Календар матеріалів

15 Вересень 2016

УКРАЇНСЬКІ ПАТРІОТИ В БОРОТЬБІ ЗА МИР

15.09.2016 р. викладач історії Павлюк Л.Д. провела урок-обговорення «Українські патріоти в боротьбі за мир».
Мета уроку: формування у студентів сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності і звитяги, виявлення нинішніми захисниками Батьківщини, на героїці сучасної боротьби за незалежність і цілісність держави, виховувати у студентів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ФАШИЗМУ

Протягом тижня – з 9.09. по 12.09. у коледжі з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв фашизму, студенти на виховних годинах ознайомились із документальним відеофільмом «Втрати України від фашизму».
День пам’яті жертв фашизму – це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні: мільйонів солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але що більше – мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб та від голоду.

ДЕМОКРАТИЧНІ ДОСЯГНЕННЯ УКРАЇНИ

14.09.16 р. викладач права Шмалій Л.І. в групі ТО-2 провела позанавчальний захід з теми «Демократичні досягнення України».
Головною метою виховного заходу були: розповсюдження інформації щодо принципів, надбань та досягнень демократії в Україні та Європі, сприяння обізнаності студентів щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та залучення громадян до прийняття управлінських рішень.