Новини

У ВТЕКоледжі відбувся захист навчальної практики спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» на платформі ZOOM

У ВТЕКоледжі з 27.04.2020 по 29.05.2020 студенти другого курсу групи ГРС-5 спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» проходили навчальну практику в дистанційній формі. Майстри виробничого навчання Трубляк Г.М. та Самсонюк О.М. проводили навчання та консультації за допомогою платформ Google Classroom та Zoom.
По закінченню практики 29.05.2020 року за допомогою платформи Zoom відбувся захист індивідуальних завдань студентів, оформлених у вигляді презентацій. Студенти дослідили та проаналізували роботу ЗРГ - баз практики і внесли свої пропозиції щодо покращення роботи ЗРГ.

У ВТЕКоледжі 28.05.2020р. відбувся екзамен з навчальної практики

У ВТЕКоледжі 28.05.2020р. відбувся екзамен з навчальної практики.
З 07.05.по 28.05.2020р. студенти другого курсу гр. ПТ-85/9-18 спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" проходили навчальну практику у дистанційній формі. Викладачі Трубляк Г.М. та Самсонюк О.М., використовуючи відео- та аудіо комунікації, сервіс Google Classroom, застосунок Zoom надавали консультації студентам, які дистанційно вивчали структуру підприємств та їх основні напрямки виробничої діяльності.

У ВТЕКоледжі пройшла онлайн-зустріч з представниками компанії ТОВ МЕТРО КЕШ енд КЕРІ Україна

МЕТРО - провідна міжнародна компанія, що спеціалізується на оптовій торгівлі у сфери продуктового рітейлу.
26.05.2020р. в режимі онлайн відбулась зустріч адміністрації ВТЕК КНТЕУ з фахівцем з залучення талантів Якубенко Людмилою (м.Київ) та HR-бізнес-партнером Західного регіону Сандуляк Наталею.
В ході зустрічі було окреслено основні напрямки співпраці навчального закладу та компанії МЕТРО, а саме - проходження студентами ВТЕКолежу виробничої практики, стажування , взаємного обміну досвідом, співробітництво у галузі навчально-методичної діяльності.

Конкурс студентських есе від Kasta.ua на тему «Карантин і криза – виклик або нова можливість для України»

Online лідер продажів в Україні - Kasta.ua (https://kasta.ua/) проводить конкурс студентських есе: «Карантин і криза - виклик або нова можливість для України».

Мета конкурсу есе - спонукати молодих і талановитих студентів розвивати творчий потенціал та критичне мислення, стимулювати навички вирішення завдань у нестандартних ситуаціях.

Всесвітній день вишиванки

21 травня - Всесвітній день вишиванки, день української краси. У цей день студенти ВТЕКоледжу традиційно влаштовують флешмоби. Цьогоріч, на жаль, - інший формат. І все ж карантин — не привід день вишиванки провести нудно. Незважаючи на відстань, родина ВТЕКоледжу - РАЗОМ! Вітаємо всіх! Легкості та світлих думок, як білосніжні решетилівські сорочки білим по білому; квіткового розмаю, як на подільських сорочках; впорядкованості та гармонії у справах, як у гуцульських мотивах. Ну і щоб на вашому життєвому полотні було побільше червоного кохання і поменше чорних моментів.

Zoom-конференція за участі заступника директора з виховної роботи

Протягом минулого тижня у Вінницькиому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбулися інформаційні зустрічі у форматі Zoom-конференції за участі заступника директора з виховної роботи Яковлєвої Лариси Миколаївни, керівників груп та студентів. Під заходів обговорювались питання зміни графіка навчального процесу, форми проведення іспитів, ЗНО тощо.
Студенти отримали повноцінні відповіді на поточні питання при проведенні дистанційного навчання у ВТЕК КНТЕУ. Усі зустрічі проходили у жвавому контакті, насиченому питаннями та відповідями.

День гостинності у ВТЕКоледжі в новому форматі

20 травня 2020 року у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбувся традиційний День гостинності, але в оновленому форматі – ОНЛАЙН.

 З вітальним словом до гостей звернулась директор ВТЕК КНТЕУ, кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку й оподаткування Волинець Оксана Олександрівна. Особливу увагу Оксана Олександрівна приділила можливостям і перспективам, які отримує студент, навчаючись у Вінницькому торговельно-економічному коледжі.

Студентка ВТЕКоледжу ІВАНЧЕНКО АЛЛА отримала стипендію Президента України за ІІ семестр 2019-2020 н.р.

Наказом МОН України від 29 квітня 2020 року №576 студентці групи ПТ-82 було призначено академічну стипендію Президента України за ІІ семестр 2019-2020 н.р.

Академічні стипендії Президента України призначаються студентам-відмінникам закладів вищої освіти України, які найбільш відзначилися в навчальній та науковій роботі.

Методрада у ВТЕКоледжі про дистанційне навчання

3 травня 2020 року на платформі Zoom відбулося засідання методичної ради ВТЕКоледжу, присвяченої організації дистанційного навчання. Актуальними стали питання: 
1. Форми, методи, технології в організації дистанційного навчання в коледжі.
2. Результативність дистанційної співпраці викладачів та студентів.
3. Документальне оформлення семестрового навчання з врахуванням віддаленої роботи на карантині.
4. Аналіз онлайн-анкетування студентів щодо дистанційного навчання.

У ВТЕКоледжі відбулася онлайн-зустріч адміністрації, студентів та потенційних абітурієнтів

Карантин не став на заваді спілкуванню, щирим посмішкам та привітанням, адже всі пам’ятають, що ми одна велика родина, а тому 7 травня 2020 року на Інстаграм-каналі відбулася онлайн-зустріч адміністрації, студентів та потенційних абітурієнтів ВТЕКоледжу. Спілкувалися близько 1,5 години, приєдналося 138 учасників.

Модератором онлайн-зустрічі стала студентка Валерія Гуртовенко - член Ради студентського самоврядування коледжу.