Фізичного виховання та Захисту України

Склад ц/к: голова комісії –  Гаращук С.К. (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії), Олійник А.В. викладач вищої категорії, Пугач Ю. П. (спеціаліст вищої категорії), Примчук Ю. Д. (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист), Чурікова Н.В.

Голова ц/к – Гаращук С.К. – має дві вищих освіти: у 1998 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут,за  спеціальністю «Фізичне виховання», у 2005 році Вінницький інститут економіки ТАНГ за спеціальністю «Фінанси». Працює на посаді викладача фізичного виховання та дисциплін професійного циклу на спеціальності «Фінанси і кредит» в коледжі з вересня 1999 року, а з 2006 року призначений головою циклової комісії. 

Дисципліни, які викладаються на цикловій комісії: фізичне виховання, Захист України, фізична культура.

Методична проблема, над якою працює циклова комісія – це формування у студентів стійкої мотивації щодо збереження власного здоров’я та високої патріотичної свідомості, удосконалення фізичного розвитку та фізичної підготовки.

Основними завданнями циклової комісії є:

  1. Виховання у студентів постійного інтересу і звички до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
  2. Прищеплення студентам навиків здорового способу життя.
  3. Формування у студентів патріотичної свідомості та національної  гідності, готовності до виконання громадянського та конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України.
  4. Забезпечення у студентів високого рівня фізичного стану,працездатності протягом всього періоду.

Основні напрямки роботи викладачів циклової комісії:

  1. Навчально-методична.
  2. Спортивно-масова.
  3. Фізкультурно-оздоровча.
  4. Військово-патріотична.

Цикловою комісією проводяться заходи: Спартакіада коледжу,спортивно-масові заходи, міська та обласна Спартакіади серед закладів фахової передвищої освіти, екскурсії до музеїв військових частин, зустрічі із учасниками бойових дій в зоні АТО та ООС, походи місцями бойової слави, пошукова робота тощо.

 

Чурікова Наталія Василівна

Чурікова Наталія Василівна - викладач фізичної культури. Чурікова Н.В. працює у коледжі з серпня 2020 року на посаді викладача фізичної культури.

У 2019 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського та здобула освітній ступінь бакалавра.

У 2020 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського та здобула кваліфікацію Магістер середньої освіти (Фізична культура).

Гаращук Сергій Костянтинович

Гаращук С.К. –

викладач фізичного виховання.

Має дві вищих освіти: у 1998 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут,за  спеціальністю«Фізичне виховання», у 2005 році Вінницький інститут економіки ТАНГ за спеціальністю «Фінанси».

Примчук Юрій Дем’янович

Закінчив Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського у 1982 році за спеціальністю «Фізичне виховання». В коледжі працює з 2018 року. Загальний педагогічний стаж становить 34 р.; загальний трудовий стаж - 40 р.

Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Вчитель методист». Неодноразово відзначений грамотами та дипломами за вклад в розвиток фізичного виховання молоді та чисельні перемоги студентів на обласних і міських змаганнях.

 

Пугач Юрій Павлович

Закінчив Київське вище зенітне ракетне інженерне училище ім. С. Кірова за спеціальністю радіотехнічні засоби у 1994 році. В коледжі працює з 2019 р. на посаді викладача предмета «Захист Вітчизни». Стаж за фахом становить 32,7 р.

Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії».

 

Підписатися на RSS - Фізичного виховання та Захисту України