Новини

THE BEST NEW STAR засяяли на небосхилі коледжу

         Напередодні Міжнародного Дня студента, 16 листопада 2017 року, в коледжі відбулося яскраве дійство – THE BEST NEW STAR - 2017, яке відкрило нові таланти та творчі особистості. Захід розпочався вітанням директора Валентини Євгеніївни Балицької, яка від щирого серця побажала студентам здоров’я та благополуччя, цікавого студентського життя, яскравих вражень, а також розповіла про започаткування нової традиції коледжу - визначення найкреативніших особистостей та відзначення їх званням «THE BEST NEW STAR». Студенти старших курсів, що проявляють себе у громадському житті, художній самодіяльності та спортивному житті коледжу, були відзначені грамотами.

Після нагородження почалось справжнє шоу, адже кількість талановитих студентів, які поповнили ряди студентів коледжу в цьому навчальному році, зашкалювала. Зі сцени лунали чудові пісні, декламування віршів доводило глядачів до сліз. «Патріотичне есе» у виконанні Ваколюк Василини, студентки групи ОП-98, змусило увесь зал із захватом слухати тендітну дівчину. Від гімнастичного номера Анни Собко, група Т-4, перехоплювало подих, а ніжний вальс студентів групи ФБС-10, Веселюка Мирослава та Гусєвої Поліни, кружляв, як ніжні осінні листочки, підхоплені вітром. Савчук Тетяна, студентка групи ХТ-143, здивувала усіх присутніх своїми «золотими руками», представивши на розсуд журі свої ручні роботи. Ексклюзивом заходу став студент групи ПТ-83, Бабенко Владислав, який виконав бітбокс та зірвав шквал оплесків. Найромантичнішим номером вечора визнано авторський вірш Номеровської Аліни у виконанні Мамедова Аріфа та Шкрабій Вікторії, студентів групи ПТ-82. Довели глядачів  до сліз від сміху гумористичний дует Коложоков Дмитро та Мамедов Аріф, студенти групи ПТ-82, і «порвав» зал та був визнаний зіркою № 1 Цибульський Назар, група Т-4. Усі ці студенти отримали звання THE BEST NEW STAR 2017!!!

         Призерами конкурсу стали:

  • ІІІ місце – група ПТ-83;
  • ІІ місце – група ПТ-82;
  • І місце – група Т-4.

         Вітаємо призерів,  лауреатів конкурсу «THE BEST NEW STAR - 2017» та усіх студентів коледжу з Міжнародним днем студента!!! Любі студенти! Бажаємо, щоб наука йшла як по «маслу», іспити проходили на одному диханні, друзі цінували, викладачі поважали, щоб студентські роки запам'яталися як найкращі в житті. Бажаємо удачі у всіх починаннях, легкого навчання, щирої любові, справжнього щастя і міцного-міцного здоров'я.

Шануємо подвиг Героїв Майдану

     2013-ий… Майдани та антимайдани в Києві та по всій Україні… Сотні тисяч учасників… «Беркут»… Кийки… Кров… Коктейлі молотова… Піднесення патріотизму… Небесна сотня…

   Як це було? 15.11.2017 р. А.В.Олійник, викладач коледжу, який був учасником тих непростих подій, провів урок мужності «Шануємо подвиг Героїв Майдану». Студенти груп ТК-78, ФБС-9, ФБС-10 побачили кадри хроніки, почули думку викладача, зробили власні висновки.

Покладено ще одну цеглинку у формування громадянської свідомості молодого покоління.

День гостинності у ВТЕК КНТЕУ

15 листопада 2017 року в коледжі проходив День гостинності, який відвідали більше 400 учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів Вінниці та Вінницької області.
Екскурсоводи коледжу - студенти спеціальності «Туризм» - провели оглядову екскурсію. Відвідувачі мали змогу побачити майстер-класи з «Сервірування святкових столів», «Визначення підробки харчових продуктів»; відвідати творчу майстерню «Мистецтво карвінгу», «Декорування печива», віртуальну екскурсію «Вінниця туристична», фінансовий квест; ознайомитись з роботою комп’ютерно-лінгафонного кабінету іноземних мов «Вивчаємо англійську в 3D окулярах», мультимедійних комплексів, бібліотеки, їдальні тощо.
У актовій залі коледжу для презентації своїх спеціальностей студенти підготували номери художньої самодіяльності. Перед гостями виступила відповідальний секретар Приймальної комісії Кислинська Ірина Іванівна, яка ознайомила з Правилами вступу до ВТЕК КНТЕУ та надала детальну інформацію про особливості та форми навчання, можливість проходження практики як у Вінниці, так і за кордоном.
Під час активного діалогу гості дізнались чимало цікавого про один із найпрестижніших навчальних закладів Вінниччини.
Дякуємо всім, хто проявив інтерес до Вінницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету! Чекаємо на Вас!!!

Святкування Дня студента

14 листопада в гуртожитку відбулося святкування з нагоди Міжнародного Дня студента. Свято супроводжувалося піснями, запальними танцями та розважальними конкурсами. Усі студенти брали активну участь в організації та проведенні концертної програми. На святі були присутні адміністрація та викладачі коледжу, які привітали студентів із наступаючим святом , та побажали натхнення, творчості та успіхів у навчанні. Святкування завершилося дискотекою.

Молодіжна ліга «Що? Де? Коли?»

15 листопада 2017р. студенти коледжу Медведчук Діана, Бондар Лілія , Ніходовська Олена, Бондар Артем, Лановенко Наталія та Гончарук Олена взяли участь у фіналі Молодіжної ліги «Що? Де? Коли?» з ведучим телеканалу 1+1 Олександром Андросовим. Гра формувалася за допомогою логіки, знань шкільної програми та інтуїції. Під час інтелектуальної гри студенти мали змогу розкрити свій характер, розумові здібності, здатність до спілкування і дій у колективі. За участь у грі студенти отримали дипломи, а також інтелектуальні призи від організаторів та партнерів змагань.

Голос рідної природи серцем слухати навчись!

15.11.2017р. викладач екології Кавун Ж.А. провела виховний захід з студентами груп ХТ-143,144 на тему: «Голос рідної природи серцем слухати навчись!»
Мета заходу: виховання відповідальності за природу як національну і загальнолюдську цінність, основу життя на землі, господарські, гуманні принципи природокористування.
Природа є першоосновою існування людини.
Формування нової національної стратегії освіти не може не враховувати тисячолітній досвід екологічного виховання молодших поколінь.
Студенти обговорювали проблеми екології сьогодення і шляхи їх вирішення, демонстрували презентації та відеоролики, дискутували з даної тематики.

“Молоді «Вітрила» Вінниччини”

Поезія…Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Саме такі завдання ставить перед собою літературна студія «Вітрила», яка починаючи з 30-х років, діє при кафедрі літератури ВДПУ.
14.11.2017 до коледжу завітав кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури, очільник літературного об’єднання «Вітрила» Крупка Віктор Петрович та учасники студії.
На зустрічі домінували атмосфера художнього слова, щирих почуттів та юнацький оптимізм.

Перший етап XVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

10 листопада 2017 року відбувся І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь кращі мовознавці коледжу. За результатами конкурсу посіли призові місця такі студенти:
І курс
III місце – Піхта Ірина (ГРС-4)
II місце – Мельник Дарія (Т-4), Гончарук Анастасія (ОП-98)
I місце – Рудь Валерія (ОП-98)
ІІ курс
III місце – Переклад Тетяна (ОП-96)
II місце – Грицишена Тетяна (ОП-97)
I місце – Стецюра Вікторія (ОП-96)
Вітаємо призерів та сподіваємося, що наші студенти стануть кращими знавцями державної мови!

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ. ПІДГОТОВКА ДО ЗНО

10 листопада відбулися батьківські збори груп 2-го курсу. Батьки ознайомлені з особливостями проведення ЗНО у 2018 році. Викладач української мови та літератури Бабійчук І.В. презентувала для присутніх порядок проведення ЗНО. Керівники груп довели до відома батьків результати атестації студентів з навчальних дисциплін станом на 01.11.2017 року.

Майстер-класи з сервірування столів та складання серветок – профорієнтаційний захід у загальноосвітніх школах №14 і №16 міста Вінниці

8 – 9 листопада 2017 р. викладачі ВТЕК КНТЕУ Матвієнко Л.А., Демчук К.І. та студентка групи РО-2 Ковтун О. провели майстер-класи з тематичного сервірування столів та складання серветок у загальноосвітніх школах. Під час заходу викладачі коледжу детально розповіли учням про сучасний навчальний заклад з 50-річною історією, про спеціальності, які можна здобути у закладі, про переваги отримання спеціальностей у коледжі. Розповіді викладачів супроводжувались презентацією, в якій учні побачили матеріально-технічну базу коледжу, світлини студентського життя.
Активна студентка групи РО-2 Ковтун О. розповіла про особливості сервірування столів, асортимент порцелянового і скляного посуду, приборів.
Показала послідовність виконання сервірування столу до сніданку, обіду, вечері, бенкетних столів.
Під час майстер-класу учні 9-х класів мали можливість навчитися складати серветки до різних заходів. Вони були приємно вражені проведеним заходом і виявили бажання відвідати День гостинності 15-го листопада у коледжі.