Календар матеріалів

В зоні ООС таємничо загинув 22-річний вінничанин, випускник ВТЕК КНТЕУ

В зоні OOC трагічно загинув Вадим Володимирович Єфременюк, випускник нашого коледжу, який боронив Україну від лютого ворога.

Вічна світла пам'ять про тебе, дорогий наш хлопчику, справжній українець, мужній чоловік.

Сумуємо разом з родиною, близькими, друзями.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся урок з запрошеним ІТ-спеціалістом

16 грудня 2020 року у ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся урок з запрошеним спеціалістом Дмитром Софиною – регіональним підприємцем та громадським діячем. Він є засновником ІТ-компанії Winstars; компанії - стартапу з покращення ЖКГ-індустрії Windim24; Вінницького ІТ-кластеру (об'єднання ІТ-компаній, освітніх закладів та влади міста).

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулася ІІ Міжвузівська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНОГО ТУРИСТИЧНОГО ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ»

15 грудня 2020 року у ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулася ІІ Міжвузівська науково-практична конференція
«ІННОВАЦІЙНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНОГО ТУРИСТИЧНОГО ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ», яка проходила онлайн на базі платформи Meet,частково - в аудиторному режимі з дотриманням всіх карантинних заходів.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулася зустріч з представником туристичної компанії «Anextour» Мороз Анастасією

10 грудня викладачі іноземної мови Телячук Н.В. та Губрій Н.М організували зустріч студентів групи Т-4 з представником туристичної компанії «Anextour» Мороз Анастасією. Тема зустрічі – «Туристичні лайфхаки». Анастасія – випускниця коледжу, навчалася у 1-й групі спеціальності «Туристичне обслуговування». Наразі вона є успішним представником туроператора Anextour в Україні та за кордоном. Анастасія розповіла студентам-випускникам про цікаві моменти їхньої майбутньої професійної діяльності та поділилась своїм досвідом роботи.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулася внутрішньоколеджна олімпіада з математики

09 грудня 2020 р. викладачами циклової комісії математики та інформатики проведено І етап внутрішньоколеджної олімпіади з математики серед студентів першого курсу. Вітаємо студентів, які перейшли до ІІ етапу олімпіади (відбудеться у лютому 2020 р.), найкраще впоравшись із завданнями:
Струбчевську Д. В. - ПТ-88,
Ізотову Є. О. ФБС-13,
Папанагу М.Р. - ФБС-13
Дякуємо всім студентам, які взяли активну участь в олімпіаді!

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся флешмоб до Дня української хустки

Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно (його почали відзначати з 2019 року), але воно відразу ж набуло статусу всесвітнього.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся круглий стіл «Якби директором ресторану був я…»

4 грудня 2020 року викладач технологічних дисциплін Демчук К.І. проведено круглий стіл «Якби директором ресторану був я…» і студентами групи ХТ 143.
На заході були присутні викладачі циклової комісії харчових технологій і готельно-ресторанної справи.
З вступним словом виступала викладач Демчук К.І., яка охарактеризувала тенденції розвитку закладів ресторанного господарства в світі: техно-природа , баланс тіла, мова культури, додатковий час і локальна симбіотика.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся конкурс електронних газет в рамках акції «16 днів проти насильства»

Конкурс електронних газет проводився в рамках акції «16 днів проти насильства» - щорічної Всеукраїнської акції, метою якої є привернення уваги до актуальних проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми і жорстокого поводження з дітьми та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Акція триватиме у період з 25 листопада по 10 грудня.

Участь у конкурсі брали групи:

У ВТЕК КНТЕУ проводились тематичні заходи до Дня Збройних Сил України

З нагоди відзначення 29-ї річниці створення Збройних Сил України у Вінницькому торговельно-економічному колежі КНТЕУ напередодні проводились урочисті заходи.

СТУДЕНТКА ВТЕКоледжу КНТЕУ посіла ІІ призове місце у ІІІ етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

27 листопада 2020 року відбувся ІІІ етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів коледжів та технікумів Вінницької області. Щорічно Конкурс проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення мовної освіти в Україні. Цьогоріч організовано проведення Конкурсу у дистанційному форматі.

У ВТЕКоледж КНТЕУ - ПРИЗЕРИ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО КОНКУРСУ БІЗНЕС-ПРОЄКТІВ «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН»

В Київському національному торговельно-економічному університеті з 25.09.2020-16.11.2020рр. проводився ІІІ Всеукраїнський студентський Конкурс бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін». Цьогоріч у Конкурсі брали участь 35 команд студентів, які представили 31 комерційний та 4 соціальних проєкти. У фінал було відібрано 15 кращих бізнес-проєктів.

У ВТЕколеджі КНТЕУ відбувся онлайн-флешмоб «Пам'ять, що рятує голоси правди»

Комуністичний режим робив все, щоб голоси правди про Голодомор-геноцид 1932-1933 р.р. змовкли. Втім, голоси тих, хто доносив правду, не затихли. З особливою силою, вони звучать сьогодні. Нас, українців, об’єднує гасло: «Ми пам’ятаємо! Ми сильні!»
28.11.2020 р. студенти та викладачі ВТЕК КНТЕУ організували онлайн-флешмоб «Пам'ять, що рятує голоси правди». До флешмобу приєднались студенти та викладачі за декількома форматами: запис відео-історії, публікація спогадів очевидців та фотографії, які стосуються родинної історії, участь у міському студентському флешмобі.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ проведено Інтелектуальний конкурс досліджень студентів до онлайн-заходу з філософії

У ВТЕКоледжі КНТЕУ проведено Інтелектуальний конкурс досліджень студентів до онлайн-заходу з філософії

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Студенти групи ФБС-12 ВТЕКоледжу КНТЕК долучились до щорічної всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насильства або спровокувати його вчинення, 26 листопада практичний психолог Ковальова Марта Олександрівна провела виховну годину у формі бесіди.

 

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулося засідання методичної ради № 5 "ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ"

26.11.2020 року у ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулося засідання методичної ради № 5 з теми "ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ".
Порядок денний:
1. Новації у технічному та програмному забезпеченні освітнього процесу в коледжі та їх очікувана результативність (доповідач Вітюк А.М.).
2. Аналіз впровадження технологій дистанційного навчання в освітній процес: технічні аспекти, переваги, перспективи (доповідач Савлук Л.І.).

У ВТЕКоледжі КНТЕУ продовжують відзначати День Гідності та Свободи і вшановувати пам'ять Героїв Небесної сотні

25 листопада 2020 р. студенти групи П-1, ЦЕ-1 долучилися до обговорення подій Майдану 2013-2014 рр. Їхню актуальність неможливо переоцінити, адже завдяки наполегливості студентства та молоді, тоді українцям вдалося відстояти право на розбудову власного демократичного майбутнього на основі європейських цінностей.
На зустрічі обговорили найважливіші події Євромайдану, проаналізували причини та передумови його перетворення у Революцію Гідності. Також звернули увагу на лексикон тих подій, що став невід’ємною складовою тогочасного інфопростору.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ - урок пам‘яті «З присвятою замордованим голодо

25.11.2020 р. викладачем історії Пащенко І.І. в групах ХТ-147, ФБС-12 проведено урок пам’яті «З присвятою замордованим голодом».
Метою заходу є відновлення історичної пам’яті про Голодомор 1932-33 рр; формування в студентів поваги до минулого України, до людей, які пережили страшне лихоліття, виховання громадянської свідомості, почуття співпереживання.

Перший етап XXІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

У коледжі відбувся І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.
Петро Яцик – українець зі Львівщини, який емігрував у Канаду, зумів там створити будівельну корпорацію та став мільйонером. На свої кошти започаткував Освітньою фундацію. Після здобуття незалежності він часто приїздив до України. Мовна ситуація в Україні дуже непокоїла Петра Яцика, бо він був переконаний, що є мова — є й держава, немає мови — немає держави. Так народилася ідея конкурсу з української мови для української ж молоді.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ проведено відкрите заняття з устаткування на платформі додатку Google-meet

20 листопада викладачем технологічних дисциплін Демчук Катериною Іванівною на платформі додатку Google-meet проведено відкрите підсумкове семінарське заняття дисципліни «Устаткування» з теми «Правила безпечних умов праці при експлуатації устаткування закладів ГРГ».

У ВТЕКоледжі КНТЕУ – відкрите заняття з математики на платформі додатку Google-meet

19 листопада 2020 року викладачем Гуменчуком Миколою Петровичем на платформі додатку Google-meet проведено відкрите заняття з математики з теми «Тіла обертання» для студентів групи ГРС-6.

У ВТЕКоледжі КНЕТУ проведено майстер-клас з приготування та оформлення десертів

В навчальній лабораторії «Технології виробництва кулінарної продукції» ВТЕКоледжу КНТЕУ, дотримуючись карантинних вимог, 19.11.2020р. проведено майстер-клас з приготування та оформлення десертів для студентів групи 2ХТ-1 заочної форми навчання.
Викладачі Гриньова О.В., Буняк Н.А. продемонстрували елементи оформлення десертів з шоколаду, ізомальту, мастики.

Чурікова Наталія Василівна

Чурікова Наталія Василівна - викладач фізичної культури. Чурікова Н.В. працює у коледжі з серпня 2020 року на посаді викладача фізичної культури. У 2019 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського та здобула освітній ступінь бакалавра.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулася зустріч з фахівцем ресторанного бізнесу

18 листопада викладачем ресторанної та готельної справи Матвієнко Л.А. організована зустріч з керуючим ТОВ «ЛВМ Трейд», керуючим ТОВ «Білінг», одним з найуспішніших підприємців-рестораторів нашого міста Поліщуком Сергієм Анатолійовичем. У зустрічі брали участь наживо студенти заочного відділення спеціальності «Харчові технології» гр. 2ХТ-1 та студенти денного відділення спеціальності «Готельно-ресторанна справа» гр. ГРС-5, підключившись до відео-зв’язку за допомогою платформи ZOOM. Тема зустрічі «Ресторатори сьогодні: хто вони?».

У ВТЕКоледжі КНТЕУ пройшло заняття ШПМ з теми «Створення інтерактивних робочих аркушів та плакатів (інтерактивні завдання для зворотного зв’язку)».

18.11.20 відбулося засідання ШПМ з теми «Створення інтерактивних робочих аркушів та плакатів (інтерактивні завдання для зворотного зв’язку)», який провели у формі семінару-практикуму викладачі Сачок А.М. та Савенко М.А. Вони ознайомили колег із сучасними онлайн-сервісами для створення інтерактивних аркушів та плакатів. Особливої актуальності в освіті такі вміння набувають в умовах дистанційного навчання.
Для демонстрації були використані такі онлайн-сервіси: ThingLink, LiveWorksheets, Wizer.me, Clogster.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ - інтелектуальний батл

17 листопада для студентів технологічного відділення ВТЕКоледжу Кублінською І.А. організовано та проведено онлайн пізнавально-розважальний захід «Інтелектуальний батл». Студенти-учасники вікторини у дистанційній формі на інтернет-платформі «LearningApps» не лише виконували цікаві завдання, але й продемонстрували знання теплових і холодильних апаратів, машин та різноманітних приладів сучасних закладів ресторанного господарства, дізналися про новинки механічного, гідромеханічного та теплового устаткування для ресторанів та закладів вуличного харчування.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ - тренінг онлайн з фахівцем туристичної сфери

17.11.2020 року на платформі ZOOM відбувся тренінг для студентів груп Т-4 і Т-5 (викладачі Трубляк Г.М. та Антонюк О.А.) «Організаційні зміни в організації» із запрошенням менеджера з туризму туристичного агентства «Верона-тур» Діани Медведчук. Під час онлайн-конференції були обговорені питання технології організації, менеджменту та маркетингу туристичних послуг.

Воркшоп у ВТЕКоледжі КНТЕУ

В рамках тижня циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи 16.11.2020р. у ВТЕКоледжі КНТЕУ проведений воркшоп за участі студентів спеціальності "Харчові технології" та адміністратора ресторану "Шахеризада"- Олександра Васильовича (випускника коледжу). В ході спілкування з фахівцем студенти отримали цінну інформацію щодо найактуальнішого питання сьогодення - успішного працевлаштування у сфері ресторанного господарства. Якими основними якостями повинен володіти працівник закладу ресторанного господарства?

У ВТЕКоледжі КНТЕУ проведено віртуальний тур «Вінниччина гостинна»

16 листопада в рамках тижня циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи викладачем готельної і ресторанної справи Матвієнко Л.А. разом зі студентами гр. ГРС-5: Бровко О., Вадовською Є., Адамчук М., Кравченко Д. організовано та проведено віртуальний тур «Вінниччина гостинна».

Маслоїд Анатолій Петрович

Має дві вищі освіти: у 1992закінчив Вінницький сільськогосподарський інститут, спеціальність вчений агроном, у 2018 році - Донецький національний університет імені Василя Стуса, ступінь вищої освіти Магістр, спеціальність Хімія.

В 2019 року стажувався в Університеті Вітаутаса Магнуса Каунас, Литва.

В коледжі працює з 2020 року на посаді викладача хімії педагогічний стаж роботи 29 років.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулося онлайн-засідання педагогічної ради

12 листопада 2020 року у ВТЕК КНТЕУ відбулося засідання педагогічної ради на онлайн-платформі ZOOM.
Розглянуті актуальні питання освітньої діяльності коледжу:
1. Організація науково-дослідницької роботи викладачів та студентів коледжу; затвердження звіту з НДР за 2020 рік.
2. Стан охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту в закладі.
3. Аналіз актуальних питань дистанційного навчання студентів

У ВТЕКоледжі відбувся ФЛЕШМОБ «Найцінніший скарб нації - це її мова!»

9 листопада – День української писемності та мови, який ми святкуємо з 1997 року. Встановлений він указом президента України на підтримку ініціативи громадських організацій у день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця.
Але пандемія цьогоріч стала на заваді багатьом гучним веселощам, котрими завжди жила тепла й щаслива родина Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. Саме тому до Дня української писемності і мови креативні й талановиті студенти започаткували флешмоб "Найцінніший скарб нації - це її мова! "

У ВТЕКоледжі відбувся онлайн-захід «Цікавинки про мову»

«З книжних слів набираємося мудрості й стриманості», - говорив Преподобний Нестор-літописець - послідовник Кирила та Мефодія, упорядника «Повісті минулих літ». Щороку 9 листопада, у день вшанування його пам’яті, наша держава відзначає День української писемності та мови, свято, яке гуртує усіх нас. З нагоди свята тисячі прихильників української мови щороку беруть участь у флешмобі й по всьому світу долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Ювілейний ХХ був присвячений темі читання.

ХХ Ювілейний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

9 листопада 2020 року студенти та викладачі Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ писали ХХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який проводять у День української писемності та мови щорічно. Участь беруть тисячі українців з усього світу. Ця традиція започаткована з 2000 року. Цьогорічний радіодиктант національної єдності є ювілейним – 20-м. Текст, присвячений темі читання, створив письменник і видавець Іван Малкович, а зачитала його відома акторка Римма Зюбіна. Прикметно, що цього року в тексті диктанту були слова на перевірку нового правопису.

У ВТЕКоледжі на платформі ZOOM проведено відкрите заняття - круглий стіл «Особливості економіки країн Європи»

Викладачем географії Фадєєвою Тетяною Юріївною на платформі ZOOM проведено відкрите заняття - круглий стіл «Особливості економіки країн Європи в групі ХТ-150 1 курсу.
Українці живуть у самому серці Європи, є її невід’ємною частиною. Україна як держава обрала свій шлях у Європейську спільноту, і бачить своє майбутнє в європейській інтеграції. Тому й ми повинні добре знати ту частину нашої планети, де мешкаємо, знати про країни Європи, їх досягнення і традиції, культуру й мистецтво. Сьогодні Україна може використати у своєму розвитку вдалі економічні моделі європейських країн.

Halloween у ВТЕК КНТЕУ

Halloween — сучасне свято, що відзначається щорічно 31 жовтня, традиційно вважається Днем усіх святих. Найбільшу популярність свято має за кордоном, вельми яскраво і пишно святкується у Великобританії, США, Канаді, дещо скромніше в Німеччині та Україні.
За переказами, в ніч перед святом духи, що живуть у потойбічному світі, повертаються на землю, саме тому свято, а точніше, його переддень називають Днем усіх святих.
Студенти ІІ курсу ВТЕК КНТЕУ, які вивчають німецьку мову, яскраво, весело та креативно відсвяткували День усіх святих, перевтілившись в образи містичних істот.

ОМО викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін «Дистанційне навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти»

«ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ» - такою була тема обласного методичне об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін, організатором якого виступив Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
13.10.2020 року викладачами Пугач Ю. П., Шмалій Л.І., Пащенко І.І. проведено виховну годину з теми: «Слава незламним захисникам» для студентів ГРС - 7, ФБС-13. Студенти взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Визволення (вул. Київська).

Бізнес Вінничини на шляху до європейських стандартів

13.10.2020 року в рамках Євпропейських днів торгівлі під керівництвом викладача Солоненко Л.М. проведено бліц-інфо з теми «Бізнес Вінничини на шляху до європейських стандартів». Студентка групи ПТ-85 Долюк Н. надала інформацію студентам групи ПТ-86 про стан бізнесу на Вінничині сільськогосподарської продукції, зокрема про експорт рослинних жирів, молочної продукції, зернових культур, та перспективи розвитку бізнесу на Вінничині з європейськими компаніями.

Українським споживачам-європейська якість харчових продуктів

13.10.2020 р. під керівництвом викладача Бевзи С.С. в групі ПТ-87 проведено бліц-інфо з теми «Українським споживачам-європейська якість харчових продуктів». Студентка групи ПТ-84 Ковальчук Ольга надала інформацію студентам про результати державних лабораторних експертиз молочних продуктів українських виробників і надала поради студентам, як розрізняти якісні, натуральні молочні продукти від підробки.

Відкрита виховна година «Моя Україна – вільна держава»

13.10 2020 року група ХТ-147 (керівник Трубляк Г.М.) провела відкриту виховну годину «Моя Україна – вільна держава».
Мета заходу: формування в молоді розуміння єдності та цілісності України, виховання любові до рідного краю, пробудження національної самосвідомості; розширення поняття про єдність, незалежність і суверенність нашої держави; розвиток у студентів бажання брати посильну участь у розбудові та зміцненні єдності нашої держави; почуття гордості за свій народ, країну, готовності здобувати якісну освіту і розумними справами збагачувати рідну землю.

Гриньова Олена Володимирівна

Гриньова Олена Володимирівна

Викладач спеціальних дисциплін. 

Працює в коледжі з вересня 2017 року

У 2012 році закінчила Вінницький аграрний університет і здобула кваліфікацію спеціаліста з обліку і оподаткування , ревізія і контроль.

У 2018 році закінчила Вінницький торговельно-економічний інституті  КНТЕУ і здобула кваліфікацію магістр з рестораних технологій, харчові технології.

Педагогічний стаж 5  років.

Позанавчальний захід «Гармонізація українських стандартів до Європейських»

12 жовтня 2020 року в рамках Європейських днів торгівлі в Україні, в групах ФБС-13, ТХ-150 студенти 3 курсу Гуртовенко Валерія, Ящук Вероніка разом з викладачем Величко Л.В. провели позанавчальний захід з теми: «Гармонізація українських стандартів до Європейських». Під час заходу, студенти отримали інформацію, а саме: як проходить процес гармонізації українських та європейський стандартів; хто виграє від впровадження європейських стандартів українськими виробниками; що зроблено, і що треба зробити для гармонізації Україною технічних регламентів до стандартів ЄС.

У ВТЕКоледж знову завітали випускники та поділилися своїм професійним досвідом зі студентами.

Які шляхи пошуку роботи є найбільш ефективними, як себе поводити на співбесіді, до чого бути готовим в перші дні працевлаштування - ці та інші питання обговорювали на занятті з дисципліни «Основи підприємницької та управлінської діяльності» (викладач Трубляк Г.М.) зі студентами гр.ХТ-143 Литвиненко Тетяна (старший кухар піцерії «Чілі-піца») та Ангеліна Кримінська (старший продавець фірмового магазину «ROSHEN»).
Студенти активно задавали питання, адже ця інформація для них є надзвичайно актуальною – за кілька місяців вони також стануть випускниками.

ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ГРОШЕЙ

ВТЕКоледж долучився до відзначення Днів європейської спадщини, що є загальноєвропейською ініціативою, яка передбачає доступ до закритих об’єктів, організацію інтерактивних виставок, презентацію нових екскурсій та унікальних подій з метою привернення уваги до матеріальної та нематеріальної спадщини.
Так,1 жовтня 2020 року студенти групи ХТ-147 разом з керівником Трубляк Г.М. відвідали Музей грошей, що знаходиться у головному корпусі ВТЕІ КНТЕУ і є пам’яткою архітектури і містобудування.

Міжнародний День перекладача у ВТЕКоледжі

Міжнародний День перекладача у ВТЕКоледжі
30.09.2020 року студентами групи Т-4 під керівництвом викладачів іноземних мов Радудік О.Є. та Бондарчук А.А., проведено англомовну екскурсію на тему: «Вінниця – європейське місто» для студентів ГРС - 5, ПТ - 87, ОП – 100.Дана екскурсія була присвячена Міжнародному Дню перекладача, офіційно заснованого Міжнародною федерацією перекладачів у 1991 році.

Туристичний квест «Навколо світу»

У п’ятницю 25.09.2020 року відбувся туристичний квест «Навколо світу», присвячений Міжнарожному Дню Туризму. Студенти першого і другого курсів відкривали для себе туристичні принади різних регіонів світу. Брали участь у різноманітних конкурсах на станціях – вгадували найвідоміші пам’ятки країн, проходили смугу перешкод, вирішували кросворди, вгадували символи країн регіону, відповідали на питання вікторини та складали пазли. Завдяки чудовій погоді квест відбувся на свіжому повітрі, що додавало драйву у пошуки наступних станцій кожній команді.

Самсонюк Оксана Миколаївна

Самсонюк Оксана Миколаївна – працює в коледжі з січня 2020 року на посаді майстра
виробничого навчання.
У 2001 році закінчила з відзнакою Вінницький технолого-економічний технікум
КНТЕУ за спеціальністю «Технологія харчування» та здобула кваліфікацію техніка-
технолога.
У 2005 році закінчила Вінницький інститут економіки ТАНГ за спеціальністю
«Фінанси»
Педагогічний стаж складає 19 років.

У ВТЕКоледжі проведено тренінг з провідним фахівцем Держпродспоживслужби

25 вересня 2020 року в групах ХТ-148, ПТ-87 викладачами Солоненко Л.М., Бевзою С.С. організовано тренінг за участю начальника відділу контролю за рекламою Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Білик Юлією Василівною з теми «Практичні аспекти рекламного законодавства».
Юлія Василівна надала інформацію студентам про актуальні проблеми рекламної діяльності підприємств, про вирішення практичних ситуацій зі створення реклами та методи контролю за рекламою на законодавчому рівні.

Тиждень туризму у ВТЕК КНТЕУ

Тиждень туризму у ВТЕК КНТЕУ розпочався з ознайомлення з туристичними перлинами нашої рідної Вінниці.
Ми відзначили прихід астрономічної осені (22 вересня – день осіннього рівнодення) драйвовою і пізнавальною квест-екскурсією для наших першачків (студентів ВТЕКоледжу 1 курсу) у середмісті Вінниці.
Старші туристи – студенти 3 і 4 курсів – підготували яскраві розповіді про визначні туристичні перлини в намисті нашого міста.

Флешмоб «Живи та рухайся» до Дня працівника фізичної культури і спорту

11 вересня на подвір’ї ВТЕКоледжу було проведено флешмоб «Живи та рухайся», який підготували лідери Ради студентського самоврядування. Головна мета флешмобу – популяризація та пропаганда здорового способу життя, залучення студентської молоді до рухової активності, систематичних занять фізичною культурою. Захід зарядив студентів бадьорістю та гарним настроєм на цілий день!!!

ЯК СТАТИ ПІДПРИЄМЦЕМ

У ВТЕКоледжі давно існує традиція: для кращого засвоєння знань студентів запрошувати фахівців-практиків. Цього разу була запрошена Вікторія Столярова, приватний підприємець, власник сімейного ресторану в центрі Вінниці "VLTAVA". Рестораторка поділилася досвідом: як і з чого почати підприємницьку діяльність, які ризики та винагороди чекають в результаті, яка реклама найбільш ефективна, як правильно підібрати та мотивувати персонал і ще багато інших питань.

8 вересня – Міжнародний день грамотності

Щорічно 8 вересня у світі під егідою ООН з 1966 року відзначають Міжнародний день грамотності.

Мета цього свята – донести, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Українцям говорити більш грамотно рідною мовою та  любити її.

У XX столітті «бути грамотним» - це вміти читати і писати.

У XXI столітті «бути грамотним» - це

Відзначення Дня підприємництва

Щороку в першу неділю вересня відзначають День підприємницької діяльності. З цієї нагоди 7 вересня у ВТЕКоледжі студенти групи ХТ-147 (керівник Трубляк Г.М.) провели флешмоб "Невідомі факти про відомих підприємців". Активні учасники отримали солодкі призи, відповідаючи на питання про підприємців та підприємництво.

 

 

 

Відкриття студентського креативного простору у ВТЕКоледжі

   1 вересня 2020 року у ВТЕКоледжі відбулося офіційне відкриття студентського простору .

  Студпростір – це місце для відпочинку та підготовки до семінарів, в зоні для навчання знаходяться зручні столи, комп’ютерна техніка, проектор, що допоможе проведенню цікавих зустрічей та роботі над проектами., а в зоні відпочинку –  килимове покриття, подушки.  

  Також є зона для проведення часу за чашкою кави або чаю.

День знань у ВТЕКоледжі

  День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та студентів, батьків, і ,в якійсь мірі, це свято, яке неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

   Традиційно 1-го вересня у ВТЕКоледжі відбулося свято Першого дзвоника. Теплим і зворушливим було напутнє слово директора коледжу, кандидата економічних наук, доцента Волинець Оксани Олександрівни.

Cерпнева педагогічна конференція

30 серпня 2020 року відбулася серпнева педагогічна конференція коледжу, яка дала старт 2020-2021 навчальному року.

   На порядок денний було винесено питання, що стосувались організаційної та навчально-виховної роботи коледжу.

  У роботі конференції взяла участь директор ВТЕІ КНТУ, доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти України, член спеціалізованої вченої ради Д 05.053.01, член редакційної колегії фахового журналу «Вісник КНТЕУ» Замкова Наталія Леонідівна.

До уваги студентів 1 курсу

Шановні студенти!

     Поселення в гуртожиток відбуватиметься 30 серпня 2020  з 10.00 за адресою: м. Вінниця, вул. Станіславського, 54.

   Згідно з Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 04.08.20 № 48 для поселення треба мати:

  • медична маска або респіратор (5 шт);
  • індивідуальний антисептик;
  • рушник паперовий (2 шт);
  • рідке мило.

Прохання на поселення прибути з батьками.

Ще один випуск у ВТЕКоледжі

   Цьогоріч він незвичайний – карантинний.

   Зі словами вітань та щирих зичень до випускників звернулася директор коледжу, кандидат економічних наук, доцент Волинець Оксана Олександрівна.  «Ми зібралися, щоб розділити  щасливу мить з нашими студентами, які сьогодні стали випускниками. Зібралися, щоб побажати їм вдалої  життєвої дороги у доросле життя. Ніколи не зраджуйте своїм мріям, ідеям, бажанням. Адже зараз ви у такому віці – в якому можливо все», - сказала директор.

Студентка ВТЕКоледжу Нестерук Ніка посіла ІІІ місце у VI Всеукраїнському конкурсі для школярів та студентів коледжів «Шевченкова весна»

27 березня 2020 року кафедрою української літератури Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського було проведено VI Всеукраїнський конкурс для школярів та студентів коледжів «Шевченкова весна». Надзвичайно талановита й творча студентка групи ФБС-12 Нестерук Ніка під керівництвом викладача Дячок А. І. не змогла залишитись осторонь конкурсу і здобула для ВТЕКоледжу почесне ІІІ місце серед учасників, що представляли місто Вінницю, Вінницьку, Сумську й Херсонську області.

Викладач ВТЕКоледжу Трубляк Г.М. отримала Сертифікат півфіналіста серед ліги наставників VII Всеукраїнського бізнес-турніру «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2020»

За ініціативи і патронату Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, Університету менеджменту освіти, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, міжнародної консалтингової компанії KPMG, ГО «Поруч» «Компанії інтелектуальних технологій» проведено VІІ Всеукраїнський бізнес-турнір«Стратегія фірми 2020» в період 21.02.-10.04.2020 р.

ВТЕКоледж посів ІІІ місце в обласному конкурсі грантових проєктів

4 червня 2020 року Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ презентував ПРОЄКТ "SMART- бібліотека як інноваційний інтелектуальний та комунікаційний центр коледжу" в обласній програмі розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в управлінську діяльність та освітній процес, науково-пошукову роботу, впровадження заходів по енергозбереженню в навчальних закладах.

У ВТЕКоледжі у дистанційному режимі відбувся захист звітів з технологічної практики в групах ПТ-82, ПТ-83

У ВТЕКоледжі з 05.06.2020 по 06.06.2020року у студентів випускних груп ПТ-82, ПТ-83 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відбувся захист звітів з технологічної практики на платформі Zoom під керівництвом викладачів: Петрань С.В., Величко Л.В., Бевзи С.С.

У ВТЕКоледжі відбувся захист індивідуальних завдань з виробничої практики групи ГРС-4

05.06.2020 року студенти 3 курсу, групи ГРС-4 спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» презентували індивідуальні завдання з виробничої практики, яку проходили в дистанційній формі з 12.05 по 05.06.2020 р.
Майбутні фахівці ресторанної справи продемонстрували творчий та креативний підхід, внесли доцільні, влучні пропозиції щодо покращення роботи закладів ресторанного господарства.

У ВТЕКоледжі відбувся захист виробничої практики з туризму у групі Т-5

У ВТЕКоледжі відбувся захист виробничої практики з туризму у групі Т-5, модуль «Екскурсійна робота, Організація роботи у музеї».
Завершилася виробнича практика для студентів 2 курсу спеціальності «Туризм».
Це була незвичайна практика – практика у онлайн-форматі. Це був виклик! Адже організація роботи онлайн вимагала підвищеної самоорганізації, опанування нових цифрових інструментів, більш глибокого занурення у світ онлайн-туризму і екскурсій.
По завершенню нашої роботи, можемо констатувати: ми впоралися!

У ВТЕКоледжі відбувся захист навчальної практики спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» на платформі ZOOM

У ВТЕКоледжі з 27.04.2020 по 29.05.2020 студенти другого курсу групи ГРС-5 спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» проходили навчальну практику в дистанційній формі. Майстри виробничого навчання Трубляк Г.М. та Самсонюк О.М. проводили навчання та консультації за допомогою платформ Google Classroom та Zoom.
По закінченню практики 29.05.2020 року за допомогою платформи Zoom відбувся захист індивідуальних завдань студентів, оформлених у вигляді презентацій. Студенти дослідили та проаналізували роботу ЗРГ - баз практики і внесли свої пропозиції щодо покращення роботи ЗРГ.

У ВТЕКоледжі 28.05.2020р. відбувся екзамен з навчальної практики

У ВТЕКоледжі 28.05.2020р. відбувся екзамен з навчальної практики.
З 07.05.по 28.05.2020р. студенти другого курсу гр. ПТ-85/9-18 спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" проходили навчальну практику у дистанційній формі. Викладачі Трубляк Г.М. та Самсонюк О.М., використовуючи відео- та аудіо комунікації, сервіс Google Classroom, застосунок Zoom надавали консультації студентам, які дистанційно вивчали структуру підприємств та їх основні напрямки виробничої діяльності.

У ВТЕКоледжі пройшла онлайн-зустріч з представниками компанії ТОВ МЕТРО КЕШ енд КЕРІ Україна

МЕТРО - провідна міжнародна компанія, що спеціалізується на оптовій торгівлі у сфери продуктового рітейлу.
26.05.2020р. в режимі онлайн відбулась зустріч адміністрації ВТЕК КНТЕУ з фахівцем з залучення талантів Якубенко Людмилою (м.Київ) та HR-бізнес-партнером Західного регіону Сандуляк Наталею.
В ході зустрічі було окреслено основні напрямки співпраці навчального закладу та компанії МЕТРО, а саме - проходження студентами ВТЕКолежу виробничої практики, стажування , взаємного обміну досвідом, співробітництво у галузі навчально-методичної діяльності.

Конкурс студентських есе від Kasta.ua на тему «Карантин і криза – виклик або нова можливість для України»

Online лідер продажів в Україні - Kasta.ua (https://kasta.ua/) проводить конкурс студентських есе: «Карантин і криза - виклик або нова можливість для України».

Мета конкурсу есе - спонукати молодих і талановитих студентів розвивати творчий потенціал та критичне мислення, стимулювати навички вирішення завдань у нестандартних ситуаціях.

Всесвітній день вишиванки

21 травня - Всесвітній день вишиванки, день української краси. У цей день студенти ВТЕКоледжу традиційно влаштовують флешмоби. Цьогоріч, на жаль, - інший формат. І все ж карантин — не привід день вишиванки провести нудно. Незважаючи на відстань, родина ВТЕКоледжу - РАЗОМ! Вітаємо всіх! Легкості та світлих думок, як білосніжні решетилівські сорочки білим по білому; квіткового розмаю, як на подільських сорочках; впорядкованості та гармонії у справах, як у гуцульських мотивах. Ну і щоб на вашому життєвому полотні було побільше червоного кохання і поменше чорних моментів.

Zoom-конференція за участі заступника директора з виховної роботи

Протягом минулого тижня у Вінницькиому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбулися інформаційні зустрічі у форматі Zoom-конференції за участі заступника директора з виховної роботи Яковлєвої Лариси Миколаївни, керівників груп та студентів. Під заходів обговорювались питання зміни графіка навчального процесу, форми проведення іспитів, ЗНО тощо.
Студенти отримали повноцінні відповіді на поточні питання при проведенні дистанційного навчання у ВТЕК КНТЕУ. Усі зустрічі проходили у жвавому контакті, насиченому питаннями та відповідями.

День гостинності у ВТЕКоледжі в новому форматі

20 травня 2020 року у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбувся традиційний День гостинності, але в оновленому форматі – ОНЛАЙН.

 З вітальним словом до гостей звернулась директор ВТЕК КНТЕУ, кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку й оподаткування Волинець Оксана Олександрівна. Особливу увагу Оксана Олександрівна приділила можливостям і перспективам, які отримує студент, навчаючись у Вінницькому торговельно-економічному коледжі.

Студентка ВТЕКоледжу ІВАНЧЕНКО АЛЛА отримала стипендію Президента України за ІІ семестр 2019-2020 н.р.

Наказом МОН України від 29 квітня 2020 року №576 студентці групи ПТ-82 було призначено академічну стипендію Президента України за ІІ семестр 2019-2020 н.р.

Академічні стипендії Президента України призначаються студентам-відмінникам закладів вищої освіти України, які найбільш відзначилися в навчальній та науковій роботі.

Методрада у ВТЕКоледжі про дистанційне навчання

3 травня 2020 року на платформі Zoom відбулося засідання методичної ради ВТЕКоледжу, присвяченої організації дистанційного навчання. Актуальними стали питання: 
1. Форми, методи, технології в організації дистанційного навчання в коледжі.
2. Результативність дистанційної співпраці викладачів та студентів.
3. Документальне оформлення семестрового навчання з врахуванням віддаленої роботи на карантині.
4. Аналіз онлайн-анкетування студентів щодо дистанційного навчання.

Фадєєва Тетяна Юріївна

У 2007 році з відзнакою закінчила магістратуру природничо-географічного факультету Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського з кваліфікацією викладача географії, вчителя біології. У коледжі працює з лютого 2020 року на посаді викладача географії. Викладає такі дисципліни: географія.

У ВТЕКоледжі відбулася онлайн-зустріч адміністрації, студентів та потенційних абітурієнтів

Карантин не став на заваді спілкуванню, щирим посмішкам та привітанням, адже всі пам’ятають, що ми одна велика родина, а тому 7 травня 2020 року на Інстаграм-каналі відбулася онлайн-зустріч адміністрації, студентів та потенційних абітурієнтів ВТЕКоледжу. Спілкувалися близько 1,5 години, приєдналося 138 учасників.

Модератором онлайн-зустрічі стала студентка Валерія Гуртовенко - член Ради студентського самоврядування коледжу.

У ВТЕКоледжі відбувся захист курсових робіт спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» на платформі ZOOM

27-28 квітня 2020 року дистанційно на платформі для проведення відеоконференцій ZOOM відбувся захист курсових робіт студентів групи ГРС-4 спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». Студенти успішно захистили свої курсові роботи, показавши достатньо високий рівень знань з організації надання послуг, підготовки до обслуговування, правил подавання страв, організації проведення різних видів бенкетів, спеціальних форм обслуговування.

ПЕРЕМОЖНА УЧАСТЬ студентів ВТЕКоледжу у Всеукраїнській олімпіаді з бухгалтерського обліку

5–6 квітня 2020 року на базі кафедри обліку та аналізу Львівської політехніки відбулася Всеукраїнська олімпіада з бухгалтерського обліку, в якій взяли участь 158 здобувачів освіти зі всієї України.
Студенти-випускники Вінницького торговельно-економічного коледжу спеціальності 071 «Облік і оподаткування», групи ОП-98 здобули перемогу в олімпіаді! Перше місце - Ланова Дарія, третє місце - Таїса Кулизька, Марія Мовчан, Микола Постолатій, Юлія Скакальська.
Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших звершень!!!

У ВТЕКоледжі відбулося засідання атестаційної комісії на платформі ZOOM

14.04.2020 року У ВЕКоледжі відбулося засідання атестаційної комісії на платформі ZOOM за присутності всіх членів атестаційної комісії та викладачів, які атестуються.

Студенти ВТЕК КНТЕУ на XII Консумерському фестивалі «Час діяти!» у Київському національному торговельно-економічному університеті

11 березня 2020р. в рамках участі у XII Консумерському фестивалі «Час діяти!» студенти ВТЕК КНТЕУ разом з викладачем Величко Л.В. відвідали Київський національний торговельно-економічний університет, де мали можливість познайомитись з матеріально-технічною базою університету; відвідали майстер класи, тренінги, воркшопи, бліц-інфо.
Студенти обговорили зі спікерами низку питань, які стосуються їх майбутньої спеціальності.
Чекаємо нових зустрічей!

У ВТЕКоледжі проведено квест "Усім нам знайомий Великий Кобзар"

Щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку він є новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу.

У бібліотеці ВТЕКоледжу відбувся інтелектуальний захід «Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став».

10 березня 2020року у бібліотеці ВТЕКоледжу відбувся інтелектуальний захід «Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став». У заході взяли участь студенти коледжу, які розгадували ребуси, головоломки, відповідали на питання літературної вікторини, декламували вірші Великого Кобзаря, а також отримали естетичне задоволення від чудового, виконання музичних композицій на бандурі.

У ВТЕКоледжі проведено заняття з фахівцем-практиком Пшеничнюк С.А.

В рамках декади циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін викладачем Лозовською Н.І. в групі ХТ-143 проведено заняття з теми «Заклад ресторанного господарства в сучасній системі господарювання» з запрошенням фахівця-практика – комерційного директора комплексу відпочинку "Гостевія" Пшеничнюк С.А. Метою інтерактивної лекції є формування у майбутніх фахівців економічних навичок зі спеціальності «Харчові технології», професійної спрямованості молоді роботі в сучасній системі господарювання.

 

У ВТЕКоледжі відбувся науково-практичний вебінар з хімічних дисциплін “Дослідження якості харчових продуктів ”

4 березня 2020р. у ВТЕКоледжі в рамках декади природничих дисциплін відбувся науково-практичний вебінар з хімічних дисциплін “Дослідження якості харчових продуктів”. Захід проводився викладачами хімії Апаріною Л.Ю. та Бас О.П..
У вебінарі взяли участь студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу та Вінницького торговельно-економічного інституту.

Студенти ВТЕколеджу провели безліч майстер-класів

Зустріч з новими людьми, з новим поколінням - завжди цікаво!
Чудово бачити в очах співрозмовників зацікавленість, радість пізнання, хвилювання! Для нас теж дуже важливо розуміти, що ти і твоя справа комусь потрібні, це приносить задоволення, надихає та мотивує)
Під час «Масляної на Київській» ВТЕколедж відвідали майже півтисячі гостей.
Ми показували їм майстри-класи, пригощали найсмачнішими в світі млинцями, розповідали історії про студентське життя, ділилися порадами, як розпочати цю чудову подорож у студентські світи)))) Це було захоплююче!

«МІС FIRST 2020» у ВТЕКоледжі – це свято весни, краси, ніжності, таланту

«МІС FIRST 2020» у ВТЕКоледжі – це свято весни, краси, ніжності, таланту
Дівоча краса – це весна,
Дівоча краса – це натхнення,
Дівоча краса – це ніжність.
5 березня 2020 року в актовій залі ВТЕКоледжу відбулося свято краси та молодості – конкурс «МІС FIRST 2020». Найяскравіша подія студентської весни зібрала студентів і викладачів, родичів та друзів учасниць. 7 неповторних і талановитих студенток нашого коледжу вийшли на сцену, щоб подарувати глядачам незабутні враження та визначити, котра з них гідна носити титул першої красуні.

Викладачі ВТЕКоледжу проходять курси підвищення кваліфікації з модуля "Цифрові освітні ресурси"

38 викладачів ВТЕКоледжу в позаробочий час проходять курси підвищення кваліфікації з модуля "Цифрові освітні ресурси". Заняття проводить кандидат педагогічних наук Самойленко Олексій Олександрович з Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти. В програмі модуля така тематика:
1. Створення інтерактивних робочих листів (інтерактивні завдання для зворотного зв’язку).
2. Методика використання віртуальної дошки у освітньому процесі (інтеграція з сайтом або курсом викладача).

Випускники ВТЕКоледжу діляться досвідом у сфері страхування

03.03.2020 року в рамках декади циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін запрошено голову департаменту інноваційних послуг ПрАТ "Страхової компанії "Місто" в групу ФБС-10 - Раситюк Валентину Василівну, яка поділилася своїми професійними навичками у сфері страхування, звернула увагу на актуальні напрямки страхування клієнтів та щиро побажала студентам групи віднайти ту роботу, яка буде мотивувати до досягнення висот у житті.

У ВТЕКоледжі відбувся І етап обласної олімпіади з хімії

02.03.2020 р. у коледжі відбулася олімпіада з хімії серед студентів І курсу, усіх спеціальностей. Студенти мали можливість виявити набуті знання про хімічні властивості речовин та навички у розв’язуванні експериментальних задач. У розділі наукового дослідження майбутні фахівці мали можливість запропонувати хід дослідження якості харчової сировини.
За результатами олімпіади переможцями стали студенти:
І місце – Ратушняк Вікторія, ОП - 100 (36 балів)
ІІ місце – Макарова Дар’я, ФБС - 12 (32 бали)
ІІІ місце – Тарабан Володимир, ХТ - 147 (29 балів)

У ВТЕКоледжі проведено лекцію з запрошеними фахівцями з Держказначейства

В рамках декади циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін запрошено фахівців Держказначейства на лекцію з дисципліни " Казначейська справа" в групу ФБС-10 - заступника начальника Кононко Тетяну Миколаївну та начальника відділу видатків Новаковську Наталію Едуардівну. Такі професійні інтерактивні заняття сприяють формуванню у майбутніх випускників предметно-практичних навичок зі спеціальності, фокусують їх світоглядні орієнтири в галузі майбутньої діяльності.

У ВТЕКоледжі проведено Конкурс студентських проектів податкових реформ

02.03.2020р. проведено Конкурс проектів податкових реформ серед студентів коледжу спеціальностей «Облік та оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування»
У конкурсі взяли участь: Мовчан Марія, Андріяш Вікторія, Ланова Дарія, Посталатій Микола студенти групи ОП-98; Веселюк Мирослав студент групи ФБС-10 та Дужак Олена ФБС - 11
Мета проведення Конкурсу є популяризація податкової грамотності, сприяння розвитку у студентів професійних умінь і навичок орієнтуватися в потоках інформації, висловлювати свою точку зору засобами художньої творчості.

Екскурсія студентів ВТЕКоледжу до Вінницького обласного центру стандартизації та метрології

28.02.2020 р. студенти ВТЕКоледжу разом з викладачем технологічних дисциплін Гриньовою А.В. відвідали Вінницький обласний центр стандартизації та метрології і сертифікації з метою поглиблення знань з дисципліни «Управління та контроль якості продукції готельно-ресторанного господарства» та набуття практичних навичок управління якістю у закладах готельно-ресторанного господарства.
ДП «Вінницястандартметрологія» включає в себе чотири секції, кожна з яких займається відповідним напрямом роботи:
• відділ метрології,
• орган з сертифікації,
• відділ стандартизації,

У ВТЕКоледжі проведено спортивно-масовий захід «Веселі старти»

27.02.20 року в спортивній залі коледжу проведено спортивно-масовий захід «Веселі старти». Участь в святі взяли студенти першого курсу. Команди груп ПТ-86, ХТ-147, ХТ-148 та ГРС-6 активно виборювали право називатися переможцями, а тому прагнули бути першими у кожному виді програми. Учасники свята з нетерпінням чекали, коли зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість.

Участь студентів ВТЕКоледжу у обласній конференції «Наука і техніка навколо нас»

26.02.2020 р. студенти ВТЕКоледжу разом з викладачем технологічних дисциплін Кублінською І.А. взяли участь у роботі обласної конференції «Наука і техніка навколо нас», яка відбулася в рамках роботи обласного методичного об’єднання викладачів загально технічних дисциплін.
Мета конференції: поглиблення знань із дисциплін загальнотехнічного і спеціального технічного циклу, залучення студентів до науково-дослідної роботи, формування у здобувачів освіти вміння застосовувати теоретичні знання в техногенному житті.

У ВТЕКоледжі проведено тренінг від провідних банкірів міста

28 лютого 2020 року викладачем Трубляк Г.М. організовано тренінг для студентів 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» за участю провідних банкірів Вінницького відділення АТ Альфа-Банк: директора Вікторії Чепернатої та керівника по залученню клієнтів малого і середнього бізнесу Вячеслава Маципури.
Мета заходу: допомогти студентам уточнити уявлення про майбутню спеціальність, показати можливості практичного застосування отриманих теоретичних знань, посилити прагнення до самовдосконалення.

«Фіто день» та фотовиставка в їдальні ВТЕКоледжу

В програмі презентації декади циклової комісії природничих дисциплін колектив фізичної культури в їдальні коледжу з метою популяризації здорового харчування та здорового способу життя провів захід «Фіто день» та спільно з радою студентського самоврядування коледжу - фотовиставку з теми «Спортивне життя групи».
Всім необхідно знати, що після зимового періоду в нашому організмі вичерпується запас вітамінів, поширюється ризик простудних захворювань, послаблюється імунітет.

У ВТЕКоледжі відбувся круглий стіл " Практичні навички - важлива складова навчання спеціаліста туристичної галузі"

27.02.2020 р. в рамках забезпечення внутрішньої системи якості освіти, за участі провідних стейкхолдерів Вінничини, відбулося засідання круглого столу " Практичні навички - важлива складова навчання спеціаліста туристичної галузі".

У ВТЕКоледжі - лекція старшого інспектора ОД відділу ювенальної превенції ГУНП

27 лютого 2020 р. керівником групи ХТ-146 Апаріною Л.Ю. проведено тематичну виховну годину, спрямовану на протидію тютюнопалінню, вживанню наркотичних речовин та булінгу. Лекцію проведено старшим інспектором ОД відділу ювенальної превенції ГУНП у Вінницькій області майором поліції Телепенко Ольгою Володимирівною. Ольга Володимирівна повідомила про відповідальність та наслідки правопорушень.

Участь студентів ВТЕКоледжу у міжвузівській студентській конференції «З історії студентського руху: минуле та сьогодення»

21 лютого 2020 року студенти групи Т-6 Зарванська Віта та Цимбалюк Валентина під керівництвом викладача історії Шмалій Л.І. взяли участь у міжвузівській студентській конференції «З історії студентського руху: минуле та сьогодення», яка проводилася на базі Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ у місті Києві.

Студентка ВТЕКоледжу Гуцал Дарина здобула диплом ІІ ступеня у вебквесті компанії Google Україна

18 лютого 2020 року за підтримки компанії Google Україна спільно з Міністерством освіти та науки було проведено вебквест "Як бути обачним та пильним під час роботи в мережі Інтернет, уміти себе захистити і водночас не втратити ввічливість та сміливість", присвячений Дню Безпечного інтернету. У цей день у багатьох країнах світу обговорюються шляхи безпечного використання Інтернету, питання інтернет-етики, загроз протизаконного контенту.

Студенти ВТЕКоледжу взяли участь у V Міжвузівському форум-квесті "Наука очима студентів ЗВО: теперішнє і майбутнє"

25 лютого 2020 року студенти групи ОП-98: Постолатій Микола, Скакальська Юлія та Мовчан Марія взяли участь у V Міжвузівському форум-квесті "Наука очима студентів ЗВО: теперішнє і майбутнє "що відбувся у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ. Студенти ВТЕІ та ВТЕКоледжу презентували результати наукових досліджень із актуальних тематик, обговорили шляхи вирішення проблем працевлаштування випускників ЗВО та вирішували завдання квесту. Студенти ВТЕКоледжу посіли ІІІ місце та були нагороджені сертифікатами й подарунками.

У ВТЕКоледжі проведено захід до дня народження Лесі Українки

З метою відзначення 149 річниці від дня народження Лесі Українки у бібліотеці ВТЕКоледжу провели літературний захід «Я долю вибрала собі сама» та організували книжкову виставку.
Будь-яка людина щоденно пише свою «книгу життя». І важливо, щоб кожна сторінка була вписана добрими справами, щирими почуттями, впевненими кроками до гідної мети. Нам відома велика кількість людей, що з гідністю пройшли шлях від народження до визнання. Серед таких і Леся Українка.

У ВТЕКоледжі проведено виховний захід з теми: «Скарані за любов до України» до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

25 лютого 2020 року у ВТЕКоледжі проведено виховний захід з теми: «Скарані за любов до України» до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Першокурсникам викладачами та студентами продемонстровано відео, презентації, дослідницькі доповіді про передумови Майдану, розвиток подій зими 2013-2014 років, наслідки Революції Гідності для України та світу.

Студенти ВТЕКоледжу брали участь у X Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE-2020» !

20 лютого 2020 року студенти ВТЕКоледжу брали участь у

X Всеукраїнській грі  з англійської мови «PUZZLE-2020» !

Щиро вітаємо всіх плекальників англійської мови, шанувальників історії та літератури Англії й Америки, а також поціновувачів культури цих двох країн – усіх учасників із проведенням гри!

Всім бажаємо впевненості та натхнення, вдачі та успіху!

У ВТЕКоледжі відбувся виховний захід «Краща мова єднання – це українська"!

Українська мова – одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші прадіди. Рідне слово буде для всіх оберегом та символом єднання великого народу.

ВТЕКоледж взяв участь у Всеукраїнському круглому столі "Фінансово-економічне забезпечення соціального розвитку України"

19 лютого 2020 року студенти групи ФБС-11: Шерепа Валерія та Кімічева Яна під керівництвом викладача Тімошенко Н.М. взяли участь у Всеукраїнському круглому столі "Фінансово-економічне забезпечення соціального розвитку України", що відбувся у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ. Студенти з різних навчальних закладів Вінниці презентували результати наукових досліджень із актуальних тематик та обговорили шляхи вирішення проблемних питань фінансово-економічного забезпечення соціального розвитку України.

У ВТЕКоледжі відбулася лекція-тренінг «Як організувати власну справу – досвід успішного підприємця»

18 лютого 2020 року викладачем Величко Л.В. організовано тренінг для студентів групи ПТ-83 за участю ФОП-ЕКО морозиво «Funny Bear» Лукашової Вікторії Валеріївни.

У ВТЕКоледжі пройшли змагання з волейболу

В програмі внутрішньоколеджної Спартакіади серед навчальних груп з 10.02.2020 по 17.02.2020 року в спортивній залі коледжу відбулися змагання з волейболу серед змішаних команд. Дванадцять команд, розподілених в трьох групах, змагалися між собою за вихід у фінальну трійку.
У вирішальних іграх зустрілися волейболісти груп ПТ-83, ФБС -11 та ОП-100. Впевнено перемігши своїх суперників, команда групи ПТ-83 здобула І-е місце, на другому – ФБС-11, на третьому – ОП-100.

Участь студентів ВТЕКоледжу у XІ Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот»

Патріотизм починається з малого –

з любові до місця, де ти народився,

де живеш, з любові до своїх батьків,

до своєї історії, до рідної мови,

до справи, яку ти виконуєш.

Кожна людина не залежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом, і не має значення, чи ти президент країни, чи учень школи  – твій патріотизм –  у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся.

У ВТЕКоледжі організовано виставку «На варті наших душ Небесна Сотня»

Світлій пам’яті Героїв Небесної сотні у бібліотеці коледжу організована тематична виставка «На варті наших душ Небесна Сотня», яка містить документальні та художні книги сучасного українського автора В.П.Половинчука про події на Майдані, «Небесний сектор. Добровольці», «Озеро зради» , «Все буде добре», а також світлини Героїв Небесної Сотні та підбірка газетних статей «Діти твої, Україно».

У ВТЕКоледжі - відкрита виховна година до Дня святого Валентина

День св.Валентина – чи не найпопулярніше свято серед сучасної молоді, тому готувалися до нього і студенти ВТЕКоледжу. Так, 12.02.2020 року в гр.ХТ-147, керівник групи Трубляк Г.М., проведена відкрита виховна година «День св.Валентина – свято усіх закоханих». Захід відвідали викладачі коледжу та студенти групи ХТ-148.
Запрошені почули легенду свята та звичаї відзначення його в різних країнах світу. Всі бажаючі читали вірші про кохання, навзамін отримали валентинки та солодощі. Інтер’єр та лаунж музика доповнювали атмосферу свята.

У ВТЕКоледжі проведено відкрите заняття з фізичної культури - модуль «Гімнастика»

Викладачем фізичного виховання Примчуком Юрієм Дем`яновичем 12.02.2020 проведено відкрите заняття з фізичної культури в групі ХТ-148 - Модуль "Гімнастика".

У ВТЕКоледжі проведено заходи до дня Святого Валентина – дня всіх закоханих

12 лютого проведена відкрита виховна година в групі ГРС-6, керівник групи Матвієнко Л.А. На захід запрошено студентів групи Т-6.
14 лютого закохані всього світу святкують День Святого Валентина. Цього дня відкривають один одному свої почуття, дарують подарунки, готують сюрпризи. У передсвяткові дні можна не вагаючись, сміливо освідчуватись в коханні. Нерішучі можуть скористатися валентинкою чи іграшкою у вигляді сердечка. За повір’ям у ніч на 14 лютого Святий Валентин сходить на землю і дослухається до розбитих сердець.

У ВТЕКоледжі проведено тренінг з провідним фахівцем мережі магазинів «WINETIME»

6 лютого 2020 р. під керівництвом викладачів Бевзи С.С. та Солоненко Л.М. в групі ПТ-85 проведено тренінг з провідним фахівцем (сомельє) Олександром Щербина мережі магазинів «WINETIME». Студенти отримали інформацію про історію виникнення мережі магазинів, а також підприємницьку діяльність даного підприємства, організаційну структуру відповідно до обов’язків працівників, режим роботи, працевлаштування та критерії відбору кадрів, кар’єрний ріст працівників та методи його стимулювання: підвищення кваліфікації за кордоном - в Італії, Франції.

ВИПУСК 2020 У ВТЕКоледжі

31 січня 2020 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам спеціальностей «Харчові технології» та «Туризм» Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. З теплими й напутніми словами до випускників та їхніх схвильованих батьків звернулась директор коледжу Оксана Олександрівна Волинець. Вона подякувала випускникам, що свого часу вони вибрали саме наш ВТЕКоледж. Зазначила, що випуск це  – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей батьків.

Команда ВТЕКоледжу у ЗИМОВОМУ ТУРНІРі З БОУЛІНГУ 2020

29 січня у РК «Люди Fusion Plase» пройшов щорічний Зимовий турнір з боулінгу серед студентів міста. Гра в боулінг, в даний час, є одним з найпопулярніших видів активного відпочинку і корисного проведення часу. Головні плюси полягають у тому, що боулінг є дуже енергійною спортивною грою, і в той же час захоплюючою розвагою, прекрасним способом організації дозвілля.
Боулінг – гра майже без обмежень, в неї може грати будь-яка людина, не залежно від віку, статі чи фізичних здібностей. У турнірі взяли участь 29 навчальних закладів міста 1-2 та 3-4 рівнів акредитації.

У ВТЕКоледжі проведено засідання методичної ради

29 січня 2020 року уВТЕКоледжі проведено засідання методичної ради за таким порядком денним:
1. Педагогічна скарбниця (з досвіду роботи викладачів, які атестуються у 2020р.):
- Презентація портфоліо педагогічного досвіду.
- Виставка методичних надбань викладачів до атестації
2.Про дотримання академічної доброчесності педагогічними працівниками та студентами коледжу.
3.Про підготовку методичних розробок викладачами: Примчуком Ю.Д., Кублінською І.А., Марчуком І.М., Демчук К.І.

У ВТЕКоледжі відбулася студентська акція для першокурсників на тему «Гендерна рівність у формуванні особистості»

28 січня 2020 року у ВТЕКоледжі відбулася студентська акція для першокурсників на тему «Гендерна рівність у формуванні особистості». Гендерна рíвність, також рíвність жінóк та чоловіків, рíвність статей, — концепція досягнення рівних прав людини між чоловіками та жінками в трудових, сімейних та інших правових відносинах, а також урівнювання ролі в суспільстві загалом, подолання сексизму та інших видів дискримінації.

Студенти ВТЕКоледжу взяли участь у Ярмарку вакансій

28.01.2020 студенти ВТЕКоледжу гр.ПТ-82, ПТ-83, ОП-98 взяли участь у Ярмарку вакансій, який було організовано Вінницьким обласним центром зайнятості. В ході заходу було представлено актуальні вакансії підприємств, установ та організацій міста Вінниці.Студенти отримали також консультування щодо вибору професії, техніки самостійного пошуку роботи, складання резюме.

Студенти та викладачі ВТЕКоледжу КНТЕУ традиційно приєднались до святкування Дня Соборності України

22 січня в Україні традиційно відзначають День Соборності. Саме в цей день 1919 року відбулося проголошення Акту Злуки Української Народної республіки й Західноукраїнської Народної республіки. Студенти та викладачі ВТЕКоледжу КНТЕУ традиційно приєднались до святкування Дня Соборності України.
Рада студентського самоврядування зняла навчальний відеоролик, в якому ще раз нагадала студентам ВТЕКоледжу історію та значення свята.

Відбулися звітно-виборні збори первинної профспілкової організації працівників ВТЕКоледжу та первинної профспілкової організації студентів ВТЕК

Збиратися разом – це початок.
Триматися разом – це прогрес.
Працювати разом – успіх!
Г.Форд.
23 січня 2020 року у Вінницькому торговельно-економічному коледжі відбулися профспілкові звітно-виборні збори.
На порядок денний було винесено такі питання:
1. Звіт профспілкового комітету за звітний період;
2. Звіт ревізійної комісії;
3. Вибори голови профспілки;
4. Вибори членів профспілкового комітету;
5. Вибори ревізійної комісії;
6. Обрання делегатів на обласну звітно-виборну конференцію.

Студени ВТЕКоледжу провели майстер-клас в с.Агрономічне

22 грудня 2020 року студенти коледжу Бабенко Владислав та Ткачук Анастасія спільно з викладачем Косминою Оленою Леонідівною відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с. Агрономічне Вінницького району. Під час проведення майстер-класу ''Лайфхак від товарознавців'' до класу завітав місцевий священник, який здійснював освячення школи. Тому й наш майстер-клас був щиро окроплений свяченою йорданською водичкою. Учні 9-х та 11 класу, які були присутні у класі, взяли дуже активну участь у обговоренні.

Студенти та викладачі ВТЕКоледжу відзначили День Соборності України

22 січня 2020 року студенти та викладачі ВТЕКоледжу відзначили День Соборності України, долучилися до масштабної патріотичної акції, а саме: створення «живого» прапору України, що організований відділом молодіжної політики Вінницької міської ради. Студенти коледжу разом з викладачем Олійником А.В. мали унікальну можливість залишити свої відбитки долонь на полотні, який у результаті перетворився на 11-метровий прапор України.

У ВТЕК відбулося заняття Школи педагогічної майстерності з теми «Проектна діяльність як засіб інтеграції студентської молоді в соціум»

9 січня 2020 року У ВТЕК відбулося заняття Школи педагогічної майстерності з теми «Проектна діяльність як засіб інтеграції студентської молоді в соціум». Спікерами виступили викладачі Апаріна Л.Ю. та Бас О.П., які дали теоретичне обгрунтування методиці проектної освітньої діяльності, продемонстрували способи такої роботи при викладанні хімії. Змістовними були й виступи колег, які доповнили спікерів прикладами з власного досвіду: Савлук Л.І.

Студенти ВТЕКоледжу провели майстер-класи у ЗОШ №2

На виконання планових заходів з профорієнтації 18 грудня 2019 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназії № 2 Вінницької міської ради викладачами ВТЕК КНТЕУ Примчуком Ю.Д. та Пугачем Ю.П. організовані заходи за участі студентів коледжу

Kidsparty у ВТЕКоледжі

26 грудня 2019 року до ВТЕКоледжу завітали маленькі, але дуже важливі гості – діти та онуки працівників нашого закладу. Разом зі своїми батьками, дідусями та бабусями вони прийшли відсвяткувати Новий 2020 рік.
Свято організували Рада студентського самоврядування та профспілковий комітет ВТЕКоледжу. Дітей розважали Дід Мороз та Снігуронька. Малеча мала можливість проявити свої таланти. Вони декламували вірші, «ліпили» сніговика, грали в сніжки, водили хороводи.
Малята пішли додому з чудовим настроєм, подаруночками та солодощами.

Студент ВТЕКоледжу Цибульський Назар - серед стипендіатів Вінницької міської ради за підсумками 1 семестру 2019-2020 н.р.

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят Вінницька міська рада традиційно відзначає стипендією інтелектуальну еліту міського учнівства, переможців змагань та конкурсів дитячо-юнацьких спортивних шкіл та мистецьких навчальних закладів й клубних формувань. Нагороджені переможці міських, обласних та Всеукраїнських етапів олімпіад з різних навчальних предметів, призери й переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів та вихованці позашкільних навчальних закладів.

У ВТЕколеджі КНТЕУ проведено I етап обласної олімпіади з іноземної мови

17 грудня 2019 року у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ проведено I етап обласної олімпіади з іноземної мови серед здобувачів освіти коледжів і технікумів Вінницької області. 15 учасників олімпіади змагались у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок читання, аудіювання, використання мови та письма (написання неформального листа).

Студенти ВТЕКоледжу провели майстер-класи у ЗОШ № 29

23 грудня студенти ВТЕКоледжу разом з викладачами Апаріною Л.Ю. та Бас О.П. провели майстер-класи “Визначення якості парфум” та “Як вибрати якісний крем для шкіряного взуття” для учнів 9-их та 11-их класів ЗОШ № 29.

У ВТЕКоледжі відбувся захід пам'яті про кошового отамана Івана Сірка

Запорозьке козацтво подарувало світові цілу плеяду видатних вождів, які мужньо протистояли іноземним загарбникам. Найяскравіша постать серед них, якщо говорити про часи по смерті Богдана Хмельницького, - кошовий отаман Іван Сірко. Ще за життя його ім'я було оспіване в думах та піснях, увійшло в легенди, стало символом не тільки запорозького козацтва, а й усього волелюбного духу українського народу.

Студенти ВТЕКоледжу провели майстер клас у ЗОШ № 16

18 грудня студенти ВТЕКоледжу разом з викладачем Матвієнко Л.А. провели майстер-клас «Як вибрати якісний крем для шкіряного взуття» та «Техніка складання серветок» для учнів 9-тих класів ЗОШ № 16.

В гуртожитку №1 ВТЕКоледжу було проведено святкування Нового року

17 грудня 2019 року в гуртожитку №1 ВТЕКоледжу було проведено святкування Нового року. Концертна програма складалася з цікавих концертних номерів, були тут і пісні, і конкурси, а також цікаві ігри та сценки. Головними персонажами на святі були Дідусь Мороз та Снігуронька. Свято видалося дуже веселим та цікавим. Студенти й викладачі брати участь в конкурсах та підспівувати учасникам. Рада студентського самоврядування гуртожитку підбила підсумки конкурсу «Краща кімната». Переможців було нагороджено Почесними грамотами та солодкими призами.

Студенти ВТЕК КНТЕУ в гостях у учнів КЗ «Хижинецький ліцей»

17 грудня 2019 р. студенти коледжу Грищук І., Пшук О., Їжак А., Петухова Ж., Волторниста С. разом із викладачем Величко Л.В. відвідали КЗ «Хижинецький ліцей».

У ВТЕКоледжі викладачами хімії Апаріною Л.Ю. та Бас О.П. проведено відкрите інтегроване лабораторно-практичне заняття

13.12.2019р. викладачами хімії Апаріною Л.Ю. та Бас О.П. проведено відкрите інтегроване лабораторно-практичне заняття на тему: “Визначення якості м’ясного напівфабрикату з використанням реакцій на катіони та аніони” з аналітичної та фізколоїдної хімії у групі ХТ-143, спеціальності “Харчові технології”. На занятті були використані випереджаючі завдання, інтерактивні вправи під час розв’язування розрахункових задач, тести в онлайн-додатку Kahoot, дослідницьке відео студентів групи “Асортимент та органолептичні властивості м’ясних напівфабрикатів”.

Студенти ВТЕКоледжу подарували краплинки добра для героїв ООС

ВТЕКоледж уже вкотре взяв активну участь у волонтерській діяльності. Було зібрано і передано волонтерам коробки із солодощами, цукерками, овочами, чаєм, кавою, консервами. Винницькі волонтери вантаж на схід повезуть напередодні новорічних свят.
Впевнені, що ця допомога буде дуже необхідною нашим військовим, які відстоюють суверенітет та цілісність нашої Батьківщини. Адміністрація ВТЕКоледжу та педагогічний колектив щиро вдячні всім, хто був причетний до цієї благодійної акції.
Ми всіх захисників вітаємо з новорічними святами!
Повертайтеся живими.

У ВТЕКоледжі проведено І етап олімпіади У ВТЕКоледжі проведено І етап олімпіади з української мови української мови

12.12.2019 викладачем української мови та літератури Дячок А. І. проведено І етап олімпіади з української мови серед студентів коледжу. Це змагання у творчому застосуванні здобутих знань. Завдання спрямовані на удосконалення основних мовних і мовленнєвих умінь та навичок, підвищення рівня грамотності студентів, їхньої культури мовлення. Учасники показали високий рівень знань з орфоепії, граматики, лексики, синтаксису, пунктуації, стилістики та правопису.
Переможцями стали студенти:
Хмара Юлія (ФБС-11) – І місце;
Мельник Тетяна (ФБС-11) – ІІ місце;

У ВТЕКоледжі проведено відкрите заняття з математики - МИ ГОТОВІ ДО ЗНО!

12.12.2019 року проведено відкрите лекційне заняття з математики викладачем Савенко М.А. у групі Т-6. На занятті були використані випереджуючі завдання, тести в он-лайн додатку Kahoot та ресурсі "На урок". Студенти виявили високу активність та результативність роботи з предмета. Можна з упевненістю стверджувати, що до ЗНО з математики студенти ВТЕКоледжу готові!

Студентам ВТЕКоледжу проведено екскурсію до Державної казначейської служби України у м.Вінниці

13.12.2019 р. відбулась ескурсія студентів групи ОП-99 до Державної казначейської служби України у м.Вінниці, Вінницької області. Студенти ознайомились з роботою різних відділів установи в цікавій, пізнавальній формі. До речі, більшість спеціалістів данної служби - випускники Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. В рамках зустрічі були окреслені напрями співпраці, а саме проходження виробничої практики студентами коледжу .

Студенти ВТЕКоледжу відвідали Музей української марки їм.Якова Балабана

11 грудня 2019 р. студенти групи ХТ-148 під керівництвом викладача культурології Саблук О.О. відвідали Музей української марки їм.Якова Балабана,ознайомилися з однією з найбільших колекцій українських марок Олександра Балабана, що є знаним філателістом з Нью-Йорка,відкривали для себе нові грані в історії виникнення поштових марок та конвертів, які були виготовлені ще у ХIX ст.

Майстер-класи у ЗОШ №30 від ВТЕКоледжу КНТЕУ

11 грудня 2019 року студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Бабенко В., Ткачук А.(ПТ-83) та Візиряко І., Їжак А. (ПТ-82) з викладачем Бабійчук І.В. відвідали ЗОШ №30, де провели майстер-класи для дев’ятикласників.
Бабенко В. та Ткачук А. розповіли як відрізнити корисний мед від підробки, як перевірити натуральний чи штучний продукт, охарактеризували корисні властивості меду, який оздоровлює організм людини, лікує багато захворювань, а також сприяє написанню віршів.

У ВТЕКоледжі проведено свято «Ой Андрію, Андрію, даруй нам надію!»

З–поміж великої кількості зимових свят найочікуванішим та найвеселішим завжди був і залишається день Святого Андрія (13 грудня), коли, за українським звичаєм, молоді люди збираються разом на веселих вечорницях, влаштовуючи забави та ворожіння.
12 грудня у ВТЕКоледжі відбулися Андріївські вечорниці, проведення яких - традиція освітнього закладу.

У ВТЕКоледжі проведено позанавчальний захід Всеукраїнський урок права «Права людини: минуле і сучасне»

10.12.2019 року викладачами права Шмалій Л.І., Пащенко І.І. проведений Всеукраїнський урок права. Студенти знайомилися з поняттями «Права та свободи людини», їх класифікацією, з основними міжнародними документами у яких закріплені свободи і права людини (Загальною декларацією прав людини, Конвенцією ООН про права дитини).

У ВТЕКоледжі проведено позанавчальний захід «Демократія очима молоді»

З метою виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції викладачем Шмалій Л.І. 12.12.2019 р. проведено позанавчальний захід з теми «Демократія очима молоді».
Обговорення теми виховного заходу пройшло у формі круглого столу. Були запрошені члени правового гуртка та студенти Вінницького транспортного коледжу.

У ВТЕКоледжі проведено позанавчальний захід «Батурин - символ боротьби українського народу за волю»

11.12.2019 р. викладачами історії Шмалій Л.І., Пащенко І.І. проведено позанавчальний захід «Батурин – символ боротьби українського народу за волю».
Батуринська трагедія один з найтрагічніших епізодів української історії – знищення російськими військами гетьманської столиці Батурин та жорстокої розправи над його мешканцями 2 листопада 1708 р.
Попри публікації історичних знахідок та свідчень, обізнаність суспільства щодо трагедії не є високою. Студенти спробували зібрати відповіді на основні питання щодо подій того часу.

Студенти ВТЕКоледжу долучилися до творчості композитора М.Леонтовича

10 грудня 2019 року група ПТ-86 разом з керівником групи Солоненко Л. М. відвідала концерт у Вінницькій ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва, присвячений 142-й річниці від дня народження славетного композитора Миколи Леонтовича «Життєдайна сила творчості М. Леонтовича».

ВТЕКоледж провів майстер-клас у школі-ліцей №7 м.Вінниця

Мета: ознайомлення учнів з діяльністю коледжу та проведення майстер-класів для здійснення профорієнтації.
Основні завдання:
1) ознайомити учнів школи-ліцей №7 з історією та діяльністю ВТЕК КНТЕУ;
2) донести інформацію про можливості навчання на діючих спеціальностях ВТЕК КНТЕУ;
3) провести майстер-клас з нарахування заробітної плати;
4) провести майстер-клас з визначення якості шоколадної продукції.
МАЙСТЕР-КЛАС БОНДАР Г.О. ТА РУДЬ В.В. З НАРАХУВАННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ
Були розглянуті такі питання:
1) нарахування заробітної плати;

ВТЕКоледж готує професіоналів своєї справи в галузі харчування!

"Кухні країн світу" - під такою назвою 10 грудня 2019 року проведена виховна година у групі ХТ-144 куратором Сачок А.М. Студенти за підгрупами готувати презентації кухонь таких країн: Японія, Індія, Франція, Італія та Україна.
Присутні мали можливість продегустувати традиційні страви різних народів.
ВТЕКоледж готує професіоналів своєї справи в галузі харчування!

Студенти ВТЕКоледжу у ЗОШ №21 провели майстер-клас «Визначаємо якість меду»

10 грудня 2019 року студенти ВТЕК КНТЕУ Бабенко В. та Ткачук А., групи ПТ-83 під керівництвом викладачів Бевзи С.С. та Солоненко Л.М. провели майстер-клас «Експрес методи з визначення якості меду» для учнів 8 класу ЗОШ №21 м. Вінниці.
Студенти продемонстрували прості методи з визначення підробки та якості меду, розповіли цікаві факти про лікувально-профілактичні його властивості. Учні мали можливість взяти участь у проведенні експериментів та робили власні висновки щодо якості меду.

ВТЕКоледж провів майстер-клас для учнів 9-го класу ЗОШ №4 м. Вінниці

Студенти ВТЕКоледжу 9 грудня разом з викладачами коледжу Савенко М.А. та Сачок А.М. провели майстер-клас про визначення якості меду для учнів 9-го класу ЗОШ №4 м. Вінниця. Майбутні товарознавці розповіли учням про методи визначення якості меду його цілющі властивості. Учні були активними та із задоволенням задавали запитання. Також учням була надана вся інформація про спеціальності ВТЕКоледжу та умови прийому на 2020 рік.

У ВТЕКоледжі проведено історико-психологічну конференцію з теми «Сучасні герої України»

09.12.2019 р. викладачі Дудник Л.В., Павлюк Л.Д. провели історико-психологічну конференцію з теми «Сучасні герої України». Студенти аналізували передумови виникнення військових конфліктів на пострадянському просторі; визначали психологічні особливості поведінки людини в умовах бойових дій та психічні зміни у людей, які пережили війну; згадували сучасних героїв України: героїв «Небесної сотні», захисників Донецького аеропорту, добровольчі загони. Цікаво доповідали студенти: Химчук Ю. (ХТ-145), Гуцал Д. (ПТ-86), Панченко Д. (ПТ-86), Блінчикова Д. (ХТ-146), Тарасюк А. (ПТ-84), Басовська К.

У ВТЕКоледжі пройшли заходи до Дня Збройних Сил України

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України 04 грудня 2019 року в спортивній залі ВТЕК КНТЕУ відбулися урочисті заходи та спортивні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, в яких взяли активну участь студенти першого курсу коледжу.
Організаторами спортивних заходів та членами суддівської бригади були керівники і викладачі фізичного виховання - Кривенко О.Л., Гаращук С.К., Примчук Ю.Д. та викладач предмета «Захист Вітчизни» Пугач Ю.П.

Студенти ВТЕКоледжу КНТЕУ провели майстер-клас для учнів 9-го класу ЗОШ №13 м. Вінниці

9 грудня 2019 року студенти третього курсу групи ПТ-83 з викладачем Дячок А. І. відвідали ЗОШ №13 м. Вінниці.
Майбутні товарознавці провели майстер-клас з визначення якості меду для учнів 9-го класу. Студенти продемонстрували як відрізнити якісний мед від неякісного, розповіли про його корисні властивості та дію на організм людини. Спілкування з учнями відбувалось у невимушеній атмосфері: школярі ставили питання, долучались до проведення експериментів та дегустації продукту.
Дев’ятикласники зацікавились спеціальностями ВТЕКоледжу та умовами вступу в 2020 році.

У ВТЕКоледжі відбувся І тур конкурсу фахової майстерності «Кращий за професією» серед студентів спеціальності «Туризм».

У ВТЕК КНТЕУ відбувся І тур конкурсу фахової майстерності «Кращий за професією» серед студентів спеціальності «Туризм». У конкурсі взяли участь 5 команд студентів 3 курсу.
Конкурс з фахової майстерності має на меті підвищення якості підготовки фахівців у галузі туризму; мотивування студентської молоді до навчання; активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів.

У ВТЕКоледжі організована зустріч студентів спеціальності «Туризм» із фахівцем туристичної сфери

У ВТЕК КНТЕУ в рамках декади циклової комісії харчових технологій та сфери обслуговування викладачем туристичних дисциплін Антонюк О.О. була організована зустріч студентів спеціальності «Туризм» із фахівцем туристичної сфери, співробітницею КП «Подільський туристично-інформаційний центр» - гідом-екскурсоводом із великим стажем роботи Оксаною Іванівною Роздорожнюк.

Команда КВН ВТЕКоледжу - «Три мінуті сіре Део» в Києві

5 грудня 2019 року у стінах Київського національного торговельно-економічного університету відбувся Фестиваль VII сезону «Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора», у якому брала участь команда ВТЕКоледжу «Три мінуті сіре Део».
Ректор університету Анатолій Антонович Мазаракі відкрив фестиваль, привітав молодь зі справжнім святом гумору та традиційно закінчив: "Ні пуху, ні пера!"
Оцінювало команди високопрофесійне, вельмишановне імените журі:
- Юрій Шевчик - автор та актор команди «Югославский диван», автор гумористичних проектів України;

У ВТЕКоледжі проводяться додаткові заходи з пожежної безпеки та БЖД

На виконання Кодексу цивільного захисту України, Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених Наказом Міністра внутрішніх справ України від 30.12.2014 № 1417, Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України, затверджених Наказом МОН України від 15.08.2016 № 974 та у зв’язку з пожежею в освітньому закладі

У ВТЕК КНТЕУ проведено круглий стіл на тему «Проектую заклад моєї мрії»

Студенти випускних груп ХТ-141, ХТ-142 презентували курсові проекти спеціалізованих закладів ресторанного господарства. На заході були присутні студенти ІІІ курсу груп ХТ-43, ХТ-144.

У ВТЕКоледжі відбулася Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Сучасні тенденції виробництва борошняних кондитерських виробів»

5 грудня 2019 року у ВТЕКоледжі відбулася Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Сучасні тенденції виробництва борошняних кондитерських виробів», в якій взяли участь спеціалісти-кондитери - головний технолог ТМ «Тарта» Степова Наталія Олександрівна та American Bar&Grill - Гуменюк Тетяна Анатоліївна, представники педагогічної та студентської спільнот 10 навчальних закладів регіону. Кожен отримав сертифікати, залежно від статусу участі - модератора, наукового керівника або доповідача.

У ВТЕКоледжі відбулася зустріч з фахівцем готельно-ресторанного бізнесу

3 грудня 2019 року в рамках декади циклової комісії харчових технологій та сфери обслуговування викладачем Матвієнко Л.А. організовано лекцію з фахівцем-практиком готельно-ресторанного бізнесу, колишньою випускницею ВТЕКоледжу, неодноразовою переможницею Всеукраїнських олімпіад та професійних конкурсів - Ковтун Ольгою.

У ВТЕКоледжі - «Клініка, дружня до молоді» інформує

3 грудня 2019 року для студентів коледжу проведено зустріч з лікарем Центру психологічної та медичної допомоги «Клініка, дружня до молоді» Кашубським Вадимом Станіславовичем, який розповів про правила здорового способу життя підлітків та вплив шкідливих звичок на загальне й репродуктивне здоров’я підлітків. Також пояснив, що молодим людям, які будуть звертатись до клініки, колектив закладу гарантує повну конфіденційність. У клініці молоді люди зможуть отримати консультації гінеколога, психолога, підліткового лікаря та дерматолога.

У ВТЕКоледжі проведено інформ-дайджест «Особливості сучасного обслуговування в ресторанах»

29 листопада в рамках декади циклової комісії харчових технологій та сфери обслуговування викладачем організації обслуговування Матвієнко Л.А. та студентками гр. ГРС-4 для студентів гр. ГРС-6 проведено інформ-дайджест «Особливості сучасного обслуговування в ресторанах».
Мета заходу:
- розширення знань студентів щодо сучасних методів та форм обслуговування;
- ознайомлення зі стандартами обслуговування в Україні та європейських країн;
- оцінка сучасного стану галузі гостинності у Вінниці та подальших перспектив її розвитку.

У ВТЕКоледжі відбулися батьківські збори груп 2 курсу

29 листопада 2019 року у ВТЕКоледжі відбулися батьківські збори груп 2 курсу. Викладачі Бабійчук І.В., Гуменчук М.П., Шмалій Л.І. ознайомили присутніх з особливостями складання державної підсумкової атестації з української мови, математики та історії у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Завідувачем курсовою підготовкою Сачок А.М. була надана інформація щодо організації роботи курсів для підготовки студентів до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Керівники груп ознайомили батьків з результатами успішності та відвідуванням занять студентами у І семестрі.

У ВТЕКоледжі викладач БУНЯК Н.А. ПРОВЕЛА ВІДКРИТЕ ЛАБОРАТОРНЕ ЗАНЯТТЯ-КОНКУРС З ДИСЦИПЛІНИ «СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА КУХНЯ»

28.11.19 р. в лабораторії «Технології виробництва кулінарної продукції» ВТЕКоледжу викладач Буняк Н.А. в групі ХТ – 141 провела відкрите лабораторне заняття з дисципліни «Сучасна українська кухня» з теми «Технологія приготування холодних страв і закусок». Метод проведення заняття – конкурс. Студенти приготували власні фірмові страви. На дегустації журі оцінило оригінальність, практичність, новизну страви з урахуванням сучасних тенденцій, гармонійне поєднання смаку, кольору, текстури інгредієнтів.

Студенти ВТЕКоледжу проти куріння

Усім відомо, що з курінням пов’язана велика кількість важких хвороб. Куріння спричиняє спазм судин, погіршує постачання кисню до серця і мозку, підвищує артеріальний тиск та збільшує ризик виникнення інфаркту міокарда або інсульту. Сьогодні на загальнодержавному рівні робляться певні кроки у боротьбі з цією ганебною звичкою: прийняті антитютюнові закони, ведеться активна санітарно–освітня робота.
На жаль, Україна посідає 2 місце у світі за кількістю викурених цигарок на одного громадянина. На кожного українця припадає понад 2500 сигарет – майже 7 щоденно.

Студенти ВТЕКоледжу КНТЕУ провели майстер-класи у ЗОШ №18

26.11.2019р. студенти третього курсу ВТЕКоледжу Пшук О., Грищук І. (ПТ-82) та Бабенко В., Ткачук А.(ПТ-83) з викладачем Радудік О.Є. відвідали ЗОШ №18, де провели майстер-класи для школярів.
Пшук О. та Грищук І. провели наочну демонстрацію використання крему для взуття, визначали його якість, розповідали про правильне використання.
Бабенко В. та Ткачук А. розповіли про корисні властивості меду на організм людини, а також навчили правилам визначення його якості.

У ВТЕКоледжі проведено майстер-клас на тему: «Правила надання першої допомоги при виробничому травматизмі»

«Моє життя – моя безпечна праця» - під таким девізом 27 листопада викладачем охорони праці ВТЕКоледжу Захарчуком М.С. проведено майстер-клас з правил надання першої допомоги при виробничому травматизмі зі студентами гр. ХТ-143 та ХТ-145.

У ВТЕКоледжі відбулася зустріч студентів спеціальностей «Харчові технології» та «Туризм» з туристичними агенціями «Calypso tour» і «Profi jobs»

27 листопада 2019 р. у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбулася зустріч студентів спеціальностей «Харчові технології» та «Туризм» з туристичними агенціями «Calypso tour» і «Profi jobs» з метою налагодження співпраці та проходження виробничої практики студентами ВТЕКоледжу в Туреччині. Гості презентували перелік готелів для цієї співпраці.

У ВТЕКоледжі 26.11.2019 року проведено майстер-клас «Lifehac з медом»

26.11.2019 року студенти ВТЕКоледжу КНТЕУ спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» І курсу, груп ПТ-86, ПТ-87 мали можливість ознайомитися з елементами обраної професії.
Так, студентами третього курсу Бабенко В. та Ткачук А. під керівництвом викладача Бевзи С.С. проведено майстер-клас «Lifehac з медом». Бабенко Владислав та Ткачук Анастасія дали загальну характеристику властивостей меду, розповіли про його корисний вплив на організм людини. Продемонстрували різні способи визначення якості меду та способи його підробки.

У ВТЕКоледжі викладачем ПЕТРАНЬ С.В. проведено ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ-ТРЕНІНГ З КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ТЕМИ «РЕКЛАМА ЯК ЗАСІБ СТИМУЛЮВАННЯ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ»

26 листопада 2019 р. викладачем Петрань С.В. у групі ПТ-82 3-го курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» проведено відкрите заняття з комерційної діяльності. Семінарське заняття проведено у формі тренінгу. Студенти працювали у групах, визначали якість складених рекламних продуктів, представляли свої дослідження та розроблені власні рекламні проекти.
Кожен студент-випускник та всі присутні педагоги змогли переконатися у якості випускників-підприємців, у їх практичній підготовленості до роботи за фахом!

У ВТЕКоледжі викладачем Кублінською І.А. проведено ПОЗАНАВЧАЛЬНИЙ ЗАХІД «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ БАТЛ»

26 листопада 2019р. у ВТЕК КНТЕУ викладачем Кублінською І.А. проведено ПОЗАНАВЧАЛЬНИЙ ЗАХІД «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ БАТЛ» в рамках декади циклової комісії харчових технологій та сфери обслуговування.

Викладачем Безрученко О.М. проведено відкрите заняття з дисципліни "Технологія борошняних кондитерських виробів"

25.11.2019 р. викладачем Безрученко О.М. було проведено відкрите заняття з дисципліни "Технологія борошняних кондитерських виробів" на тему: "Технологія бісквітного тіста та виробів з нього" в групі ХТ-141 в рамках проведення декади циклової комісії харчових технологій та сфери обслуговування.
Родзинкою заняття були майстер-класи студентів, які ілюстрували матеріал лекції, демонстрували повну практичну підготовленість студентів випускної групи.

Виховний захід до дня Гідності і Свободи

21.11.2019р. викладачем історії Шмалій Л.І спільно з працівниками міської бібліотеки ім. Т. Шевченка проведено захід «Україна - країна нескорених». Працівники бібліотеки представили студентам виставу «Відважні борці за Україну ХХІ століття», яка демонструє прагнення українців до незалежності та свободи.

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ ГРІ «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» В РАМКАХ ПРОЕКТУ «СТУДЕНТСЬКА ЛІГА 2019»

19.11.2019. студенти групи ОП -98 Скакальська Юлія, Мовчан Марія, Рудь Валерія, Шакаєв Владислав, Міщук Владислав, Кулизька Таїса в рамках проекту «Студентська ліга 2019» взяли участь в інтелектуальній грі “ Що? Де? Коли?”.
В інтелектуальному бою зустрілися 17 команд” Молодіжної ліги”, яку створили студенти навчальних закладів Вінниці.
За результатами гри команда коледжу посіла 4-те місце. Учасники гри отримали подарунок та диплом від відділу молодіжної політики міської ради.

Вшанування ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада 2019 року в бібліотеці ім. Шевченка проводився захід до Дня Гідності та Свободи, учасниками якого стали студенти гр.ХТ-147 (керівник групи Трубляк Г.М.).
Учасники заходу знову згадали події шестирічної давності, вшанували патріотизм та мужність громадян, які захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір.

Урок пам'яті «З присвятою замордованим голодом»

19.11.2019 р. викладачем історії Пащенко І.І. в групах ХТ-147, ХТ-148, ПТ-85 проведено урок пам'яті «З присвятою замордованим голодом». Метою заходу є відновлення історичної пам’яті про Голодомор 1932-33 рр; формування в студентів поваги до минулого України, до людей, які пережили страшне лихоліття, виховання громадянської свідомості, почуття співпереживання.

ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ФІЛОСОФІЇ - ЗАХІД з теми "Вибір у житті і доля людини. Мій майбутній фах - мій вибір і моя доля!"

21 листопада 2019 року - Всесвітній день філософії. Викладач Савлук Людмила Іванівна провела конкурс студентських проектів з теми "Вибір у житті і доля людини. Мій майбутній фах - мій вибір і моя доля". Захід присвятили, як і 5 років поспіль, ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!
Студенти виявили логічність, самостійність мислення, новизну ідей, мовленнєві та комунікативні навички грамотність проектів з точки зору інформатики, прекрасну рефлексію тощо.

МАЙСТЕР-КЛАС «CHRISTMAS SCANDINAVIAN PARTY MENU»

19 листопада у межах проекту Rest.Art.Kitchen (КНТЕУ, м. Київ) напередодні Різдвяних свят відомим данським шеф-кухарем KM Scandinavia, викладачем кулінарії Worlds Gastronomy Institute North European, членом журі міжнародних змагань з кулінарії Кнудом Еріком Ларсеном (Knud Erik Larsen) проведено незабутній, дуже цікавий та динамічний майстер-клас «Christmas Scandinavian Party Menu».
Студенти ВТЕколеджу Подольська Маріанна та Кудровська Інна (гр. ХТ-142) не оминули цю подію своєю увагою і відвідали майстер-клас.

THE BEST NEW STAR – 2019 відкриває таланти

THE BEST NEW STAR або Дебют першокурсника, що пройшов 20 листопада у ВТЕКоледжі , - один із найяскравіших щорічних заходів в житті наших студентів.
Такий довгоочікуваний, він зібрав разом велику дружню родину закладу: дебютантів-першокурсників, студентів ІІ-IV курсів, випускників, викладачів, батьків та друзів. У неймовірно теплій атмосфері в цей день гості та учасники події вкотре впевнились у тому, що студенти ВТЕКоледжу талановиті, яскраві, мають гарне почуття гумору та з гордістю несуть звання студента ВТЕК КНТЕУ.

ДОЛУЧЕННЯ ВТЕКоледжу КНТЕУ ДО ПРОГРАМИ «БРЕНДИНГ ВІННИЧЧИНИ»

Для нашої області почали розробляти бренд-платформу «Вінниччина туристична”. 19 листопада відбулася перша бренд-сесія, яку особисто провів президент Національної туристичної організації України Іван Ліптуга.
У концерт-холі ресторану «MontBlanc» зібралися представники місцевої влади, туристичного бізнесу, закладів освіти, громадських організацій, територіальних громад області, гіди, підприємці – усі, хто зацікавлений у розвитку туризму в нашій області. Долучилася до робочої групи і викладач ВТЕК КНТЕУ Антонюк Олена Олександрівна.

Виховний захід з теми: «Голодомор – біль в серці України»

До річниці пам'яті жертв голодоморів, яка відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі Президентських Указів 1998 та 2007 років викладачем історії Павлюк Л.Д. разом зі студентами групи Т-6 проведено виховний захід з теми: «Голодомор – біль в серці України».

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів зарубіжної літератури коледжів та технікумів Вінницької області

19 листопада 2019 року на базі Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів зарубіжної літератури коледжів та технікумів Вінницької області.

У ВТЕКоледжі проведено мотиваційний тренінг «Як стати успішним ресторатором»

Надзвичайно мотивуючий тренінг провела Ірина Оськіна студентам групи ГРС-4 15 жовтня 2019 року. Молода та амбітна рестораторка розповіла, як досягнути успіху в професії сфери обслуговування. Так, з власного досвіду показала можливість стрімкого кар’єрного зростання від офіціанта до адміністратора і до власника закладу. Також надала поради випускникам-фахівцям, які знання та вміння є найбільш актуальні на даний час.
Студенти задавали багато питань по ходу бесіди, адже тема розмови їх зацікавила.

Викладачем Сачок А.М. проведено відкрите заняття з математики з використанням сучасних педагогічних технологій

18 листопада 2019 року викладачем Сачок А.М. в групі ХТ-145 проведено відкрите заняття з математики на тему "Куля і сфера. Переріз кулі (сфери) площиною" з використанням сучасних педагогічних технологій, методів та засобів навчання. Серед прийомів та засобів звернули на себе увагу: технології сучасного мультимедіа-ресурсу, інтернет-тестування за допомогою Kahoot, випереджувальні студентські дослідницькі проекти, які пов’язали тему та їх майбутній фах - "Харчові технології". Цікавинкою стали приготовлені студенткою кейк-попси (смаколики у вигляді сфери).

ДЕНЬ СТУДЕНТА - 2019

Щороку 17 листопада студенти зі всього світу відзначають Міжнародний день студента. Саме в студентському віці визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший життєвий шлях, і зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків. Де б ми не були, і щоб ми не робили – ми всі студенти в цьому житті.

В міській раді привітали молодь з Міжнародним днем студента. Наші серед НАЙКРАЩИХ!

14 листопада, у міській раді привітали молодь з нагоди відзначення Міжнародного дня студента. Кращим студентам, активістам загальноміських молодіжних заходів міський голова Сергій Моргунов та секретар міської ради Павло Яблонський вручили грамоти та грошові премії.

19 Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

8 листопада 2019 року викладачі та студенти коледжу взяли участь у написанні 19 Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, продемонструвавши солідарність з усіма, хто любить рідне слово і хоче, щоб українці спілкувалися українською й зберегли її для нащадків, а також з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову. Цьогорічний диктант пройшов під гаслом -"Нас багато, ми різні, нас всіх об'єднує спільна мета". 

 

 

Вітаємо з перемогою у VII Всеукраїнському студентському конкурсі торговельної реклами !

7 листопада 2019 року У Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася церемонія нагородження переможців VII Всеукраїнського студентського конкурсу торговельної реклами.
Студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, групи ПТ-83 Бабенко Владислав, Ткачук Анастасія та студенти групи ПТ-85 Чупира Наталія, Долюк Наталя посіли в конкурсі треті місця та отримали Дипломи ІІІ ступеня
Вітаємо з перемогою наших талановитих студентів та керівника творчої групи Солоненко Л.М.

Акцію «Відчуй себе студентом» завершено. Далі буде…

Під час осінніх канікул у Вінницькому торговельно-економічному коледжі проходила акція «Відчуй себе студентом». Більше 40 учнів з різних шкіл міста й області, що зареєструвалися заздалегідь, мали можливість дізнатися на практиці, яке воно студентське життя. Протягом тижня відвідували лекції, семінарські та практичні заняття, спілкувалися зі студентами та викладачами, відвідали смаколики в їдальні ВТЕКоледжу, тобто відчули себе справжніми студентами. Подорож у майбутню професію була цікавою і корисною. Проект ВТЕКоледжу триватиме і стане у нагоді майбутнім абітурієнтам й надалі.

ОДНА МОВА! ОДНА НАЦІЯ! ОДНА УКРАЇНА!

Мова росте елементарно, разом з душею народу.
І. Франко
06 листопада 2019 року до Дня української писемності та мови викладач Бабійчук І.В. провела відкриту виховну годину в групах ОП-100 та ХТ-147.

"Ярмарок вакансій" на базі Вінницького міського центру зайнятості

5 литопада 2019 р. студенти ВТЕКоледжу КНТЕУ взяли участь в заході "Ярмарок вакансій" на базі Вінницького міського центру зайнятості. Здобувачі освіти ознайомились з вакансіями щодо працевлаштування після закінчення навчального закладу з урахуванням потреб ринку праці. Цей захід навчив студентів, як себе презентувати при співбесідах, при проходженні конкурсів на вакантні місця на різних підприємствах, в організаціях та установах, як складати резюме. Коледж заключив низку договорів для проходження практики та подальшої співпраці.

ЗУСТРІЧ З Гешо Любеновим, генеральним директором "THotels" з Болгарії

5 листопада 2019 р. відбулась зустріч студентів коледжу з Гешо Любеновим, генеральним директором "THotels" з Болгарії щодо можливостей проходження практики студентами ВТЕК КНТЕУ. Вже декілька років поспіль відбувається така співпраця з метою обміну практичним досвідом, підвищенням кваліфікації викладачів. Представник болгарської сторони детально розповів та дав відповіді на конкретні питання щодо проходження практики.

Спільний захід наукових співробітників Вінницького обласного краєзнавчого музею та коледжу до 75-річчя визволення України від нацистських загарбників

31.10.2019 р. в коледжі за участю наукових співробітників Вінницького обласного краєзнавчого музею проведено виховний захід «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні». Така співпраця є ще одним кроком колективу коледжу по долученню до нових відкриттів в науці, зроблених дослідниками Вінницької області. Це - жива історія, до якої здобувачі освіти мають можливість доторкнутися, сприйняти наочно експонати, презентовані музеєм. Науковці розповіли студентам про події Другої світової війни та про визволення України від нацистських загарбників, продемонстрували фрагменти зброї.

Зустріч з волонтерами Міжнародного благодійного фонду "Місія в Україну"

Волонтери саме цієї організації завітали до коледжу 31 жовтня. Хитрук Оксана Василівна та Рудавська Світлана Леонідівна розповіли студентам про існування свого товариства та про ті послуги, які воно надає. Представники повідомили, що головною метою їхньої роботи є допомога підліткам у кризових ситуаціях, що жоден, хто звернеться до волонтерів не залишиться без уваги в будь-якому випадку .

Зустріч з психологом А. Яковенко з проблеми "Потенціал людини"

30 жовтня 2019 року в коледжі проведено зустріч студентів-старшокурсників з психологом Андрієм Яковенко з теми:"Потенціал людини". Метою бесіди було розкриття власного "Я"! Адже зі слів професіонала ''кожна людина талановита'', потрібно лише знайти своє призначення. Студенти із задоволенням спілкувались з Андрієм, тому що він охоплював саме ті теми, які цікавлять сучасну молодь, давав відповіді на запитання, що є актуальними для студентів зараз та допоможуть у майбутньому.

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОУЧИНГ ЯК ТЕХНОЛОГІЯ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВИКЛАДАЧА

31 жовтня 2019 року відбулося заняття ШПМ з теми «Педагогічний коучинг як технологія професійного розвитку викладача» (обмін досвідом). Спікерами та коучерами виступили Павлюк Л.Д., Данилюк А.В., Побірська І.В., Савлук Л.І. Сучасний рівень вимог до освітньої діяльності вимагає від викладача ролі коучера, який вміло приведе студента до результату, навчить самостійно вирішувати завдання, створювати проекти тощо

 

 

Відкритий виховний захід «Коледж у моєму житті» у випускній групі ХТ-142

31 жовтня у групі ХТ-142 відбувся відкритий виховний захід «Коледж у моєму житті». Студентки групи Подольська М. і Пасічнюк С. підготували цікаву презентацію групи. У сценарій свята були включені виступи окремих студентів, вірші про коледж. Закінчилась виховна година дегустацією борошняних кондитерських виробів, які виготовили студентки групи Саркісова І., Адомська С. та Швачко В.

Позанавчальний виховний захід "Бізнес нашляху до Європи"

21 жовтня 2019 р. під керівництвом викладача Бевзи С.С. в групи ХТ-145 відбувся позанавчальний виховний захід «Бізнес на шляху до Європи». Студенти групи ПТ-83 Вецало В., Бабенко В. надали інформацію про експорт продукції вітчизняних виробників згідно вимог європейських стандартів (ХАССП). Студенти також дізналися, як розвиваються ділові бізнесові зв’язки вінницьких компаній з європейськими, азіатськими партнерами, про зростання експорту сільськогосподарської продукції, продукції легкої промисловості.

Позанавчальний виховний захід «Впровадження європейських інновацій у роздрібній торгівлі»

29 жовтня 2019 р. під керівництвом викладача Солоненко Л.М. в групах Т-6 та ПТ-87 відбувся позанавчальний виховний захід «Впровадження європейських інновацій у роздрібній торгівлі». Студенти групи ПТ-85 Чупира Н. та Кравець Н. надали інформацію про сучасні інноваційні процеси які відбуваються в сфері вітчизняної торгівлі та за кордоном. Студенти також дізналися про країни -експортери та країни – імпортери та які товари є пріоритетними на ринку товарів європейського бізнесу.

Круглий стіл "Про роль та місце практики за кордоном"

29.10.2019 р. у ВТЕКоледжі КНТЕУ проходив "Круглий стіл" серед студентів, які в літній період набиралися практичного досвіду в Болгаріїї. Студенти детально розповідали і порівнювали практику в Україні та за кордоном. Така співпраця відбувається декілька років поспіль. У 2020 р. студенти коледжу теж планують проходити виробничу практику за межами України. Коледж докладає максимум зусиль, щоб ця співпраця продовжувалась і надалі.

 

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

24 жовтня відбулося засідання педагогічної ради коледжу, на якому розглядалися питання, актуальні для поточного та перспективного розвитку навчального закладу:
1 Стан охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту в закладі
2 Організація науково-дослідницької роботи викладачів та студентів коледжу у 2019 році
3. Сілабус – як ефективний засіб взаємодії викладача та студента (за матеріалами методичної ради КНТЕУ від 17.10.2019р.)
4 Організаційні засади проведення профорієнтаційної роботи в 2019-2020 н.р.

Профорієнтаційний захід «Світ професій: обирай свою»

25.10.2019 викладач Дячок А. І. відвідала смт Тростянець, де проходив профорієнтаційний захід для випускників загальноосвітніх шкіл району «Світ професій: обирай свою» за ініціативи Тростянецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості. Викладач презентувала наш навчальний заклад, ознайомила майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями, Правилами прийому, умовами навчання в коледжі та проживання в гуртожитку. Учнів запрошено взяти участь в акції «Відчуй себе студентом» під час канікул.

КРАЩІ З КРАЩИХ

24 жовтня у МПМ «Зоря» відбувся ФІНАЛ КОЛЕДЖ-ЛІГИ КВН. У фестивалі взяли участь 5 команд, які представляли коледжі м. Вінниці.
Команда КВН нашого коледжу, "Три минуті сіре део", як завжди, довели усім, що вони найкращі. Студенти запалили залу і показали найкращий виступ за вечір. За результатами усіх конкурсів наша команда здобула перемогу вже другий рік поспіль.

Ворончук Олексій - дворазовий Чемпіон Світу з універсального бою 2019 року

Вперше у м. Вінниця з 19-24 жовтня 2019 р. проходив Чемпіонат Світу зі спортивно-універсального бою.
Ворончук Олексій (СК «ОРІОН» смт Турбів) – дворазовий Чемпіон Світу з універсального бою 2019 року у ваговій категорії 55 кг, 14-15 років, у розділах «Прикладний» та «Боротьба». У 2-х поєдинках Олексій переконливо здобув перемоги над представниками України та Узбекистану.
КОЛЕКТИВ ВТЕКоледжу КНТЕУ щиро вітає нашого студента-першокурсника з перемогою!!!

День гостинності

День гостинності у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ – ще одне підтвердження того, що наш навчальний заклад знають випускники шкіл не тільки Вінниці, а й області. Про це свідчить останній захід - «День гостинності», що відбувся 23 жовтня 2019.

Нас відвідали учні шкіл та ПТНЗ Вінниці, Козятинського, Жмеринського, Томашпільського, Гайсинського та інших районів області. Всього більше 500 гостей.

Vl Mіжнародний кулінарний фестиваль BestcookFest - 2019

З 22 по 24 жовтня у м.Чернівці проходить Vl Mіжнародний кулінарний фестиваль BestcookFest - 2019. Студенти Вінницького торговельно - економічного коледжу КНТЕУ здобули перемогу у номінаціях: Арт-клас - художня робота з тіста, виконана студентами 4 курсу Пасічнюк Софією, Подольською Маріанною, Балактіоновою Іриною - оцінена Золотою медаллю! Студент 3 курсу гр. ХТ - 143 Хаєцький Максим у номінації "Страва з м'яса" здобув Срібну медаль! Студентка 3 курсу гр.ХТ - 143 Собчук Анастасія у номінації "Страва автентичної та національної кухні" здобула Срібну медаль!

Внутрішня олімпіада з математики

17 жовтня 2019 р. викладачами математики Савенко М. А. та Сачок А. М. було проведено І етап внутрішньої олімпіаду з математики серед студентів першого курсу. Учасники, які впоралися із завданнями найкраще будуть брати участь у ІІ етапі внутрішньої олімпіади з математики у січні 2020 р. Студенти, які переходять до ІІ етапу олімпіади: Холод Олександр ХТ-147, Московчук Олександра ФБС-12, Макарова Дарія ФБС-12, Іськова Юлія ОП-100, Кравчук Катерина ОП-100, Цимбалюк Валентина Т-6, Поліщук Сніжана Т-6.
Дякуємо всім студентам, які прийняли активну участь в олімпіаді!

ЗОЛОТА МЕДАЛЬ НА ОДИНАДЦЯТІЙ МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ "ІННОВАТИКА В ОСВІТІ 2019"

22 жовтня 2019 року на Одинадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» проект з теми «Модель діджиталізації сучасного закладу фахової передвищої освіти - Вінницького торговельно-економічного коледжу як креативного освітнього простору» виборов ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ в конкурсі з номінації «Розробка та впровадження інноваційних засобів навчання, проектів, програм і рішень у закладах освіти».

Відбувся перший етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

21 жовтня у Вінницькому торговельно-економічному коледжі відбувся перший етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Мета конкурсу – виявити творчо обдаровану молодь, розвивати її потенціал, виховувати шану до мови, історичної спадщини українського народу, його культури й традицій, плекати любов і повагу до національних джерел.

Екскурсія до Вінницького обласного краєзнавчого музею

З нагоди визволення Вінниччини від нацистських загарбників у Другій світовій війні 1939-1945 років відбулась екскурсія студентів 1-го курсу ВТЕК КНТЕУ під керівництвом викладача предмету «Захист Вітчизни» Пугача Ю.П. до Вінницького обласного краєзнавчого музею.
В ході проведення заходів перед студентам виступив старший викладач Донецького національного університету імені Василя Стуса Домненко Микола Григорович, який провів лекцію з показом документальних матеріалів на тему «Невідомі сторінки Другої світової війни».

КРОК У МАЙБУТНЄ

18 жовтня 2019 2019 року відбулися вибори голови ради студентського самоврядування ВТЕК КНТЕУ. Всього проголосувало 587 виборців. Після завершення роботи виборчої дільниці лічильна комісія зробила підрахунок голосів, за яким мали можливість спостерігати і студенти, та заповнила протокол.
За результатами виборів (ЗА – 534, ПРОТИ - 53) лічильна комісія постановила, що Ольга Подобіна обрана головою РСС.
Тож вітаємо Подобіну Ольгу, студентку групи ХТ-145, бажаємо їй творчої наснаги та плідної роботи у системі студентського самоврядування.

Кулінарний квест до Дня кухара

21 жовтня 2019р. у ВТЕК КНТЕУ було організовано та проведено кулінарний квест присвячений Дню кухара. Студенти 2 курсу спеціальності «Харчові технології» спробували себе в якості знавців тонкощів кулінарії та митців у створенні салатів. Під час квесту було виконано наступні частини контенту квесту:
- актуальність раціонального харчування,
- вибір продуктів для здорового харчування,
- знання історії та технології найпопулярніших закусок,
- приготування салатів з дотриманням вимог до якості, санітарії і гігієни.

ПРЕС-ТУР ВІННИЧЧИНОЮ "Подорож за враженнями"

17 жовтня з метою популяризації туризму на Вінниччині Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації був організований Прес-тур по туристичним об'єктам Вінниччини. Учасниками туру стали представники електронних ЗМІ, вінницькі журналісти, співробітники туристичних агенцій, викладачі навчальних закладів спеціальності "Туризм".
Від нашого коледжу взяти участь у прес-турі мали змогу: викладач туристичних дисциплін Антонюк Олена Олександрівна та студентка групи Т-3 Зіміна Діана.

Подорож до Закарпаття

12-14 жовтня студенти коледжу разом з викладачами Матвієнко Л.А. і Кавун Ж.А. здійснили екскурсію – подорож до Закарпаття.
Мета: ознайомлення студентів з пам’ятками природи рідного краю, культури, виховання любові до своєї країни, вивчення українського колориту, ознайомлення з архітектурою та історичними пам’ятками с.Пилипець.

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

На виконання листа відділу молодіжної політики ВМР від 11.10.2019 № 29-00-005-51399, з нагоди відзначення Дня Захисника України 17 жовтня 2019 року на півострові «Бригантина» відбувся культурно-спортивний захід «Козацькі забави», в якому взяли активну участь студентські команди навчальних закладів м. Вінниця.
В ході проведення спортивних заходів команда ВТЕК КНТУ показала з один з найкращих результатів серед коледжів міста та була нагороджена святковими кондитерськими виробами.

Захід «Європейські інновації в управлінні ЗРГ»

16 жовтня 2019 року в рамках Європейських днів торгівлі в Україні студенти групи ГРС-4 Демчук Світлана, Дідик Марина, Ємець Юлія, Кондратенко Ліза під керівництвом викладача Трубляк Г.М. провели захід для студентів групи ГРС-5 «Європейські інновації в управлінні ЗРГ».
Доповідачі висвітлили питання: інновації форматів, концепцій, напрямів; нові підходи до управління діяльністю підприємств ресторанного господарства; інновації процесів та засобів праці; інновації товарів та методів їх просування.

Європейські дні торгівлі в Україні

16 жовтня 2019 року в рамках Європейських днів торгівлі в Україні під керівництвом викладача комерційних дисциплін Петрань С.В. проведено бліц-інфо з теми «Експорт українських товарів до ЄС» . В заході взяли участь студенти 2 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», ведучі Бабенко Владислав та Ткачук Анастасія. Під час заходу студенти мали змогу обговорити питання експорту та імпорту товарів в Україні, пріоритетності Європейського союзу.

На майстер-клас до ВТЕІ КНТЕУ

10 ЖОВТНЯ 2019 року студенти спеціальності «Облік і оподаткування» групи ОП-98 разом з керівником групи БАБІЙ Любов Сергіївною відвідали ВТЕІ КНТЕУ кафедру «Обліку та оподаткування». Познайомилися  з  викладачами та працівниками кафедри, її  структурою. Прослухали лекцію з теми «МАКРОЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ – ІНФОРМАЦІЙНА ОСНОВА СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ОБ’ЄКТІВ  ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ», яку провів заступник директора департаменту фінансів Вінницької області державної адміністрації МУШИНСЬКИЙ Олександр Анатолійович.

 

Майстер-клас у ЗОШ № 6

11 жовтня, напередодні Дня гостинності у ВТЕК КНТЕУ, студентами групи ХТ-143 Яківчук Вітою та Самсонюк Ольгою під керівництвом викладача Кублінської І.А. проведено майстер клас з техніки завертання млинчиків на ярмарку-продажу «Кухня країн світу» у НВК школа-гімназія №6 м. Вінниці.
Школярам смаколики дуже сподобалися, вони з захопленням куштували їх.
Було проведено профорієнтаційну роботу, учасники ярмарку-продажу дізналися про можливості навчання у коледжі та поради до вступу.

Румунські пригоди

Яка перша асоціація у нас з'являється, коли ми згадуємо Румунію? Звичайно це похмурі замки, високі скелясті гори і кровожерливі вампіри! Саме такою ми чекали побачити цю країну, але відкрили для себе зовсім іншу Румунію, з її величними палацами, широкими проспектами та паризькими бульварами.

УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ «ДИВО З ГОРНЯТКА»

Студенти та викладачі ВТЕКоледжу взяли участь у фестивалі традиційних подільських страв «Диво з горнятка» (свято тиманівської каші), який відбувся 12 жовтня 2019 року в селі Тиманівка Тульчинської ОТГ.
Наші студенти пригощали смаколиками, проводили майстер-класи з карвінгу та декорування печива, а також стали учасниками рекорду свята - формування найбільшого млинця з начинкою.
Сонячна погода сприяла святковій атмосфері заходу, де всі учасники гарно провели час, отримали позитивні емоції та гарний настрій.

Позанавчальний захід «Впровадження європейських стандартів в Україні»

10.10.2019 року в групах ПТ-86, ПТ-87 студенти Гуртовенко Валерія, Ящук Вероніка разом з викладачем Величко Л.В. провели gозанавчальний захід з теми: «Впровадження європейських стандартів в Україні», присвячений дням Європейської торгівлі.

Змагання з міні-футболу

З 07.10 по 10.10.2019 року на спортивному майданчику коледжу проходили внутрішньоколеджні змагання з міні-футболу серед юнаків. В цьогорічних змаганнях взяли участь менша кількість команд, але це не позбавило вболівальників можливості побачити цікавий, захоплюючий та видовищний футбол. Після попереднього групового етапу в матчі за ІІІ місце команда групи ПТ-85 здолала суперників з групи ПТ-84, а у вирішальному матчі юнаки групи ПТ-83 були сильнішими за своїх ровесників з групи ХТ-143.
Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо в майбутньому нових спортивних звитяг!

SmileFest

Вже четвертий рік поспіль Вінниця святкує Всесвітній день посмішок, відтак кілька сотень юначок та юнаків зібралися біля Літнього театру в парку аби повеселитись самим та повеселити інших.
Костюми єдинорога, горили та тигра, обручі-вушка та різнокольорові перуки – учасники фестивалю красувалися у своїх костюмах, фотографувалися з м’яким смайликом та іншими учасниками фесту. Хоча велика частина учасників була одягнена в звичайний одяг, smile-публіка виглядала доволі строкато.

Слава нескореним

10 жовтня 2019 року для студентів першого курсу проведено захід до Дня Захисника України. Викладач Шмалій Людмила Іванівна провела історичний екскурс у свято. Викладач захисту Вітчизни Пугач Юрій Павлович, який є офіцером, запросив на захід учасника бойових дій на Сході України, полковника Шевчука Сергія Павловича. Пан полковник розповів студентам про деякі із своїх бойових завдань, про небезпечні відрядження, про українських жінок-снайперів та дав відповіді на питання молоді.

Х Міжнародний мовно-літературний конкурсу імені Тараса Шевченка

10 жовтня 2019 року урочисте відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в усіх закладах освіти України.
В коледжі проведено І етап Конкурсу серед студентів І-ІІ курсів. Творчі роботи учасників вразили почуттям патріотизму, гордості за свій народ, його культуру, мораль, віри в щасливе майбутнє Української держави, заможної, повноправної і невіддільної від світового розвитку країни, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.
За результатами конкурсу посіли призові місця такі студенти:

Екскурсія до готелю «Оптіма»

Мета заходу: підвищення професійної майстерності обслуговуючого персоналу, удосконалення технології продажу готельної продукції, професійний підхід до встановлення комунікативних зав’язків з гостями.
Учасниками форуму стали викладач готельно-ресторанної справи Матвієнко Л.А. і студенти груп ГРС-4 та ГРС-5.

Поради щодо професійного зростання від випускника коледжу

Випускники коледжу люблять свою альма-матер, тому часто відвідують його для передачі свого професійного досвіду теперішнім студентам. Так, Влад Журавський, співвласник закладу #БОЛЬШОЙ ULOV, неодноразово проводив майстер-класи з кулінарного мистецтва, а 3 жовтня 2019 року був запрошений для проведення тренінгу на занятті з дисципліни «Основи підприємницької та управлінської діяльності» для студентів гр.ХТ-141.

Майстер-клас «Крафтове морозиво»

«Майстер-клас зі смаком літа» - під таким девізом пройшов надзвичайно цікавий та смачний майстер-клас відомого бренд-шефа мережі ресторанів м. Київ Олега Горбатюка 02 жовтня 2019 р. на базі Київського національного торговельно-економічного університету, присвячений виробництву нових видів крафтового морозива з використанням сучасних способів заморожування: рідким азотом та фризером.

Мандри Вінниччиною

На завершення тижня туризму студенти коледжу всіх спеціальностей взяли участь у інтерактивній квест-грі «Мандри Вінниччиною». Виявилось, що дізнаватися про визначні туристичні об’єкти, через об’єктив смартфона – це захоплююче заняття!

Квест «Пізнай Вінницю з нами»

Всесвітній день туризму у ВТЕКоледжі розпочався ще напередодні… 26 вересня на площі Європейській наші студенти взяли участь у пізнавально-туристичному квесті «Пізнай Вінницю з нами», який був організований Центром підліткових клубів за місцем проживання та відділом у справах молоді та туризму Вінницької міської ради.
У квесті було представлено 8 завдань, таких як: «Знайди відмінність», «Шифр», «Повтори, якщо зможеш», «Анаграма», «Пантоміма», «Картографи», «Вінниця туристична», «Знавці Вінниці»

Всесвітній день туризму

27 вересня, в стінах ВТЕКоледжу, студенти спеціальності «Туризм» відзначили Всесвітній день туризму, змагаючись у знаннях з туристичних дисциплін. Змагання проходило у вигляді вікторини, питання підбирали найактивніші студентки спеціальності: Гуртовенко Валерія та Ящук Вероніка. У дружньому змаганні між студентами другого та четвертого курсів – перемогли більш досвідчені.

Участь в Урочистостях з нагоди проводів молоді до лав Збройних Сил України

30 вересня 2019 року дві групи студентів коледжу під керівництвом викладача захисту Вітчизни Пугача Юрія Павловича взяли участь в урочистостях з нагоди проводів молоді Вінниці до лав Збройних Сил України, які відбулися в Будинку офіцерів. Студенти глибоко прониклися ідеєю заходу, патріотичною настроєністю призовників, їх готовністю обороняти суверенітет та державну цілісність України.

Загальні батьківські збори груп 1 курсу

27 вересня 2019 року у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ  пройшли загальні батьківські збори  груп 1 курсу. Майже 150 батьків відвідали цей традиційний захід, щоб переконатись, що вибрали для своїх дітей найкращий заклад освіти області.

   Тема зустрічі стосувалася адаптації студентів набору 2019 року до навчання у вищій школі. Одне з головних завдань викладачів та адміністрації коледжу у роботі з батьками – допомогти студентам призвичаїтися до нових вимог і порядків, до нового для них оточення.

День здоров’я

25.09.2019 року на базі відпочинку «Озеро Соцького» відбувся оздоровчо-туристичний захід «День здоров’я», в якому прийняли участь викладачі, співробітники та студенти коледжу. Веселі конкурси, цікаві та пізнавальні майстер-класи з предмету «Захист Вітчизни» сприяли гарному настрою, зміцненню здоров’я та гармонійному розвитку студентів

Переможцями конкурсів Дня здоров’я стали:

Штовхання шини

юнаки:

Позанавчальний захід «Протидія булінгу»

24 вересня викладачами Дудник Л.В., Шмалій Л.І. проведено позанавчальний захід для студентів І курсу з теми «Протидія булінгу». Студенти ознайомилися з формами та видами булінгу, причинами та наслідками, алгоритмом дій у разі його виявлення, правовою відповідальністю за вчинення булінгу. Також отримали практичні поради на випадок, якщо стали учасниками булінгу (цькування) в освітньому процесі.

НЕВЖЕ ЦЕ ПРАВДА!?

НЕВЖЕ ЦЕ ПРАВДА!?
Радою студентського самоврядування з початку 2019-2020 навчального року проведено ряд заходів, челенджів та флешмобів.
Вже з 01 вересня в нашому коледжі відбувається щось неймовірне! Такого ще точно не було!!! А саме ІНСТАДВІЖ! Що ж таке цей ІНСТАДВІЖ? Це такі собі конкурси, масові Instagram-сторі та шок-контент який повинен підірвати увесь INSTAGRAM! 
Так і сталося! Соціальна мережа була наповнена фотографіями студентів на фотозонах коледжу. І як результат маємо переможців конкурсу: Баран Карина – гр.

Найкраща директорка ВТЕКоледжу КНТЕУ

Футболку саме з таким написом подарували представники Ради студентського самоврядування Волинець Оксані Олександрівні. Студентам стало відомо про пропозицію трудового колективу коледжу Вченій раді КНТЕУ для конкурсного обрання на посаду директора коледжу Волинець О.О., за яку проголосувало 94 члени колективу із 100.
Від щирого серця студентство вітало Оксану Олександрівну та побажало залишатись такою ж вимогливою та справедливою, мати силу і терпіння мудро керувати. Також студенти подякували за підтримку їх ініціатив та починань.

Вибори директора Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ

     20 вересня 2019 року згідно з наказом Київського національного торговельно-економічного університету у Вінницькому торговельно-економічному коледжі відбулися вибори директора.

ВТЕколедж КНТЕУ. Ми ♥ Вінницю

До Дня міста студенти коледжу підготували фотовиставку «Вінниця очима студентів». Надзвичайно багато студентів хотіли, щоб уся Вінниця дізналась як вони її люблять. Не дарма наше місто очолює рейтинг найкомфортніших міст України. І в день його народження студенти не могли залишитись осторонь. Безліч краєвидів та цікавинок міста чекали на жителів мікрорайону Київська - на паркані презентована креативна фотовиставка.
А ви впевнені, що добре знаєте Вінницю?

Студенти ВТЕКоледжу за безпеку дорожнього руху

17 вересня 2019 року в коледжі проведено зустріч-бесіду з інспектором зв’язків з громадськістю УПП старшим лейтенантом поліції Присяжнюк Юлією, яка нагадала першокурсникам про Правила дорожнього руху та Правила поведінки на дорозі. Студенти брали активну участь у розмові, адже самі є учасниками руху. Велика кількість студентів захоплюються їздою на велосипедах, скейтбордах та інших засобах пересування, тому їм було цікаво почути про свої права та обов’язки.

Саблук Ольга Олександрівна

Саблук Ольга Олександрівна -

викладач культурології

Саблук О.О., має вищу освіту: в 2003р. закінчила Уманський державний педагогічний

університет  імені Павла Тичини

В червні 2019р. захистила кандидатську дисертацію і отримала звання кандидат педагогічних наук.

Викладачем працює з вересня 2019р.

Гула Сергій Анатолійович

 Гула Сергій Анатолійович –

викладач історії.

Гула С.А. має вищу освіту: у 2013 році закінчив магістратуру Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю «Історія та правознавство» і здобув кваліфікацію викладача історії.

У листопаді 2018 року закінчив аспірантуру Інституту історії України НАН України, а у травні 2019 року захистив кандидатську дисертацію.

Викладачем працює з вересня 2019 року.

Гаращук Сергій Костянтинович

Гаращук С.К. –

викладач фізичного виховання.

Має дві вищих освіти: у 1998 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут,за  спеціальністю«Фізичне виховання», у 2005 році Вінницький інститут економіки ТАНГ за спеціальністю «Фінанси».

Примчук Юрій Дем’янович

Закінчив Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського у 1982 році за спеціальністю «Фізичне виховання». В коледжі працює з 2018 року. Загальний педагогічний стаж становить 34 р.; загальний трудовий стаж - 40 р.

Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Вчитель методист». Неодноразово відзначений грамотами та дипломами за вклад в розвиток фізичного виховання молоді та чисельні перемоги студентів на обласних і міських змаганнях.

 

Пугач Юрій Павлович

Закінчив Київське вище зенітне ракетне інженерне училище ім. С. Кірова за спеціальністю радіотехнічні засоби у 1994 році. В коледжі працює з 2019 р. на посаді викладача предмета «Захист Вітчизни». Стаж за фахом становить 32,7 р.

Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії».

 

День підприємця - 2019

Щорічно у першу неділю вересня в Україні святкують своє професійне свято усі підприємці. День підприємця України офіційно закріпили у календарі відповідно до президентського указу у 1998 році. Головною метою святкування є показ важливості підприємницької діяльності у розвитку економіки країни та демократії.

Свято старту до нових знань і великих відкриттів

1 вересня 2019 р. в коледжі відбулось традиційне свято – День Знань! Викладачів, першокурсників, батьків та гостей вітали не лише осіннє тепло та затишок коледжу, а й в.о. директора Оксана Олександрівна Волинець, яка запевнила студентів, що вони потрапили в надзвичайно дружню родину. Порадила не зупинятися на досягнутому і завжди впевнено продовжувати свій шлях до цікавих пізнань, захоплюючих подорожей у світі науки, побажала лідерських здібностей, високих прагнень до успіхів і щоденних неймовірних відкриттів.

Серпнева педагогічна конференція 2019 -2020 навчальному році

30 серпня 2019 року відбулася серпнева педагогічна конференція коледжу, яка розпочала роботу 2019-2020 навчального року.
На порядок денний було винесено питання, що стосувались організаційної та навчально-виховної роботи коледжу.

Відлунали ноти випускного вальсу

26 червня 2019 року відбулися урочистості, присвячені випуску студентів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Готельно-ресторанна справа».

На 136 осіб зменшилася кількість студентів в коледжі, але на 136 «молодших спеціалістів» поповнилася скарбничка українських фахівців.

Урочистими вітаннями директора коледжу Валентини Євгеніївни Балицької та керівників груп проводжали випускників у доросле життя.

НАГОРОДЖЕННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ЗА ПІДСУМКАМИ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

На виконання умов Положення коледжу «Про порядок проведення конкурсу «ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР – 2019» у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ», у відповідності до наказу №46/01-06 від 23.05.2019 р. та на підставі рішення журі конкурсу (протокол №1 від 14.06.2019 р.) визначено переможців конкурсу за номінаціями:
- «НАУКОВЕЦЬ РОКУ» – Кублінську І.А., викладача спеціальних дисциплін, Кавун Ж.А., викладача мікробіології, санітарії та гігієни – за плідну наукову роботу, за участь у наукових та науково-практичних конференціях, публікації у наукових виданнях;

Перемога у Студентській Лізі 2019

Студенти коледжу взяли активну участь та здобули перемогу у заході «Студентська Ліга 2019», який організовано відділом молодіжної політики ВМР та Вінницькою молодіжною радою.
Дякуємо всім учасникам змагань! Вітаємо команду переможців! Пишаємося вашими здобутками!

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ З ПЕРВИННОЇ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ

Протягом 12-14 червня 2019 року в коледжі проводиться первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм за спеціальностями:
071 «Облік оподаткування» (голова експертної комісії - І.М.Бурденко, експерт - Н.І.Дурбалова);
181 «Харчові технології» (голова експертної комісії - А.Д.Салавеліс, експерт - Г.С.Сухецька);
076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (голова експертної комісії - В.М.Нянько, експерт - Л.П.Ярош).

Студенти-волонтери ВТЕК КНТЕУ відвідали вінницький дитячий будинок «Гніздечко»

11 червня 2019 року група студентів у складі Рудчик Тетяна, Мельник Світлана, Кравець Вікторія, Чупира Наталія (всі вони з групи ПТ-85), Самсонюк Ольга (група ХТ-142) та викладач Марчук І. М. відвідали Вінницький дитячий будинок «Гніздечко», що знаходиться у місті Вінниця. Дана ініціатива була сформована на основі «поклику серця», так як воно «болить» за тих хто там знаходиться – за дітей-сиріт, що позбавлені дитячого піклування. Власними зусиллями були закуплені фрукти, солодощі та іграшки.

ЗМАГАННЯ З ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

З 31 травня по 2 червня 2019 року в рамках проекту «Студентська Ліга – 2019» студенти ВТЕК КНТЕУ взяли участь у змаганнях з військово-патріотичного виховання, яке відбулося біля с.Шкуренці.
Команду ВТЕК КНТЕУ представляли студенти: Мамедов А.І. (ПТ-82), Шалавінський В.Ю. (ПТ-82), Прибилович В.І. (ХТ-146), Тумалецький С.В. (ХТ-146), Гаврилюк В.В. (ПТ-85).

Ярмарок вакансій - 2019

Ярмарок вакансій – це спеціальний захід, у межах якого роботодавці та студенти–випускники мають можливість зустрітися один з одним. Роботодавці презентують свої компанії, наявні вакансії та програми стажувань, формують у відвідувачів бренд роботодавця. Студенти–випускники мають змогу прослухати інформацію про вакантні місця, дізнатися про вимоги до кандидатів, записатися на співбесіду.
05 червня 2019 р. в актовій залі коледжу відбувся Ярмарок вакансій, який є одним із дієвих методів пошуку роботи.

Студентська миля

31 травня 2019 року одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях або паркових зонах, стадіонах відбувся Всеукраїнський фізкультурний оздоровчий захід серед студентів та усіх бажаючих – легкоатлетичний забіг на дистанцію 1 миля (1609 м).

УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

30 травня 2019 року колектив коледжу представив на обласну виставку технічної творчості коледжів Вінницької області: 32 експонати в рубриці "НАУКОВО-МЕТОДИЧНА РОБОТА" (збірники науково-практичних конференцій, видані викладачами навчальні посібники); в рубриці "ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" - гугл-класи, мультимедійні посібники; в рубриці "ТЕХНІЧНА ТВОРЧІСТЬ" - два майстер-класи - з карвінгу та визначення якості засобів по догляду за взуттям, дослідницьку роботу з хімії, яка 29.05 посіла ІІ місце на обласному конкурсі; в рубриці "ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО"

ІІ етап Конкурсу науково-дослідницьких робіт з хімії серед студентів технікумів і коледжів Вінницької області

29 травня 2019 року на базі Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ відбувся ІІ етап Конкурсу науково-дослідницьких робіт з хімії серед студентів технікумів і коледжів Вінницької області, у якому взяли участь 18 навчальних закладів області. Студенти представили свої дослідження в друкованому вигляді, захищали їх перед високоповажним журі:
Голова журі - Блажко Олег Анатолійович – доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хімії та методики навчання хімії ВДПУ ім. М. Коцюбинського.

ПОДОРОЖ ДО ЛЬВОВА

Львів … Щойно повернулися зі Львову… Почуття та емоції просто переповнюють!!!
24-26 травня 2019 р. студенти груп ХТ, ГРС, ФБС, ОП, Т, ПТ під керівництвом Олійника А.В., Гуменчука М.П., Буняк Н.А. відвідали з екскурсією старовинне місто Львів.
«Золота підкова Львівщини» - Олеський, Підгорецькй, Золочівський замки вразили нас своєю архітектурою, містичними історіями, мальовничими пейзажами.

УЧАСТЬ І ПЕРЕМОГА В «ІГРАХ СПІВДРУЖНОСТІ КНТЕУ»

25 травня 2019 року КНТЕУ святкував День університету. В цей день в університеті відбулося багато різних подій, одне з яких – це «Ігри Співдружності КНТЕУ» на призи ректора А.А. Мазаракі. Аби взяти участь в «Іграх Співдружності КНТЕУ» з’їхалися команди з різних куточків України, з усіх структурних підрозділів КНТЕУ, зокрема, і команда нашого коледжу.
Програма змагань складалась з:
1. Метання м’яча на влучність.
2. Штовхання шини.
3. Човниковий біг.
4. Стрибки з місця.
5. Виштовхування з кола.
6. Перетягування каната.

ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З «ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ»

23-24 травня 2019 р. у м. Києві на базі Національного університету харчових технологій відбулася Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності «Харчові технології» серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста у 2018-2019 навчальному році.
Олімпіада проводилася з метою виявлення, підбору та підтримки обдарованої студентської молоді, стимулювання творчої праці студентів та педагогічних працівників, підвищення якості підготовки майбутніх фахівців та вдосконалення навчального процесу.

Перемога в змаганнях з пейнтболу

Вже стають приємною традицією досягнення студентів нашого навчального закладу у змаганнях загальностудентського проекту «Студентська Ліга 2019», організованому Вінницькою молодіжною радою.
Так, 22.05.2019 року юнацька збірна коледжу з пейнтболу, використавши попередній досвід участі в подібних змаганнях та обравши правильну тактику і стратегію ведення бою, здобула перемогу в турнірі, в якому брали участь всі коледжі м. Вінниці.

ПОДОРОЖ БАЛТИКОЮ!

З 08.05. по 12.05.2019 року студенти коледжу в супроводі викладачів подорожували Європою. Відвідали дві чудові країни: Швецію та Латвію.
Першого дня студенти коледжу побачили дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до донедавна була найвищою у Ризі. Рига - класичне європейське місто, а з іншої сторони – це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому немає місця для нудьги. Архітектура Риги просто вражає.

КРОК ДО ЄВРОПИ

18 травня 2019 року викладачі та студенти коледжу взяли участь у традиційному заході – День Європи у Вінниці та VII Всеукраїнському фестивалі «Вінницька студентська весна». Вже кілька років поспіль святкування розпочинається із параду закладів вищої освіти міста, а продовжується феєричним гала-концертом. Не став виключенням і наш коледж, який представив запальний танець у стилі хіп-хоп у виконанні хореографічного колективу студенток першого курсу та піснею у виконанні Яковенко Дар’ї, Колонюк Анни, Ковальчук Ольги та Олійник Юлії.

Конкурс «Кращий за професією» (туризм)

15 травня 2019 року у ВТЕК КНТЕУ відбувся конкурс професійної майстерності «Кращий за професією» для студентів групи Т-3 спеціальності «Туризм». Конкурс відбувався у два етапи. Перший етап – теоретичний, другий – практичний. Особливо цікавим та вражаючим став практичний етап, на якому студенти представили власні проекти, які складалися з двох частин: резюме та стартапу. Студенти розробили цікаві проекти, запропонували власні ідеї та пропозиції щодо покращення туристичної галузі регіону.

ВІДВІДИНИ ВИХОВАНЦІВ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ «ГНІЗДЕЧКО»

16 травня 2019р. студенти групи ПТ-85 з керівником групи Величко Л.В. завітали з подарунками до вихованців дитячого будинку «Гніздечко» у м.Вінниці. Малеча знає, що коли в гості приходить саме ця молодь, то гарний настрій гарантовано. Студенти гралися із дітьми, розважали їх, пригощали фруктами та солодощами.
З нетерпінням будемо чекати наступних зустрічей!

ОЛІМПІАДА З ІСТОРІЇ МІЖ СТУДЕНТАМИ КОЛЕДЖІВ ТА ТЕХНІКУМІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХТО НЕ ЗНАЄ ІСТОРІЇ СВОГО РОДУ, ТОЙ НІКОЛИ НЕ ЗНАЙДЕ СЕБЕ!
“Батьківщина – як кінчик ниточки, замотаної у клубок. Назвеш себе на ім’я по батькові – згадаєш батька, назвеш батька – згадаєш діда, назвеш діда – згадаєш прадіда… Без перерви тягнеться ниточка, довжина її – вічність. Якими були аони – мої пращури – слов’яни ? Що було тоді, коли починалася нитка поколінь? Як сталося, що вона не розірвалася ?”. (О. Мітяєв).

ВИШИВАНКА ЦВІТЕ НАД УКРАЇНОЮ

Кожен третій четвер травня Україна святкує День Вишиванки. У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад підтвердження цьому. День вишиванки – народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.
Тож і навчальні заклади структури КНТЕУ - Вінницький торговельно-економічний інститут та Вінницький торговельно-економічний коледж об’єдналися сьогодні 16 травня 2019 року під яскравими кольорами українських орнаментів.

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

56 студентів ВТЕК КНТЕУ взяли участь у IX Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» та отримали відповідні сертифікати за участь. Під час конкурсу студенти підвищили свій рівень з англійської мови та мотивувалися щодо подальшого поглиблення своїх знань та участі у конкурсах.
Бажаємо нашим студентам жаги до знань, наполегливості та успіхів у навчанні.

Участь в Гранд-фіналі ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ РОБІТ ТАЛАНОВИТОЇ МОЛОДІ У СФЕРІ ГРОШЕЙ ТА БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ

15 травня 2019 року студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ Веселюк Мирослав, група ФБС-10 та Бондар Ганна, група ОП-98, взяли участь в Гранд-фіналі ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ РОБІТ ТАЛАНОВИТОЇ МОЛОДІ У СФЕРІ ГРОШЕЙ ТА БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ, що проходив у Київському національному економічному університеті ім.В.Гетьмана.
За результатами І етапу конкурсу та фінального батлу переможців Віртуальної економічної гри Веселюк Мирослав посів

Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

13.05.2019 р. студенти групи ФБС-9 Дунський Віктор, Заруб’як Олена, Островська Світлана, Рибчинська Віта, Старусєва Дар’я в рамках проекту «Студентська ліга 2019» взяли участь в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?»

За результатами гри команда коледжу посіла 3-тє місце.

Вітаємо переможців!!!

Захист технологічної практики студентами групи ХТ-141

Сталою традицією для студентів спеціальності «Харчові технології» є підсумок технологічної практики у формі кваліфікаційного екзамену, що цього року проводився 7 травня. Студенти групи ХТ-141 вміло продемонстрували свої професійні навички приготування сучасних страв, закусок та десертів. Вправний технолог має бути майстерним кухарем, адже найчастіше роботодавець хоче бачити у своєму закладі професійного фахівця.

"1939-1945". ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

День па́м'яті та прими́рення (па́м'яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни) — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».

Дякуємо за Перемогу!

Зовсім мало залишилося тих, хто має безпосереднє відношення до Дня Пам’яті та примирення, кому особисто ми повинні вклонитися і подякувати за мирне небо над нашими головами. Студентство коледжу не залишилося осторонь і тому 6 травня 2019р. відвідали ветерана Другої світової війни Хмеля Ігоря Олександровича. Молодь із захопленням послухала розповіді про військові часи. І в свою чергу вони віддячили матеріальною допомогою, квітами та щирими словами подяки.

«Дитяче серденько, живи!»

Цього року фонд «Серце до серця» організував 14-ту Всеукраїнську благодійну акцію під гаслом «Дитяче серденько, живи!», яка тривала з 1 по 30 квітня 2019 року. На зібрані кошти планується придбати кардіологічне обладнання у дитячі лікарні України.
З року в рік акція проходить за ініціативи студентської ради Вінниччини
Студенти та викладачі коледжу не залишились осторонь проблеми та взяли активну участь в акції.
Нами було зібрано достатню кількість коштів, щоб допомогти діткам.
Робіть добро та воно повернеться сторицею!

Відкритий виховний захід «ВЕЛИКДЕНЬ В УКРАЇНІ»

До Великодніх свят 25 квітня 2019 року було проведено відкритий виховний захід «ВЕЛИКДЕНЬ В УКРАЇНІ», підготовлений студентами групи ОП- 98 та ОП-99 під керівництвом Грибанової О.О., Бабій Л.С. У підготовці заходу допомогу надали: бібліотекар Колісник Г.Д., культорганізатор Космина О.Л. та танцювальний колектив «Благо» м.Вінниці.

Результати веб-квесту «Physics and Finance»

З 15 по 19 квітня в рамках заходів STEM – весни було проведенно веб-квест «Physics and Finance». До квесту було залучено понад 60 учасників, як студентів коледжу , так і учнів шкіл м. Вінниці. Учасники мали можливість виконати цікаві завдання, з якими можна ознайомитися за посиланням https://cutt.ly/CrGBMf.
Вітаємо переможців :
І місце – Воронова Анастасія (ГРС-5) та Щербина Дмитро (ЗШ 4 ім. Д. І. Менделєєва ВМР)
ІІ місце – Король Аліна (ГРС-5) та Кімічева Яна (ФБС-11)
ІІІ місце – Попова Марина та Чуба Анастасія (ГРС-5).

Облік коштів, розрахунків та інших активів

17 квітня 2019 року підчас проходження у коледжі навчальної практики студентами групи ОП-98 спеціальності «Облік і оподаткування» керівниками практики Бабій Л.С. та Грибановою О.О. була запрошена на заняття з теми «Облік коштів, розрахунків та інших активів» бухгалтер Продан Ірина Володимирівна з Управління комунальною власністю м. Вінниці, яка провела для студентів майстер клас з обліку касових операцій, руху грошових коштів на рахунках у банку та розрахунків з підзвітними особами на підприємстві.

Майстер-клас виготовлення десертів

Знову наші випускники діляться професійним досвідом зі студентами коледжу. Так, 23.04.2019р. Ксенчин Віталій провів майстер-клас виготовлення десерту «Труфель» для студентів спеціальності «Харчові технології». Учасникам заходу було не тільки цікаво набувати нових професійних навичок, але й смачно куштувати власноруч виготовлений десерт.

Студенти ВТЕК КНТЕУ активні учасники

Всеукраїнської студентської конференції
23 квітня студенти коледжу Рибчинська Віта, Старусєва Дар’я, Пусан Анастасія, Олійник Юлія (гр.ФБС-9) та Зіміна Діана (гр.Т-3) взяли участь у VIIІ Всеукраїнській студентській конференції «Актуальні проблеми ефективного соціально-економічного розвитку України: пошук молодих». В рамках заходу був проведений тренінг «TOP SKILLS В СУЧАСНОМУ УПРАВЛІННІ», в якому наші студенти були активними учасниками.

Мальовнича Україна

Якщо ви вважаєте, що в Україні немає де відпочивати і на що дивитись, то ви дуже помиляєтесь. Виявляється, в нашій країні є чимало дивовижних куточків, про які знають студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ .
23 квітня Рада студентського самоврядування ВТЕК відкрила фотовиставку "Мальовнича Україна", де кожен студент мав можливість поділитися чудовими фото.
На фото були і безмежні поля, і стрімкі гори, і фантастична архітектура.

Великодні дзвони

Наближається головне свято християн – Світле Христове Воскресіння, яке символізує перемогу життя над смертю, добра над злом і безмежної віри над відчаєм. Пасха, в першу чергу, світле сімейне свято, яке також означає і довгоочікуваний перехід від зими до весни. Саме тому в коледжі проведено виставку творчих робіт студентів «Великодні дзвони». Були представлені роботи з багатьох видів творчості: вишивка бісером і хрестиком, бісероплетіння, оригамі, квілінг, образотворче мистецтво, випалювання по дереву, безліч крашанок багато іншого.

Студентська ліга 2019

22 квітня 2019 року на новому спортивному комплексі по вулиці Волошковій проводився турнір з міні-футболу у рамках загально-студентського проекту «Студентська ліга 2019» серед технікумів та коледжів м. Вінниці, за підсумками якого наша юнацька футбольна команда ввійшла в четвірку найкращих.
Прагнення футболістів посісти призове місце на наступний день, 23 квітня, реалізувала команда коледжу з боулінгу. Десять команд міста виборювали право бути переможцями та призерами змагань в ТЦ «Мегамолл», але команда ВТЕК КНТЕУ була найкращою і не залишила ніяких шансів суперникам.

Відкрита виховна година у групі ХТ-142

22 квітня 2019 керівником групи ХТ-142 Демчук К.І. проведено відкриту виховну годину на тему «Маминим хлібом пахне земля». Студенти групи прийняли активну участь у підготовці до виховного закладу, вони випекли борошняні вироби за рецептурами своїх матерів.
Вступне слово керівника групи, фрагмент пісні «Материнський хліб», сценарій з ведучими Подольською М., Пасічнюк С. та Бондарем О., вірші і пісні про маму, сценка про цінність хліба у житті людини нікого не залишили байдужими.

Сумні дзвони Чорнобиля

«Сумні дзвони Чорнобиля»

Чорнобиль не має минулого

Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять...

Виховна година-спогад

 

23.04.19р. викладачем Кавун Ж.А. був проведений виховний захід «Сумні дзвони Чорнобиля», присвячений аварії на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року.

Допомога ветеранам Другої світової війни

Напередодні свята Дня визволення та примирення Рада студентського самоврядування коледжу провела благодійний збір коштів для допомоги учасникам Другої світової війни.
Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

STEM – лабораторія з математики

В рамках проведення STEM – весни 18 квітня 2019 у ВТЕК КНТЕУ викладачем Сачок А.М. була проведена STEM-лабораторія з математики, під час якої студенти познайомилися із такими поняттями: стрічка Мебіуса, фрактали та золотий переріз. Побачили, що математика не суха наука, а цікавий, захоплюючий предмет! Студентам було запропоновано дослідити цікаві властивості, притаманні стрічці Мебіуса, поринути у захопливі та прекрасні фрактали, а також за допомогою золотого перерізу розкрити таємницю посмішки Мони Лізи видатного художника Леонардо да Вінчі.

Майстер-клас "Магія квітів"

22.04.19 студенти нашого коледжу взяли участь у захоплюючому, пізнавальному, мотивуючому майстер-класі "Магія квітів" , що проходив у Вінницькому торговельно-економічному інституті.До речі, майстер-клас проводила випускниця нашого коледжу- Рибчук Лариса Анатоліївна, наразі багаторазова володарка золотих медалей на чемпіонатах світу з кондитерського мистецтва, а також суддя міжнародного рівня !

Конкурс «Спідкуберів»

«Якщо ви допитливі,

ви знайдете головоломки навколо вас.

Якщо ви рішучі, ви їх вирішите.”

Ерне Рубік

 

В рамках проведення STEM-весни у коледжі 17 квітня 2019 було проведено конкурс «Спідкуберів». Спідкубінг – це збірка кубика рубіка на швидкість.

STEM-лабораторія з фізики

17 квітня 2019 у ВТЕК КНТЕУ викладачами Космина О.Л. та Сачок А.М. була проведена STEM-лабораторія з фізики. Студенти мали можливість побачити у доповненій реальності за допомогою власного смартфона та додатка Da Vinci Machines AR винаходи легендарного Леонардо да Вінчі. Талановитий студент групи Т-5 продемонстрував власноруч сконструйовану STEM-іграшку. А на завершення студенти та гості із задоволенням розглянули етапи створення машини для створення солодкої вати, та мали можливість її скуштувати!

Олімпіада з дисципліни «Історія України»

17.04.2019р. викладачами Шмалій Л.І. та Пащенко І.І. було проведено олімпіаду з дисципліни «Історія України», серед студентів І-ІІ курсів.
За підсумками проведеної олімпіади перемогу здобули наступні студенти:
І місце – Химчук Юлія, група ХТ-145;
ІІ місце – Ковальчук Аліна, група ХТ-145;
Шерепа Валерія, група ФБС-11;
ІІІ місце – Кулизька Таїса, група ОП-98.
Вітаємо переможців!!!

Конкурс «Кращий за професією» 3 етап

17.04.2019 року в цикловій комісії підприємництва та торгівлі відбувся заключний 3 етап конкурсу «Кращий за професією».
Студенти мали можливість продемонструвати свої теоретичні знання з вирішення письмових завдань та практичних ситуацій.
За результатами проведення трьох етапів журі визначать переможців конкурсу.

Конкурс «Кращий за професією» ІІ етап

16.04.2019 року в цикловій комісії підприємництва та торгівлі відбувся ІІ етап конкурсу «Кращий за професією». На конкурсі студенти групи ПТ-80 демонстрували власні роботи зі створення відеореклами. Журі високо оцінили творчість студентів та якість таких відеороликів:
- відеореклама виробничого підприємства «MicroGreen», Слободянюк Аліни;
- відеореклама виробничо-торговельного підприємства «Sprout»,Чубатюк Яна та Смішко Антон;
- відеореклама торговельного підприємства, «Сирне королівство» Якименко Тарас;

STEM – лабораторія "Робототехніка з використанням LEGO"

16 квітня 2019 у ВТЕК КНТЕУ викладачами  МаранчукомО.М. та Вітюком А.М. для проведення майстер-класу було запрошенокандидата педагогічних наук, завідувача лабораторії STEM-освіти Вінницької академії неперервної освіти, вчителя-експерта Microsoft Пойду Сергія Андрійовича.

Кращий за професією 2019

15.04.2019 року в цикловій комісії підприємництва та торгівлі відбувся І етап конкурсу «Кращий за професією». Студенти групи ПТ-80 демонстрували та захищали проекти бізнес-ідей. Серед яких журі визначили креативні та цікаві проекти з глибоким аналізом досліджень:
- виробничого напрямку « » Слободянюк А.;
- торгово-виробничого «Sprout» Чубатюк Я. та Смішко А., «SweetsShop»Минько Д.;
- торговельного «Чайна Wabi» Петрухіна Д., і Борисова О.;
- сфери послуг «Carrent» Якименко Т.

Відкрите заняття з дисципліни «Товарознавство непродовольчих товарів»

12 квітня 2019 викладачем Величко Л.В. проведено відкрите семінарське заняття з дисципліни «Товарознавство непродовольчих товарів» в групі ПТ-82 з теми «Керамічні побутові товари».

Профілактика правопорушень

15 квітня 2019 року в коледжі відбулась зустріч студентів І курсу з командиром батальйону патрульної поліції Вінницької області Кисличенко Д.М. та інспектором по зв’язкам з громадськістю Вотяковою Оленою. Вони розповіли студентам про права та обов’язки, правила поведінки в громадських місцях, про злочини, які можуть скоїти неповнолітні та до яких наслідків це призводить.
Бесіда проведена з метою профілактики правопорушень серед юнацтва.

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ СТРАЧЕНИХ ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНИХ

У середу, 10квітня 2019 року Олійник А.В. провів виховну годину до Міжнародного дня визволення в’язнів нацистських концтаборів. Студенти групи ХТ-145 відвідали меморіал-поховання страчених у 1941-1943 рр. військовополонених та вшанували їх пам’ять, поклавши квіти.

«Уроки пам’яті людської»

09.04.2019р. з нагоди відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів концтаборів в групах ГРС – 4, ХТ-144, ПТ-85 викладачем історії Пащенко І. І. було проведено виховну годину «Уроки пам’яті людської». Метою заходу є вшанування подвигу борців антифашистського опору, висловлення поваги старшому поколінню, на долю якого випали неймовірні муки та страждання.

Незабутня подорож Європою

Подорожі навчають більше, ніж будь-що інше.
Іноді один день, проведений в інших місцях, 
дає більше, ніж десять років життя вдома.
Анатоль Франс
З 04.04 по 07.04 студенти нашого коледжу подорожували Європою. Відвідали дві неймовірні країни: Угорщину та Італію. 

VIII Всеукраїнський конкурс з німецької мови «Орлятко»

Студенти першого та другого курсів ВТЕК КНТЕУ взяли участь у VIII Всеукраїнському конкурсі з німецької мови «Орлятко» та отримали сертифікати за участь.
Метою проведення даного конкурсу є:
- розвиток інтересу до німецької мови та культури німецькомовних країн;
- удосконалення роботи з обдарованою молоддю;
- формування в студентів навичок пізнавальної та творчої діяльності;
- надання студентам можливості змагання, не виїжджаючи зі свого регіону.
Бажаємо нашим студентам жаги до вивчення німецької мови, наполегливості та успіхів у навчанні.

Міцне здоров’я вам забезпечить заняттями фізичною культурою та вживання фіто-напоїв!

З нагоди святкування Всесвітнього дня здоров’я колектив фізичної культури 08 квітня 2019 року в їдальні коледжу з метою популяризації здорового харчування та здорового способу життя провів захід «Фіто-день».
Всім необхідно знати, що після зимового періоду в нашому організмі вичерпується запас вітамінів, поширюється ризик простудних захворювань, послаблюється імунітет.

Студенти коледжу – за чисте довкілля

2 квітня 2019 р. пройшла традиційна акція «Студентська молодь – за чисте довкілля». Щороку юнаки та дівчата, що навчаються у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ, беруть участь у благоустрої нашої Вінниці. І хоч це місто не є для всіх студентів рідним, але за роки навчання стало таким. Адже не дарма Вінниця уже кілька років поспіль є найкомфортнішим містом для проживання. У цьому є й заслуга студентів нашого коледжу. Цьогоріч в акції взяли участь групи: ПТ-84, ОП-99, ГРС-5, Т-5, ХТ-146.

ЗУСТРІЧ ЗІ СПЕЦІАЛІСТОМ ЕЙЧАРОМ

На заняттях з англійської мови студенти не лише вивчають суху граматику, а й живу сучасну лексику, вчаться не лише писати та читати, а й спілкуватися іноземною мовою. На закінчення вивчення теми «Job Hunting» («Пошук роботи») викладачі Губрій Н.М. та Побірська І.В. запросили на заняття в групу ГРС-4 спеціаліста-ейчара Чайковську Марину.

ГОСТІ ЗІ ШКОЛИ НА МАЙСТЕР-КЛАСИ У КОЛЕДЖ

В рамках тижня циклової комісії європейських мов викладач Губрій Н.М. та викладач Сачок А.М. запросили учнів на майстер-класи до коледжу.
Студенти-ресторатори вчили своїх майже однолітків складати сервірувальні серветки у формі «гармошки», «млинця», «дверцят», «книжки». Але найбільшою популярністю користувалась флористична тематика – «лілії», «троянди», «тюльпани» розквітали в руках гостей.
Карвінг – колись нове слово зараз вже нікого не лякає. Студенти-технологи Олена та Вадим вчили дівчат базовим основам мистецтва художнього різьблення по овочах і фруктах.

ТЕХНОЛОГИ І НЕ ТІЛЬКИ, А ЩЕ Й ПІДПРИЄМЦІ, ЯКІ ВОЛОДІЮТЬ АНГЛІЙСЬКОЮ

В рамках тижня циклової комісії європейських мов викладач Губрій Н.М. та студенти групи ХТ-141 провели відкрите практичне заняття. Проста та буденна на перший погляд тема виявилась багатогранною та цікавою. Майбутні технологи демонстрували практичні навички володіння англійською мовою – слухали, розмовляли, придумували історії, грали та жартували. Гості також взяли участь у різних діяльностях і не пожалкували)

Тест-контроль якості молочних продуктів

01.04.2019 року в цикловій комісії підприємництва та торгівлі під керівництвом викладача Бевзи С.С. проведено позаурочний захід тест-контроль якості молочних продуктів по визначенню якості морозива, та обговорення дослідження якості молока, масла вершкового, дитячого харчування, кисломолочних напоїв різних виробників за фізико-хімічними показниками. Студентам було продемонстровано фірми-виробники, які постачають на ринок свою продукцію конкурентоспроможною та відмінної якості, а також були визначені недобросовісні виробники, продукція яких була оцінена задовільно та незадовільно.

Призери міжнародних змагань

З 26 по 29 березня у Луцьку відбувся ХVІІІ-й Міжнародний волейбольний турнір серед дівчат «Волинь зустрічає друзів – 2019». Участь в змаганнях взяли команди з різних регіонів України та з республіки Білорусь. Збірну команду Вінниці представляв ВТЕК КНТЕУ. Змагання проходили в запеклій, напруженій боротьбі, оскільки склад учасників зібрався дуже сильний і кожен із спортсменів володів високою спортивною майстерністю. Команди змагалися в двох групах, переможці яких зустрічалися у фіналі, а команди, які посіли другі місця – за ІІІ-ІV місця.

Ворк – шоп «Захисти свої права»

25.03.2019 року у цикловій комісії підприємництва та торгівлі під керівництвом викладачів Бевзи С.С. та Солоненко Л.М. проведено захід «Захисти свої права» присвячені дню захисту прав споживачів.
Студенти дізналися про історію виникнення руху консумеризму у світі та Україні, права та обов’язки споживачів, які можуть виникати під час купівлі – продажу товарів та послуг, самостійно вирішували ситуації, які були заздалегідь запропоновані викладачами, мали можливість отримати професійну відповідь на ті питання, які цікавили студентів.

Засідання Регіонального круглого столу «Реклама – двигун торгівлі»

28.03.2019 року у цикловій комісії підприємництва та торгівлі під керівництвом викладачів Солоненко Л.М. та Бевзи С.С. проведено засідання Регіонального круглого столу «Реклама – двигун торгівлі». Студенти, викладачі та запрошені представники торговельних підприємств обговорювали сучасні тенденції реклами в рекламному бізнесі та дослідження стану реклами в м. Вінниці. На засідання запрошені провідні фахівці в галузі торгівлі директор мережі магазинів «Українські товари» Коробка М.В.

Перемоги у Регіональному кулінарному конкурсі «Кращий кухар-юніор Поділля-2019»

28 березня 2019 року у м. Хмельницький на базі Хмельницького торговельно-економічного коледжу за сприянням Подільської гільдії кулінарів відбувся конкурс «Кращий кухар-юніор Поділля - 2019».
Мета кулінарного конкурсу - популяризація професії технолог харчових технологій, втілення креативних ідей для розширення асортименту кулінарних страв та кондитерських виробів; сприяння підвищенню професійної майстерності майбутніх фахівців кулінарної справи.
До складу журі Конкурсу входили професійні кухарі Поділля.

УКРАЇНСЬКА МОВА З ФАХІВЦЕМ-ПРАКТИКОМ

29.03.2019 в рамках тижня європейських мов викладачем української мови та літератури Бабійчук І.В. запрошено фахівця з кафедри філології та гуманітарних дисциплін Вінницької академії неперервної освіти Нежданову Лілію Іванівну, яка провела майстер-клас практичного заняття з української мови на тему «Складні випадки узгодження числівника з іменником» для студентів групи Т-5. Заняття пройшло в активній формі із залученням усіх студентів до співпраці. Викладач зацікавив студентів різноманіттям вправ та завдань, текстами професійного спрямування та відеоматеріалами.

Виховна година в групі ОП-96

27 березня 2019 року керівником групи ОП-96 Пилявець Є.М. було проведено виховну годину на тему «Робота за кордоном переваги та недоліки»
На виховну годину було запрошено студентів групи ФБС-9 для ознайомлення з завданою темою та для обміну досвідом.
Розповідь студентів виявилась дуже цікавою та змістовною, студентка групи ОП-96 розповіла про власний досвід роботи за кордоном під час літніх канікул, її розповідь була дуже корисною.

Цикл радіопередач «It is interesting to know”

З метою залучення студентів до неформального та нетрадиційного вивчення англійської мови, підвищення мотивації до вивчення іноземних мов та якостей знань, сприяння активізації їх пізнавальної та практичної діяльності на заняттях і в позаурочний час протягом тижня англійської мови на перервах транслювався цикл радіопередач «It is interesting to know”. Студенти групи Т-3 Маційчук Андрій, Терешко Дар’я, Константінова Марія та Бабенко Римма відчули себе дикторами радіо і розповідали цікаві факти про англійську мову.

Міс First 2019

Краса, неповторність та квітучість весни і юності відчувалась 26 березня 2019 року в актовій залі коледжу, адже конкурс проходив серед 9 учасниць-першокурсниць. За титул Міс First 2019 змагались: Вероніка Ящук - студентка групи Т-5, Соня Слюсар – гр. ХТ-145, Оля Подобіна – ХТ-145, Інна Вітович – ФБС-11, Аня Колонюк – ОП-99, Катя Мельник – ХТ-146, Каріна Політанська – Т-5, Валерія Шерепа – ФБС-11, Таня Селезньова –ГРС-5.