Наші досягнення

Здобутки у інтелектуальних, наукових, науково-технічних, мистецьких, фахових, творчих конкурсах, змаганнях та олімпіадах за 2018-2019 н.р. Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ

Олімпіада /конкурс

Зайняте місце

Студенти

Викладачі

  1.  

Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті-2018»  

Золоті медалі

-

Бондарчук А.А, Радудік О.Є.,

Савлук Л.І.

  1.  

Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2019»

Медведчук Д. (ТО-2),

Стецюра В. (ОП-96),

Мельник Д. (Т-4),

Макітрак В. (ГРС-3)

Савлук Л.І.,

Вітюк А.М.,

Атаман Л.В.,

Величко Л.В., Солоненко Л.М., Тімошенко Н.М

  1.  

ІІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів коледжів та технікумів Вінницької області (20 жовтня 2018 року)

2 місце

(23 бали із 24 можливих)

Андрух Ольга,

студентка групи

ОП-99

Бабійчук І.В.

  1.  

Всеукраїнський студентський конкурс стартапів «TourSystemUkrChallenge»,

(5 грудня 2018 року, КНТЕУ)

2 місце

Медведчук Діана,

студентка групи ТО-2

Атаман Л.В.

  1.  

Міжнародний конкурс ресторанних технологій «ВеstCookFest 2018» у м.Київ

Золота медаль

 

2 срібних медалі

Бронзова медаль  

Педоренко Вікторія, Стасюк Оксана, Мельник Юлія (ВП-139),

Марчук Юлія (ВП-139),

Олексієнко Максим (ВП-140)

Безрученко О.М.

 

Буняк Н.А.,

Буняк Н.А.  

  1.  

Міжнародний кондитерський фестиваль «EXPO SWEET-2019» (Республіка Польща)

Срібна медаль

 

 

3 бронзових медалі

Савчук Тетяна (ХТ-143),

 

 

Подольська Маріання (ХТ-142),

Пасічник Софія (ХТ-142),

Боднар Катерина (ХТ-141)

Безрученко О.М.,

Кублінська І.А., Гриньова А.В.

Гриньова А.В.

Безрученко О.М.,

Буняк Н.А.

  1.  

Конкурс «Кращий кухар-юніор Поділля – 2019»

1 місце

 

2 місце

Хаєцький Максим (ХТ-143) Джаппарова Аліме (ГРС-3)

Нагорська Іванка (ХТ-141)

Безрученко О.М.,

Кублінська І.А.,

Бондар М.М.

 

  1.  

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з харчових технологій (НУХТ, Київ)

2 місце

Кіщенко Юлія,

група ХТ-141

Бондар М.М.,

Демчук К.І.,

Бас О.П.,

Бевза С.С.,

Кавун Ж.А.

  1.  

VІ Всеукраїнський студентський конкурс торговельної реклами (листопад 2018 р., КНТЕУ)

треті місця

Петрухіна Даша, Минько Діана, Сідлецька Катя, Слободянюк Аліна -студенти групи ПТ-80

Солоненко Л.М.

  1.  

Гранд-фінал ІІ Всеукраїнського конкурсу робіт талановитої молоді у сфері грошей та банківської справи у Київському НЕУ  ім.В.Гетьмана. (15 травня 2019 року)

1 місце

 

3 місце

Веселюк Мирослав, група ФБС-10;

 

Бондар Ганна, група ОП-98    

Віниковецька Ж.С.

 

Тімошенко Н.М.

  1.  

ІІІ Всеукраїнський конкурс «Податківець майбутнього» (11.05.2019 року)

1 місце у І етапі

Стецюра Вікторія,

група ОП-96

Комаровська О.О.

  1.  

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України відділення економіки (базова дисципліна математики) (Травень, 2019)

2 місце

Хмара Юлія

група ФБС-11

 

  1.  

Інтернет-олімпіада «На урок» з української мови та літератури (27 сертифікатів)

Дипломи ІІ ступеня

 

 

Дипломи ІІ ступеня

 

Подобіна Ольга (ХТ-145),

Дремко Ілона (ОП-98),

Мовчан Марія (ОП-98)

Стецюк Діана (ХТ-145),

Химчук Юлія (ХТ-145),

Колосівська Анастасія (ХТ-145),

Цвіра Анастасія (Т-5),

Гончарук Анастасія (ОП-98)

Бабійчук І.В.

  1.  

Обласний Конкурс «Кращий за професією (економічні дисципліни)»

3 місце

Веселюк Мирослав, група ФБС-10

Віниковецька Ж.С.

  1.  

Обласний Конкурс науково-дослідних робіт з хімії   

2 місце

Пасічнюк Софія,

Подольська Маріанна (ХТ-142).

Балицька В.Є.

Бас О.П.,

Апаріна Л.Ю.,

Марчук І.М.

  1.  

Обласний Конкурс студентських проектів податкових реформ

2 місце

3 місце

Заруб’як Олена (ФБС-9)

Островська Світлана (ФБС-9)

Грибанова О.О.

 

  1.  

Обласна олімпіада з іноземних мов

2 місце

Баліцький Валентин, група ФБС-11

Губрій Н.М.

Побірська І.В.

  1.  

Обласна виставка технічної творчості

Грамоти

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА РОБОТА:

1) Опорний конспект лекцій з дисципліни «Гігієна і санітарія» для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», 2019 р. Посібник містить матеріали для лекцій та срс з курсу дисципліни.

2) Навчальний посібник з теоретичних основ товарознавства для студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 2018 р.

3) Навчальний посібник з основ менеджменту, 2019 р.

 

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

1) Курс мультимедійного забезпечення з дисципліни «Технологія приготування їжі» для спеціальності «Готельно-ресторанна справа», 05.2019 Викладач

2) Google-клас

 

 

ТЕХНІЧНА ТВОРЧІСТЬ:

1)Майстер-клас «Оцінка якості крему для шкіряного взуття».

 

2)майстер-клас з карвінгу «Їстівні букети».

 

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО:

  1. студентка: Іванченко Алла,

Лялька «Дівчина весна» (кольорова гама із тканини)

2) Студентка: Стецюра Вікторія, Виріб «Лампа Алладіна» (техніка оригамі);

3) студентки Подольська Мар’яна та Пасічнюк Софія – муляж торту «Берегиня роду» (виготовлено з прянічного тіста).

 

КАВУН ЖАННА АНАТОЛІВНА

 

 

 

 

ВЕЛИЧКО ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА

 

 

СОЛОНЕНКО ЛЮДМИЛА МИХАЙЛІВНА

 

 

КУБЛІНСЬКА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА

 

 

 

ВОЛИНЕЦЬ ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

 

ВЕЛИЧКО ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА

 

ТРУБЛЯК ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА.

 

СПОРТ

  1.  

Чемпіонат України з карате

в м. Черкаси

1 місце

Олійник Вадим (група ХТ-146), отримав путівку на Чемпіонат Світу

-

  1.  

57 сезон Клубу веселих та найкмітливіших

Кубок міського голови

команда КВН коледжу ''Три мінути, сіре део''

Космина О.Л.

  1.  

XXVIII міжнародний турнір «Волинь зустрічає друзів» (29.03.2019 року)

3 місце

Команда дівчат коледжу

Колектив

фізвиховання

  1.  

Змагання з настільного тенісу за програмою Спортивних ігор України серед студентів коледжів команда ВТЕК КНТЕУ

2 загальнокомандне місце

студент групи ФБС-9

Рубанов Максим

  1.  

Турнір з міні-футболу серед дівчат підрозділів КНТЕУ на честь пам’яті студента ЖТЕК Черниша Олега, який загинув в АТО (ЖТЕК)

2 місце

14 вересня 2018 року

 

  1.  

Ігри співдружності серед структурних підрозділів КНТЕУ (24.05.2019)

1 місце

команда ВТЕК 

ЗДОБУТКИ І СЕМЕСТРУ 2018-2019 Н.Р.

  •  Золота медаль на Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті-2018» з теми «Інтерактивні технології колективно-групового навчання з використанням прикладних комп’ютерних програм на заняттях іноземної мови за професійним спрямуванням»» (Бондарчук А.А., Радудік О.Є., Савлук Л.І.); 
  • ІІ призове місце (23 бали із 24 можливих) - 20 жовтня 2018 року у ІІІ етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів коледжів та технікумів Вінницької області посіла студентка групи ОП-99 Андрух Ольга;  
  • 2 місце - у Всеукраїнському студентському конкурсі стартапів «TourSystemUkrChallenge», який відбувся 5 грудня 2018 року у Київському національному торговельно-економічному університеті (студентка групи ТО-2 Медведчук Діана);
  • бронзову медаль на Міжнародному конкурсі ресторанних технологій «ВеstCookFest 2018» у м.Київ вибороли студенти 4- го курсу групи ВП-139: Педоренко Вікторія , Стасюк Оксана та Мельник Юлія;    
  • дипломи переможців у двох номінаціях за зайняті треті місця – у листопаді 2018 р. у Київському національному торговельно-економічному університеті в VІ Всеукраїнському студентському конкурсі торговельної реклами (студенти групи ПТ-80 Петрухіна Даша, Минько Діана, Сідлецька Катя, Слободянюк Аліна);
  •  15 листопада 2018 року студенти коледжу Ірина Костенко (група ОП-96) та Мирослав Веселюк (група ФБС-10) отримали грамоти та грошові премії від міського голови Сергія Моргунова та Вінницької міської ради за вагомий внесок в культурний розвиток міста, активну громадянську позицію, ініціативу і наполегливість та з нагоди Міжнародного дня студента;
  • 2 місце - у Студентському туристичному фестивалі -2018»; 
  • 2 загальнокомандне місце - у змаганнях з настільного тенісу за програмою Спортивних ігор України серед студентів коледжів команда ВТЕК КНТЕУ (студент групи ФБС-9 Рубанов Максим);
  • 2 місце – у Житомирському торговельно-економічному коледжі 14 вересня 2018 року в турнірі з міні-футболу серед дівчат підрозділів КНТЕУ на честь пам’яті студента ЖТЕК Черниша Олега, який загинув захищаючи кордони держави під час проведення АТО;
  • Кубок міського голови – виграла команда КВН коледжу ''Три мінути, сіре део'' у 57 сезоні Клубу веселих та найкмітливіших 17 листопада 2018 року.

Участь та досягнуті здобутки у інтелектуальних, наукових, науково-технічних, мистецьких, фахових, творчих конкурсах, змаганнях та олімпіадах

№ за пор.

Олімпіада /конкурс

Зайняте місце

1.

Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCookFest Kemalpasa 2018» 

три срібних медалі

2.

ІІ професійний конкурс «Кращий кухар-юніор Поділля»

срібні медалі та дипломи

ІІ ступеня

3.

ІV Всеукраїнська студентська наукова конференція «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та перспективи»

Диплом

II ступеня

4.

Міжнародний кулінарний фестиваль «Оттоманська кухня-2018»

  • У номінації «Страви з риби»- Золота медаль;
  • у номінаціях «Десерти» та «Гарячі й холодні закуски» отримали бронзові медалі
5.

Гранд-фінал Всеукраїнського конкурсу робіт талановитої молоді у галузі грошей, фінансів та банківської справи

І місце,

ІІІ місце.

6.

Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності «Ресторанне обслуговування»

ІІІ місце

7.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

І місце у ІІІ етапі та ІІ місце у ІV етапі VІІІ

8.

XVIII Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика

два ІІІ-х місця у ІІ етапі

9.

IX Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот»

срібні сертифікати

10.

VII Всеукраїнський конкурс з англійської мови  «Гринвіч» та отримали та сертифікати за участь

ІІ місце

 

ІІІ місце

11.

Обласний конкурс з фахової майстерності «Кращий за професією»(економічні дисципліни)

І місце

12.

Обласна олімпіада з філософії

ІІ місце

13.

Обласна олімпіада з іноземної мови

ІІ місце

14.

Обласний конкурс професійної майстерності «Комп`ютерні технології у бухгалтерському обліку»

ІІІ місце

15. Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» Золота медаль

Результати з фізичної культури та спорту

  • В обласній спартакіаді серед коледжів та технікумів команди коледжу посіли загальнокомандне 1-е місце по другій групі.
  • Кращих результатів домоглися команди з настільного тенісу - І-е місце, волейбол (дівчата) – ІІІ-е місце та баскетбол (дівчата) - ІІ-е місце.
  • У всеукраїнському забігу «ЗЕЛЕНА МИЛЯ - 2018» серед молоді посіли 2-3 місця.
  • У Студентському туристичному фестивалі -2018» посіли 2 місце.

 

  • Важливим результатом роботи колективу є ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК INTERNATIONAL RATING OF PRODUCTS AND SERVICES від 26 жовтня 2016 року.
  • СРІБНА медаль в номінації «Ресторанний десерт» за роботу «Шоколадний кошик з сирним суфле» у ІІ Міжнародному кулінарному фестивалі "BestCookFest-2016" (Вітт Христина, керівник Буняк Н.А.);
  • БРОНЗОВА медаль в номінації «АРТ-клас: святковий торт» за роботу «Я Love Vinnitsa» у ІІ Міжнародному кулінарному фестивалі "BestCookFest-2016" (Любчик І., Шадад А.К., Ільящук А., керівник Кублінська І.А.).
  • Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLD SKILLS UKRAINE – 2016».
  • Участь у міжнародному фестивалі HoReCa Show – 2016.
  • ІІІ місце в обласній олімпіаді серед коледжів та технікумів з української мови (Колосівська Світлана).
  • ІІ місце в змаганнях з настільного тенісу.
  • ІІІ місце в змаганнях з боулінгу.
  • ДИПЛОМ, ЗОЛОТА медаль за участь у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017» та П’ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu».
  • VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ етап) - І місце Колосівська Світлана (Ф-8);
  • VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІІ етап) - І місце        Колосівська Світлана (Ф-8);
  • ІІ етап VI Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів коледжів і технікумів Вінницької області - Диплом ІІ ступеня -Колосівська Світлана (Ф-8), викладач Яковлєва А.І.;
  • ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з виробництва харчової продукції серед навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації - ІІІ місце, бронзова медаль - Любчик Ірина, викладачі Бондар М.М.; Демчук К.І., Бевза С.С., Кавун Ж.А., Бас О.П., Кублінська І.А.;
  • Міжнародний чемпіонат з кулінарного та кондитерського мистецтва серед юніорів «BESTCookFEST-2016» (м.Київ) - Срібна медаль за ІІ місце у номінації «Індивідуальний майстер-клас; - Бронзова медаль. у номінації «Арт-клас» -Вітт Христина, Любчик Ірина, Шаддад Анна-Катаріна, Ільящук Альона       , викладачі Буняк Н.А., Кублінська І.А.
  • Кулінарний конкурс «Кращий кухар-юніор Поділля» - березень2017 - Золота медаль - Ільящук Альона, викладачі Кублінська І.А., Андрущенко Ю.О.
  • Міжнародний чемпіонат з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017». Бронзова медаль         Матвієнко Роман         Кублінська І.А.
  • Конкурс «Кращий за професією» (економічні  дисципліни) серед студентів технікумів і коледжів Вінницької області - Диплом Ради директорів І ступеня  Ковтун Ольга (РО-2), викладач Віниковецька Ж.С.;
  • Обласний Конкурс студентських науково-дослідницьких робіт з хімії (захист робіт)         - І місце Ільящук Альона (ВП-137)        , викладачі Апаріна Л.Ю., Бас О.П., Марчук І.М.;
  • Професійний міжвузівський конкурс «Кращий дегустатор» - І місце Газдюк Альона, ІІ місце - Кравчук Анна, викладач    Бевза С.С.;
  • Кубок Поділля 2017 року. Обласний дебатний турнір (травень 2017 року) - Перемога в номінації «Кращий спікер» Стецюк Артем (Ф-7), викладач Шмалій Л.І.
  • Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Грінвіч-2016» - Срібний сертифікат - Дзюмак Тетяна; Бронзовий сертифікат - Тарасюк Наталя, Малильо Ніколіна, Стрижевська Марія, викладачі Радудік О.Є., Рудніцька Л.М., Побірська І.В., Губрій Н.М.
  • Всеукраїнський конкурс з української мови «Патріот» - Призові місця посіли: Присяжна Ольга, Подольська Маріанна; Жученко Софія, Малиновська Віталіна, Плюшко Марина. Старосуд Оксана, Заворотна Юлія, викладачі Бабійчук І.В., Яковлєва А.І.

Спорт

№ за пор.

Вид змагань

Призове

місце

Студенти

(ПІБ, група)

Викладачі, які готували

  1.  

Міська спартакіада з настільного тенісу (юнаки) серед коледжів та технікумів

ІІ місце

Рубанов М.

Карпунін Ю.

Гаращук С.К.

  1.  

Міська спартакіада з з греко-римської боротьби (юнаки) серед коледжів та технікумів

ІІІ місце

Сандул Р.

Васьківський Т.

Кривенко О.Л.

  1.  

Міські змагання з боулінгу в програмі студентської ліги

Загальнокомандне ІІІ місце

Рубанов М.

Карпунін Ю.

Лоєвський В.

Вашківський О.

Коваль В.

Гаращук С.К.

Кривенко О.Л.

  1.  

Міські змагання з настільного тенісу в програмі студентської ліги

ІІ місце

Рубанов М.

Гаращук С.К.

  1.  

Міські змагання з футзалу в програмі  міської спартакіади (дівчата)

ІІІ місце

Каплун Т.

Підкручна А.

Коломієць Д.

Дуля Р.

Ульянова Д.

Кривенко О.Л.

  1.  

Міські змагання з легкої атлетики в програмі «Штовхання ядра» - міська спартакіада (дівчата)

ІІІ місце

Мукомел В.

Ткачук С.В.

Фізкультурно-оздоровчий захід «Студентський туристичний фестиваль» - конкурс між навчальними закладами І-ІV рівнів акредитації  області.

І місце

Откаленко Денис,

Дейнега Богдан,   Ніходовська Олена,

 Бежнар Діана.

Викладачі фізвиховання