Новини

Круглий стіл «Туризм в умовах війни»

30 вересня як підсумок Тижня туризму викладачем Фадєєвою Т.Ю. був проведений круглий стіл «Туризм в умовах війни».

Один з бізнес-напрямків, який зараз постраждав найбільше – це туризм. З початку повномасштабної війни частина туристичних компаній закрилась, інші переорієнтували свою діяльність на волонтерство. Але війна — це наша нова реальність, а економіка має працювати навіть у таких умовах.

Попереджений - значить врятований

Триває російсько-українська війна. Для цивільного населення Вінниччини вона проявляється сигналами повітряної тривоги, нервозністю, сумом, особливо, коли проїжджаєш через площу Перемоги. Чого ще можна чекати від підступного ворога, ми не знаємо. Але бути завжди напоготові - це зберегти своє здоров’я і життя.

Квест-екскурсія середмістям Вінниці

28 вересня відбулась квест-екскурсія для студентів 1 курсу групи Т-9 під керівництвом викладача туристичних дисциплін Фадєєвої Т.Ю.

Квести дозволяють студентам не тільки більш широко ознайомитися з історичними об’єктами рідного міста, а й розвивати асоціативне мислення, творчість, спонукають до прийняття креативних рішень, формують навички спільної діяльності, пробуджують інтерес до навчання.

Конференція трудового колективу

27 вересня 2022 року у ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ" відбулась Конференція трудового колективу з порядком денним:
1. Обговорення кандидатури Лозовської Наталії Ігорівни для погодження на посаду директора Відокремленого структурного підрозділу «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету».
2. Про затвердження Програми розвитку Відокремленого структурного підрозділу «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету» на 2022-2027.рр.

Онлайн-гра «Відкрий для себе світові пам’ятки»

27 вересня, саме у канун Всесвітнього дня туризму, викладачами Фадєєвою Т.Ю. та Кирилюком Л.М. була проведена онлайн-гра «Відкрий для себе світові пам’ятки» для студентів ІІ-ІІІ курсів.

На початку гри студенти отримали чудові вітання та побажання активного і позитивного життя від Леоніда Миколайовича.

Об’єднаємо наші зусилля заради майбутнього нашої країни!

Члени соціального комітету Ради студентського самоврядування ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» підтримали ініціативу та запросили студентство долучитись до акції «Смілива гривня».
"Смілива гривня" – це благодійна акція, мета якої об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії.
З 24 лютого 2022 року українські бійці мужньо захищають наші землі від військової агресії рф. Завдання кожного із нас – продовжувати працювати, боротися на своїх фронтах та підсилювати нашу армію.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ МОВ У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ МОВ У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»
(EUROPÄISCHER TAG DER SPRACHEN in der Handels-und Wirtschaftsfachschule)

Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина
Йоганн Вольфганг фон Ґете
Wie viele Sprachen du sprichst - so oft mal bist du Mensch.
Johann Wolfgang von Goethe

Тиждень туризму розпочався!

У рамках Тижня туризму 26 вересня у коледжі викладачем Фадєєвою Т.Ю. був проведений захід «Вітаємо у світі мандрів» для студентів І курсу.

Всесвітній день туризму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою популяризації туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків між народами різних країн. Тематикою цьогорічного Дня є «Переосмислення туризму». Україна долучилась до святкування з 1998 року. З тих пір це прекрасне свято об’єднує всіх, хто любить подорожі, поїздки і нові відкриття.

«Україна заслуговує на Мир!»

Протягом тижня, з 19 по 23 вересня 2022 року, в рамках відзначення Міжнародного дня Миру, у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» проводились виховні години з теми: «Україна заслуговує на Мир!»
Керівники груп та студенти обговорювали найважливіші на сьогодні питання – запровадження миру в Україні та світі.
Цей день відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Засідання керівників груп

Відповідно до плану роботи коледжу 21 вересня 2022 року у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» відбулось засідання керівників груп.
Під час зустрічі затверджено план методичного об‘єднання 2022-2023 н.р., визначено основні завдання та пріорітети у роботі в умовах воєнного стану, роль зворотнього зв‘язку з батьками та здобувачами освіти. Присутні також заслухали методичну доповідь Бас О. П. «Роль педагога у формуванні патріотичних підлітків».