Новини

Захист виробничої практики зі спеціальності «Туризм»

10 травня 2022 р. керівники практики Антонюк О.О. та Фадєєва Т.Ю провели захист виробничої практики у групі Т-7. Захист відбувся в онлайн-режимі.

Протягом попередніх шести тижнів студенти групи Т-7 під керівництвом викладачів опрацьовували програму практики, з’ясовували значення краєзнавства для туризму, досліджували природні, історико-культурні та соціально-економічні туристичні ресурси областей України, працювали над створенням міської екскурсії, застосовуючи набуті знання з методики та особливостей її проведення.

Іспит з виробничої практики спеціальності «Харчові технології»

10 травня 2022р у ВСП «Вінницький торговельно – економічний фаховий коледж ДТЕУ» студенти групи ХТ – 147 онлайн склали іспит з виробничої практики.
Практика студентів коледжу є обов’язковою складовою підготовки фахівців зі спеціальності «Виробництво харчової продукції» і являє собою планомірну, цілеспрямовану діяльність щодо поглибленого опанування студентами теоретичних знань та набуття практичних навичок з обраного фаху.

Захист технологічної практики зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

10 травня 2022р. комісія у складі завідувача з навчально-виробничої практики  Кислинської І.І., керівника практики Петрань С.В. в режимі онлайн на платформі Google Meet згідно графіку освітнього процесу в групі ПТ-87        3 курсу спеціальності  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» провели захист технологічної практики. Студенти відпрацювали програму практики дистанційно, використовуючи офіційні сайти потужних підприємств Вінницького регіону.

Веселий антистрес для дітей-переселенців!

Представники Відділу молодіжної політики спільно з Вінницькою Молодіжною Радою провели цікавий та творчий майстер-клас для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, що проживають в гуртожитках ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ".
Кожен учасник майстер-класу мав можливість створити забавку-антистрес. Для цього було використано крохмаль та повітряні кульки. Всі діточки отримали не лише іграшку, а й незабутні емоції та солодкі подарунки.
Нехай у кожної дитини буде позитив та усмішка, а не війна та розруха!

«Україна – серце Європи»

Відзначаючи День Європи в Україні, керівники груп ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» провели тематичні виховні години з теми «Україна – серце Європи».
Сьогодні, як ніколи, важливо формувати розуміння того, що наша держава належить до європейського спільного дому. Європейський вибір України – це запорука її розвитку, й альтернативи цьому вибору немає. Україна пройшла довгий і тернистий шлях, щоб довести ідею стати частиною Європейського Союзу до логічного завершення.

Школа педагогічної майстерності«Методика підготовки матеріалів до заліково-екзаменаційної сесії»

4 травня 2022 року відбулося позачерзове засідання Школи педагогічної майстер. Тема зібрання "Методика підготовки матеріалів до заліково-екзаменаційної сесії". Враховуючи усі рекомендації МОН України та реалії сьогодення, викладачам було продемонстровано можливі варіанти провеленння підсумкового контролю з дисципліни/предмету та методика їх підготовки. Заступник директора з навчальної роботи Савлук Л.І. презентувала свої матеріали для контролю, завідува навчально-методичного кабінету Тімошенко Н.М.

День Матері у ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ"

День матері − міжнародне свято на честь матері сім’ї, а також материнства, материнських зв’язків та впливу матерів у суспільстві. В Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня.

Виховний захід "Святкові дні, пам'ятні дати та традиції в Україні"

У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» здобувачі освіти групи ПТ-90 спеціальності "Підприємство, торгівля та біржова діяльність" разом із керівником групи, викладачем Помазановою Оленою Іванівною 5 травня 2022 року провели виховний захід "Святкові дні, пам'ятні дати та традиції в Україні".