поводження з дітьми та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Акція триватиме у період з 25 листопада по 10 грудня.

Участь у конкурсі брали групи:

У ВТЕК КНТЕУ проводились тематичні заходи до Дня Збройних Сил України

З нагоди відзначення 29-ї річниці створення Збройних Сил України у Вінницькому торговельно-економічному колежі КНТЕУ напередодні проводились урочисті заходи.

СТУДЕНТКА ВТЕКоледжу КНТЕУ посіла ІІ призове місце у ІІІ етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

27 листопада 2020 року відбувся ІІІ етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів коледжів та технікумів Вінницької області. Щорічно Конкурс проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення мовної освіти в Україні. Цьогоріч організовано проведення Конкурсу у дистанційному форматі.

У ВТЕКоледж КНТЕУ - ПРИЗЕРИ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО КОНКУРСУ БІЗНЕС-ПРОЄКТІВ «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН»

В Київському національному торговельно-економічному університеті з 25.09.2020-16.11.2020рр. проводився ІІІ Всеукраїнський студентський Конкурс бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін». Цьогоріч у Конкурсі брали участь 35 команд студентів, які представили 31 комерційний та 4 соціальних проєкти. У фінал було відібрано 15 кращих бізнес-проєктів.

У ВТЕколеджі КНТЕУ відбувся онлайн-флешмоб «Пам'ять, що рятує голоси правди»

Комуністичний режим робив все, щоб голоси правди про Голодомор-геноцид 1932-1933 р.р. змовкли. Втім, голоси тих, хто доносив правду, не затихли. З особливою силою, вони звучать сьогодні. Нас, українців, об’єднує гасло: «Ми пам’ятаємо! Ми сильні!»
28.11.2020 р. студенти та викладачі ВТЕК КНТЕУ організували онлайн-флешмоб «Пам'ять, що рятує голоси правди». До флешмобу приєднались студенти та викладачі за декількома форматами: запис відео-історії, публікація спогадів очевидців та фотографії, які стосуються родинної історії, участь у міському студентському флешмобі.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ проведено Інтелектуальний конкурс досліджень студентів до онлайн-заходу з філософії

У ВТЕКоледжі КНТЕУ проведено Інтелектуальний конкурс досліджень студентів до онлайн-заходу з філософії

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Студенти групи ФБС-12 ВТЕКоледжу КНТЕК долучились до щорічної всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насильства або спровокувати його вчинення, 26 листопада практичний психолог Ковальова Марта Олександрівна провела виховну годину у формі бесіди.

 

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулося засідання методичної ради № 5 "ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ"

26.11.2020 року у ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулося засідання методичної ради № 5 з теми "ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ".
Порядок денний:
1. Новації у технічному та програмному забезпеченні освітнього процесу в коледжі та їх очікувана результативність (доповідач Вітюк А.М.).
2. Аналіз впровадження технологій дистанційного навчання в освітній процес: технічні аспекти, переваги, перспективи (доповідач Савлук Л.І.).

У ВТЕКоледжі КНТЕУ продовжують відзначати День Гідності та Свободи і вшановувати пам'ять Героїв Небесної сотні

25 листопада 2020 р. студенти групи П-1, ЦЕ-1 долучилися до обговорення подій Майдану 2013-2014 рр. Їхню актуальність неможливо переоцінити, адже завдяки наполегливості студентства та молоді, тоді українцям вдалося відстояти право на розбудову власного демократичного майбутнього на основі європейських цінностей.
На зустрічі обговорили найважливіші події Євромайдану, проаналізували причини та передумови його перетворення у Революцію Гідності. Також звернули увагу на лексикон тих подій, що став невід’ємною складовою тогочасного інфопростору.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ - урок пам‘яті «З присвятою замордованим голодо

25.11.2020 р. викладачем історії Пащенко І.І. в групах ХТ-147, ФБС-12 проведено урок пам’яті «З присвятою замордованим голодом».
Метою заходу є відновлення історичної пам’яті про Голодомор 1932-33 рр; формування в студентів поваги до минулого України, до людей, які пережили страшне лихоліття, виховання громадянської свідомості, почуття співпереживання.

Перший етап XXІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

У коледжі відбувся І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.
Петро Яцик – українець зі Львівщини, який емігрував у Канаду, зумів там створити будівельну корпорацію та став мільйонером. На свої кошти започаткував Освітньою фундацію. Після здобуття незалежності він часто приїздив до України. Мовна ситуація в Україні дуже непокоїла Петра Яцика, бо він був переконаний, що є мова — є й держава, немає мови — немає держави. Так народилася ідея конкурсу з української мови для української ж молоді.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ проведено відкрите заняття з устаткування на платформі додатку Google-meet

20 листопада викладачем технологічних дисциплін Демчук Катериною Іванівною на платформі додатку Google-meet проведено відкрите підсумкове семінарське заняття дисципліни «Устаткування» з теми «Правила безпечних умов праці при експлуатації устаткування закладів ГРГ».

У ВТЕКоледжі КНТЕУ – відкрите заняття з математики на платформі додатку Google-meet

19 листопада 2020 року викладачем Гуменчуком Миколою Петровичем на платформі додатку Google-meet проведено відкрите заняття з математики з теми «Тіла обертання» для студентів групи ГРС-6.

У ВТЕКоледжі КНЕТУ проведено майстер-клас з приготування та оформлення десертів

В навчальній лабораторії «Технології виробництва кулінарної продукції» ВТЕКоледжу КНТЕУ, дотримуючись карантинних вимог, 19.11.2020р. проведено майстер-клас з приготування та оформлення десертів для студентів групи 2ХТ-1 заочної форми навчання.
Викладачі Гриньова О.В., Буняк Н.А. продемонстрували елементи оформлення десертів з шоколаду, ізомальту, мастики.

Чурікова Наталія Василівна

Чурікова Наталія Василівна - викладач фізичної культури. Чурікова Н.В. працює у коледжі з серпня 2020 року на посаді викладача фізичної культури.

У 2019 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського та здобула освітній ступінь бакалавра.

У 2020 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського та здобула кваліфікацію Магістер середньої освіти (Фізична культура).

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулася зустріч з фахівцем ресторанного бізнесу

18 листопада викладачем ресторанної та готельної справи Матвієнко Л.А. організована зустріч з керуючим ТОВ «ЛВМ Трейд», керуючим ТОВ «Білінг», одним з найуспішніших підприємців-рестораторів нашого міста Поліщуком Сергієм Анатолійовичем. У зустрічі брали участь наживо студенти заочного відділення спеціальності «Харчові технології» гр. 2ХТ-1 та студенти денного відділення спеціальності «Готельно-ресторанна справа» гр. ГРС-5, підключившись до відео-зв’язку за допомогою платформи ZOOM. Тема зустрічі «Ресторатори сьогодні: хто вони?».

У ВТЕКоледжі КНТЕУ пройшло заняття ШПМ з теми «Створення інтерактивних робочих аркушів та плакатів (інтерактивні завдання для зворотного зв’язку)».

18.11.20 відбулося засідання ШПМ з теми «Створення інтерактивних робочих аркушів та плакатів (інтерактивні завдання для зворотного зв’язку)», який провели у формі семінару-практикуму викладачі Сачок А.М. та Савенко М.А. Вони ознайомили колег із сучасними онлайн-сервісами для створення інтерактивних аркушів та плакатів. Особливої актуальності в освіті такі вміння набувають в умовах дистанційного навчання.
Для демонстрації були використані такі онлайн-сервіси: ThingLink, LiveWorksheets, Wizer.me, Clogster.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ - інтелектуальний батл

17 листопада для студентів технологічного відділення ВТЕКоледжу Кублінською І.А. організовано та проведено онлайн пізнавально-розважальний захід «Інтелектуальний батл». Студенти-учасники вікторини у дистанційній формі на інтернет-платформі «LearningApps» не лише виконували цікаві завдання, але й продемонстрували знання теплових і холодильних апаратів, машин та різноманітних приладів сучасних закладів ресторанного господарства, дізналися про новинки механічного, гідромеханічного та теплового устаткування для ресторанів та закладів вуличного харчування.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ - тренінг онлайн з фахівцем туристичної сфери

17.11.2020 року на платформі ZOOM відбувся тренінг для студентів груп Т-4 і Т-5 (викладачі Трубляк Г.М. та Антонюк О.А.) «Організаційні зміни в організації» із запрошенням менеджера з туризму туристичного агентства «Верона-тур» Діани Медведчук. Під час онлайн-конференції були обговорені питання технології організації, менеджменту та маркетингу туристичних послуг.

Воркшоп у ВТЕКоледжі КНТЕУ

В рамках тижня циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи 16.11.2020р. у ВТЕКоледжі КНТЕУ проведений воркшоп за участі студентів спеціальності "Харчові технології" та адміністратора ресторану "Шахеризада"- Олександра Васильовича (випускника коледжу). В ході спілкування з фахівцем студенти отримали цінну інформацію щодо найактуальнішого питання сьогодення - успішного працевлаштування у сфері ресторанного господарства. Якими основними якостями повинен володіти працівник закладу ресторанного господарства?

У ВТЕКоледжі КНТЕУ проведено віртуальний тур «Вінниччина гостинна»

16 листопада в рамках тижня циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи викладачем готельної і ресторанної справи Матвієнко Л.А. разом зі студентами гр. ГРС-5: Бровко О., Вадовською Є., Адамчук М., Кравченко Д. організовано та проведено віртуальний тур «Вінниччина гостинна».

Маслоїд Анатолій Петрович

Має дві вищі освіти: у 1992закінчив Вінницький сільськогосподарський інститут, спеціальність вчений агроном, у 2018 році - Донецький національний університет імені Василя Стуса, ступінь вищої освіти Магістр, спеціальність Хімія.

В 2019 року стажувався в Університеті Вітаутаса Магнуса Каунас, Литва.

В коледжі працює з 2020 року на посаді викладача хімії педагогічний стаж роботи 29 років.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулося онлайн-засідання педагогічної ради

12 листопада 2020 року у ВТЕК КНТЕУ відбулося засідання педагогічної ради на онлайн-платформі ZOOM.
Розглянуті актуальні питання освітньої діяльності коледжу:
1. Організація науково-дослідницької роботи викладачів та студентів коледжу; затвердження звіту з НДР за 2020 рік.
2. Стан охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту в закладі.
3. Аналіз актуальних питань дистанційного навчання студентів

У ВТЕКоледжі відбувся ФЛЕШМОБ «Найцінніший скарб нації - це її мова!»

9 листопада – День української писемності та мови, який ми святкуємо з 1997 року. Встановлений він указом президента України на підтримку ініціативи громадських організацій у день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця.
Але пандемія цьогоріч стала на заваді багатьом гучним веселощам, котрими завжди жила тепла й щаслива родина Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. Саме тому до Дня української писемності і мови креативні й талановиті студенти започаткували флешмоб "Найцінніший скарб нації - це її мова! "

У ВТЕКоледжі відбувся онлайн-захід «Цікавинки про мову»

«З книжних слів набираємося мудрості й стриманості», - говорив Преподобний Нестор-літописець - послідовник Кирила та Мефодія, упорядника «Повісті минулих літ». Щороку 9 листопада, у день вшанування його пам’яті, наша держава відзначає День української писемності та мови, свято, яке гуртує усіх нас. З нагоди свята тисячі прихильників української мови щороку беруть участь у флешмобі й по всьому світу долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Ювілейний ХХ був присвячений темі читання.

ХХ Ювілейний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

9 листопада 2020 року студенти та викладачі Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ писали ХХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який проводять у День української писемності та мови щорічно. Участь беруть тисячі українців з усього світу. Ця традиція започаткована з 2000 року. Цьогорічний радіодиктант національної єдності є ювілейним – 20-м. Текст, присвячений темі читання, створив письменник і видавець Іван Малкович, а зачитала його відома акторка Римма Зюбіна. Прикметно, що цього року в тексті диктанту були слова на перевірку нового правопису.

У ВТЕКоледжі на платформі ZOOM проведено відкрите заняття - круглий стіл «Особливості економіки країн Європи»

Викладачем географії Фадєєвою Тетяною Юріївною на платформі ZOOM проведено відкрите заняття - круглий стіл «Особливості економіки країн Європи в групі ХТ-150 1 курсу.
Українці живуть у самому серці Європи, є її невід’ємною частиною. Україна як держава обрала свій шлях у Європейську спільноту, і бачить своє майбутнє в європейській інтеграції. Тому й ми повинні добре знати ту частину нашої планети, де мешкаємо, знати про країни Європи, їх досягнення і традиції, культуру й мистецтво. Сьогодні Україна може використати у своєму розвитку вдалі економічні моделі європейських країн.

Halloween у ВТЕК КНТЕУ

Halloween — сучасне свято, що відзначається щорічно 31 жовтня, традиційно вважається Днем усіх святих. Найбільшу популярність свято має за кордоном, вельми яскраво і пишно святкується у Великобританії, США, Канаді, дещо скромніше в Німеччині та Україні.
За переказами, в ніч перед святом духи, що живуть у потойбічному світі, повертаються на землю, саме тому свято, а точніше, його переддень називають Днем усіх святих.
Студенти ІІ курсу ВТЕК КНТЕУ, які вивчають німецьку мову, яскраво, весело та креативно відсвяткували День усіх святих, перевтілившись в образи містичних істот.

ОМО викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін «Дистанційне навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти»

«ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ» - такою була тема обласного методичне об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін, організатором якого виступив Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
13.10.2020 року викладачами Пугач Ю. П., Шмалій Л.І., Пащенко І.І. проведено виховну годину з теми: «Слава незламним захисникам» для студентів ГРС - 7, ФБС-13. Студенти взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Визволення (вул. Київська).

Бізнес Вінничини на шляху до європейських стандартів

13.10.2020 року в рамках Євпропейських днів торгівлі під керівництвом викладача Солоненко Л.М. проведено бліц-інфо з теми «Бізнес Вінничини на шляху до європейських стандартів». Студентка групи ПТ-85 Долюк Н. надала інформацію студентам групи ПТ-86 про стан бізнесу на Вінничині сільськогосподарської продукції, зокрема про експорт рослинних жирів, молочної продукції, зернових культур, та перспективи розвитку бізнесу на Вінничині з європейськими компаніями.

Українським споживачам-європейська якість харчових продуктів

13.10.2020 р. під керівництвом викладача Бевзи С.С. в групі ПТ-87 проведено бліц-інфо з теми «Українським споживачам-європейська якість харчових продуктів». Студентка групи ПТ-84 Ковальчук Ольга надала інформацію студентам про результати державних лабораторних експертиз молочних продуктів українських виробників і надала поради студентам, як розрізняти якісні, натуральні молочні продукти від підробки.

Відкрита виховна година «Моя Україна – вільна держава»

13.10 2020 року група ХТ-147 (керівник Трубляк Г.М.) провела відкриту виховну годину «Моя Україна – вільна держава».
Мета заходу: формування в молоді розуміння єдності та цілісності України, виховання любові до рідного краю, пробудження національної самосвідомості; розширення поняття про єдність, незалежність і суверенність нашої держави; розвиток у студентів бажання брати посильну участь у розбудові та зміцненні єдності нашої держави; почуття гордості за свій народ, країну, готовності здобувати якісну освіту і розумними справами збагачувати рідну землю.

Гриньова Олена Володимирівна

Гриньова Олена Володимирівна

Викладач спеціальних дисциплін. 

Працює в коледжі з вересня 2017 року

У 2012 році закінчила Вінницький аграрний університет і здобула кваліфікацію спеціаліста з обліку і оподаткування , ревізія і контроль.

У 2018 році закінчила Вінницький торговельно-економічний інституті  ДТЕУ і здобула кваліфікацію магістр з рестораних технологій, харчові технології.

Позанавчальний захід «Гармонізація українських стандартів до Європейських»

12 жовтня 2020 року в рамках Європейських днів торгівлі в Україні, в групах ФБС-13, ТХ-150 студенти 3 курсу Гуртовенко Валерія, Ящук Вероніка разом з викладачем Величко Л.В. провели позанавчальний захід з теми: «Гармонізація українських стандартів до Європейських». Під час заходу, студенти отримали інформацію, а саме: як проходить процес гармонізації українських та європейський стандартів; хто виграє від впровадження європейських стандартів українськими виробниками; що зроблено, і що треба зробити для гармонізації Україною технічних регламентів до стандартів ЄС.

У ВТЕКоледж знову завітали випускники та поділилися своїм професійним досвідом зі студентами.

Які шляхи пошуку роботи є найбільш ефективними, як себе поводити на співбесіді, до чого бути готовим в перші дні працевлаштування - ці та інші питання обговорювали на занятті з дисципліни «Основи підприємницької та управлінської діяльності» (викладач Трубляк Г.М.) зі студентами гр.ХТ-143 Литвиненко Тетяна (старший кухар піцерії «Чілі-піца») та Ангеліна Кримінська (старший продавець фірмового магазину «ROSHEN»).
Студенти активно задавали питання, адже ця інформація для них є надзвичайно актуальною – за кілька місяців вони також стануть випускниками.

ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ГРОШЕЙ

ВТЕКоледж долучився до відзначення Днів європейської спадщини, що є загальноєвропейською ініціативою, яка передбачає доступ до закритих об’єктів, організацію інтерактивних виставок, презентацію нових екскурсій та унікальних подій з метою привернення уваги до матеріальної та нематеріальної спадщини.
Так,1 жовтня 2020 року студенти групи ХТ-147 разом з керівником Трубляк Г.М. відвідали Музей грошей, що знаходиться у головному корпусі ВТЕІ КНТЕУ і є пам’яткою архітектури і містобудування.

Міжнародний День перекладача у ВТЕКоледжі

Міжнародний День перекладача у ВТЕКоледжі
30.09.2020 року студентами групи Т-4 під керівництвом викладачів іноземних мов Радудік О.Є. та Бондарчук А.А., проведено англомовну екскурсію на тему: «Вінниця – європейське місто» для студентів ГРС - 5, ПТ - 87, ОП – 100.Дана екскурсія була присвячена Міжнародному Дню перекладача, офіційно заснованого Міжнародною федерацією перекладачів у 1991 році.

Туристичний квест «Навколо світу»

У п’ятницю 25.09.2020 року відбувся туристичний квест «Навколо світу», присвячений Міжнарожному Дню Туризму. Студенти першого і другого курсів відкривали для себе туристичні принади різних регіонів світу. Брали участь у різноманітних конкурсах на станціях – вгадували найвідоміші пам’ятки країн, проходили смугу перешкод, вирішували кросворди, вгадували символи країн регіону, відповідали на питання вікторини та складали пазли. Завдяки чудовій погоді квест відбувся на свіжому повітрі, що додавало драйву у пошуки наступних станцій кожній команді.

У ВТЕКоледжі проведено тренінг з провідним фахівцем Держпродспоживслужби

25 вересня 2020 року в групах ХТ-148, ПТ-87 викладачами Солоненко Л.М., Бевзою С.С. організовано тренінг за участю начальника відділу контролю за рекламою Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Білик Юлією Василівною з теми «Практичні аспекти рекламного законодавства».
Юлія Василівна надала інформацію студентам про актуальні проблеми рекламної діяльності підприємств, про вирішення практичних ситуацій зі створення реклами та методи контролю за рекламою на законодавчому рівні.

Тиждень туризму у ВТЕК КНТЕУ

Тиждень туризму у ВТЕК КНТЕУ розпочався з ознайомлення з туристичними перлинами нашої рідної Вінниці.
Ми відзначили прихід астрономічної осені (22 вересня – день осіннього рівнодення) драйвовою і пізнавальною квест-екскурсією для наших першачків (студентів ВТЕКоледжу 1 курсу) у середмісті Вінниці.
Старші туристи – студенти 3 і 4 курсів – підготували яскраві розповіді про визначні туристичні перлини в намисті нашого міста.

Флешмоб «Живи та рухайся» до Дня працівника фізичної культури і спорту

11 вересня на подвір’ї ВТЕКоледжу було проведено флешмоб «Живи та рухайся», який підготували лідери Ради студентського самоврядування. Головна мета флешмобу – популяризація та пропаганда здорового способу життя, залучення студентської молоді до рухової активності, систематичних занять фізичною культурою. Захід зарядив студентів бадьорістю та гарним настроєм на цілий день!!!

ЯК СТАТИ ПІДПРИЄМЦЕМ

У ВТЕКоледжі давно існує традиція: для кращого засвоєння знань студентів запрошувати фахівців-практиків. Цього разу була запрошена Вікторія Столярова, приватний підприємець, власник сімейного ресторану в центрі Вінниці "VLTAVA". Рестораторка поділилася досвідом: як і з чого почати підприємницьку діяльність, які ризики та винагороди чекають в результаті, яка реклама найбільш ефективна, як правильно підібрати та мотивувати персонал і ще багато інших питань.

8 вересня – Міжнародний день грамотності

Щорічно 8 вересня у світі під егідою ООН з 1966 року відзначають Міжнародний день грамотності.

Мета цього свята – донести, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Українцям говорити більш грамотно рідною мовою та  любити її.

У XX столітті «бути грамотним» - це вміти читати і писати.

У XXI столітті «бути грамотним» - це

Відзначення Дня підприємництва

Щороку в першу неділю вересня відзначають День підприємницької діяльності. З цієї нагоди 7 вересня у ВТЕКоледжі студенти групи ХТ-147 (керівник Трубляк Г.М.) провели флешмоб "Невідомі факти про відомих підприємців". Активні учасники отримали солодкі призи, відповідаючи на питання про підприємців та підприємництво.

 

 

 

Відкриття студентського креативного простору у ВТЕКоледжі

   1 вересня 2020 року у ВТЕКоледжі відбулося офіційне відкриття студентського простору .

  Студпростір – це місце для відпочинку та підготовки до семінарів, в зоні для навчання знаходяться зручні столи, комп’ютерна техніка, проектор, що допоможе проведенню цікавих зустрічей та роботі над проектами., а в зоні відпочинку –  килимове покриття, подушки.  

  Також є зона для проведення часу за чашкою кави або чаю.

День знань у ВТЕКоледжі

  День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та студентів, батьків, і ,в якійсь мірі, це свято, яке неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

   Традиційно 1-го вересня у ВТЕКоледжі відбулося свято Першого дзвоника. Теплим і зворушливим було напутнє слово директора коледжу, кандидата економічних наук, доцента Волинець Оксани Олександрівни.

Cерпнева педагогічна конференція

30 серпня 2020 року відбулася серпнева педагогічна конференція коледжу, яка дала старт 2020-2021 навчальному року.

   На порядок денний було винесено питання, що стосувались організаційної та навчально-виховної роботи коледжу.

  У роботі конференції взяла участь директор ВТЕІ КНТУ, доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти України, член спеціалізованої вченої ради Д 05.053.01, член редакційної колегії фахового журналу «Вісник КНТЕУ» Замкова Наталія Леонідівна.

До уваги студентів 1 курсу

Шановні студенти!

     Поселення в гуртожиток відбуватиметься 30 серпня 2020  з 10.00 за адресою: м. Вінниця, вул. Станіславського, 54.

   Згідно з Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 04.08.20 № 48 для поселення треба мати:

  • медична маска або респіратор (5 шт);
  • індивідуальний антисептик;
  • рушник паперовий (2 шт);
  • рідке мило.

Прохання на поселення прибути з батьками.

Ще один випуск у ВТЕКоледжі

   Цьогоріч він незвичайний – карантинний.

   Зі словами вітань та щирих зичень до випускників звернулася директор коледжу, кандидат економічних наук, доцент Волинець Оксана Олександрівна.  «Ми зібралися, щоб розділити  щасливу мить з нашими студентами, які сьогодні стали випускниками. Зібралися, щоб побажати їм вдалої  життєвої дороги у доросле життя. Ніколи не зраджуйте своїм мріям, ідеям, бажанням. Адже зараз ви у такому віці – в якому можливо все», - сказала директор.

Студентка ВТЕКоледжу Нестерук Ніка посіла ІІІ місце у VI Всеукраїнському конкурсі для школярів та студентів коледжів «Шевченкова весна»

27 березня 2020 року кафедрою української літератури Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського було проведено VI Всеукраїнський конкурс для школярів та студентів коледжів «Шевченкова весна». Надзвичайно талановита й творча студентка групи ФБС-12 Нестерук Ніка під керівництвом викладача Дячок А. І. не змогла залишитись осторонь конкурсу і здобула для ВТЕКоледжу почесне ІІІ місце серед учасників, що представляли місто Вінницю, Вінницьку, Сумську й Херсонську області.

Викладач ВТЕКоледжу Трубляк Г.М. отримала Сертифікат півфіналіста серед ліги наставників VII Всеукраїнського бізнес-турніру «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2020»

За ініціативи і патронату Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, Університету менеджменту освіти, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, міжнародної консалтингової компанії KPMG, ГО «Поруч» «Компанії інтелектуальних технологій» проведено VІІ Всеукраїнський бізнес-турнір«Стратегія фірми 2020» в період 21.02.-10.04.2020 р.