Новини

«Наша рідна земля скарбами багата»

26 вересня в бібліотеці коледжу до Всесвітнього дня туризму був проведений захід «Наша рідна земля скарбами багата», у якому взяли участь студенти групи Т-8 та працівники обласної бібліотеки імені В. Отамановського: Мамчур Н. П. головний бібліотекар відділу художньої культури та мистецтв, Зіньковська О.О. зав. відділом документів із гуманітарних, технічних та природничих наук, Белоус Д. О. провідний бібліограф відділу документів. Вони презентували онлайн-подорожі «Архітектурні дива України», «Сім чудес Вінниччини», «Подорожуємо Європейським Союзом».

Англомовна екскурсія-рольова гра за власне створеним маршрутом «Вітаємо іноземну делегацію у місті Вінниця!»

27 вересня у чудовий сонячний день студенти групи Т-8 під керівництвом викладача іноземної мови Телячук Н.В. та викладача туристичних дисциплін Фадєєвої Т.Ю. провели англомовну екскурсію для студентів групи Ф-4.
Група Т-8 попередньо розробила маршрут, використовуючи Google Maps, відібрала найбільш атрактивні об’єкти середмістя Вінниці, підготувала контрольний текст екскурсії англійською мовою. Що ж робили студенти групи Ф-4? Вони являли собою «іноземну делегацію», що відвідувала з візитом місто Вінницю та дуже зацікавилась його історією, пам’ятками та сьогоденням.

ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» вітає з Всесвітнім днем туризму!

Подорожі допомагають нам подолати рутину та знайти душевний спокій. У мандрівках можна значно розширити свій кругозір та підняти інтелектуальний рівень. Ще у 1979 році Всесвітня туристична організація заснувала щорічне свято – Всесвітній день туризму. Його відзначають 27 вересня, а українці доєдналися до святкування у 1998 році.

ЗУСТРІЧ З ФАХІВЦЕМ ТА ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» ДО ДП «ВІННИЦЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»

18 та 20 вересня 2023 року відбулася екскурсія та зустріч з фахівцем студентів групи ХТ-149 та ХТ-150 до ДП «Вінницястандартметрологія» у м.Вінниці, Вінницької області.

Студенти ознайомилися з роботою підприємства в цікавій, пізнавальній формі. Екскурсію проводила Нітецька Любов Миколаївна, начальник відділу ДП «ВІННИЦЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ». Запрошені фахівці Форманюк Ігор Володимирович та Нітецька Любов Миколаївна провели лекції на тему: "Нормативні документи з стандартизації", "Організаційна структура і види діяльності сертифікації в Україні".

ЄДНАЙМОСЯ ЗАРАДИ МИРУ НА ЗЕМЛІ

ЄДНАЙМОСЯ ЗАРАДИ МИРУ НА ЗЕМЛІ
У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» 19 вересня викладачем Пащенко І.І. проведено позанавчальний захід до Міжнародного дня миру (International Day of Peace) для студентів групи Ф-3.

«Воля народу сильніша за кулю»

До Міжнародного Дня демократії у ВСП «Вінницький торговельно-економічний коледж ДТЕУ» викладач історії Павлюк Людмила разом із студенткою групи Т-8 Дзюбою Олександрою організували для студентів коледжу виховний захід на тему: «Воля народу сильніша за кулю».
Мета заходу була спрямована на виховання в здобувачів освіти патріотизму, ціннісного ставлення до Батьківщини, уявлення про Україну як суверенну, демократичну, незалежну державу.

Підприємства Вінниччини в умовах сьогодення

З 1998 року у першу неділю вересня Україна відзначає «День підприємця». 13 вересня 2023р. в групах 2 курсу ПТ-92, ПТ-93 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» студенткою Марією Драч під керівництвом викладача Петрань С.В. проведено інформаційний дайджест «Підприємства Вінниччини в умовах сьогодення». Студенти ознайомились з особливостями проведення підприємницької діяльності в нашому регіоні,  а також з економічними наслідками тривалого воєнного конфлікту.

Виховний захід "У пам'яті немає минулого "

До дня пам'яті жертв фашизму для студентів І курсу, учасники історично-правового гуртка, провели виховний захід "У пам'яті немає минулого".
День пам'яті жертв фашизму - це День пам'яті десятків мільйонів людей, які загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту. Це мільйони солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше - мирних жителів, які загинули під бомбами, від хвороб і від голоду.

ІНТЕРАКТИВНА ГРА «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ГРАМОТНОСТІ У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»

8 вересня у всьому світі щорічно святкують Міжнародний день грамотності. Традиція відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 р. Адже грамотність людини є запорукою її успіху, вона дає можливість отримати доступ до певної інформації, розширити свої життєві можливості та зробити  свідомий вибір. Це – основа для подальшого особистого розвитку.