Новини

Подорож до Закарпаття

12-14 жовтня студенти коледжу разом з викладачами Матвієнко Л.А. і Кавун Ж.А. здійснили екскурсію – подорож до Закарпаття.
Мета: ознайомлення студентів з пам’ятками природи рідного краю, культури, виховання любові до своєї країни, вивчення українського колориту, ознайомлення з архітектурою та історичними пам’ятками с.Пилипець.

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

На виконання листа відділу молодіжної політики ВМР від 11.10.2019 № 29-00-005-51399, з нагоди відзначення Дня Захисника України 17 жовтня 2019 року на півострові «Бригантина» відбувся культурно-спортивний захід «Козацькі забави», в якому взяли активну участь студентські команди навчальних закладів м. Вінниця.
В ході проведення спортивних заходів команда ВТЕК КНТУ показала з один з найкращих результатів серед коледжів міста та була нагороджена святковими кондитерськими виробами.

Захід «Європейські інновації в управлінні ЗРГ»

16 жовтня 2019 року в рамках Європейських днів торгівлі в Україні студенти групи ГРС-4 Демчук Світлана, Дідик Марина, Ємець Юлія, Кондратенко Ліза під керівництвом викладача Трубляк Г.М. провели захід для студентів групи ГРС-5 «Європейські інновації в управлінні ЗРГ».
Доповідачі висвітлили питання: інновації форматів, концепцій, напрямів; нові підходи до управління діяльністю підприємств ресторанного господарства; інновації процесів та засобів праці; інновації товарів та методів їх просування.

Європейські дні торгівлі в Україні

16 жовтня 2019 року в рамках Європейських днів торгівлі в Україні під керівництвом викладача комерційних дисциплін Петрань С.В. проведено бліц-інфо з теми «Експорт українських товарів до ЄС» . В заході взяли участь студенти 2 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», ведучі Бабенко Владислав та Ткачук Анастасія. Під час заходу студенти мали змогу обговорити питання експорту та імпорту товарів в Україні, пріоритетності Європейського союзу.

На майстер-клас до ВТЕІ КНТЕУ

10 ЖОВТНЯ 2019 року студенти спеціальності «Облік і оподаткування» групи ОП-98 разом з керівником групи БАБІЙ Любов Сергіївною відвідали ВТЕІ КНТЕУ кафедру «Обліку та оподаткування». Познайомилися  з  викладачами та працівниками кафедри, її  структурою. Прослухали лекцію з теми «МАКРОЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ – ІНФОРМАЦІЙНА ОСНОВА СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ОБ’ЄКТІВ  ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ», яку провів заступник директора департаменту фінансів Вінницької області державної адміністрації МУШИНСЬКИЙ Олександр Анатолійович.

 

Майстер-клас у ЗОШ № 6

11 жовтня, напередодні Дня гостинності у ВТЕК КНТЕУ, студентами групи ХТ-143 Яківчук Вітою та Самсонюк Ольгою під керівництвом викладача Кублінської І.А. проведено майстер клас з техніки завертання млинчиків на ярмарку-продажу «Кухня країн світу» у НВК школа-гімназія №6 м. Вінниці.
Школярам смаколики дуже сподобалися, вони з захопленням куштували їх.
Було проведено профорієнтаційну роботу, учасники ярмарку-продажу дізналися про можливості навчання у коледжі та поради до вступу.

Румунські пригоди

Яка перша асоціація у нас з'являється, коли ми згадуємо Румунію? Звичайно це похмурі замки, високі скелясті гори і кровожерливі вампіри! Саме такою ми чекали побачити цю країну, але відкрили для себе зовсім іншу Румунію, з її величними палацами, широкими проспектами та паризькими бульварами.

УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ «ДИВО З ГОРНЯТКА»

Студенти та викладачі ВТЕКоледжу взяли участь у фестивалі традиційних подільських страв «Диво з горнятка» (свято тиманівської каші), який відбувся 12 жовтня 2019 року в селі Тиманівка Тульчинської ОТГ.
Наші студенти пригощали смаколиками, проводили майстер-класи з карвінгу та декорування печива, а також стали учасниками рекорду свята - формування найбільшого млинця з начинкою.
Сонячна погода сприяла святковій атмосфері заходу, де всі учасники гарно провели час, отримали позитивні емоції та гарний настрій.

Позанавчальний захід «Впровадження європейських стандартів в Україні»

10.10.2019 року в групах ПТ-86, ПТ-87 студенти Гуртовенко Валерія, Ящук Вероніка разом з викладачем Величко Л.В. провели gозанавчальний захід з теми: «Впровадження європейських стандартів в Україні», присвячений дням Європейської торгівлі.

Змагання з міні-футболу

З 07.10 по 10.10.2019 року на спортивному майданчику коледжу проходили внутрішньоколеджні змагання з міні-футболу серед юнаків. В цьогорічних змаганнях взяли участь менша кількість команд, але це не позбавило вболівальників можливості побачити цікавий, захоплюючий та видовищний футбол. Після попереднього групового етапу в матчі за ІІІ місце команда групи ПТ-85 здолала суперників з групи ПТ-84, а у вирішальному матчі юнаки групи ПТ-83 були сильнішими за своїх ровесників з групи ХТ-143.
Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо в майбутньому нових спортивних звитяг!