Календар матеріалів

09 Грудень 2015

Всеукраїнський урок права «Права людини: минуле і сучасне»

09.12.2015 року викладачем права Шмалій Л.І. був проведений Всеукраїнський урок права. Студенти знайомилися з поняттями «Права та свободи людини», їх класифікацією, з основними міжнародними документами у яких закріплені свободи і права людини (Загальною декларацією прав людини, Конвенцією ООН про права дитини).

Правовий десант

В рамках Всеукраїнського тижня права учасники правового гуртка завітали на виховні години до студентів коледжу. Юні знавці права ознайомили своїх товаришів із законодавством щодо захисту прав дитини, основними правами та обов’язками громадян України, видами відповідальності, яка наступає за порушення норм законів, правилами поведінки у навчальному закладі.
Зі студентами було проведено інтерактивну вправу «Які умови необхідні для захисту прав дитини?» та роздано буклети.

Виставка «Твої права через об’єктив»

07.12.2015 року в коледжі стартував Всеукраїнський тиждень права.
В рамках тижня учасники правового гуртка підготували виставку «Твої права через об’єктив». Метою виставки стало сприяння формування правової культури студентів.

Вітаємо переможців ІІІ етапу XVI Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика!

Кожна освічена людина повинна знати та любити рідну мову, вміти правильно спілкуватись і висловлювати свої думки. Саме тому під час навчання майбутніх фахівців значна увага приділяється вивченню ними української мови не тільки під час планових занять, а й у години дозвілля.
Щорічно, в День української писемності та мови, стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені відомого мецената Петра Яцика.

Акція допомоги армійцям “Кришечка для життя”

Наприкінці вересня з ініціативи Ради самоврядування коледжу стартувала акція зі збору пластикових кришечок для подальшої переробки на протези для воїнів.
Акція водночас розв’язує дві проблеми – екологічну та соціальну. Її вже підтримали Міністерство екології України, бізнесмени і багато волонтерів. Що більше добровольців візьмуть участь у цій справі, то більшій кількості воїнів АТО вдасться повернутися до нормального життя.
Студенти коледжу активно долучилися до акції, декілька партій кришечок було передано Центру розвитку «Гармонія».