Календар матеріалів

ЩАСЛИВОЇ ЖИТТЄВОЇ ДОРОГИ, ВИПУСКНИКИ 2021!

30 червня 2021 року у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» відбулися урочистості, присвячені випуску студентів спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування» та «Готельно-ресторанна справа».
В.о. директора коледжу Наталія Ігорівна Лозовська вітала молодих спеціалістів та побажала скласти життєвий іспит на «відмінно», завжди пам’ятати тих, хто доклав не лише свої знання, а й частину душі – своїх викладачів.

Кваліфікаційний екзамен зі спеціальності «Харчові технології»

9 червня 2021 р. студенти заочного відділення, які навчаються за спеціальністю 181 «Харчові технології», успішно склали комплексний кваліфікаційний екзамен.
До складу екзаменаційної комісії увійшли:
- П’єцух Тетяна Петрівна – голова екзаменаційної комісії, завідувач виробництва ТМ «Україночка», - голова комісії;
- Лозовська Наталія Ігорівна – заступник голови екзаменаційної комісії, в.о. директора коледжу;
- Кублінська І.А. – методист відділення, викладач дисципліни «Устаткування закладів ресторанного господарства»;

Відкрите семінарське заняття в групі ХТ – 145 з дисципліни «Сучасна українська кухня»

08.06.2021р. викладач Буняк Н.А. на платформі Google Meet, провела відкрите семінарське заняття в групі ХТ – 145 з дисципліни «Сучасна українська кухня», тема «Українська кухня та традиції нашого народу».

Мета заняття - закріплення знань щодо технологічних процесів виробництва традиційних та сучасних страв української кухні. Формування сучасного світогляду, збереження та пропагування національних традицій приготування страв.

ПЕРЕМОЖЦІ ВЕСНЯНИХ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАД У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ»

Весна цьогоріч особлива не лише погодними примхами, а й затяжним карантином. Але дистанційне навчання не означає «канікули». Студенти ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» довели, що викладання усіх дисциплін у будь-якій формі було й залишається високоякісним у нашім ЗВО, і доказом цього є численні успіхи наших юних філологів на Всеукраїнських онлайн-олімпіадах. Викладачі циклової комісії європейських мов активно долучають студентів до платформ «Всеосвіта» і «На урок», де вони власними силами здобувають перемогу за перемогою. 
 

ЗОЛОТА МЕДАЛЬ за проєкт на Дванадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2021»

ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» взяв участь у Дванадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2021» та отримав ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ у номінації: «Використання цифрових інструментів для забезпечення ефективного дистанційного й змішаного навчання в кризових умовах».
Авторський колектив ВСП «ВТЕФК КНТЕУ»: керівник проєкту - Лозовська Н. І. – в.о. директора коледжу; Савлук Л.І. – заступник директора з навчальної роботи; Боса І.Ю. – завідувач бібліотекою; Фадєєва Т. Ю. – викладач географії.

27 травня 2021 року відбувся онлайн-захід - Презентація спеціальністі 241 «Готельно-ресторанна справа»

27 травня 2021 року  відбувся онлайн-захід - Презентація спеціальністі 241 «Готельно-ресторанна справа», на який запросили випускників 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, а також їх батьків та всіх зацікавлених осіб. Готельно-ресторанна справа – цікава і перспективна спеціальність, орієнтована на комунікабельних і активних юнаків і дівчат, які мають бажання реалізувати себе у сфері готельно-ресторанних послуг.

РОЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ

У ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» до Дня філолога викладачами англійської мови Телячук Н.В. та Фальштинською Ю.В. разом зі студентами було проведено англомовний онлайн-захід на тему: « Роль англійської мови в сучасному світі». Адже існує безліч мов, якими розмовляють жителі різних країн. Чому ж так багато мов на планеті? На це питання юні дослідники знайшли відповідь, переглянувши відео «Tower of Babel» та зрозуміли важливість створення для людства однієї універсальної мови. Такою мовою в сучасному світі стала – англійська.

КРУГЛИЙ СТІЛ: «ПРОБЛЕМИ ВИВЧЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДОЗНАВСТВА»

У ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» викладачами ЦК європейських мов було проведено засідання круглого столу «Проблеми вивчення філології та перекладознавства», присвяченого Дню Слов’янської писемності та культури.
 Відкрила захід голова циклової комісії Бабійчук І.В., котра привітала усіх присутніх із Днем філолога, окреслила завдання та план заходу.
Учасники засідання розглянули такі питання:
1. Виникнення слов’янської писемності (Грудова Дарина, студентка групи ОП-100);

РЕЗУЛЬТАТИ ХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНОЗНАВСТВА «ПАТРІОТ»

В дитинстві відкриваєш материк, 
котрий назветься потім — Батьківщина.
Ліна Костенко
 
Студенти ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» долучилися до ХІІ  Всеукраїнського конкурсу з українознавства «Патріот». Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні учасникам з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про Україну. За результатами конкурсу призові місця посіли такі студенти:
І місце:

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЛОЛОГІЯ» У ВСП «ВІННИЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ КНТЕУ»

25 травня 2021 року в Україні святкують День філолога. У цей день ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» вітає викладачів-філологів, мовознавців, перекладачів, лінгвістів і просто цінителів рідної мови зі святом. Цього ж дня відбувся онлайн-захід «Презентація спеціальності 035 «Філологія»», на який було запрошено учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл і ПТНЗ, а також їх батьків та тих, хто бажає більше дізнатися про дану спеціальність.

Вітаємо переможців олімпіади

21.05.2021р. у ВСП «Вінницький торговельно – економічний фаховий коледж КНТЕУ» проведена внутрішньоколеджна олімпіада з дисципліни «Технологія виробництва кулінарної продукції» серед студентів 3-го курсу зі спеціальності « Харчові технології».

Метою олімпіади є виявлення обдарованої студентської молоді, стимулювання творчої праці студентів та педагогічних працівників, підвищення якості підготовки майбутніх фахівців, активізація навчально – пізнавальної діяльності студентів.

Флешмоб до Дня вишиванки про рідний край

У травні наша країна відзначає Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Цього дня кожен охочий може долучитись, одягнувши вишиванку.

Круглий стіл на тему: «Геній Леонардо да Вінчі»

19.05.2021 викладачами математики та фізики Савенко М.А. та Сачок А.М. було проведено круглий стіл з теми «Геній Леонардо да Вінчі», на який були запрошені студенти І курсу, викладачі та усі бажаючі. На засіданні були розглянуті  наступні напрямки роботи видатного генія епохи Відродження Леонардо да Вінчі: картини, винаходи, медицина, мислитель.

МАЙСТЕР-КЛАС «ПРАКТИЧНІ НАВИКИ ЮНИХ КУЛІНАРІВ ТА FOOD-БЛОГЕРІВ»

Заняття бувають різні. Так, 14 травня 2021 року в форматі онлайн на платформі meet майстер виробничого навчання Трубляк Г.М. провела відкрите заняття (майстер-клас) з навчальної практики «Практичні навики юних кулінарів та FOOD-блогерів».

З родини йде життя людини!

13 травня 2021р.  у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» завідувач бібліотекою Боса Інна Юріївна провела виховний захід «З родини йде життя людини!»

Мета заходу це розкрити моральні основи родини, сприяти зміцненню сімейних відносини, наслідувати родинні традиції, виховувати почуття любові та  поваги до найближчих і найрідніших людей – батька й матері, бажання допомагати їм, вчити бути чемними, уважними, завжди пам‘ятати місце, де народилися, рідну оселю. Формувати почуття обов‘язку перед батьками, і найголовніше - що батьки і діти – це Одне ціле!

До Дня пам'яті і примирення

День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для всіх – особливі дні. Подвиг наших дідів і прадідів настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

Знайомство зі спеціальністю «Харчові технології»

11 травня 2021 р. цикловою комісією харчових технологій та готельно-ресторанної справи проведено захід-презентацію спеціальності 181 «Харчові технології», на який запросили випускників 9-11 класів загальноосвітніх шкіл та закладів професійно-технічної освіти.
Родзинкою заходу стали майстер-класи від випускниці коледжу Анастасії Антіпіної «Технологія приготування десерту «Полуничний трайфл» та «Формування та оздоблення тематичних тортів».

У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» під гаслом «Патріотизм у серці в кожного», відбулись великомасштабні заходи

28 квітня 2021 року, метою посилення почуття любові до своєї Батьківщини, виховання почуття патріотизму та гордості до визволителів-захисників нашої держави, під девізом «Патріотизм у серці в кожного», в коледжі викладачами предмету «Захист України» Пугачем Ю.П. та    Олійником А.В. проводився відеосемінар, в якому приймали участь завідувач бібліотеки Боса І.Ю., викладач інформатики Вітюк А.М. та студенти 1 курсу. Масштаби відеосемінару охоплювали не тільки територію пам’ятні місця м.Вінниці, але і окремі райони Вінницької області.

Презентація спеціальністі 241 «Готельно-ресторанна справа»

29 квітня 2021 року  відбувся онлайн-захід - Презентація спеціальністі 241 «Готельно-ресторанна справа», на який запросили випускників 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, а також їх батьків та всіх зацікавлених осіб. Готельно-ресторанна справа – цікава і перспективна спеціальність, орієнтована на комунікабельних і активних юнаків і дівчат, які мають бажання реалізувати себе у сфері готельно-ресторанних послуг. В усьому світі стрімко зростає кількість готелів і ресторанів.

КОНФЕРЕНЦІЯ «МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ»

В сучасних умовах погіршення стану здоров’я населення, росту смертності, зниження народжуваності, несприятливої екологічної ситуації важливого значення набуває усвідомлення цінностей здоров’я.
Виходячи із вище перерахованих актуальних проблем сьогодення, 27 квітня в рамках тижня циклової комісії природничих дисциплін викладачами фізичної культури проведена онлайн-конференція з теми: «Ми за здоровий спосіб життя».
В програмі конференції розглядалися і обговорювалися такі основні базиси здорового способу життя:
1. Здорове харчування і питний режим.

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ ПРО АКТУАЛЬНЕ!

28 квітня 2021 року відбулося онлайн ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ ПРО АКТУАЛЬНЕ.
Розглянуті та активно обговорені такі питання:
1. Про нові ОП, ОПП та НП на 2021-2022 н.р. (доповідач - заступник директора з навчальної роботи Савлук Л.І.).
2.Про стан організації виробничого навчання в коледжі у 2020-2021 н.р. (доповідач - завідувач навчально-виробничою практикою Кислинська І.І.).

Онлайн-захід, присвячений святкуванню річниці до дня народження Вільяма Шекспіра

У ВСП "ВІННИЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ КНТЕУ" 26 квітня викладачами іноземних мов Телячук Н. В. та Фальштинською Ю. В. був проведений онлайн-захід, присвячений святкуванню річниці до дня народження геніального англійського поета і драматурга Вільяма Шекспіра.

Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій Землі

26.04. викладачем історії Л.Д. Павлюк було проведено виховну годину до річниці Чорнобильської катастрофи: «Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій Землі»

Студенти мали змогу згадати історію аварії на Чорнобильській атомній електростанції, поглибити свої знання та вшанувати пам'ять учасників ліквідації ЧАЕС, які ціною власного життя і здоров’я врятували від ядерного лиха не лише Україну, а у весь світ.

Наша пам'ять та пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів 1986 року.

 

Дидактична гра з хімії “Хіміленд”.

26.04.2021 р. викладачем хімії Бас О.П. проведено онлайн-захід Дидактична гра “Хіміленд” зі студентами групи ФБС -13.
Хімія –природнича наука про речовини та їх перетворення. Знати властивості речовин потрібно для того, щоб знайти їм застосування і правильно з ними поводитись, щоб впізнавати та розрізняти їх.
Але не тільки речовини на нашій планеті, а й увесь Всесвіт до найвіддаленіших зірок, світло від яких іде до нас мільйони років, складаються з тих самих хімічних елементів, які відкривались один за одним на Землі.

Участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Інноваційні ресторанні технології»

22 квітня студентка Відокремленого структурного підрозділу «Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету» Химчук Юлія під керівництвом викладача Кублінської І.А.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЛОЛОГІЯ» У ВСП «ВІННИЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ КНТЕУ»

23 квітня 2021 року відбувся онлайн-захід «Презентація спеціальності 035 «Філологія»», на який було запрошено учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл і ПТНЗ, а також їх батьків та тих, хто бажає більше дізнатися про дану спеціальність.

Викладачі іноземних мов ознайомили з особливостями спеціальності, актуальністю даної професії та сферами можливого працевлаштування, інформаційно-технічним забезпеченням, позанавчальними заходами, які проходять в коледжі.

Про відзначення у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» Дня охорони праці

З метою забезпечення належного відзначення в Україні Дня охорони праці, що відзначається щороку 28 квітня у Всесвітній день охорони праці, відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, та з урахуванням рекомендацій Міжнародної організації праці щодо проведення зазначеного заходу у 2021 році, у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» під девізом «Передбачити, готуватися та реагувати – основа безпеки життєдіяльності» проводились планові заходи.

Процеси лібералізації в СРСР в 1954-1964р.р. Україна в умовах десталінізації

21.04.2021р. викладачами історії Л. Д. Павлюк і Л. І. Шмалій проведено відкрите бінарне заняття на тему: «Процеси лібералізації в СРСР в 1954-1964р.р. Україна в умовах десталінізації».

Під час заняття студенти групи ХТ - 150 характеризували суспільство в період десталінізації, розкривали суть процесу «відлиги» в СРСР та Україні. Давали власну оцінку подіям, історичним діячам цього періоду, визначали позитивні і негативні наслідки хрущовських реформ.

Відкрите заняття з технології виробництва кулінарної продукції

У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» 15.04.2021 викладачем Бондар М.М. в онлайн режимі проводилось відкрите заняття практична робота на тему: «Розв’язування задач та вирішення виробничих ситуацій з теми: «Технологія страв з м’яса та м’ясопродуктів».
Студенти групи ХТ -146 розв’язували задачі згідно методичних рекомендацій, наданих викладачем. На занятті студенти використовували матеріали «Збірника рецептур страв і кулінарних виробів для підприємств ресторанного господарства» та інструкцію до практичної роботи.

Відкрите заняття на тему: «Будова і властивості твердих тіл. Кристалічні та аморфні тіла. Деформація».

16 квітня 2021 року викладачем фізики та інформатики Бездень А. В. в групі ПТ-88 проведено відкрите заняття на тему: «Будова і властивості твердих тіл. Кристалічні та аморфні тіла. Деформація».
Під час заняття викладач показала відмінність внутрішньої будови та властивостей кристалічних та аморфних тіл, а також пояснила унікаль¬ну твердість алмазу.
Всі присутні мали можливість послухати інформацію про історію знаходження найбільшого алмазу в світі, а також цікаві факти про сніжинки.

Знайомство зі спеціальністю «Харчові технології»

16 квітня 2021 р. цикловою комісією харчових технологій та готельно-ресторанної справи проведено захід-презентацію спеціальності 181 «Харчові технології», на який запросили випускників 9-11 класів загальноосвітніх шкіл та закладів професійно-технічної освіти.
Викладач технологічних дисциплін Фіногєєва С.М ознайомила зацікавлених гостей заходу з особливостями спеціальності та перспективами працевлаштування фахівців.
Родзинкою заходу була розповідь студентки третього курсу гр.ХТ-145 Босої Маргарити про можливості для майбутніх студентів, а саме:

День пам'яток історії та культури

У п’ятницю, 16.04.2021 р., викладачі Антонюк О.О. та Фадєєва Т.Ю. зі студентами спеціальності «Туризм» провели захід, присвячений Дню пам'яток історії та культури, який щорічно святкується в Україні 18 квітня (відповідно до Міжнародного дня пам'яток та історичних місць, що був оголошений Центром культурної спадщини ЮНЕСКО).

У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» в дистанційному режимі проводилась лекція на тему: «Емоційний інтелект»

На виконання планових заходів з виховної роботи ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» 16 квітня 2021 року в онлайн-режимі заступником директора коледжу з виховної роботи Косминою О.Л. та викладачем предмета «Захист України» Пугачем Ю.П. для студентів 1-го курсу (групи ХТ-149,ХТ-150, ОП-101) організована лекція за участю представників Вінницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації Всеукраїнський патріотичний рух «Гідність Нації» на тему: «Емоційний інтелект».

У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» у дистанційному режимі відбувся захист звітів з технологічної практики в групі ПТ-85

16.04.2021 в групі ПТ-85 спеціальності «Підприємство, торгівля та біржова діяльність» відбувся захист звітів з технологічної практики на платформі Zoom під керівництвом викладачів Бевзи С.С., Величко Л.В. Студенти презентували свої звіти на матеріалах підприємств ТОВ НВП «Аргон» мережі супермаркетів «Грош», мережі магазинів «Українські товари» тощо. За допомогою мультимедійних презентацій розкрили всі етапи проходження практики, зробили обґрунтовані висновки та пропозиції.

ЗНАЙОМСТВО ЗІ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

15 квітня 2021 року відбувся захід-презентація спеціальності 076 «Підприємство, торгівля та біржова діяльність», на який запросили випускників 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, а також їх батьків та всіх зацікавлених осіб.
Викладачі циклової комісії «Підприємництва та туризму» Величко Л.В. та Солоненко Л.М. розповіли присутнім про:
- актуальність професії;
- переваги фахівців зі спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
- компетентності, що формуються у результаті навчання;
- те, що вивчається і хто навчає;

Ітелектуально-розважальна гра з математики

9 квітня викладачем Савенко М.А. проведено «Ітелектуально-розважальна гра з математики».
Геніальний французький учений Блез Паскаль писав: «Предмет математики настільки серйозний, що не можна втрачати момент, зробити його трохи цікавішим».
Математика для більшості з нас асоціюється з незрозумілими формулами і термінами. Під часу заходу викладач спробував переконати учасників в протилежному.

Олімпіада юних фахівців з ресторанного обслуговування

13 квітня у ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ" на платформі Zoom вібдулася онлайн-олімпіада з дисципліни «Організація обслуговування в ЗРГ» серед студентів третього курсу спеціальностей "Готельно-ресторанна справа" і "Харчові технології".
За перемогу змагалися 17 учасників з груп ГРС-5, ХТ-145, ХТ-146.
Майбутні фахівців із ресторанного справи мали можливість проявити себе у професійних навичках для вирішення завдань реалізації сервісної політики закладів ресторанного господарства.

Участь у V Міжвузівської науково-практичної конференції «Готельно-ресторанний сервіс та регіональна кухня Поділля»

14 квітня викладачі Кублінська І.А. та Матвієнко Л.А., студенти групи ГРС-5: Вадовська Є., Воронова А., Пашенцова Л., Сінкевич К. взяли активну участь у V Міжвузівської науково-практичної конференції «Готельно-ресторанний сервіс та регіональна кухня Поділля», організовану Українським кулінарним союзом разом із Подільською гільдією кулінарів (на базі Відокремленого структурного підрозділу «Хмельницький торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету»).

ФІЗИКА ЗА ГОРНЯТКОМ ЧАЮ

Чай п'ють по-різному: на ходу, біжучи на роботу або навчання, або в буфеті аеропорту, в очікуванні льотної погоди. П'ють в поїздах - з нудної склянки. П'ють з металевої кришки термоса.
Але все це не чаювання, а звична частина ранкової або вечірньої трапези. Чаювання - інше. Чаювання - дружня бесіда за столом, старовинний домашній звичай, ритуал, добра традиція багатьох народів, в тому числі і нашого.
Викладач Космина О.Л. теж прийшла до висновку, що пора зупинитися в нашій навчальній гонці і присісти за горнятком чаю. При цьому можна продовжувати вчитися.

День космонавтики

12.04.2021 в ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» викладачем математики та фізики Сачок А.М. проведено позанавчальний захід «День космонавтики». Студенти груп ХТ-147, ХТ-148, ФБС-12 активно взяли участь у запропонованій вікторині і долучилися до обговорення актуальних питань сьогодення. Студенти мали можливість послухати інформацію про внесок українських вчених у розвиток космонавтики, дізналися цікаві факти про Ілона Маска та перспективи колонізації Марса. Дякуємо за змістовні доповіді Скорондяк А. (ХТ-148), Нестерук Ніці (ФБС-12) та Канонішиній Н.(ФБС-12).

Уроки пам’яті людської

З нагоди відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів концтаборів, 08 квітня 2021р. в групі Т-6 викладачем історії Шмалій Л. І. проведено виховний захід «Уроки пам’яті людської». Метою заходу є вшанування подвигу борців антинацистського опору, висловлення поваги старшому поколінню, на долю якого випали неймовірні муки та страждання.
Студенти групи Поліщук Сніжана, Федоришина Інна, Набокова Альона підготували змістовні повідомлення про страшну правду нацистських концтаборів, страчені життя та долі, загублені роки щасливого дитинства за колючим дротом.

КВІТНЕВИЙ ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ - 2021

8 квітня 2021 р. в коледжі відбувся ще один День гостинності. В.о. директора Наталія Ігорівна Лозовська провела екскурс в історію коледжу, окремо зупинилась на здобутках студентів та викладачів за останні роки. Заступник директора з навчальної роботи Людмила Іванівна Савлук та відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Іванівна Кислинська дали вичерпну інформацію про спеціальності, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти, про дисципліни які вивчаються, про посади які можуть займати випускники, про етапи вступної кампанії та підготовчі курси.

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» У КОНКУРСІ «БЕРЕЗНЕВІ МІСТЕРІЇ-2021»

Раді повідомити про здобутки юних талантів ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ», які під керівництвом викладачів української мови та літератури Бабійчук І.В. та Мельник О.А. доєдналися до дружньої грінченківської родини. Майже 150 фіналістів виборювали почесні нагороди у двох категоріях: «Поезія» та «Проза і драматургія». Журі конкурсу мало перед собою нелегке завдання.

Конкурс плакатів: "Цікаві факти з фізики"

1. Баранник Анна ГРС-7
17% (6 голосів)
2. Гнатюк Христина ГРС-7
11% (4 голоса)
3. Карцева Вікторія ОП-101
50% (18 голосів)
4. Молчанова Анастасія Т-7
11% (4 голоса)
5. Молчанова Настя Т-7
0% (0 голосів)
6. Терещук Софія ОП-101
11% (4 голоса)
Загальна кількість голосів: 36

Олімпіада з предмету "Фізика і астрономія"

05.04 2021р.у коледжі стартувала декада циклової комісії математики та інформатики. Розпочалась вона олімпіадою з предмета "Фізика і астрономія", у якій взяли участь студенти першого курсу (викладачі Космина О.Л., Бездень А.В., Шньорко В.М.)

Перемогу в олімпіаді здобули:

1 місце -Папанага Марина. – (ФБС-13);

2-ге – Пльонсак Світлана – (ПТ-88);

3-е – Коломієць Світлана – (Ф-1)

Дякуємо всім студентам, які взяли активну участь в олімпіаді!

СТОП булінг!

Згідно з планом заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» 6 квітня 2021 р. проведено зустріч з представником Управління патрульної поліції у Вінницькій області, лейтенантом поліції Загорійчук Оленою. Правоохоронниця розповіла студентам про види та ознаки булінгу, як відрізнити звичайний конфлікт від булінгу, куди звертатися, якщо ви стали жертвою чи свідком булінгу. Також повідомила, що відповідальність за протиправні дії несуть не тільки діти, а й батьки.

У ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" відбулася Обласна науково-практична конференція «Технічна творчість студентів як засіб формування конкурентноспроможного фахівця»

«Технічна творчість студентів як засіб формування конкурентноспроможного фахівця» - такою була тема Обласної науково-практичної конференції, що відбулась в рамках методичного об’єднання викладачів загальнотехнічних дисциплін. Організатором заходу виступив ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ».
Конференція відбулася 31 березня 2021 року в режимі онлайн на базі платформи Google Meet. Тематичними напрямками були: технічна творчість студентів на технічних спеціальностях та технічна творчість студентів на технологічних спеціальностях.

У ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" відбувся профорієнтаційний онлайн-захід – презентація спеціальності “Цифрова економіка”

31.03.2021 у коледжі відбувся профорієнтаційний онлайн-захід – презентація спеціальності “Цифрова економіка”, на який завітали учні місцевих шкіл №№ 16, 29, 34 та викладачі нашого навчального закладу. Голова циклової комісії фінансово – економічних та облікових дисциплін, викладач Віниковецька Ж.С. розповіла про:
· цифрову економіку як новітній вектор реконструкції традиційної економіки, науковий напрям, сучасний світовий тренд та один із найбільш актуальних і престижних напрямів освіти;

Презентація спеціальності "Готельно-ресторанна справа"

29 березня 2021 року відбувся онлайн-захід - Презентація спеціальністі 241 «Готельно-ресторанна справа», на який запросили випускників 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, а також їх батьків та всіх зацікавлених осіб.
Основна мета заходу - надання інформації про наш навчальний заклад, що успішно готує фахівців для сфери обслуговування, має відповідну матеріальну технічну базу, яка постійно оновлюється та готує конкурентоздатних і затребуваних на ринку праці фахівців.
ЧОМУ САМЕ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА?

Презентація спеціальності «Філологія» у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ»

25 березня 2021 року відбувся онлайн-захід «Презентація спеціальності 035 «Філологія»», на який було запрошено учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл і ПТНЗ, а також їх батьків та тих, хто бажає більше дізнатися про дану спеціальність.

Викладачі іноземних мов ознайомили з особливостями спеціальності, актуальністю даної професії та сферами можливого працевлаштування, інформаційно-технічним забезпеченням, позанавчальними заходами, які проходять в коледжі.

Всесвітній день театру у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ»

Життя-театр, а люди в ньому – актори

В Шекспір

Починаючи з 27 березня 1962 року, весь світ відзначає  Міжнародний день театру. Це не просто професійне свято майстрів сцени, це свято мільйонів шанувальників цього жанру. Людину завжди вирізняло з-поміж істот глибоке світовідчуття та потяг до прекрасного, її душа прагне яскравих вражень, видовищ, естетичної  насолоди. І  задовільнити ці потреби покликаний театр.

У ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" відбулась інтелектуальна вікторина «Мистецтво бухгалтерії»

В рамках тижня циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін 25 березня 2021 року відбулась інтелектуальна вікторина «Мистецтво бухгалтерії», в якій брали участь студенти групи ОП-99 спеціальності «Облік і оподаткування» (викладачі Бабій Л.С., Грибанова О.О.).
Перемогу в інтелектуальній грі «Мистецтво бухгалтерії» здобули:
перше місце - Домерат Вікторія,
друге - Макеєва Анастасія,
третє - Шіпа Марія.
Вітаємо переможців, успіхів!!!

У ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" проведено онлайн заняття-практикум з дисципліни "Контроль і ревізія "

В рамках тижня циклової комісії фінансово-економічних дисциплін 26.03.2021 проведено онлайн заняття-практикум з дисципліни "Контроль і ревізія " в групі ОП-99 з запрошенням працівників Вінницького науково дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України: Лобозінську І. Г. - головний судовий експерт відділ економічних досліджень Вінницького науково дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, Ковальчук К. М. - завідувач відділу економічних досліджень.

Онлайн-вікторина “Do you know Great Britain?”

24.03.2021 року під керівництвом викладачів іноземних мов Радудік О. Є. та Фальштинської Ю. В. проведена онлайн-вікторина “Do you know Great Britain?”, в якій взяли участь студенти коледжу. Під час вікторини студенти мали можливість переглянути відео “An introduction to Britain”, презентацію “Great Britain. London”, а також взяли участь у вікторині на платформі Kahoot.

Презентація спеціальності "Облік і оподаткування"

22 березня 2021 року під час проведення тижня циклової комісії фінансово- економічних та облікових дисциплін відбувся онлайн-захід -"Презентація спеціальністі 071 «Облік і оподаткування», на який запросили випускників 9 та 11 класів загальноосвітніх шкіл і ПТНЗ, а також їх батьків та всіх зацікавлених осіб.

У ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" відбулася олімпіада «Комп’ютеризація бухгалтерського обліку»

23 березня 2021 року пройшла олімпіада «Комп’ютеризація бухгалтерського обліку» серед студентів-випускників групи ОП-99 спеціальності «Облік і оподаткування» (викладачі БабійЛ.С., Грибанова О.О.)
Перемогу в олімпіаді здобули:
1 місце - Стецюк Діана;
2-ге - Андрух Ольга;
3-е - Шіпа Марія.
Інші учасники олімпіади розділили між собою такі місця:
четверте місце - Макеєва Анастасія, Домерат Вікторія,
п'яте місце - Бабій Олена та Кравчук Мар'яна.
Зичимо студентам подальших успіхів у професійному зростанні!

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

У ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ" відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії. Атестаційною комісією у складі: голови комісії, в.о. директора коледжу, Лозовською Н.І., заступника голови, Савлук Л.І., заступника директора з навчальної роботи, секретаря комісії, завідувача навчально-методичного кабінету, Тімошенко Н.М., членів комісії - Антонюк О.О., Віниковецької Ж.С., Гаращука С.К, Дудник Л.В., Космини О.Л., Петрань С.В., Шмалій Л.І. одноголосно прийнято рішення про відповідність всіх викладачів, які атестуються, займаним посадам.

Олімпіада з дисципліни "Фінанси"

 22.03 2021р.у коледжі стартував тиждень циклової комісії фінансово - економічних та облікових дисциплін. Розпочався він олімпіадою з дисципліни "Фінанси", у якій взяли участь студенти груп ОП-100 та ФБС-12 (викладач Віниковецька Ж.С.).

Перемогу в олімпіаді здобули:

1 місце -Демидюк Тетяна, Хребтань Анастасія (ОП-100);

2-ге - Грудова Дарина, Мединська Єлізавета (ОП-100);

3-е -Канонішена Наталія,  Макарова Дар'я (ФБС -12).

Дякуємо також за участь Нестерук Н. та Антонюк Т. (ФБС-12)

Участь у Всеукраїнському флешмобі до дня народження Ліни Костенко

Сьогодні, 19 березня, одна з найвизначніших жінок сучасності святкує 90-ліття. Ліна Костенко – жива легенда, яку вважають геніальною майстринею слова, її життєпис є прикладом для українців та невичерпним джерелом мудрості. Крилаті вислови Ліни Василівни мотивують та надихають на зміни.

ПОЕТИЧНА ВІКТОРИНА ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПОЕЗІЇ

Всесвітній день поезії — свято, яке відзначається щороку 21 березня.
Основна ідея цього свята полягає у збереженні зникаючих мов, розвитку літературного жанру, поширенні поетичного руху в усьому світі.
Поезія збагачує наш внутрішній світ. І буде правильним згадувати про неї не тільки 21 березня, оскільки вірші спонукають мрії втілювати в реальність, фарбуючи життя в насичений колір.

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «150 ІМЕН ЛЕСІ УКРАЇНКИ»

В ювілейний рік Лариси Косач-Квітки молоде покоління долучається до вивчення та збереження культурної спадщини великої української мисткині, адже довкола життя видатної письменниці завжди було багато міфів. Та й не безпідставно – цьому сприяли складні стосунки з матір’ю, життєві перипетії, трагічне кохання і хвороби, які супроводжували тендітну Лесю чи не все життя. Якою ж була вона – наша геніальна Дочка Прометея?

«Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі.» Л. Костенко.

Березень багатий на визначні події для книголюбів і всіх, хто щодня опановує мистецтво слова. Тому 19 березня бібліотекою коледжу разом з групами ХТ- 149 та ПТ- 88 проведено онлайн-літературний захід до Всесвітнього дня поезії.
Поезія — це найважливіше культурне явище, всеосяжна мова, що передає внутрішнє прагнення людини жити разом з іншими і тим самим необхідна для зближення народів. Будучи відображенням і дзеркалом суспільства, поезія — головний засіб самоствердження і дієвий важіль творчості, прогресу та всезагального розвитку.

Виховний захід до річниці визволення Вінниці від нацистських загарбників

18.03.2021 р. у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» викладачами Пащенко І.І., Павлюк Л.Д., Шмалій Л.І. проведено позанавчальний захід річниці визволення Вінниці від нацистських загарбників.
Захід проходив в режимі онлайн на платформі «Zoom Meeting», були запрошені студенти груп ХТ-149, ХТ-150, ФБС-13 та викладачі.

Участь у VІІ Всеукраїнській студентській наукові конференції «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та перспективи»

18 березня 2021 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася VІІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та перспективи», в якій взяли участь студенти груп ХТ-145, ГРС-5 та Т-5 під керівництвом викладачів: Кублінської І.А., Матвієнко Л.А., Антонюк О.О.
Мета конференції: узагальнення наукових досліджень студентів з питань новітніх тенденцій і перспектив розвитку у сфері готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

ПІДСУМКИ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ, ПРИСВЯЧЕНОГО ДНЮ НАРОДЖЕННЯ Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Викладачі циклової комісії європейських мов ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» (куратор Мельник О.А.) запровадили у березні мовно-літературний конкурс, присвячений Дню народження Т. Г. Шевченка. І цьогоріч 10 березня 2021 року о 09.00 до перегонів долучилися 21 конкурсант (реєструвалися не лише студенти 1 курсу коледжу, а й «усі, хто в серці українець»). Фіналістами стали лише 12 осіб. Роботи успішно пройшли перевірку на плагіат і були допущені до змагань. Тож, підсумок такий:
Перше місце – Аліна Давикоза (група ОП-101)

Усвідомлене споживання: як витрачати менше, а жити краще

18 березня 2021року у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» відбувся диспут «Усвідомлене споживання: як витрачати менше, а жити краще». Захід організовано викладачем Трубляк Г.М. в рамках проведення Днів консюмеризму. Студенти гр.ХТ-147 Гладка Ольга, Мічієнко Анна, Бойченко Єлизавета, Сидорець Марія поділилися своїми лайфхаками раціональних витрат та обговорили актуальні виклики сьогодення:
• Як вести особистий бюджет
• Як економити на їжі, але при цьому їсти смачно
• Як економити на шопінгу і стильно виглядати
• Як цікаво подорожувати, але не на всі гроші

Круглий стіл «Трансформація консюмеризму: виклики сьогодення»

17 березня 2021 року у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» відбулося засідання круглого столу «Трансформація консюмеризму: виклики сьогодення». Захід організовано викладачами ЦК підприємництва і туризму в рамках проведення Днів консюмеризму.
У роботі круглого столу взяли участь викладачі ЦК підприємництва і туризму, студенти і запрошені експерти.

Результати веб-квесту «Що ми знаємо про число Пі»

В період з 09.03 по 11.03.2021 в коледжі викладачами Савенко М.А., Сачок А.М. проведено веб-квест «Що ми знаємо про число Пі» серед студентів І і ІІ курсів. Захід був присвячений до Дня народження числа Пі, що припадає на 14 березня. В квесті взяли участь понад 50 учасників.
Всі бажаючі мали змогу зареєструватися на сайті веб-квесту і виконувати завдання, доступ до яких відкривався кожного дня. Студенти, які виконали всі завдання квесту, отримають сертифікати учасника. Вітаємо здобувачів освіти, які здобули перемогу:
І місце – Антонюк Тетяна (ФБС-12)

Знай та захищай свої права!

16.03.2021 року в рамках Днів Консумеризму викладачами Бевзою С.С., Солоненко Л.М. та студентами групи ПТ-86 Воронюк Д., Гуцал Д. та Панченко Д. проведено онлайн позанавчальний захід з теми «Знай та захищай свої права!».
Запрошені гості, викладачі та студенти коледжу отримали досвід, як захистити свої права в якості споживача та не залишитися ошуканим з боку підприємств-виробників і продавців.

Позавчальний захід « День народження числа Пі».

У світі щорічно14 березня відзначається одне з самих незвичайних свят - Міжнародний день числа «Пі».
З цієї нагоди 12 березня викладачі Сачок А.М., Савенко М.А. провели позавчальний захід « День народження числа Пі». Захід відбувся в онлайн режимі на платформі Google Meet, були запрошені студенти груп Ф-13, ХТ-150, ГРС-7 та викладачі.
Учасники мали змогу поринути у цікавий світ математики, дізнатися про виникнення і дослідження числа Пі. Студентка групи Ф-13 Марина Папанага підготувала цікаві факти про число Пі у архітектурі та музиці.

УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-МАРАФОНІ «ЄДНАЙМО ДУШІ СЛОВОМ КОБЗАРЯ!»

9 березня 2021 року у день вшанування Тараса Шевченка ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» взяв участь у літературному онлайн-марафоні «Єднаймо душі словом Кобзаря!», який організував Науково-методичний центр ВФПО.

Марина Сворінь (група Т-5) разом з викладачем української мови та літератури Думанською А.В. отримали можливість долучитися до грандіозного всеукраїнського дійства. Студентка чуттєво продекламувала поезію «Лілея» Тараса Шевченка і вразила всіх своєю емоційністю, виразністю та майстерною манерою виконання.

ПАМ’ЯТАЄМО, ЗНАЧИТЬ ЖИВЕМО!

Студенти групи ПТ-89 ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» разом з викладачем української мови та літератури Мельник О.А. розпочали флешмоб пам’яті Тараса Шевченка, доєднавшись з усіх усюд нашої Батьківщини, адже пандемія змусила нас роз’їхатися по домівках. Але є багато чинників, які ЗАВЖДИ єднають нас як групу, як креативну студентську спільноту найкращого навчального закладу, як незламну націю, непереможну силу українського духу! Саме таким символом є для кожного громадянина нашої держави великий Кобзар.

День числа Пі

В цифровому вираженні число "Пі" починається як 3,141592... і має нескінченну математичну тривалість. 14 березня у світі щорічно відзначається одне з самих незвичайних свят - Міжнародний день числа «Пі». З цим числом ми стикаємося вже в молодших класах школи, коли починаємо вивчати коло. Число «Пі» - це математична константа, яка виражає відношення довжини кола до довжини її діаметру. В цифровому вираженні "Пі" починається як 3,141592... і має нескінченну математичну тривалість.

VIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з англійської мови

VIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з англійської мови
Дистанційна форма навчання не стає на заваді новим перемогам студентів ВСП «ВТЕФК КНТЕУ». Під керівництвом викладачів іноземних мов представники І-ІІ курсів взяли участь у VIII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Зима 2021) з англійської мови. Інтернет-олімпіади є цікавим інтерактивом для сучасних студентів та зручним способом контролю їх реального рівня знань.
Диплом І ступеня отримали:

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» В ЗИМОВИХ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДАХ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Всеукраїнські інтернет-олімпіади є щорічними інтелектуальними змаганнями, де створені умови для рівного доступу кожного учасника. Олімпіади підвищують інтерес до навчання, до оволодіння сучасними інформаційними технологіями, стимулюють інтелектуальні та творчі здібності, активізують самостійну роботу.
Студенти ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» під керівництвом викладача Бабійчук І.В. взяли участь у VІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» та «Всеосвіта Зима 2020/2021»
Переможцями стали:
Назарова Катерина (група ХТ-147)
Іськова Юлія (група ОП-100)

Участь студентів ІІ та ІІІ курсів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в ІІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет конференції КТЕФК КТНЕУ

25.02.2021 року студенти груп ПТ-84,85,86 взяли участь в ІІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТОРГІВЛІ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ».
Студентки Ковальчук О., Воронюк Д., Гуцал Д. та Панченко Д. взяли участь в онлайн-обговоренні своїх тез, а саме «Інновації виробництва товарів», «Тест-контроль якості харчових продуктів українських виробників», «Дефекти та якість непродовольчих товарів на ринку споживання».

Призери міських змагань з настільного тенісу

25.02.2021 року у Вінницькому технічному коледжі відбулися змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат за програмою міської Спартакіади серед студентів закладів фахової передвищої освіти, в яких взяв участь і наш коледж. ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» представляли студенти Тумалецький Сергій (група ХТ-146), Пухнюк Ілля (ХТ-146), Тарадай Діана (Ф-1) та Томіна Катерина (ГРС-6).

Виховні години " Велична жінка - Леся Українка"

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки - видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.
В бібліотеці коледжу з групами ОП-101, ГРС-7, ФБС – 13, Т – 7 на платформі Zoom було проведено виховні години " Велична жінка - Леся Українка", та організувано книжкову виставку.

ФЛЕШМОБ ДО 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

#Українка150 #GlobalLesyaUkrainka2021 До 150-річчя від Дня народження Лесі Українки студенти групи ОП-100 ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» підтримали флешмоб у соцмережах, покликаний привернути увагу до постаті Лариси Косач, вшанувати Велику Українку та актуалізувати її творчість, записавши на відео власне прочитання улюблених рядків поезії «Соntra spem spero! (Без надії сподіваюсь!) Друзі, долучайтеся до онлайн-флешмобу!

ДО 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ: ПОЕТЕСА У СВІТІ МОВ

25 лютого виповнюється 150 років від Дня народження Лесі Українки. Ювілейний 2021 рік — це нагода говорити про невідому Ларису Косач-Квітку. Вона була незбагненна, неповторна, багатогранна, талановита, і спогади про неї потрібно позбавляти від радянських стереотипів. Невмируща Леся, своїм придбаним ім’ям Українка, якнайтісніше пов’язана з Україною, проте, прекрасне знання мов (близько 15) та нескінченні вимушені мандри зробили її відомою на весь світ, а весь світ став ближчим до України.

ДО 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ: НЕВІДОМЕ ПРО ВІДОМУ

2021 рік оголошено Роком Лесі Українки, якій 25 лютого виповнюється 150 років від дня народження. ЇЇ вклад у розвиток української культури неоціненний, твори знають і шанують у всьому світі, незламна особистість, нескінченне джерело натхнення для української нації! Неповторна Зея надихнула і студентів ВСП «ВТЕФК КНТЕУ». Разом із викладачем української мови та літератури Бабійчук І.В. група ОП-100 підготувала і проведела захід «Леся Українка: невідоме про відому».

Виховний захід до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

Щорічно 20 лютого в Україні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» відзначають День Героїв Небесної Сотні.
В коледжі викладачем суспільних дисциплін Павлюк Л.Д. в групі ОП-101 проведено виховний захід присвячений трагічним сторінкам сучасної історії України ( дистанційно).

Мова – це духовний скарб нації.

Мова – це духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. 

  21 лютого в усьому світі відзначається День рідної мови. Не залишаються осторонь і студенти ВСП «ВТЕФК КНТЕУ». У рамках відзначення Міжнародного дня рідної вони проводять мовний флешмоб, мета якого – показати красу рідного слова, його поетичність та милозвучність.

Зустріч студентів коледжу із фахівцями TopRest HoReCa service

Студенти ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" зустрілись з молодою та креативною командою фахівців TopRest HoReCa service в рамках уроку-екскурсії з дисципліни "Організація обслуговування" (викладач - Безрученко О.М).
Майбутні фахівці спеціальності "Харчові технології" ознайомились з секретами створення ексклюзивних 3-D проектів професійної кухні, підбору функціонального устаткування, посуду, інвентарю та стильних серій столового посуду.

День Героїв Небесної Сотні

Сім років тому 18 – 21 лютого були найбільш жорсткими та важкими у протистоянні на Майдані. Цей період називають завершальним етапом Революції Гідності.
У результаті вже 22 лютого відсторонили тодішнього президента Януковича та призначили дострокові президентські вибори на 25 травня 2014 року.
Під час протистояння загинули 82 людини. Ще понад 600 – постраждали. Україна вшановує пам'ять героїв Небесної Сотні 20 лютого.

МАЙСТЕР-КЛАС «ЗНАЮ, ВМІЮ, ВРЯТУЮ»

Значення першої медичної допомоги важко переоцінити. Своєчасне надання та правильне проведення медичної допомоги не тільки рятує життя постраждалому, але й забезпечує подальше успішне лікування хвороби або ушкодження, попереджує розвиток тяжких ускладнень (шок, нагноєння рани, загальне зараження крові), зменшує втрату працездатності. Саме тому протягом тижня керівники груп запрошували фельдшера коледжу на виховні години для проведення майстер-класів з надання першої домедичної допомоги. Костюк О.В.

Літературна вікторина «Хто найрозумніший!»

Щоб урізноманітнити навчальну діяльність студентів сьогодні в бібліотеці коледжу між групами П-1 і ЦЕ-1 було проведено літературну вікторину «Хто найрозумніший!»
Завдяки злагодженій роботі, студенти показали свої знання у галузі літератури, науки, фізики, географії, мистецтва.
Літературний поєдинок виявився змістовним та емоційним і кожен проявив себе як гарний знавець.
Перемогла дружба ерудитів!

Призери міських змагань з шашок

Після тривалої перерви поновилася Спартакіади серед студентів закладів фахової передвищої освіти міста змаганнями з шашок. Шашки – це інтелектуальна гра, яка привчає до чіткого та логічного мислення, а також
виховує наполегливість та непереборну волю до перемоги. Останніми роками
в нашого коледжу склалась приємна традиція бути серед найкращих незалежно від рівня змагань. Приємна історія продовжилася і цьогоріч.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН!

17 лютого 2021 року у ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ" на платформі Meet пройшов онлайн ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.
Про коледж, його історію та досягнення розповіла в.о. директора коледжу Н.І.Лозовська.
Особливості кожної з 10-ти спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахових молодших бакаларів, майбутні кваліфікаційні характеристики, перспективи працевлаштування повідомила заступник директора з навчальної роботи Л.І.Савлук.

Розмалюй власноруч «валентинку»

У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» стало доброю традицією відзначення вже такого звичайного, але не менш загадкового свята – День св. Валентина.
Це свято всіх, хто вірить у світле і щире почуття.
До святкування долучилися студенти коледжу. Так, 11-12 лютого студенти груп ХТ-145, ХТ-146 виготовили смаколики у вигляді сердечок з імбирно-медового печива та зняли відео майстер-класу з приготування та розпису «валентинок», тим самим створили святкову атмосферу у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ», навчили всіх бажаючих створювати оригінальні та смачні «подаруночки» своїм коханим.

У ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" відбулося засідання педагогічної ради

11.02.2021 року У ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" відбулося засідання педагогічної ради. Розглядалися такі актуальні питання:
1. Про підсумки роботи педагогічного колективу у І півріччі 2020-2021 н.р.(виступила Савлук Л.І., заступник директора з навчальної роботи).
2. Підсумки кваліфікаційних екзаменів зі спеціальності «Туризм» та «Харчові технології» (студентів денної форми навчання).
(виступила Дудник Л.В., завідувач відділення).
3. .Про організацію професійно-технічного навчання в коледжі (виступила Трубляк Г.М., відповідальна за напрям ПТО).

Змагання з шашок

З 02.02. по 10.02.2021 року за програмою внутрішньоколеджної Спартакіади коледжу проходили змагання з шашок серед юнаків та дівчат. Студенти багатьох груп з великим задоволенням взяли участь у грі, яка зміцнює пам’ять, розвиває аналітичні здібності й уяву, допомагає вдосконалювати такі риси характеру як організованість, цілеспрямованість, об’єктивність. Гра в шахи навчає бути дуже уважним і зібраним, а також прораховувати свої дії на декілька кроків вперед.
Переможцями та призерами змагань стали:
- серед юнаків:
I-е місце – Білецький Антон,група П-1;

За вікном сніг і завірюха, а у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» День Закоханих

12 лютого в коледжі розпочалось святкування Дня закоханих. Студентам запропонували знайти свою половинку та випробувати свої почуття, для цього вони повинні були пройти жартівливий квест закоханих.
Початковим завданням було зізнаватись у коханні 4-ма мовами, потім учасники співали пісні про кохання, шукали найромантичніші куточки світу та врешті - вихід з лабіринту кохання, тим самим визначаючи свій жартівливий виграш. Студенти із задоволенням розважались і зізнавались у коханні друзям та одногрупникам.

У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» відбулась реалізація проекту «Національно-патріотичний квест для студентів Вінницького торговельно-економічного коледжу лютий 2021 рік»

На виконання планових заходів з виховної роботи ВСП «ВТЕФК КНТЕУ», наказу Президента України «Про Стратегію національно-патріотичного» від 18.05.2019 №286/2019, та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав на Україні, 10 лютого 2021 року відбувся «Національно-патріотичний квест для студентів коледжу - лютий 2021 рік» при підтримці Вінницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації Всеукраїнський патріотичний рух «Гідність Нації» та військовослужбовців Вінницького гарнізону.

На виконання державної програми «СТОП наркотики» у ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» проводились тематичні заходи

На виконання державної програми «СТОП наркотики» 9 лютого 2021 року на території ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» заступником директора з виховної роботи Косминою О.Л. та викладачем предмета «Захист України» Пугачем Ю.П. для студентів навчального закладу організована лекція за участю представників міжнародної антинаркотичної асоціації (представництво м. Вінниця) на тему: «Правда і міфи про наркотики».

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся урок-бесіда “Як убезпечити себе, користуючись Інтернетом”

8 лютого 2021 року у ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся урок-бесіда “Як убезпечити себе, користуючись Інтернетом” зі студентами групи ПТ-88, приурочений до Дня безпечного Інтернету, який відзначається у світі з 2004 року. На уроці було обговорено наступні питання:
• шляхи безпечного використання молоддю Інтернету,
• питання інтернет-етики,
• загрози протизаконного контенту.

Vinnytsia thinks English

Студенти коледжу під керівництвом викладачів Радудік О.Є. та Бондарчук А.А. взяли участь у І –му Регіональному конкурсі есе англійською мовою « Vinnytsia thinks English».
Переможцями стали:
І місце-Коваль В. (група ОП-100, керівник Радудік О.Є.)
І місце – Банадига Д. (група ОП-100, керівник Радудік О.Є.)
ІІІ місце –Гончарук К. (група ОП-100, керівник Радудік О.Є.)
ІІІ місце –Давидова А. (група ОП-101, керівник Бондарчук А.А.)
Вітаємо наших переможців. Бажаємо подальших творчих злетів.

Щасливої життєвої дороги, випускники 2021!

1 лютого 2021 р. в коледжі відбулись урочистості, присвячені врученню документів про освіту студентам спеціальностей «Харчові технології» та «Туризм». Через карантинні обмеження вручення дипломів випускникам здійснювалося у три етапи. В.о. директора коледжу Наталія Ігорівна Лозовська вітала молодих спеціалістів та побажала скласти життєвий іспит на «відмінно», завжди пам’ятати тих, хто доклав не лише свої знання, а й частину душі – своїх викладачів. Під час урочистостей в залі вирувала палітра емоцій.

Смолоскипна хода

Близько 150 вінничан з національними прапорами та смолоскипами пройшли містом від майдану Героїв Небесної Сотні до пам'ятника Січовим Стрільцям аби вшанувати пам'ять українців, які 103 роки тому загинули в бою під Крутами.

Виховний захід «Бій під Крутами: історія та сьогодення»

28.01.2021 р. викладачем історії Шмалій Л.І. проведено захід, присвячений річниці битви під Крутами. Словами історичних документів, палким поетичним словом, зворушливим відеоматеріалом, звернуто увагу сучасної молоді на подвиг юних студентів буремного 1918 року.

В зоні ООС таємничо загинув 22-річний вінничанин, випускник ВТЕК КНТЕУ

В зоні OOC трагічно загинув Вадим Володимирович Єфременюк, випускник нашого коледжу, який боронив Україну від лютого ворога.

Вічна світла пам'ять про тебе, дорогий наш хлопчику, справжній українець, мужній чоловік.

Сумуємо разом з родиною, близькими, друзями.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся урок з запрошеним ІТ-спеціалістом

16 грудня 2020 року у ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся урок з запрошеним спеціалістом Дмитром Софиною – регіональним підприємцем та громадським діячем. Він є засновником ІТ-компанії Winstars; компанії - стартапу з покращення ЖКГ-індустрії Windim24; Вінницького ІТ-кластеру (об'єднання ІТ-компаній, освітніх закладів та влади міста).

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулася ІІ Міжвузівська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНОГО ТУРИСТИЧНОГО ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ»

15 грудня 2020 року у ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулася ІІ Міжвузівська науково-практична конференція
«ІННОВАЦІЙНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНОГО ТУРИСТИЧНОГО ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ», яка проходила онлайн на базі платформи Meet,частково - в аудиторному режимі з дотриманням всіх карантинних заходів.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулася зустріч з представником туристичної компанії «Anextour» Мороз Анастасією

10 грудня викладачі іноземної мови Телячук Н.В. та Губрій Н.М організували зустріч студентів групи Т-4 з представником туристичної компанії «Anextour» Мороз Анастасією. Тема зустрічі – «Туристичні лайфхаки». Анастасія – випускниця коледжу, навчалася у 1-й групі спеціальності «Туристичне обслуговування». Наразі вона є успішним представником туроператора Anextour в Україні та за кордоном. Анастасія розповіла студентам-випускникам про цікаві моменти їхньої майбутньої професійної діяльності та поділилась своїм досвідом роботи.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулася внутрішньоколеджна олімпіада з математики

09 грудня 2020 р. викладачами циклової комісії математики та інформатики проведено І етап внутрішньоколеджної олімпіади з математики серед студентів першого курсу. Вітаємо студентів, які перейшли до ІІ етапу олімпіади (відбудеться у лютому 2020 р.), найкраще впоравшись із завданнями:
Струбчевську Д. В. - ПТ-88,
Ізотову Є. О. ФБС-13,
Папанагу М.Р. - ФБС-13
Дякуємо всім студентам, які взяли активну участь в олімпіаді!

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся флешмоб до Дня української хустки

Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно (його почали відзначати з 2019 року), але воно відразу ж набуло статусу всесвітнього.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся круглий стіл «Якби директором ресторану був я…»

4 грудня 2020 року викладач технологічних дисциплін Демчук К.І. проведено круглий стіл «Якби директором ресторану був я…» і студентами групи ХТ 143.
На заході були присутні викладачі циклової комісії харчових технологій і готельно-ресторанної справи.
З вступним словом виступала викладач Демчук К.І., яка охарактеризувала тенденції розвитку закладів ресторанного господарства в світі: техно-природа , баланс тіла, мова культури, додатковий час і локальна симбіотика.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбувся конкурс електронних газет в рамках акції «16 днів проти насильства»

Конкурс електронних газет проводився в рамках акції «16 днів проти насильства» - щорічної Всеукраїнської акції, метою якої є привернення уваги до актуальних проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми і жорстокого поводження з дітьми та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Акція триватиме у період з 25 листопада по 10 грудня.

Участь у конкурсі брали групи:

У ВТЕК КНТЕУ проводились тематичні заходи до Дня Збройних Сил України

З нагоди відзначення 29-ї річниці створення Збройних Сил України у Вінницькому торговельно-економічному колежі КНТЕУ напередодні проводились урочисті заходи.

СТУДЕНТКА ВТЕКоледжу КНТЕУ посіла ІІ призове місце у ІІІ етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

27 листопада 2020 року відбувся ІІІ етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів коледжів та технікумів Вінницької області. Щорічно Конкурс проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення мовної освіти в Україні. Цьогоріч організовано проведення Конкурсу у дистанційному форматі.

У ВТЕКоледж КНТЕУ - ПРИЗЕРИ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО КОНКУРСУ БІЗНЕС-ПРОЄКТІВ «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН»

В Київському національному торговельно-економічному університеті з 25.09.2020-16.11.2020рр. проводився ІІІ Всеукраїнський студентський Конкурс бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін». Цьогоріч у Конкурсі брали участь 35 команд студентів, які представили 31 комерційний та 4 соціальних проєкти. У фінал було відібрано 15 кращих бізнес-проєктів.

У ВТЕколеджі КНТЕУ відбувся онлайн-флешмоб «Пам'ять, що рятує голоси правди»

Комуністичний режим робив все, щоб голоси правди про Голодомор-геноцид 1932-1933 р.р. змовкли. Втім, голоси тих, хто доносив правду, не затихли. З особливою силою, вони звучать сьогодні. Нас, українців, об’єднує гасло: «Ми пам’ятаємо! Ми сильні!»
28.11.2020 р. студенти та викладачі ВТЕК КНТЕУ організували онлайн-флешмоб «Пам'ять, що рятує голоси правди». До флешмобу приєднались студенти та викладачі за декількома форматами: запис відео-історії, публікація спогадів очевидців та фотографії, які стосуються родинної історії, участь у міському студентському флешмобі.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ проведено Інтелектуальний конкурс досліджень студентів до онлайн-заходу з філософії

У ВТЕКоледжі КНТЕУ проведено Інтелектуальний конкурс досліджень студентів до онлайн-заходу з філософії

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Студенти групи ФБС-12 ВТЕКоледжу КНТЕК долучились до щорічної всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насильства або спровокувати його вчинення, 26 листопада практичний психолог Ковальова Марта Олександрівна провела виховну годину у формі бесіди.

 

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулося засідання методичної ради № 5 "ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ"

26.11.2020 року у ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулося засідання методичної ради № 5 з теми "ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ".
Порядок денний:
1. Новації у технічному та програмному забезпеченні освітнього процесу в коледжі та їх очікувана результативність (доповідач Вітюк А.М.).
2. Аналіз впровадження технологій дистанційного навчання в освітній процес: технічні аспекти, переваги, перспективи (доповідач Савлук Л.І.).

У ВТЕКоледжі КНТЕУ продовжують відзначати День Гідності та Свободи і вшановувати пам'ять Героїв Небесної сотні

25 листопада 2020 р. студенти групи П-1, ЦЕ-1 долучилися до обговорення подій Майдану 2013-2014 рр. Їхню актуальність неможливо переоцінити, адже завдяки наполегливості студентства та молоді, тоді українцям вдалося відстояти право на розбудову власного демократичного майбутнього на основі європейських цінностей.
На зустрічі обговорили найважливіші події Євромайдану, проаналізували причини та передумови його перетворення у Революцію Гідності. Також звернули увагу на лексикон тих подій, що став невід’ємною складовою тогочасного інфопростору.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ - урок пам‘яті «З присвятою замордованим голодо

25.11.2020 р. викладачем історії Пащенко І.І. в групах ХТ-147, ФБС-12 проведено урок пам’яті «З присвятою замордованим голодом».
Метою заходу є відновлення історичної пам’яті про Голодомор 1932-33 рр; формування в студентів поваги до минулого України, до людей, які пережили страшне лихоліття, виховання громадянської свідомості, почуття співпереживання.

Перший етап XXІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

У коледжі відбувся І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.
Петро Яцик – українець зі Львівщини, який емігрував у Канаду, зумів там створити будівельну корпорацію та став мільйонером. На свої кошти започаткував Освітньою фундацію. Після здобуття незалежності він часто приїздив до України. Мовна ситуація в Україні дуже непокоїла Петра Яцика, бо він був переконаний, що є мова — є й держава, немає мови — немає держави. Так народилася ідея конкурсу з української мови для української ж молоді.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ проведено відкрите заняття з устаткування на платформі додатку Google-meet

20 листопада викладачем технологічних дисциплін Демчук Катериною Іванівною на платформі додатку Google-meet проведено відкрите підсумкове семінарське заняття дисципліни «Устаткування» з теми «Правила безпечних умов праці при експлуатації устаткування закладів ГРГ».

У ВТЕКоледжі КНТЕУ – відкрите заняття з математики на платформі додатку Google-meet

19 листопада 2020 року викладачем Гуменчуком Миколою Петровичем на платформі додатку Google-meet проведено відкрите заняття з математики з теми «Тіла обертання» для студентів групи ГРС-6.

У ВТЕКоледжі КНЕТУ проведено майстер-клас з приготування та оформлення десертів

В навчальній лабораторії «Технології виробництва кулінарної продукції» ВТЕКоледжу КНТЕУ, дотримуючись карантинних вимог, 19.11.2020р. проведено майстер-клас з приготування та оформлення десертів для студентів групи 2ХТ-1 заочної форми навчання.
Викладачі Гриньова О.В., Буняк Н.А. продемонстрували елементи оформлення десертів з шоколаду, ізомальту, мастики.

Чурікова Наталія Василівна

Чурікова Наталія Василівна - викладач фізичної культури. Чурікова Н.В. працює у коледжі з серпня 2020 року на посаді викладача фізичної культури. У 2019 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського та здобула освітній ступінь бакалавра.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулася зустріч з фахівцем ресторанного бізнесу

18 листопада викладачем ресторанної та готельної справи Матвієнко Л.А. організована зустріч з керуючим ТОВ «ЛВМ Трейд», керуючим ТОВ «Білінг», одним з найуспішніших підприємців-рестораторів нашого міста Поліщуком Сергієм Анатолійовичем. У зустрічі брали участь наживо студенти заочного відділення спеціальності «Харчові технології» гр. 2ХТ-1 та студенти денного відділення спеціальності «Готельно-ресторанна справа» гр. ГРС-5, підключившись до відео-зв’язку за допомогою платформи ZOOM. Тема зустрічі «Ресторатори сьогодні: хто вони?».

У ВТЕКоледжі КНТЕУ пройшло заняття ШПМ з теми «Створення інтерактивних робочих аркушів та плакатів (інтерактивні завдання для зворотного зв’язку)».

18.11.20 відбулося засідання ШПМ з теми «Створення інтерактивних робочих аркушів та плакатів (інтерактивні завдання для зворотного зв’язку)», який провели у формі семінару-практикуму викладачі Сачок А.М. та Савенко М.А. Вони ознайомили колег із сучасними онлайн-сервісами для створення інтерактивних аркушів та плакатів. Особливої актуальності в освіті такі вміння набувають в умовах дистанційного навчання.
Для демонстрації були використані такі онлайн-сервіси: ThingLink, LiveWorksheets, Wizer.me, Clogster.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ - інтелектуальний батл

17 листопада для студентів технологічного відділення ВТЕКоледжу Кублінською І.А. організовано та проведено онлайн пізнавально-розважальний захід «Інтелектуальний батл». Студенти-учасники вікторини у дистанційній формі на інтернет-платформі «LearningApps» не лише виконували цікаві завдання, але й продемонстрували знання теплових і холодильних апаратів, машин та різноманітних приладів сучасних закладів ресторанного господарства, дізналися про новинки механічного, гідромеханічного та теплового устаткування для ресторанів та закладів вуличного харчування.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ - тренінг онлайн з фахівцем туристичної сфери

17.11.2020 року на платформі ZOOM відбувся тренінг для студентів груп Т-4 і Т-5 (викладачі Трубляк Г.М. та Антонюк О.А.) «Організаційні зміни в організації» із запрошенням менеджера з туризму туристичного агентства «Верона-тур» Діани Медведчук. Під час онлайн-конференції були обговорені питання технології організації, менеджменту та маркетингу туристичних послуг.

Воркшоп у ВТЕКоледжі КНТЕУ

В рамках тижня циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи 16.11.2020р. у ВТЕКоледжі КНТЕУ проведений воркшоп за участі студентів спеціальності "Харчові технології" та адміністратора ресторану "Шахеризада"- Олександра Васильовича (випускника коледжу). В ході спілкування з фахівцем студенти отримали цінну інформацію щодо найактуальнішого питання сьогодення - успішного працевлаштування у сфері ресторанного господарства. Якими основними якостями повинен володіти працівник закладу ресторанного господарства?

У ВТЕКоледжі КНТЕУ проведено віртуальний тур «Вінниччина гостинна»

16 листопада в рамках тижня циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи викладачем готельної і ресторанної справи Матвієнко Л.А. разом зі студентами гр. ГРС-5: Бровко О., Вадовською Є., Адамчук М., Кравченко Д. організовано та проведено віртуальний тур «Вінниччина гостинна».

Маслоїд Анатолій Петрович

Має дві вищі освіти: у 1992закінчив Вінницький сільськогосподарський інститут, спеціальність вчений агроном, у 2018 році - Донецький національний університет імені Василя Стуса, ступінь вищої освіти Магістр, спеціальність Хімія.

В 2019 року стажувався в Університеті Вітаутаса Магнуса Каунас, Литва.

В коледжі працює з 2020 року на посаді викладача хімії педагогічний стаж роботи 29 років.

У ВТЕКоледжі КНТЕУ відбулося онлайн-засідання педагогічної ради

12 листопада 2020 року у ВТЕК КНТЕУ відбулося засідання педагогічної ради на онлайн-платформі ZOOM.
Розглянуті актуальні питання освітньої діяльності коледжу:
1. Організація науково-дослідницької роботи викладачів та студентів коледжу; затвердження звіту з НДР за 2020 рік.
2. Стан охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту в закладі.
3. Аналіз актуальних питань дистанційного навчання студентів

У ВТЕКоледжі відбувся ФЛЕШМОБ «Найцінніший скарб нації - це її мова!»

9 листопада – День української писемності та мови, який ми святкуємо з 1997 року. Встановлений він указом президента України на підтримку ініціативи громадських організацій у день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця.
Але пандемія цьогоріч стала на заваді багатьом гучним веселощам, котрими завжди жила тепла й щаслива родина Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. Саме тому до Дня української писемності і мови креативні й талановиті студенти започаткували флешмоб "Найцінніший скарб нації - це її мова! "

У ВТЕКоледжі відбувся онлайн-захід «Цікавинки про мову»

«З книжних слів набираємося мудрості й стриманості», - говорив Преподобний Нестор-літописець - послідовник Кирила та Мефодія, упорядника «Повісті минулих літ». Щороку 9 листопада, у день вшанування його пам’яті, наша держава відзначає День української писемності та мови, свято, яке гуртує усіх нас. З нагоди свята тисячі прихильників української мови щороку беруть участь у флешмобі й по всьому світу долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Ювілейний ХХ був присвячений темі читання.

ХХ Ювілейний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

9 листопада 2020 року студенти та викладачі Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ писали ХХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який проводять у День української писемності та мови щорічно. Участь беруть тисячі українців з усього світу. Ця традиція започаткована з 2000 року. Цьогорічний радіодиктант національної єдності є ювілейним – 20-м. Текст, присвячений темі читання, створив письменник і видавець Іван Малкович, а зачитала його відома акторка Римма Зюбіна. Прикметно, що цього року в тексті диктанту були слова на перевірку нового правопису.

У ВТЕКоледжі на платформі ZOOM проведено відкрите заняття - круглий стіл «Особливості економіки країн Європи»

Викладачем географії Фадєєвою Тетяною Юріївною на платформі ZOOM проведено відкрите заняття - круглий стіл «Особливості економіки країн Європи в групі ХТ-150 1 курсу.
Українці живуть у самому серці Європи, є її невід’ємною частиною. Україна як держава обрала свій шлях у Європейську спільноту, і бачить своє майбутнє в європейській інтеграції. Тому й ми повинні добре знати ту частину нашої планети, де мешкаємо, знати про країни Європи, їх досягнення і традиції, культуру й мистецтво. Сьогодні Україна може використати у своєму розвитку вдалі економічні моделі європейських країн.

Halloween у ВТЕК КНТЕУ

Halloween — сучасне свято, що відзначається щорічно 31 жовтня, традиційно вважається Днем усіх святих. Найбільшу популярність свято має за кордоном, вельми яскраво і пишно святкується у Великобританії, США, Канаді, дещо скромніше в Німеччині та Україні.
За переказами, в ніч перед святом духи, що живуть у потойбічному світі, повертаються на землю, саме тому свято, а точніше, його переддень називають Днем усіх святих.
Студенти ІІ курсу ВТЕК КНТЕУ, які вивчають німецьку мову, яскраво, весело та креативно відсвяткували День усіх святих, перевтілившись в образи містичних істот.

ОМО викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін «Дистанційне навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти»

«ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ» - такою була тема обласного методичне об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін, організатором якого виступив Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
13.10.2020 року викладачами Пугач Ю. П., Шмалій Л.І., Пащенко І.І. проведено виховну годину з теми: «Слава незламним захисникам» для студентів ГРС - 7, ФБС-13. Студенти взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Визволення (вул. Київська).

Бізнес Вінничини на шляху до європейських стандартів

13.10.2020 року в рамках Євпропейських днів торгівлі під керівництвом викладача Солоненко Л.М. проведено бліц-інфо з теми «Бізнес Вінничини на шляху до європейських стандартів». Студентка групи ПТ-85 Долюк Н. надала інформацію студентам групи ПТ-86 про стан бізнесу на Вінничині сільськогосподарської продукції, зокрема про експорт рослинних жирів, молочної продукції, зернових культур, та перспективи розвитку бізнесу на Вінничині з європейськими компаніями.

Українським споживачам-європейська якість харчових продуктів

13.10.2020 р. під керівництвом викладача Бевзи С.С. в групі ПТ-87 проведено бліц-інфо з теми «Українським споживачам-європейська якість харчових продуктів». Студентка групи ПТ-84 Ковальчук Ольга надала інформацію студентам про результати державних лабораторних експертиз молочних продуктів українських виробників і надала поради студентам, як розрізняти якісні, натуральні молочні продукти від підробки.

Відкрита виховна година «Моя Україна – вільна держава»

13.10 2020 року група ХТ-147 (керівник Трубляк Г.М.) провела відкриту виховну годину «Моя Україна – вільна держава».
Мета заходу: формування в молоді розуміння єдності та цілісності України, виховання любові до рідного краю, пробудження національної самосвідомості; розширення поняття про єдність, незалежність і суверенність нашої держави; розвиток у студентів бажання брати посильну участь у розбудові та зміцненні єдності нашої держави; почуття гордості за свій народ, країну, готовності здобувати якісну освіту і розумними справами збагачувати рідну землю.

Гриньова Олена Володимирівна

Гриньова Олена Володимирівна

Викладач спеціальних дисциплін. 

Працює в коледжі з вересня 2017 року

У 2012 році закінчила Вінницький аграрний університет і здобула кваліфікацію спеціаліста з обліку і оподаткування , ревізія і контроль.

У 2018 році закінчила Вінницький торговельно-економічний інституті  КНТЕУ і здобула кваліфікацію магістр з рестораних технологій, харчові технології.

Педагогічний стаж 5  років.

Позанавчальний захід «Гармонізація українських стандартів до Європейських»

12 жовтня 2020 року в рамках Європейських днів торгівлі в Україні, в групах ФБС-13, ТХ-150 студенти 3 курсу Гуртовенко Валерія, Ящук Вероніка разом з викладачем Величко Л.В. провели позанавчальний захід з теми: «Гармонізація українських стандартів до Європейських». Під час заходу, студенти отримали інформацію, а саме: як проходить процес гармонізації українських та європейський стандартів; хто виграє від впровадження європейських стандартів українськими виробниками; що зроблено, і що треба зробити для гармонізації Україною технічних регламентів до стандартів ЄС.

У ВТЕКоледж знову завітали випускники та поділилися своїм професійним досвідом зі студентами.

Які шляхи пошуку роботи є найбільш ефективними, як себе поводити на співбесіді, до чого бути готовим в перші дні працевлаштування - ці та інші питання обговорювали на занятті з дисципліни «Основи підприємницької та управлінської діяльності» (викладач Трубляк Г.М.) зі студентами гр.ХТ-143 Литвиненко Тетяна (старший кухар піцерії «Чілі-піца») та Ангеліна Кримінська (старший продавець фірмового магазину «ROSHEN»).
Студенти активно задавали питання, адже ця інформація для них є надзвичайно актуальною – за кілька місяців вони також стануть випускниками.

ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ГРОШЕЙ

ВТЕКоледж долучився до відзначення Днів європейської спадщини, що є загальноєвропейською ініціативою, яка передбачає доступ до закритих об’єктів, організацію інтерактивних виставок, презентацію нових екскурсій та унікальних подій з метою привернення уваги до матеріальної та нематеріальної спадщини.
Так,1 жовтня 2020 року студенти групи ХТ-147 разом з керівником Трубляк Г.М. відвідали Музей грошей, що знаходиться у головному корпусі ВТЕІ КНТЕУ і є пам’яткою архітектури і містобудування.

Міжнародний День перекладача у ВТЕКоледжі

Міжнародний День перекладача у ВТЕКоледжі
30.09.2020 року студентами групи Т-4 під керівництвом викладачів іноземних мов Радудік О.Є. та Бондарчук А.А., проведено англомовну екскурсію на тему: «Вінниця – європейське місто» для студентів ГРС - 5, ПТ - 87, ОП – 100.Дана екскурсія була присвячена Міжнародному Дню перекладача, офіційно заснованого Міжнародною федерацією перекладачів у 1991 році.

Туристичний квест «Навколо світу»

У п’ятницю 25.09.2020 року відбувся туристичний квест «Навколо світу», присвячений Міжнарожному Дню Туризму. Студенти першого і другого курсів відкривали для себе туристичні принади різних регіонів світу. Брали участь у різноманітних конкурсах на станціях – вгадували найвідоміші пам’ятки країн, проходили смугу перешкод, вирішували кросворди, вгадували символи країн регіону, відповідали на питання вікторини та складали пазли. Завдяки чудовій погоді квест відбувся на свіжому повітрі, що додавало драйву у пошуки наступних станцій кожній команді.

У ВТЕКоледжі проведено тренінг з провідним фахівцем Держпродспоживслужби

25 вересня 2020 року в групах ХТ-148, ПТ-87 викладачами Солоненко Л.М., Бевзою С.С. організовано тренінг за участю начальника відділу контролю за рекламою Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Білик Юлією Василівною з теми «Практичні аспекти рекламного законодавства».
Юлія Василівна надала інформацію студентам про актуальні проблеми рекламної діяльності підприємств, про вирішення практичних ситуацій зі створення реклами та методи контролю за рекламою на законодавчому рівні.

Тиждень туризму у ВТЕК КНТЕУ

Тиждень туризму у ВТЕК КНТЕУ розпочався з ознайомлення з туристичними перлинами нашої рідної Вінниці.
Ми відзначили прихід астрономічної осені (22 вересня – день осіннього рівнодення) драйвовою і пізнавальною квест-екскурсією для наших першачків (студентів ВТЕКоледжу 1 курсу) у середмісті Вінниці.
Старші туристи – студенти 3 і 4 курсів – підготували яскраві розповіді про визначні туристичні перлини в намисті нашого міста.

Флешмоб «Живи та рухайся» до Дня працівника фізичної культури і спорту

11 вересня на подвір’ї ВТЕКоледжу було проведено флешмоб «Живи та рухайся», який підготували лідери Ради студентського самоврядування. Головна мета флешмобу – популяризація та пропаганда здорового способу життя, залучення студентської молоді до рухової активності, систематичних занять фізичною культурою. Захід зарядив студентів бадьорістю та гарним настроєм на цілий день!!!

ЯК СТАТИ ПІДПРИЄМЦЕМ

У ВТЕКоледжі давно існує традиція: для кращого засвоєння знань студентів запрошувати фахівців-практиків. Цього разу була запрошена Вікторія Столярова, приватний підприємець, власник сімейного ресторану в центрі Вінниці "VLTAVA". Рестораторка поділилася досвідом: як і з чого почати підприємницьку діяльність, які ризики та винагороди чекають в результаті, яка реклама найбільш ефективна, як правильно підібрати та мотивувати персонал і ще багато інших питань.

8 вересня – Міжнародний день грамотності

Щорічно 8 вересня у світі під егідою ООН з 1966 року відзначають Міжнародний день грамотності.

Мета цього свята – донести, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Українцям говорити більш грамотно рідною мовою та  любити її.

У XX столітті «бути грамотним» - це вміти читати і писати.

У XXI столітті «бути грамотним» - це

Відзначення Дня підприємництва

Щороку в першу неділю вересня відзначають День підприємницької діяльності. З цієї нагоди 7 вересня у ВТЕКоледжі студенти групи ХТ-147 (керівник Трубляк Г.М.) провели флешмоб "Невідомі факти про відомих підприємців". Активні учасники отримали солодкі призи, відповідаючи на питання про підприємців та підприємництво.

 

 

 

Відкриття студентського креативного простору у ВТЕКоледжі

   1 вересня 2020 року у ВТЕКоледжі відбулося офіційне відкриття студентського простору .

  Студпростір – це місце для відпочинку та підготовки до семінарів, в зоні для навчання знаходяться зручні столи, комп’ютерна техніка, проектор, що допоможе проведенню цікавих зустрічей та роботі над проектами., а в зоні відпочинку –  килимове покриття, подушки.  

  Також є зона для проведення часу за чашкою кави або чаю.

День знань у ВТЕКоледжі

  День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та студентів, батьків, і ,в якійсь мірі, це свято, яке неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

   Традиційно 1-го вересня у ВТЕКоледжі відбулося свято Першого дзвоника. Теплим і зворушливим було напутнє слово директора коледжу, кандидата економічних наук, доцента Волинець Оксани Олександрівни.

Cерпнева педагогічна конференція

30 серпня 2020 року відбулася серпнева педагогічна конференція коледжу, яка дала старт 2020-2021 навчальному року.

   На порядок денний було винесено питання, що стосувались організаційної та навчально-виховної роботи коледжу.

  У роботі конференції взяла участь директор ВТЕІ КНТУ, доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти України, член спеціалізованої вченої ради Д 05.053.01, член редакційної колегії фахового журналу «Вісник КНТЕУ» Замкова Наталія Леонідівна.

До уваги студентів 1 курсу

Шановні студенти!

     Поселення в гуртожиток відбуватиметься 30 серпня 2020  з 10.00 за адресою: м. Вінниця, вул. Станіславського, 54.

   Згідно з Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 04.08.20 № 48 для поселення треба мати:

  • медична маска або респіратор (5 шт);
  • індивідуальний антисептик;
  • рушник паперовий (2 шт);
  • рідке мило.

Прохання на поселення прибути з батьками.

Ще один випуск у ВТЕКоледжі

   Цьогоріч він незвичайний – карантинний.

   Зі словами вітань та щирих зичень до випускників звернулася директор коледжу, кандидат економічних наук, доцент Волинець Оксана Олександрівна.  «Ми зібралися, щоб розділити  щасливу мить з нашими студентами, які сьогодні стали випускниками. Зібралися, щоб побажати їм вдалої  життєвої дороги у доросле життя. Ніколи не зраджуйте своїм мріям, ідеям, бажанням. Адже зараз ви у такому віці – в якому можливо все», - сказала директор.

Студентка ВТЕКоледжу Нестерук Ніка посіла ІІІ місце у VI Всеукраїнському конкурсі для школярів та студентів коледжів «Шевченкова весна»

27 березня 2020 року кафедрою української літератури Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського було проведено VI Всеукраїнський конкурс для школярів та студентів коледжів «Шевченкова весна». Надзвичайно талановита й творча студентка групи ФБС-12 Нестерук Ніка під керівництвом викладача Дячок А. І. не змогла залишитись осторонь конкурсу і здобула для ВТЕКоледжу почесне ІІІ місце серед учасників, що представляли місто Вінницю, Вінницьку, Сумську й Херсонську області.

Викладач ВТЕКоледжу Трубляк Г.М. отримала Сертифікат півфіналіста серед ліги наставників VII Всеукраїнського бізнес-турніру «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2020»

За ініціативи і патронату Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, Університету менеджменту освіти, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, міжнародної консалтингової компанії KPMG, ГО «Поруч» «Компанії інтелектуальних технологій» проведено VІІ Всеукраїнський бізнес-турнір«Стратегія фірми 2020» в період 21.02.-10.04.2020 р.

ВТЕКоледж посів ІІІ місце в обласному конкурсі грантових проєктів

4 червня 2020 року Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ презентував ПРОЄКТ "SMART- бібліотека як інноваційний інтелектуальний та комунікаційний центр коледжу" в обласній програмі розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в управлінську діяльність та освітній процес, науково-пошукову роботу, впровадження заходів по енергозбереженню в навчальних закладах.

У ВТЕКоледжі у дистанційному режимі відбувся захист звітів з технологічної практики в групах ПТ-82, ПТ-83

У ВТЕКоледжі з 05.06.2020 по 06.06.2020року у студентів випускних груп ПТ-82, ПТ-83 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відбувся захист звітів з технологічної практики на платформі Zoom під керівництвом викладачів: Петрань С.В., Величко Л.В., Бевзи С.С.

У ВТЕКоледжі відбувся захист індивідуальних завдань з виробничої практики групи ГРС-4

05.06.2020 року студенти 3 курсу, групи ГРС-4 спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» презентували індивідуальні завдання з виробничої практики, яку проходили в дистанційній формі з 12.05 по 05.06.2020 р.
Майбутні фахівці ресторанної справи продемонстрували творчий та креативний підхід, внесли доцільні, влучні пропозиції щодо покращення роботи закладів ресторанного господарства.

У ВТЕКоледжі відбувся захист виробничої практики з туризму у групі Т-5

У ВТЕКоледжі відбувся захист виробничої практики з туризму у групі Т-5, модуль «Екскурсійна робота, Організація роботи у музеї».
Завершилася виробнича практика для студентів 2 курсу спеціальності «Туризм».
Це була незвичайна практика – практика у онлайн-форматі. Це був виклик! Адже організація роботи онлайн вимагала підвищеної самоорганізації, опанування нових цифрових інструментів, більш глибокого занурення у світ онлайн-туризму і екскурсій.
По завершенню нашої роботи, можемо констатувати: ми впоралися!

У ВТЕКоледжі відбувся захист навчальної практики спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» на платформі ZOOM

У ВТЕКоледжі з 27.04.2020 по 29.05.2020 студенти другого курсу групи ГРС-5 спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» проходили навчальну практику в дистанційній формі. Майстри виробничого навчання Трубляк Г.М. та Самсонюк О.М. проводили навчання та консультації за допомогою платформ Google Classroom та Zoom.
По закінченню практики 29.05.2020 року за допомогою платформи Zoom відбувся захист індивідуальних завдань студентів, оформлених у вигляді презентацій. Студенти дослідили та проаналізували роботу ЗРГ - баз практики і внесли свої пропозиції щодо покращення роботи ЗРГ.

У ВТЕКоледжі 28.05.2020р. відбувся екзамен з навчальної практики

У ВТЕКоледжі 28.05.2020р. відбувся екзамен з навчальної практики.
З 07.05.по 28.05.2020р. студенти другого курсу гр. ПТ-85/9-18 спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" проходили навчальну практику у дистанційній формі. Викладачі Трубляк Г.М. та Самсонюк О.М., використовуючи відео- та аудіо комунікації, сервіс Google Classroom, застосунок Zoom надавали консультації студентам, які дистанційно вивчали структуру підприємств та їх основні напрямки виробничої діяльності.

У ВТЕКоледжі пройшла онлайн-зустріч з представниками компанії ТОВ МЕТРО КЕШ енд КЕРІ Україна

МЕТРО - провідна міжнародна компанія, що спеціалізується на оптовій торгівлі у сфери продуктового рітейлу.
26.05.2020р. в режимі онлайн відбулась зустріч адміністрації ВТЕК КНТЕУ з фахівцем з залучення талантів Якубенко Людмилою (м.Київ) та HR-бізнес-партнером Західного регіону Сандуляк Наталею.
В ході зустрічі було окреслено основні напрямки співпраці навчального закладу та компанії МЕТРО, а саме - проходження студентами ВТЕКолежу виробничої практики, стажування , взаємного обміну досвідом, співробітництво у галузі навчально-методичної діяльності.

Конкурс студентських есе від Kasta.ua на тему «Карантин і криза – виклик або нова можливість для України»

Online лідер продажів в Україні - Kasta.ua (https://kasta.ua/) проводить конкурс студентських есе: «Карантин і криза - виклик або нова можливість для України».

Мета конкурсу есе - спонукати молодих і талановитих студентів розвивати творчий потенціал та критичне мислення, стимулювати навички вирішення завдань у нестандартних ситуаціях.

Всесвітній день вишиванки

21 травня - Всесвітній день вишиванки, день української краси. У цей день студенти ВТЕКоледжу традиційно влаштовують флешмоби. Цьогоріч, на жаль, - інший формат. І все ж карантин — не привід день вишиванки провести нудно. Незважаючи на відстань, родина ВТЕКоледжу - РАЗОМ! Вітаємо всіх! Легкості та світлих думок, як білосніжні решетилівські сорочки білим по білому; квіткового розмаю, як на подільських сорочках; впорядкованості та гармонії у справах, як у гуцульських мотивах. Ну і щоб на вашому життєвому полотні було побільше червоного кохання і поменше чорних моментів.

Zoom-конференція за участі заступника директора з виховної роботи

Протягом минулого тижня у Вінницькиому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбулися інформаційні зустрічі у форматі Zoom-конференції за участі заступника директора з виховної роботи Яковлєвої Лариси Миколаївни, керівників груп та студентів. Під заходів обговорювались питання зміни графіка навчального процесу, форми проведення іспитів, ЗНО тощо.
Студенти отримали повноцінні відповіді на поточні питання при проведенні дистанційного навчання у ВТЕК КНТЕУ. Усі зустрічі проходили у жвавому контакті, насиченому питаннями та відповідями.

День гостинності у ВТЕКоледжі в новому форматі

20 травня 2020 року у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбувся традиційний День гостинності, але в оновленому форматі – ОНЛАЙН.

 З вітальним словом до гостей звернулась директор ВТЕК КНТЕУ, кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку й оподаткування Волинець Оксана Олександрівна. Особливу увагу Оксана Олександрівна приділила можливостям і перспективам, які отримує студент, навчаючись у Вінницькому торговельно-економічному коледжі.

Студентка ВТЕКоледжу ІВАНЧЕНКО АЛЛА отримала стипендію Президента України за ІІ семестр 2019-2020 н.р.

Наказом МОН України від 29 квітня 2020 року №576 студентці групи ПТ-82 було призначено академічну стипендію Президента України за ІІ семестр 2019-2020 н.р.

Академічні стипендії Президента України призначаються студентам-відмінникам закладів вищої освіти України, які найбільш відзначилися в навчальній та науковій роботі.

Методрада у ВТЕКоледжі про дистанційне навчання

3 травня 2020 року на платформі Zoom відбулося засідання методичної ради ВТЕКоледжу, присвяченої організації дистанційного навчання. Актуальними стали питання: 
1. Форми, методи, технології в організації дистанційного навчання в коледжі.
2. Результативність дистанційної співпраці викладачів та студентів.
3. Документальне оформлення семестрового навчання з врахуванням віддаленої роботи на карантині.
4. Аналіз онлайн-анкетування студентів щодо дистанційного навчання.

Фадєєва Тетяна Юріївна

У 2007 році з відзнакою закінчила магістратуру природничо-географічного факультету Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського з кваліфікацією викладача географії, вчителя біології. У коледжі працює з лютого 2020 року на посаді викладача географії. Викладає такі дисципліни: географія.

У ВТЕКоледжі відбулася онлайн-зустріч адміністрації, студентів та потенційних абітурієнтів

Карантин не став на заваді спілкуванню, щирим посмішкам та привітанням, адже всі пам’ятають, що ми одна велика родина, а тому 7 травня 2020 року на Інстаграм-каналі відбулася онлайн-зустріч адміністрації, студентів та потенційних абітурієнтів ВТЕКоледжу. Спілкувалися близько 1,5 години, приєдналося 138 учасників.

Модератором онлайн-зустрічі стала студентка Валерія Гуртовенко - член Ради студентського самоврядування коледжу.

У ВТЕКоледжі відбувся захист курсових робіт спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» на платформі ZOOM

27-28 квітня 2020 року дистанційно на платформі для проведення відеоконференцій ZOOM відбувся захист курсових робіт студентів групи ГРС-4 спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». Студенти успішно захистили свої курсові роботи, показавши достатньо високий рівень знань з організації надання послуг, підготовки до обслуговування, правил подавання страв, організації проведення різних видів бенкетів, спеціальних форм обслуговування.

ПЕРЕМОЖНА УЧАСТЬ студентів ВТЕКоледжу у Всеукраїнській олімпіаді з бухгалтерського обліку

5–6 квітня 2020 року на базі кафедри обліку та аналізу Львівської політехніки відбулася Всеукраїнська олімпіада з бухгалтерського обліку, в якій взяли участь 158 здобувачів освіти зі всієї України.
Студенти-випускники Вінницького торговельно-економічного коледжу спеціальності 071 «Облік і оподаткування», групи ОП-98 здобули перемогу в олімпіаді! Перше місце - Ланова Дарія, третє місце - Таїса Кулизька, Марія Мовчан, Микола Постолатій, Юлія Скакальська.
Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших звершень!!!

У ВТЕКоледжі відбулося засідання атестаційної комісії на платформі ZOOM

14.04.2020 року У ВЕКоледжі відбулося засідання атестаційної комісії на платформі ZOOM за присутності всіх членів атестаційної комісії та викладачів, які атестуються.

Студенти ВТЕК КНТЕУ на XII Консумерському фестивалі «Час діяти!» у Київському національному торговельно-економічному університеті

11 березня 2020р. в рамках участі у XII Консумерському фестивалі «Час діяти!» студенти ВТЕК КНТЕУ разом з викладачем Величко Л.В. відвідали Київський національний торговельно-економічний університет, де мали можливість познайомитись з матеріально-технічною базою університету; відвідали майстер класи, тренінги, воркшопи, бліц-інфо.
Студенти обговорили зі спікерами низку питань, які стосуються їх майбутньої спеціальності.
Чекаємо нових зустрічей!

У ВТЕКоледжі проведено квест "Усім нам знайомий Великий Кобзар"

Щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку він є новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу.

У бібліотеці ВТЕКоледжу відбувся інтелектуальний захід «Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став».

10 березня 2020року у бібліотеці ВТЕКоледжу відбувся інтелектуальний захід «Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став». У заході взяли участь студенти коледжу, які розгадували ребуси, головоломки, відповідали на питання літературної вікторини, декламували вірші Великого Кобзаря, а також отримали естетичне задоволення від чудового, виконання музичних композицій на бандурі.

У ВТЕКоледжі проведено заняття з фахівцем-практиком Пшеничнюк С.А.

В рамках декади циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін викладачем Лозовською Н.І. в групі ХТ-143 проведено заняття з теми «Заклад ресторанного господарства в сучасній системі господарювання» з запрошенням фахівця-практика – комерційного директора комплексу відпочинку "Гостевія" Пшеничнюк С.А. Метою інтерактивної лекції є формування у майбутніх фахівців економічних навичок зі спеціальності «Харчові технології», професійної спрямованості молоді роботі в сучасній системі господарювання.

 

У ВТЕКоледжі відбувся науково-практичний вебінар з хімічних дисциплін “Дослідження якості харчових продуктів ”

4 березня 2020р. у ВТЕКоледжі в рамках декади природничих дисциплін відбувся науково-практичний вебінар з хімічних дисциплін “Дослідження якості харчових продуктів”. Захід проводився викладачами хімії Апаріною Л.Ю. та Бас О.П..
У вебінарі взяли участь студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу та Вінницького торговельно-економічного інституту.

Студенти ВТЕколеджу провели безліч майстер-класів

Зустріч з новими людьми, з новим поколінням - завжди цікаво!
Чудово бачити в очах співрозмовників зацікавленість, радість пізнання, хвилювання! Для нас теж дуже важливо розуміти, що ти і твоя справа комусь потрібні, це приносить задоволення, надихає та мотивує)
Під час «Масляної на Київській» ВТЕколедж відвідали майже півтисячі гостей.
Ми показували їм майстри-класи, пригощали найсмачнішими в світі млинцями, розповідали історії про студентське життя, ділилися порадами, як розпочати цю чудову подорож у студентські світи)))) Це було захоплююче!

«МІС FIRST 2020» у ВТЕКоледжі – це свято весни, краси, ніжності, таланту

«МІС FIRST 2020» у ВТЕКоледжі – це свято весни, краси, ніжності, таланту
Дівоча краса – це весна,
Дівоча краса – це натхнення,
Дівоча краса – це ніжність.
5 березня 2020 року в актовій залі ВТЕКоледжу відбулося свято краси та молодості – конкурс «МІС FIRST 2020». Найяскравіша подія студентської весни зібрала студентів і викладачів, родичів та друзів учасниць. 7 неповторних і талановитих студенток нашого коледжу вийшли на сцену, щоб подарувати глядачам незабутні враження та визначити, котра з них гідна носити титул першої красуні.

Викладачі ВТЕКоледжу проходять курси підвищення кваліфікації з модуля "Цифрові освітні ресурси"

38 викладачів ВТЕКоледжу в позаробочий час проходять курси підвищення кваліфікації з модуля "Цифрові освітні ресурси". Заняття проводить кандидат педагогічних наук Самойленко Олексій Олександрович з Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти. В програмі модуля така тематика:
1. Створення інтерактивних робочих листів (інтерактивні завдання для зворотного зв’язку).
2. Методика використання віртуальної дошки у освітньому процесі (інтеграція з сайтом або курсом викладача).

Випускники ВТЕКоледжу діляться досвідом у сфері страхування

03.03.2020 року в рамках декади циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін запрошено голову департаменту інноваційних послуг ПрАТ "Страхової компанії "Місто" в групу ФБС-10 - Раситюк Валентину Василівну, яка поділилася своїми професійними навичками у сфері страхування, звернула увагу на актуальні напрямки страхування клієнтів та щиро побажала студентам групи віднайти ту роботу, яка буде мотивувати до досягнення висот у житті.

У ВТЕКоледжі відбувся І етап обласної олімпіади з хімії

02.03.2020 р. у коледжі відбулася олімпіада з хімії серед студентів І курсу, усіх спеціальностей. Студенти мали можливість виявити набуті знання про хімічні властивості речовин та навички у розв’язуванні експериментальних задач. У розділі наукового дослідження майбутні фахівці мали можливість запропонувати хід дослідження якості харчової сировини.
За результатами олімпіади переможцями стали студенти:
І місце – Ратушняк Вікторія, ОП - 100 (36 балів)
ІІ місце – Макарова Дар’я, ФБС - 12 (32 бали)
ІІІ місце – Тарабан Володимир, ХТ - 147 (29 балів)

У ВТЕКоледжі проведено лекцію з запрошеними фахівцями з Держказначейства

В рамках декади циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін запрошено фахівців Держказначейства на лекцію з дисципліни " Казначейська справа" в групу ФБС-10 - заступника начальника Кононко Тетяну Миколаївну та начальника відділу видатків Новаковську Наталію Едуардівну. Такі професійні інтерактивні заняття сприяють формуванню у майбутніх випускників предметно-практичних навичок зі спеціальності, фокусують їх світоглядні орієнтири в галузі майбутньої діяльності.

У ВТЕКоледжі проведено Конкурс студентських проектів податкових реформ

02.03.2020р. проведено Конкурс проектів податкових реформ серед студентів коледжу спеціальностей «Облік та оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування»
У конкурсі взяли участь: Мовчан Марія, Андріяш Вікторія, Ланова Дарія, Посталатій Микола студенти групи ОП-98; Веселюк Мирослав студент групи ФБС-10 та Дужак Олена ФБС - 11
Мета проведення Конкурсу є популяризація податкової грамотності, сприяння розвитку у студентів професійних умінь і навичок орієнтуватися в потоках інформації, висловлювати свою точку зору засобами художньої творчості.

Екскурсія студентів ВТЕКоледжу до Вінницького обласного центру стандартизації та метрології

28.02.2020 р. студенти ВТЕКоледжу разом з викладачем технологічних дисциплін Гриньовою А.В. відвідали Вінницький обласний центр стандартизації та метрології і сертифікації з метою поглиблення знань з дисципліни «Управління та контроль якості продукції готельно-ресторанного господарства» та набуття практичних навичок управління якістю у закладах готельно-ресторанного господарства.
ДП «Вінницястандартметрологія» включає в себе чотири секції, кожна з яких займається відповідним напрямом роботи:
• відділ метрології,
• орган з сертифікації,
• відділ стандартизації,

У ВТЕКоледжі проведено спортивно-масовий захід «Веселі старти»

27.02.20 року в спортивній залі коледжу проведено спортивно-масовий захід «Веселі старти». Участь в святі взяли студенти першого курсу. Команди груп ПТ-86, ХТ-147, ХТ-148 та ГРС-6 активно виборювали право називатися переможцями, а тому прагнули бути першими у кожному виді програми. Учасники свята з нетерпінням чекали, коли зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість.

Участь студентів ВТЕКоледжу у обласній конференції «Наука і техніка навколо нас»

26.02.2020 р. студенти ВТЕКоледжу разом з викладачем технологічних дисциплін Кублінською І.А. взяли участь у роботі обласної конференції «Наука і техніка навколо нас», яка відбулася в рамках роботи обласного методичного об’єднання викладачів загально технічних дисциплін.
Мета конференції: поглиблення знань із дисциплін загальнотехнічного і спеціального технічного циклу, залучення студентів до науково-дослідної роботи, формування у здобувачів освіти вміння застосовувати теоретичні знання в техногенному житті.

У ВТЕКоледжі проведено тренінг від провідних банкірів міста

28 лютого 2020 року викладачем Трубляк Г.М. організовано тренінг для студентів 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» за участю провідних банкірів Вінницького відділення АТ Альфа-Банк: директора Вікторії Чепернатої та керівника по залученню клієнтів малого і середнього бізнесу Вячеслава Маципури.
Мета заходу: допомогти студентам уточнити уявлення про майбутню спеціальність, показати можливості практичного застосування отриманих теоретичних знань, посилити прагнення до самовдосконалення.

«Фіто день» та фотовиставка в їдальні ВТЕКоледжу

В програмі презентації декади циклової комісії природничих дисциплін колектив фізичної культури в їдальні коледжу з метою популяризації здорового харчування та здорового способу життя провів захід «Фіто день» та спільно з радою студентського самоврядування коледжу - фотовиставку з теми «Спортивне життя групи».
Всім необхідно знати, що після зимового періоду в нашому організмі вичерпується запас вітамінів, поширюється ризик простудних захворювань, послаблюється імунітет.

У ВТЕКоледжі відбувся круглий стіл " Практичні навички - важлива складова навчання спеціаліста туристичної галузі"

27.02.2020 р. в рамках забезпечення внутрішньої системи якості освіти, за участі провідних стейкхолдерів Вінничини, відбулося засідання круглого столу " Практичні навички - важлива складова навчання спеціаліста туристичної галузі".

У ВТЕКоледжі - лекція старшого інспектора ОД відділу ювенальної превенції ГУНП

27 лютого 2020 р. керівником групи ХТ-146 Апаріною Л.Ю. проведено тематичну виховну годину, спрямовану на протидію тютюнопалінню, вживанню наркотичних речовин та булінгу. Лекцію проведено старшим інспектором ОД відділу ювенальної превенції ГУНП у Вінницькій області майором поліції Телепенко Ольгою Володимирівною. Ольга Володимирівна повідомила про відповідальність та наслідки правопорушень.

Участь студентів ВТЕКоледжу у міжвузівській студентській конференції «З історії студентського руху: минуле та сьогодення»

21 лютого 2020 року студенти групи Т-6 Зарванська Віта та Цимбалюк Валентина під керівництвом викладача історії Шмалій Л.І. взяли участь у міжвузівській студентській конференції «З історії студентського руху: минуле та сьогодення», яка проводилася на базі Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ у місті Києві.

Студентка ВТЕКоледжу Гуцал Дарина здобула диплом ІІ ступеня у вебквесті компанії Google Україна

18 лютого 2020 року за підтримки компанії Google Україна спільно з Міністерством освіти та науки було проведено вебквест "Як бути обачним та пильним під час роботи в мережі Інтернет, уміти себе захистити і водночас не втратити ввічливість та сміливість", присвячений Дню Безпечного інтернету. У цей день у багатьох країнах світу обговорюються шляхи безпечного використання Інтернету, питання інтернет-етики, загроз протизаконного контенту.

Студенти ВТЕКоледжу взяли участь у V Міжвузівському форум-квесті "Наука очима студентів ЗВО: теперішнє і майбутнє"

25 лютого 2020 року студенти групи ОП-98: Постолатій Микола, Скакальська Юлія та Мовчан Марія взяли участь у V Міжвузівському форум-квесті "Наука очима студентів ЗВО: теперішнє і майбутнє "що відбувся у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ. Студенти ВТЕІ та ВТЕКоледжу презентували результати наукових досліджень із актуальних тематик, обговорили шляхи вирішення проблем працевлаштування випускників ЗВО та вирішували завдання квесту. Студенти ВТЕКоледжу посіли ІІІ місце та були нагороджені сертифікатами й подарунками.

У ВТЕКоледжі проведено захід до дня народження Лесі Українки

З метою відзначення 149 річниці від дня народження Лесі Українки у бібліотеці ВТЕКоледжу провели літературний захід «Я долю вибрала собі сама» та організували книжкову виставку.
Будь-яка людина щоденно пише свою «книгу життя». І важливо, щоб кожна сторінка була вписана добрими справами, щирими почуттями, впевненими кроками до гідної мети. Нам відома велика кількість людей, що з гідністю пройшли шлях від народження до визнання. Серед таких і Леся Українка.

У ВТЕКоледжі проведено виховний захід з теми: «Скарані за любов до України» до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

25 лютого 2020 року у ВТЕКоледжі проведено виховний захід з теми: «Скарані за любов до України» до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Першокурсникам викладачами та студентами продемонстровано відео, презентації, дослідницькі доповіді про передумови Майдану, розвиток подій зими 2013-2014 років, наслідки Революції Гідності для України та світу.

Студенти ВТЕКоледжу брали участь у X Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE-2020» !

20 лютого 2020 року студенти ВТЕКоледжу брали участь у

X Всеукраїнській грі  з англійської мови «PUZZLE-2020» !

Щиро вітаємо всіх плекальників англійської мови, шанувальників історії та літератури Англії й Америки, а також поціновувачів культури цих двох країн – усіх учасників із проведенням гри!

Всім бажаємо впевненості та натхнення, вдачі та успіху!

У ВТЕКоледжі відбувся виховний захід «Краща мова єднання – це українська"!

Українська мова – одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші прадіди. Рідне слово буде для всіх оберегом та символом єднання великого народу.

ВТЕКоледж взяв участь у Всеукраїнському круглому столі "Фінансово-економічне забезпечення соціального розвитку України"

19 лютого 2020 року студенти групи ФБС-11: Шерепа Валерія та Кімічева Яна під керівництвом викладача Тімошенко Н.М. взяли участь у Всеукраїнському круглому столі "Фінансово-економічне забезпечення соціального розвитку України", що відбувся у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ. Студенти з різних навчальних закладів Вінниці презентували результати наукових досліджень із актуальних тематик та обговорили шляхи вирішення проблемних питань фінансово-економічного забезпечення соціального розвитку України.

У ВТЕКоледжі відбулася лекція-тренінг «Як організувати власну справу – досвід успішного підприємця»

18 лютого 2020 року викладачем Величко Л.В. організовано тренінг для студентів групи ПТ-83 за участю ФОП-ЕКО морозиво «Funny Bear» Лукашової Вікторії Валеріївни.

У ВТЕКоледжі пройшли змагання з волейболу

В програмі внутрішньоколеджної Спартакіади серед навчальних груп з 10.02.2020 по 17.02.2020 року в спортивній залі коледжу відбулися змагання з волейболу серед змішаних команд. Дванадцять команд, розподілених в трьох групах, змагалися між собою за вихід у фінальну трійку.
У вирішальних іграх зустрілися волейболісти груп ПТ-83, ФБС -11 та ОП-100. Впевнено перемігши своїх суперників, команда групи ПТ-83 здобула І-е місце, на другому – ФБС-11, на третьому – ОП-100.

Участь студентів ВТЕКоледжу у XІ Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот»

Патріотизм починається з малого –

з любові до місця, де ти народився,

де живеш, з любові до своїх батьків,

до своєї історії, до рідної мови,

до справи, яку ти виконуєш.

Кожна людина не залежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом, і не має значення, чи ти президент країни, чи учень школи  – твій патріотизм –  у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся.

У ВТЕКоледжі організовано виставку «На варті наших душ Небесна Сотня»

Світлій пам’яті Героїв Небесної сотні у бібліотеці коледжу організована тематична виставка «На варті наших душ Небесна Сотня», яка містить документальні та художні книги сучасного українського автора В.П.Половинчука про події на Майдані, «Небесний сектор. Добровольці», «Озеро зради» , «Все буде добре», а також світлини Героїв Небесної Сотні та підбірка газетних статей «Діти твої, Україно».

У ВТЕКоледжі - відкрита виховна година до Дня святого Валентина

День св.Валентина – чи не найпопулярніше свято серед сучасної молоді, тому готувалися до нього і студенти ВТЕКоледжу. Так, 12.02.2020 року в гр.ХТ-147, керівник групи Трубляк Г.М., проведена відкрита виховна година «День св.Валентина – свято усіх закоханих». Захід відвідали викладачі коледжу та студенти групи ХТ-148.
Запрошені почули легенду свята та звичаї відзначення його в різних країнах світу. Всі бажаючі читали вірші про кохання, навзамін отримали валентинки та солодощі. Інтер’єр та лаунж музика доповнювали атмосферу свята.

У ВТЕКоледжі проведено відкрите заняття з фізичної культури - модуль «Гімнастика»

Викладачем фізичного виховання Примчуком Юрієм Дем`яновичем 12.02.2020 проведено відкрите заняття з фізичної культури в групі ХТ-148 - Модуль "Гімнастика".

У ВТЕКоледжі проведено заходи до дня Святого Валентина – дня всіх закоханих

12 лютого проведена відкрита виховна година в групі ГРС-6, керівник групи Матвієнко Л.А. На захід запрошено студентів групи Т-6.
14 лютого закохані всього світу святкують День Святого Валентина. Цього дня відкривають один одному свої почуття, дарують подарунки, готують сюрпризи. У передсвяткові дні можна не вагаючись, сміливо освідчуватись в коханні. Нерішучі можуть скористатися валентинкою чи іграшкою у вигляді сердечка. За повір’ям у ніч на 14 лютого Святий Валентин сходить на землю і дослухається до розбитих сердець.

У ВТЕКоледжі проведено тренінг з провідним фахівцем мережі магазинів «WINETIME»

6 лютого 2020 р. під керівництвом викладачів Бевзи С.С. та Солоненко Л.М. в групі ПТ-85 проведено тренінг з провідним фахівцем (сомельє) Олександром Щербина мережі магазинів «WINETIME». Студенти отримали інформацію про історію виникнення мережі магазинів, а також підприємницьку діяльність даного підприємства, організаційну структуру відповідно до обов’язків працівників, режим роботи, працевлаштування та критерії відбору кадрів, кар’єрний ріст працівників та методи його стимулювання: підвищення кваліфікації за кордоном - в Італії, Франції.

ВИПУСК 2020 У ВТЕКоледжі

31 січня 2020 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам спеціальностей «Харчові технології» та «Туризм» Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. З теплими й напутніми словами до випускників та їхніх схвильованих батьків звернулась директор коледжу Оксана Олександрівна Волинець. Вона подякувала випускникам, що свого часу вони вибрали саме наш ВТЕКоледж. Зазначила, що випуск це  – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей батьків.

Команда ВТЕКоледжу у ЗИМОВОМУ ТУРНІРі З БОУЛІНГУ 2020

29 січня у РК «Люди Fusion Plase» пройшов щорічний Зимовий турнір з боулінгу серед студентів міста. Гра в боулінг, в даний час, є одним з найпопулярніших видів активного відпочинку і корисного проведення часу. Головні плюси полягають у тому, що боулінг є дуже енергійною спортивною грою, і в той же час захоплюючою розвагою, прекрасним способом організації дозвілля.
Боулінг – гра майже без обмежень, в неї може грати будь-яка людина, не залежно від віку, статі чи фізичних здібностей. У турнірі взяли участь 29 навчальних закладів міста 1-2 та 3-4 рівнів акредитації.

У ВТЕКоледжі проведено засідання методичної ради

29 січня 2020 року уВТЕКоледжі проведено засідання методичної ради за таким порядком денним:
1. Педагогічна скарбниця (з досвіду роботи викладачів, які атестуються у 2020р.):
- Презентація портфоліо педагогічного досвіду.
- Виставка методичних надбань викладачів до атестації
2.Про дотримання академічної доброчесності педагогічними працівниками та студентами коледжу.
3.Про підготовку методичних розробок викладачами: Примчуком Ю.Д., Кублінською І.А., Марчуком І.М., Демчук К.І.

У ВТЕКоледжі відбулася студентська акція для першокурсників на тему «Гендерна рівність у формуванні особистості»

28 січня 2020 року у ВТЕКоледжі відбулася студентська акція для першокурсників на тему «Гендерна рівність у формуванні особистості». Гендерна рíвність, також рíвність жінóк та чоловіків, рíвність статей, — концепція досягнення рівних прав людини між чоловіками та жінками в трудових, сімейних та інших правових відносинах, а також урівнювання ролі в суспільстві загалом, подолання сексизму та інших видів дискримінації.

Студенти ВТЕКоледжу взяли участь у Ярмарку вакансій

28.01.2020 студенти ВТЕКоледжу гр.ПТ-82, ПТ-83, ОП-98 взяли участь у Ярмарку вакансій, який було організовано Вінницьким обласним центром зайнятості. В ході заходу було представлено актуальні вакансії підприємств, установ та організацій міста Вінниці.Студенти отримали також консультування щодо вибору професії, техніки самостійного пошуку роботи, складання резюме.

Студенти та викладачі ВТЕКоледжу КНТЕУ традиційно приєднались до святкування Дня Соборності України

22 січня в Україні традиційно відзначають День Соборності. Саме в цей день 1919 року відбулося проголошення Акту Злуки Української Народної республіки й Західноукраїнської Народної республіки. Студенти та викладачі ВТЕКоледжу КНТЕУ традиційно приєднались до святкування Дня Соборності України.
Рада студентського самоврядування зняла навчальний відеоролик, в якому ще раз нагадала студентам ВТЕКоледжу історію та значення свята.

Відбулися звітно-виборні збори первинної профспілкової організації працівників ВТЕКоледжу та первинної профспілкової організації студентів ВТЕК

Збиратися разом – це початок.
Триматися разом – це прогрес.
Працювати разом – успіх!
Г.Форд.
23 січня 2020 року у Вінницькому торговельно-економічному коледжі відбулися профспілкові звітно-виборні збори.
На порядок денний було винесено такі питання:
1. Звіт профспілкового комітету за звітний період;
2. Звіт ревізійної комісії;
3. Вибори голови профспілки;
4. Вибори членів профспілкового комітету;
5. Вибори ревізійної комісії;
6. Обрання делегатів на обласну звітно-виборну конференцію.

Студени ВТЕКоледжу провели майстер-клас в с.Агрономічне

22 грудня 2020 року студенти коледжу Бабенко Владислав та Ткачук Анастасія спільно з викладачем Косминою Оленою Леонідівною відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с. Агрономічне Вінницького району. Під час проведення майстер-класу ''Лайфхак від товарознавців'' до класу завітав місцевий священник, який здійснював освячення школи. Тому й наш майстер-клас був щиро окроплений свяченою йорданською водичкою. Учні 9-х та 11 класу, які були присутні у класі, взяли дуже активну участь у обговоренні.

Студенти та викладачі ВТЕКоледжу відзначили День Соборності України

22 січня 2020 року студенти та викладачі ВТЕКоледжу відзначили День Соборності України, долучилися до масштабної патріотичної акції, а саме: створення «живого» прапору України, що організований відділом молодіжної політики Вінницької міської ради. Студенти коледжу разом з викладачем Олійником А.В. мали унікальну можливість залишити свої відбитки долонь на полотні, який у результаті перетворився на 11-метровий прапор України.

У ВТЕК відбулося заняття Школи педагогічної майстерності з теми «Проектна діяльність як засіб інтеграції студентської молоді в соціум»

9 січня 2020 року У ВТЕК відбулося заняття Школи педагогічної майстерності з теми «Проектна діяльність як засіб інтеграції студентської молоді в соціум». Спікерами виступили викладачі Апаріна Л.Ю. та Бас О.П., які дали теоретичне обгрунтування методиці проектної освітньої діяльності, продемонстрували способи такої роботи при викладанні хімії. Змістовними були й виступи колег, які доповнили спікерів прикладами з власного досвіду: Савлук Л.І.

Студенти ВТЕКоледжу провели майстер-класи у ЗОШ №2

На виконання планових заходів з профорієнтації 18 грудня 2019 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназії № 2 Вінницької міської ради викладачами ВТЕК КНТЕУ Примчуком Ю.Д. та Пугачем Ю.П. організовані заходи за участі студентів коледжу

Kidsparty у ВТЕКоледжі

26 грудня 2019 року до ВТЕКоледжу завітали маленькі, але дуже важливі гості – діти та онуки працівників нашого закладу. Разом зі своїми батьками, дідусями та бабусями вони прийшли відсвяткувати Новий 2020 рік.
Свято організували Рада студентського самоврядування та профспілковий комітет ВТЕКоледжу. Дітей розважали Дід Мороз та Снігуронька. Малеча мала можливість проявити свої таланти. Вони декламували вірші, «ліпили» сніговика, грали в сніжки, водили хороводи.
Малята пішли додому з чудовим настроєм, подаруночками та солодощами.

Студент ВТЕКоледжу Цибульський Назар - серед стипендіатів Вінницької міської ради за підсумками 1 семестру 2019-2020 н.р.

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят Вінницька міська рада традиційно відзначає стипендією інтелектуальну еліту міського учнівства, переможців змагань та конкурсів дитячо-юнацьких спортивних шкіл та мистецьких навчальних закладів й клубних формувань. Нагороджені переможці міських, обласних та Всеукраїнських етапів олімпіад з різних навчальних предметів, призери й переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів та вихованці позашкільних навчальних закладів.

У ВТЕколеджі КНТЕУ проведено I етап обласної олімпіади з іноземної мови

17 грудня 2019 року у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ проведено I етап обласної олімпіади з іноземної мови серед здобувачів освіти коледжів і технікумів Вінницької області. 15 учасників олімпіади змагались у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок читання, аудіювання, використання мови та письма (написання неформального листа).

Студенти ВТЕКоледжу провели майстер-класи у ЗОШ № 29

23 грудня студенти ВТЕКоледжу разом з викладачами Апаріною Л.Ю. та Бас О.П. провели майстер-класи “Визначення якості парфум” та “Як вибрати якісний крем для шкіряного взуття” для учнів 9-их та 11-их класів ЗОШ № 29.

У ВТЕКоледжі відбувся захід пам'яті про кошового отамана Івана Сірка

Запорозьке козацтво подарувало світові цілу плеяду видатних вождів, які мужньо протистояли іноземним загарбникам. Найяскравіша постать серед них, якщо говорити про часи по смерті Богдана Хмельницького, - кошовий отаман Іван Сірко. Ще за життя його ім'я було оспіване в думах та піснях, увійшло в легенди, стало символом не тільки запорозького козацтва, а й усього волелюбного духу українського народу.

Студенти ВТЕКоледжу провели майстер клас у ЗОШ № 16

18 грудня студенти ВТЕКоледжу разом з викладачем Матвієнко Л.А. провели майстер-клас «Як вибрати якісний крем для шкіряного взуття» та «Техніка складання серветок» для учнів 9-тих класів ЗОШ № 16.

В гуртожитку №1 ВТЕКоледжу було проведено святкування Нового року

17 грудня 2019 року в гуртожитку №1 ВТЕКоледжу було проведено святкування Нового року. Концертна програма складалася з цікавих концертних номерів, були тут і пісні, і конкурси, а також цікаві ігри та сценки. Головними персонажами на святі були Дідусь Мороз та Снігуронька. Свято видалося дуже веселим та цікавим. Студенти й викладачі брати участь в конкурсах та підспівувати учасникам. Рада студентського самоврядування гуртожитку підбила підсумки конкурсу «Краща кімната». Переможців було нагороджено Почесними грамотами та солодкими призами.

Студенти ВТЕК КНТЕУ в гостях у учнів КЗ «Хижинецький ліцей»

17 грудня 2019 р. студенти коледжу Грищук І., Пшук О., Їжак А., Петухова Ж., Волторниста С. разом із викладачем Величко Л.В. відвідали КЗ «Хижинецький ліцей».

У ВТЕКоледжі викладачами хімії Апаріною Л.Ю. та Бас О.П. проведено відкрите інтегроване лабораторно-практичне заняття

13.12.2019р. викладачами хімії Апаріною Л.Ю. та Бас О.П. проведено відкрите інтегроване лабораторно-практичне заняття на тему: “Визначення якості м’ясного напівфабрикату з використанням реакцій на катіони та аніони” з аналітичної та фізколоїдної хімії у групі ХТ-143, спеціальності “Харчові технології”. На занятті були використані випереджаючі завдання, інтерактивні вправи під час розв’язування розрахункових задач, тести в онлайн-додатку Kahoot, дослідницьке відео студентів групи “Асортимент та органолептичні властивості м’ясних напівфабрикатів”.

Студенти ВТЕКоледжу подарували краплинки добра для героїв ООС

ВТЕКоледж уже вкотре взяв активну участь у волонтерській діяльності. Було зібрано і передано волонтерам коробки із солодощами, цукерками, овочами, чаєм, кавою, консервами. Винницькі волонтери вантаж на схід повезуть напередодні новорічних свят.
Впевнені, що ця допомога буде дуже необхідною нашим військовим, які відстоюють суверенітет та цілісність нашої Батьківщини. Адміністрація ВТЕКоледжу та педагогічний колектив щиро вдячні всім, хто був причетний до цієї благодійної акції.
Ми всіх захисників вітаємо з новорічними святами!
Повертайтеся живими.

У ВТЕКоледжі проведено І етап олімпіади У ВТЕКоледжі проведено І етап олімпіади з української мови української мови

12.12.2019 викладачем української мови та літератури Дячок А. І. проведено І етап олімпіади з української мови серед студентів коледжу. Це змагання у творчому застосуванні здобутих знань. Завдання спрямовані на удосконалення основних мовних і мовленнєвих умінь та навичок, підвищення рівня грамотності студентів, їхньої культури мовлення. Учасники показали високий рівень знань з орфоепії, граматики, лексики, синтаксису, пунктуації, стилістики та правопису.
Переможцями стали студенти:
Хмара Юлія (ФБС-11) – І місце;
Мельник Тетяна (ФБС-11) – ІІ місце;

У ВТЕКоледжі проведено відкрите заняття з математики - МИ ГОТОВІ ДО ЗНО!

12.12.2019 року проведено відкрите лекційне заняття з математики викладачем Савенко М.А. у групі Т-6. На занятті були використані випереджуючі завдання, тести в он-лайн додатку Kahoot та ресурсі "На урок". Студенти виявили високу активність та результативність роботи з предмета. Можна з упевненістю стверджувати, що до ЗНО з математики студенти ВТЕКоледжу готові!

Студентам ВТЕКоледжу проведено екскурсію до Державної казначейської служби України у м.Вінниці

13.12.2019 р. відбулась ескурсія студентів групи ОП-99 до Державної казначейської служби України у м.Вінниці, Вінницької області. Студенти ознайомились з роботою різних відділів установи в цікавій, пізнавальній формі. До речі, більшість спеціалістів данної служби - випускники Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. В рамках зустрічі були окреслені напрями співпраці, а саме проходження виробничої практики студентами коледжу .

Студенти ВТЕКоледжу відвідали Музей української марки їм.Якова Балабана

11 грудня 2019 р. студенти групи ХТ-148 під керівництвом викладача культурології Саблук О.О. відвідали Музей української марки їм.Якова Балабана,ознайомилися з однією з найбільших колекцій українських марок Олександра Балабана, що є знаним філателістом з Нью-Йорка,відкривали для себе нові грані в історії виникнення поштових марок та конвертів, які були виготовлені ще у ХIX ст.

Майстер-класи у ЗОШ №30 від ВТЕКоледжу КНТЕУ

11 грудня 2019 року студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Бабенко В., Ткачук А.(ПТ-83) та Візиряко І., Їжак А. (ПТ-82) з викладачем Бабійчук І.В. відвідали ЗОШ №30, де провели майстер-класи для дев’ятикласників.
Бабенко В. та Ткачук А. розповіли як відрізнити корисний мед від підробки, як перевірити натуральний чи штучний продукт, охарактеризували корисні властивості меду, який оздоровлює організм людини, лікує багато захворювань, а також сприяє написанню віршів.

У ВТЕКоледжі проведено свято «Ой Андрію, Андрію, даруй нам надію!»

З–поміж великої кількості зимових свят найочікуванішим та найвеселішим завжди був і залишається день Святого Андрія (13 грудня), коли, за українським звичаєм, молоді люди збираються разом на веселих вечорницях, влаштовуючи забави та ворожіння.
12 грудня у ВТЕКоледжі відбулися Андріївські вечорниці, проведення яких - традиція освітнього закладу.

У ВТЕКоледжі проведено позанавчальний захід Всеукраїнський урок права «Права людини: минуле і сучасне»

10.12.2019 року викладачами права Шмалій Л.І., Пащенко І.І. проведений Всеукраїнський урок права. Студенти знайомилися з поняттями «Права та свободи людини», їх класифікацією, з основними міжнародними документами у яких закріплені свободи і права людини (Загальною декларацією прав людини, Конвенцією ООН про права дитини).

У ВТЕКоледжі проведено позанавчальний захід «Демократія очима молоді»

З метою виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції викладачем Шмалій Л.І. 12.12.2019 р. проведено позанавчальний захід з теми «Демократія очима молоді».
Обговорення теми виховного заходу пройшло у формі круглого столу. Були запрошені члени правового гуртка та студенти Вінницького транспортного коледжу.

У ВТЕКоледжі проведено позанавчальний захід «Батурин - символ боротьби українського народу за волю»

11.12.2019 р. викладачами історії Шмалій Л.І., Пащенко І.І. проведено позанавчальний захід «Батурин – символ боротьби українського народу за волю».
Батуринська трагедія один з найтрагічніших епізодів української історії – знищення російськими військами гетьманської столиці Батурин та жорстокої розправи над його мешканцями 2 листопада 1708 р.
Попри публікації історичних знахідок та свідчень, обізнаність суспільства щодо трагедії не є високою. Студенти спробували зібрати відповіді на основні питання щодо подій того часу.

Студенти ВТЕКоледжу долучилися до творчості композитора М.Леонтовича

10 грудня 2019 року група ПТ-86 разом з керівником групи Солоненко Л. М. відвідала концерт у Вінницькій ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва, присвячений 142-й річниці від дня народження славетного композитора Миколи Леонтовича «Життєдайна сила творчості М. Леонтовича».

ВТЕКоледж провів майстер-клас у школі-ліцей №7 м.Вінниця

Мета: ознайомлення учнів з діяльністю коледжу та проведення майстер-класів для здійснення профорієнтації.
Основні завдання:
1) ознайомити учнів школи-ліцей №7 з історією та діяльністю ВТЕК КНТЕУ;
2) донести інформацію про можливості навчання на діючих спеціальностях ВТЕК КНТЕУ;
3) провести майстер-клас з нарахування заробітної плати;
4) провести майстер-клас з визначення якості шоколадної продукції.
МАЙСТЕР-КЛАС БОНДАР Г.О. ТА РУДЬ В.В. З НАРАХУВАННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ
Були розглянуті такі питання:
1) нарахування заробітної плати;

ВТЕКоледж готує професіоналів своєї справи в галузі харчування!

"Кухні країн світу" - під такою назвою 10 грудня 2019 року проведена виховна година у групі ХТ-144 куратором Сачок А.М. Студенти за підгрупами готувати презентації кухонь таких країн: Японія, Індія, Франція, Італія та Україна.
Присутні мали можливість продегустувати традиційні страви різних народів.
ВТЕКоледж готує професіоналів своєї справи в галузі харчування!

Студенти ВТЕКоледжу у ЗОШ №21 провели майстер-клас «Визначаємо якість меду»

10 грудня 2019 року студенти ВТЕК КНТЕУ Бабенко В. та Ткачук А., групи ПТ-83 під керівництвом викладачів Бевзи С.С. та Солоненко Л.М. провели майстер-клас «Експрес методи з визначення якості меду» для учнів 8 класу ЗОШ №21 м. Вінниці.
Студенти продемонстрували прості методи з визначення підробки та якості меду, розповіли цікаві факти про лікувально-профілактичні його властивості. Учні мали можливість взяти участь у проведенні експериментів та робили власні висновки щодо якості меду.

ВТЕКоледж провів майстер-клас для учнів 9-го класу ЗОШ №4 м. Вінниці

Студенти ВТЕКоледжу 9 грудня разом з викладачами коледжу Савенко М.А. та Сачок А.М. провели майстер-клас про визначення якості меду для учнів 9-го класу ЗОШ №4 м. Вінниця. Майбутні товарознавці розповіли учням про методи визначення якості меду його цілющі властивості. Учні були активними та із задоволенням задавали запитання. Також учням була надана вся інформація про спеціальності ВТЕКоледжу та умови прийому на 2020 рік.

У ВТЕКоледжі проведено історико-психологічну конференцію з теми «Сучасні герої України»

09.12.2019 р. викладачі Дудник Л.В., Павлюк Л.Д. провели історико-психологічну конференцію з теми «Сучасні герої України». Студенти аналізували передумови виникнення військових конфліктів на пострадянському просторі; визначали психологічні особливості поведінки людини в умовах бойових дій та психічні зміни у людей, які пережили війну; згадували сучасних героїв України: героїв «Небесної сотні», захисників Донецького аеропорту, добровольчі загони. Цікаво доповідали студенти: Химчук Ю. (ХТ-145), Гуцал Д. (ПТ-86), Панченко Д. (ПТ-86), Блінчикова Д. (ХТ-146), Тарасюк А. (ПТ-84), Басовська К.

У ВТЕКоледжі пройшли заходи до Дня Збройних Сил України

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України 04 грудня 2019 року в спортивній залі ВТЕК КНТЕУ відбулися урочисті заходи та спортивні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, в яких взяли активну участь студенти першого курсу коледжу.
Організаторами спортивних заходів та членами суддівської бригади були керівники і викладачі фізичного виховання - Кривенко О.Л., Гаращук С.К., Примчук Ю.Д. та викладач предмета «Захист Вітчизни» Пугач Ю.П.

Студенти ВТЕКоледжу КНТЕУ провели майстер-клас для учнів 9-го класу ЗОШ №13 м. Вінниці

9 грудня 2019 року студенти третього курсу групи ПТ-83 з викладачем Дячок А. І. відвідали ЗОШ №13 м. Вінниці.
Майбутні товарознавці провели майстер-клас з визначення якості меду для учнів 9-го класу. Студенти продемонстрували як відрізнити якісний мед від неякісного, розповіли про його корисні властивості та дію на організм людини. Спілкування з учнями відбувалось у невимушеній атмосфері: школярі ставили питання, долучались до проведення експериментів та дегустації продукту.
Дев’ятикласники зацікавились спеціальностями ВТЕКоледжу та умовами вступу в 2020 році.

У ВТЕКоледжі відбувся І тур конкурсу фахової майстерності «Кращий за професією» серед студентів спеціальності «Туризм».

У ВТЕК КНТЕУ відбувся І тур конкурсу фахової майстерності «Кращий за професією» серед студентів спеціальності «Туризм». У конкурсі взяли участь 5 команд студентів 3 курсу.
Конкурс з фахової майстерності має на меті підвищення якості підготовки фахівців у галузі туризму; мотивування студентської молоді до навчання; активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів.

У ВТЕКоледжі організована зустріч студентів спеціальності «Туризм» із фахівцем туристичної сфери

У ВТЕК КНТЕУ в рамках декади циклової комісії харчових технологій та сфери обслуговування викладачем туристичних дисциплін Антонюк О.О. була організована зустріч студентів спеціальності «Туризм» із фахівцем туристичної сфери, співробітницею КП «Подільський туристично-інформаційний центр» - гідом-екскурсоводом із великим стажем роботи Оксаною Іванівною Роздорожнюк.

Команда КВН ВТЕКоледжу - «Три мінуті сіре Део» в Києві

5 грудня 2019 року у стінах Київського національного торговельно-економічного університету відбувся Фестиваль VII сезону «Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора», у якому брала участь команда ВТЕКоледжу «Три мінуті сіре Део».
Ректор університету Анатолій Антонович Мазаракі відкрив фестиваль, привітав молодь зі справжнім святом гумору та традиційно закінчив: "Ні пуху, ні пера!"
Оцінювало команди високопрофесійне, вельмишановне імените журі:
- Юрій Шевчик - автор та актор команди «Югославский диван», автор гумористичних проектів України;

У ВТЕКоледжі проводяться додаткові заходи з пожежної безпеки та БЖД

На виконання Кодексу цивільного захисту України, Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених Наказом Міністра внутрішніх справ України від 30.12.2014 № 1417, Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України, затверджених Наказом МОН України від 15.08.2016 № 974 та у зв’язку з пожежею в освітньому закладі

У ВТЕК КНТЕУ проведено круглий стіл на тему «Проектую заклад моєї мрії»

Студенти випускних груп ХТ-141, ХТ-142 презентували курсові проекти спеціалізованих закладів ресторанного господарства. На заході були присутні студенти ІІІ курсу груп ХТ-43, ХТ-144.

У ВТЕКоледжі відбулася Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Сучасні тенденції виробництва борошняних кондитерських виробів»

5 грудня 2019 року у ВТЕКоледжі відбулася Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Сучасні тенденції виробництва борошняних кондитерських виробів», в якій взяли участь спеціалісти-кондитери - головний технолог ТМ «Тарта» Степова Наталія Олександрівна та American Bar&Grill - Гуменюк Тетяна Анатоліївна, представники педагогічної та студентської спільнот 10 навчальних закладів регіону. Кожен отримав сертифікати, залежно від статусу участі - модератора, наукового керівника або доповідача.

У ВТЕКоледжі відбулася зустріч з фахівцем готельно-ресторанного бізнесу

3 грудня 2019 року в рамках декади циклової комісії харчових технологій та сфери обслуговування викладачем Матвієнко Л.А. організовано лекцію з фахівцем-практиком готельно-ресторанного бізнесу, колишньою випускницею ВТЕКоледжу, неодноразовою переможницею Всеукраїнських олімпіад та професійних конкурсів - Ковтун Ольгою.

У ВТЕКоледжі - «Клініка, дружня до молоді» інформує

3 грудня 2019 року для студентів коледжу проведено зустріч з лікарем Центру психологічної та медичної допомоги «Клініка, дружня до молоді» Кашубським Вадимом Станіславовичем, який розповів про правила здорового способу життя підлітків та вплив шкідливих звичок на загальне й репродуктивне здоров’я підлітків. Також пояснив, що молодим людям, які будуть звертатись до клініки, колектив закладу гарантує повну конфіденційність. У клініці молоді люди зможуть отримати консультації гінеколога, психолога, підліткового лікаря та дерматолога.

У ВТЕКоледжі проведено інформ-дайджест «Особливості сучасного обслуговування в ресторанах»

29 листопада в рамках декади циклової комісії харчових технологій та сфери обслуговування викладачем організації обслуговування Матвієнко Л.А. та студентками гр. ГРС-4 для студентів гр. ГРС-6 проведено інформ-дайджест «Особливості сучасного обслуговування в ресторанах».
Мета заходу:
- розширення знань студентів щодо сучасних методів та форм обслуговування;
- ознайомлення зі стандартами обслуговування в Україні та європейських країн;
- оцінка сучасного стану галузі гостинності у Вінниці та подальших перспектив її розвитку.

У ВТЕКоледжі відбулися батьківські збори груп 2 курсу

29 листопада 2019 року у ВТЕКоледжі відбулися батьківські збори груп 2 курсу. Викладачі Бабійчук І.В., Гуменчук М.П., Шмалій Л.І. ознайомили присутніх з особливостями складання державної підсумкової атестації з української мови, математики та історії у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Завідувачем курсовою підготовкою Сачок А.М. була надана інформація щодо організації роботи курсів для підготовки студентів до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Керівники груп ознайомили батьків з результатами успішності та відвідуванням занять студентами у І семестрі.

У ВТЕКоледжі викладач БУНЯК Н.А. ПРОВЕЛА ВІДКРИТЕ ЛАБОРАТОРНЕ ЗАНЯТТЯ-КОНКУРС З ДИСЦИПЛІНИ «СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА КУХНЯ»

28.11.19 р. в лабораторії «Технології виробництва кулінарної продукції» ВТЕКоледжу викладач Буняк Н.А. в групі ХТ – 141 провела відкрите лабораторне заняття з дисципліни «Сучасна українська кухня» з теми «Технологія приготування холодних страв і закусок». Метод проведення заняття – конкурс. Студенти приготували власні фірмові страви. На дегустації журі оцінило оригінальність, практичність, новизну страви з урахуванням сучасних тенденцій, гармонійне поєднання смаку, кольору, текстури інгредієнтів.

Студенти ВТЕКоледжу проти куріння

Усім відомо, що з курінням пов’язана велика кількість важких хвороб. Куріння спричиняє спазм судин, погіршує постачання кисню до серця і мозку, підвищує артеріальний тиск та збільшує ризик виникнення інфаркту міокарда або інсульту. Сьогодні на загальнодержавному рівні робляться певні кроки у боротьбі з цією ганебною звичкою: прийняті антитютюнові закони, ведеться активна санітарно–освітня робота.
На жаль, Україна посідає 2 місце у світі за кількістю викурених цигарок на одного громадянина. На кожного українця припадає понад 2500 сигарет – майже 7 щоденно.

Студенти ВТЕКоледжу КНТЕУ провели майстер-класи у ЗОШ №18

26.11.2019р. студенти третього курсу ВТЕКоледжу Пшук О., Грищук І. (ПТ-82) та Бабенко В., Ткачук А.(ПТ-83) з викладачем Радудік О.Є. відвідали ЗОШ №18, де провели майстер-класи для школярів.
Пшук О. та Грищук І. провели наочну демонстрацію використання крему для взуття, визначали його якість, розповідали про правильне використання.
Бабенко В. та Ткачук А. розповіли про корисні властивості меду на організм людини, а також навчили правилам визначення його якості.

У ВТЕКоледжі проведено майстер-клас на тему: «Правила надання першої допомоги при виробничому травматизмі»

«Моє життя – моя безпечна праця» - під таким девізом 27 листопада викладачем охорони праці ВТЕКоледжу Захарчуком М.С. проведено майстер-клас з правил надання першої допомоги при виробничому травматизмі зі студентами гр. ХТ-143 та ХТ-145.

У ВТЕКоледжі відбулася зустріч студентів спеціальностей «Харчові технології» та «Туризм» з туристичними агенціями «Calypso tour» і «Profi jobs»

27 листопада 2019 р. у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбулася зустріч студентів спеціальностей «Харчові технології» та «Туризм» з туристичними агенціями «Calypso tour» і «Profi jobs» з метою налагодження співпраці та проходження виробничої практики студентами ВТЕКоледжу в Туреччині. Гості презентували перелік готелів для цієї співпраці.

У ВТЕКоледжі 26.11.2019 року проведено майстер-клас «Lifehac з медом»

26.11.2019 року студенти ВТЕКоледжу КНТЕУ спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» І курсу, груп ПТ-86, ПТ-87 мали можливість ознайомитися з елементами обраної професії.
Так, студентами третього курсу Бабенко В. та Ткачук А. під керівництвом викладача Бевзи С.С. проведено майстер-клас «Lifehac з медом». Бабенко Владислав та Ткачук Анастасія дали загальну характеристику властивостей меду, розповіли про його корисний вплив на організм людини. Продемонстрували різні способи визначення якості меду та способи його підробки.

У ВТЕКоледжі викладачем ПЕТРАНЬ С.В. проведено ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ-ТРЕНІНГ З КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ТЕМИ «РЕКЛАМА ЯК ЗАСІБ СТИМУЛЮВАННЯ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ»

26 листопада 2019 р. викладачем Петрань С.В. у групі ПТ-82 3-го курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» проведено відкрите заняття з комерційної діяльності. Семінарське заняття проведено у формі тренінгу. Студенти працювали у групах, визначали якість складених рекламних продуктів, представляли свої дослідження та розроблені власні рекламні проекти.
Кожен студент-випускник та всі присутні педагоги змогли переконатися у якості випускників-підприємців, у їх практичній підготовленості до роботи за фахом!

У ВТЕКоледжі викладачем Кублінською І.А. проведено ПОЗАНАВЧАЛЬНИЙ ЗАХІД «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ БАТЛ»

26 листопада 2019р. у ВТЕК КНТЕУ викладачем Кублінською І.А. проведено ПОЗАНАВЧАЛЬНИЙ ЗАХІД «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ БАТЛ» в рамках декади циклової комісії харчових технологій та сфери обслуговування.

Викладачем Безрученко О.М. проведено відкрите заняття з дисципліни "Технологія борошняних кондитерських виробів"

25.11.2019 р. викладачем Безрученко О.М. було проведено відкрите заняття з дисципліни "Технологія борошняних кондитерських виробів" на тему: "Технологія бісквітного тіста та виробів з нього" в групі ХТ-141 в рамках проведення декади циклової комісії харчових технологій та сфери обслуговування.
Родзинкою заняття були майстер-класи студентів, які ілюстрували матеріал лекції, демонстрували повну практичну підготовленість студентів випускної групи.

Виховний захід до дня Гідності і Свободи

21.11.2019р. викладачем історії Шмалій Л.І спільно з працівниками міської бібліотеки ім. Т. Шевченка проведено захід «Україна - країна нескорених». Працівники бібліотеки представили студентам виставу «Відважні борці за Україну ХХІ століття», яка демонструє прагнення українців до незалежності та свободи.

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ ГРІ «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» В РАМКАХ ПРОЕКТУ «СТУДЕНТСЬКА ЛІГА 2019»

19.11.2019. студенти групи ОП -98 Скакальська Юлія, Мовчан Марія, Рудь Валерія, Шакаєв Владислав, Міщук Владислав, Кулизька Таїса в рамках проекту «Студентська ліга 2019» взяли участь в інтелектуальній грі “ Що? Де? Коли?”.
В інтелектуальному бою зустрілися 17 команд” Молодіжної ліги”, яку створили студенти навчальних закладів Вінниці.
За результатами гри команда коледжу посіла 4-те місце. Учасники гри отримали подарунок та диплом від відділу молодіжної політики міської ради.

Вшанування ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада 2019 року в бібліотеці ім. Шевченка проводився захід до Дня Гідності та Свободи, учасниками якого стали студенти гр.ХТ-147 (керівник групи Трубляк Г.М.).
Учасники заходу знову згадали події шестирічної давності, вшанували патріотизм та мужність громадян, які захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір.

Урок пам'яті «З присвятою замордованим голодом»

19.11.2019 р. викладачем історії Пащенко І.І. в групах ХТ-147, ХТ-148, ПТ-85 проведено урок пам'яті «З присвятою замордованим голодом». Метою заходу є відновлення історичної пам’яті про Голодомор 1932-33 рр; формування в студентів поваги до минулого України, до людей, які пережили страшне лихоліття, виховання громадянської свідомості, почуття співпереживання.

ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ФІЛОСОФІЇ - ЗАХІД з теми "Вибір у житті і доля людини. Мій майбутній фах - мій вибір і моя доля!"

21 листопада 2019 року - Всесвітній день філософії. Викладач Савлук Людмила Іванівна провела конкурс студентських проектів з теми "Вибір у житті і доля людини. Мій майбутній фах - мій вибір і моя доля". Захід присвятили, як і 5 років поспіль, ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!
Студенти виявили логічність, самостійність мислення, новизну ідей, мовленнєві та комунікативні навички грамотність проектів з точки зору інформатики, прекрасну рефлексію тощо.

МАЙСТЕР-КЛАС «CHRISTMAS SCANDINAVIAN PARTY MENU»

19 листопада у межах проекту Rest.Art.Kitchen (КНТЕУ, м. Київ) напередодні Різдвяних свят відомим данським шеф-кухарем KM Scandinavia, викладачем кулінарії Worlds Gastronomy Institute North European, членом журі міжнародних змагань з кулінарії Кнудом Еріком Ларсеном (Knud Erik Larsen) проведено незабутній, дуже цікавий та динамічний майстер-клас «Christmas Scandinavian Party Menu».
Студенти ВТЕколеджу Подольська Маріанна та Кудровська Інна (гр. ХТ-142) не оминули цю подію своєю увагою і відвідали майстер-клас.

THE BEST NEW STAR – 2019 відкриває таланти

THE BEST NEW STAR або Дебют першокурсника, що пройшов 20 листопада у ВТЕКоледжі , - один із найяскравіших щорічних заходів в житті наших студентів.
Такий довгоочікуваний, він зібрав разом велику дружню родину закладу: дебютантів-першокурсників, студентів ІІ-IV курсів, випускників, викладачів, батьків та друзів. У неймовірно теплій атмосфері в цей день гості та учасники події вкотре впевнились у тому, що студенти ВТЕКоледжу талановиті, яскраві, мають гарне почуття гумору та з гордістю несуть звання студента ВТЕК КНТЕУ.

ДОЛУЧЕННЯ ВТЕКоледжу КНТЕУ ДО ПРОГРАМИ «БРЕНДИНГ ВІННИЧЧИНИ»

Для нашої області почали розробляти бренд-платформу «Вінниччина туристична”. 19 листопада відбулася перша бренд-сесія, яку особисто провів президент Національної туристичної організації України Іван Ліптуга.
У концерт-холі ресторану «MontBlanc» зібралися представники місцевої влади, туристичного бізнесу, закладів освіти, громадських організацій, територіальних громад області, гіди, підприємці – усі, хто зацікавлений у розвитку туризму в нашій області. Долучилася до робочої групи і викладач ВТЕК КНТЕУ Антонюк Олена Олександрівна.

Виховний захід з теми: «Голодомор – біль в серці України»

До річниці пам'яті жертв голодоморів, яка відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі Президентських Указів 1998 та 2007 років викладачем історії Павлюк Л.Д. разом зі студентами групи Т-6 проведено виховний захід з теми: «Голодомор – біль в серці України».

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів зарубіжної літератури коледжів та технікумів Вінницької області

19 листопада 2019 року на базі Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів зарубіжної літератури коледжів та технікумів Вінницької області.

У ВТЕКоледжі проведено мотиваційний тренінг «Як стати успішним ресторатором»

Надзвичайно мотивуючий тренінг провела Ірина Оськіна студентам групи ГРС-4 15 жовтня 2019 року. Молода та амбітна рестораторка розповіла, як досягнути успіху в професії сфери обслуговування. Так, з власного досвіду показала можливість стрімкого кар’єрного зростання від офіціанта до адміністратора і до власника закладу. Також надала поради випускникам-фахівцям, які знання та вміння є найбільш актуальні на даний час.
Студенти задавали багато питань по ходу бесіди, адже тема розмови їх зацікавила.

Викладачем Сачок А.М. проведено відкрите заняття з математики з використанням сучасних педагогічних технологій

18 листопада 2019 року викладачем Сачок А.М. в групі ХТ-145 проведено відкрите заняття з математики на тему "Куля і сфера. Переріз кулі (сфери) площиною" з використанням сучасних педагогічних технологій, методів та засобів навчання. Серед прийомів та засобів звернули на себе увагу: технології сучасного мультимедіа-ресурсу, інтернет-тестування за допомогою Kahoot, випереджувальні студентські дослідницькі проекти, які пов’язали тему та їх майбутній фах - "Харчові технології". Цікавинкою стали приготовлені студенткою кейк-попси (смаколики у вигляді сфери).

ДЕНЬ СТУДЕНТА - 2019

Щороку 17 листопада студенти зі всього світу відзначають Міжнародний день студента. Саме в студентському віці визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший життєвий шлях, і зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків. Де б ми не були, і щоб ми не робили – ми всі студенти в цьому житті.

В міській раді привітали молодь з Міжнародним днем студента. Наші серед НАЙКРАЩИХ!

14 листопада, у міській раді привітали молодь з нагоди відзначення Міжнародного дня студента. Кращим студентам, активістам загальноміських молодіжних заходів міський голова Сергій Моргунов та секретар міської ради Павло Яблонський вручили грамоти та грошові премії.

19 Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

8 листопада 2019 року викладачі та студенти коледжу взяли участь у написанні 19 Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, продемонструвавши солідарність з усіма, хто любить рідне слово і хоче, щоб українці спілкувалися українською й зберегли її для нащадків, а також з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову. Цьогорічний диктант пройшов під гаслом -"Нас багато, ми різні, нас всіх об'єднує спільна мета". 

 

 

Вітаємо з перемогою у VII Всеукраїнському студентському конкурсі торговельної реклами !

7 листопада 2019 року У Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася церемонія нагородження переможців VII Всеукраїнського студентського конкурсу торговельної реклами.
Студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, групи ПТ-83 Бабенко Владислав, Ткачук Анастасія та студенти групи ПТ-85 Чупира Наталія, Долюк Наталя посіли в конкурсі треті місця та отримали Дипломи ІІІ ступеня
Вітаємо з перемогою наших талановитих студентів та керівника творчої групи Солоненко Л.М.

Акцію «Відчуй себе студентом» завершено. Далі буде…

Під час осінніх канікул у Вінницькому торговельно-економічному коледжі проходила акція «Відчуй себе студентом». Більше 40 учнів з різних шкіл міста й області, що зареєструвалися заздалегідь, мали можливість дізнатися на практиці, яке воно студентське життя. Протягом тижня відвідували лекції, семінарські та практичні заняття, спілкувалися зі студентами та викладачами, відвідали смаколики в їдальні ВТЕКоледжу, тобто відчули себе справжніми студентами. Подорож у майбутню професію була цікавою і корисною. Проект ВТЕКоледжу триватиме і стане у нагоді майбутнім абітурієнтам й надалі.

ОДНА МОВА! ОДНА НАЦІЯ! ОДНА УКРАЇНА!

Мова росте елементарно, разом з душею народу.
І. Франко
06 листопада 2019 року до Дня української писемності та мови викладач Бабійчук І.В. провела відкриту виховну годину в групах ОП-100 та ХТ-147.

"Ярмарок вакансій" на базі Вінницького міського центру зайнятості

5 литопада 2019 р. студенти ВТЕКоледжу КНТЕУ взяли участь в заході "Ярмарок вакансій" на базі Вінницького міського центру зайнятості. Здобувачі освіти ознайомились з вакансіями щодо працевлаштування після закінчення навчального закладу з урахуванням потреб ринку праці. Цей захід навчив студентів, як себе презентувати при співбесідах, при проходженні конкурсів на вакантні місця на різних підприємствах, в організаціях та установах, як складати резюме. Коледж заключив низку договорів для проходження практики та подальшої співпраці.

ЗУСТРІЧ З Гешо Любеновим, генеральним директором "THotels" з Болгарії

5 листопада 2019 р. відбулась зустріч студентів коледжу з Гешо Любеновим, генеральним директором "THotels" з Болгарії щодо можливостей проходження практики студентами ВТЕК КНТЕУ. Вже декілька років поспіль відбувається така співпраця з метою обміну практичним досвідом, підвищенням кваліфікації викладачів. Представник болгарської сторони детально розповів та дав відповіді на конкретні питання щодо проходження практики.

Спільний захід наукових співробітників Вінницького обласного краєзнавчого музею та коледжу до 75-річчя визволення України від нацистських загарбників

31.10.2019 р. в коледжі за участю наукових співробітників Вінницького обласного краєзнавчого музею проведено виховний захід «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні». Така співпраця є ще одним кроком колективу коледжу по долученню до нових відкриттів в науці, зроблених дослідниками Вінницької області. Це - жива історія, до якої здобувачі освіти мають можливість доторкнутися, сприйняти наочно експонати, презентовані музеєм. Науковці розповіли студентам про події Другої світової війни та про визволення України від нацистських загарбників, продемонстрували фрагменти зброї.

Зустріч з волонтерами Міжнародного благодійного фонду "Місія в Україну"

Волонтери саме цієї організації завітали до коледжу 31 жовтня. Хитрук Оксана Василівна та Рудавська Світлана Леонідівна розповіли студентам про існування свого товариства та про ті послуги, які воно надає. Представники повідомили, що головною метою їхньої роботи є допомога підліткам у кризових ситуаціях, що жоден, хто звернеться до волонтерів не залишиться без уваги в будь-якому випадку .

Зустріч з психологом А. Яковенко з проблеми "Потенціал людини"

30 жовтня 2019 року в коледжі проведено зустріч студентів-старшокурсників з психологом Андрієм Яковенко з теми:"Потенціал людини". Метою бесіди було розкриття власного "Я"! Адже зі слів професіонала ''кожна людина талановита'', потрібно лише знайти своє призначення. Студенти із задоволенням спілкувались з Андрієм, тому що він охоплював саме ті теми, які цікавлять сучасну молодь, давав відповіді на запитання, що є актуальними для студентів зараз та допоможуть у майбутньому.

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОУЧИНГ ЯК ТЕХНОЛОГІЯ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВИКЛАДАЧА

31 жовтня 2019 року відбулося заняття ШПМ з теми «Педагогічний коучинг як технологія професійного розвитку викладача» (обмін досвідом). Спікерами та коучерами виступили Павлюк Л.Д., Данилюк А.В., Побірська І.В., Савлук Л.І. Сучасний рівень вимог до освітньої діяльності вимагає від викладача ролі коучера, який вміло приведе студента до результату, навчить самостійно вирішувати завдання, створювати проекти тощо

 

 

Відкритий виховний захід «Коледж у моєму житті» у випускній групі ХТ-142

31 жовтня у групі ХТ-142 відбувся відкритий виховний захід «Коледж у моєму житті». Студентки групи Подольська М. і Пасічнюк С. підготували цікаву презентацію групи. У сценарій свята були включені виступи окремих студентів, вірші про коледж. Закінчилась виховна година дегустацією борошняних кондитерських виробів, які виготовили студентки групи Саркісова І., Адомська С. та Швачко В.

Позанавчальний виховний захід "Бізнес нашляху до Європи"

21 жовтня 2019 р. під керівництвом викладача Бевзи С.С. в групи ХТ-145 відбувся позанавчальний виховний захід «Бізнес на шляху до Європи». Студенти групи ПТ-83 Вецало В., Бабенко В. надали інформацію про експорт продукції вітчизняних виробників згідно вимог європейських стандартів (ХАССП). Студенти також дізналися, як розвиваються ділові бізнесові зв’язки вінницьких компаній з європейськими, азіатськими партнерами, про зростання експорту сільськогосподарської продукції, продукції легкої промисловості.

Позанавчальний виховний захід «Впровадження європейських інновацій у роздрібній торгівлі»

29 жовтня 2019 р. під керівництвом викладача Солоненко Л.М. в групах Т-6 та ПТ-87 відбувся позанавчальний виховний захід «Впровадження європейських інновацій у роздрібній торгівлі». Студенти групи ПТ-85 Чупира Н. та Кравець Н. надали інформацію про сучасні інноваційні процеси які відбуваються в сфері вітчизняної торгівлі та за кордоном. Студенти також дізналися про країни -експортери та країни – імпортери та які товари є пріоритетними на ринку товарів європейського бізнесу.

Круглий стіл "Про роль та місце практики за кордоном"

29.10.2019 р. у ВТЕКоледжі КНТЕУ проходив "Круглий стіл" серед студентів, які в літній період набиралися практичного досвіду в Болгаріїї. Студенти детально розповідали і порівнювали практику в Україні та за кордоном. Така співпраця відбувається декілька років поспіль. У 2020 р. студенти коледжу теж планують проходити виробничу практику за межами України. Коледж докладає максимум зусиль, щоб ця співпраця продовжувалась і надалі.

 

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

24 жовтня відбулося засідання педагогічної ради коледжу, на якому розглядалися питання, актуальні для поточного та перспективного розвитку навчального закладу:
1 Стан охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту в закладі
2 Організація науково-дослідницької роботи викладачів та студентів коледжу у 2019 році
3. Сілабус – як ефективний засіб взаємодії викладача та студента (за матеріалами методичної ради КНТЕУ від 17.10.2019р.)
4 Організаційні засади проведення профорієнтаційної роботи в 2019-2020 н.р.

Профорієнтаційний захід «Світ професій: обирай свою»

25.10.2019 викладач Дячок А. І. відвідала смт Тростянець, де проходив профорієнтаційний захід для випускників загальноосвітніх шкіл району «Світ професій: обирай свою» за ініціативи Тростянецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості. Викладач презентувала наш навчальний заклад, ознайомила майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями, Правилами прийому, умовами навчання в коледжі та проживання в гуртожитку. Учнів запрошено взяти участь в акції «Відчуй себе студентом» під час канікул.

КРАЩІ З КРАЩИХ

24 жовтня у МПМ «Зоря» відбувся ФІНАЛ КОЛЕДЖ-ЛІГИ КВН. У фестивалі взяли участь 5 команд, які представляли коледжі м. Вінниці.
Команда КВН нашого коледжу, "Три минуті сіре део", як завжди, довели усім, що вони найкращі. Студенти запалили залу і показали найкращий виступ за вечір. За результатами усіх конкурсів наша команда здобула перемогу вже другий рік поспіль.

Ворончук Олексій - дворазовий Чемпіон Світу з універсального бою 2019 року

Вперше у м. Вінниця з 19-24 жовтня 2019 р. проходив Чемпіонат Світу зі спортивно-універсального бою.
Ворончук Олексій (СК «ОРІОН» смт Турбів) – дворазовий Чемпіон Світу з універсального бою 2019 року у ваговій категорії 55 кг, 14-15 років, у розділах «Прикладний» та «Боротьба». У 2-х поєдинках Олексій переконливо здобув перемоги над представниками України та Узбекистану.
КОЛЕКТИВ ВТЕКоледжу КНТЕУ щиро вітає нашого студента-першокурсника з перемогою!!!

День гостинності

День гостинності у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ – ще одне підтвердження того, що наш навчальний заклад знають випускники шкіл не тільки Вінниці, а й області. Про це свідчить останній захід - «День гостинності», що відбувся 23 жовтня 2019.

Нас відвідали учні шкіл та ПТНЗ Вінниці, Козятинського, Жмеринського, Томашпільського, Гайсинського та інших районів області. Всього більше 500 гостей.

Vl Mіжнародний кулінарний фестиваль BestcookFest - 2019

З 22 по 24 жовтня у м.Чернівці проходить Vl Mіжнародний кулінарний фестиваль BestcookFest - 2019. Студенти Вінницького торговельно - економічного коледжу КНТЕУ здобули перемогу у номінаціях: Арт-клас - художня робота з тіста, виконана студентами 4 курсу Пасічнюк Софією, Подольською Маріанною, Балактіоновою Іриною - оцінена Золотою медаллю! Студент 3 курсу гр. ХТ - 143 Хаєцький Максим у номінації "Страва з м'яса" здобув Срібну медаль! Студентка 3 курсу гр.ХТ - 143 Собчук Анастасія у номінації "Страва автентичної та національної кухні" здобула Срібну медаль!

Внутрішня олімпіада з математики

17 жовтня 2019 р. викладачами математики Савенко М. А. та Сачок А. М. було проведено І етап внутрішньої олімпіаду з математики серед студентів першого курсу. Учасники, які впоралися із завданнями найкраще будуть брати участь у ІІ етапі внутрішньої олімпіади з математики у січні 2020 р. Студенти, які переходять до ІІ етапу олімпіади: Холод Олександр ХТ-147, Московчук Олександра ФБС-12, Макарова Дарія ФБС-12, Іськова Юлія ОП-100, Кравчук Катерина ОП-100, Цимбалюк Валентина Т-6, Поліщук Сніжана Т-6.
Дякуємо всім студентам, які прийняли активну участь в олімпіаді!