Новини

Виховний захід «Кіборги Крут. Внесок в історію, пам’ять та шана від нащадків»

27.01.2023 р. у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» викладачем Пащенко І.І. проведено виховний захід з теми: «Кіборги Крут. Внесок в історію, пам’ять та шана від нащадків». На зустріч було запрошено студентів груп Ф-3, ФБС-14 та викладачів.
Мета заходу: розширити знання студентів про трагічні події січня 1918 року під Крутами, виховувати інтерес, повагу і почуття до історичного минулого своєї країни, любові до свого народу, до борців за незалежність України.

VІ Всеукраїнська науково-практична конференція з теми «Професійна компетентність педагога в умовах оновлення змісту освіти та вимог ринку праці (з акцентом на особливості воєнного часу)»

26 січня 2023 року на базі ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» на платформі «Google Meet» відбулася VІ Всеукраїнська науково-практична конференція з теми «Професійна компетентність педагога в умовах оновлення змісту освіти та вимог ринку праці (з акцентом на особливості воєнного часу)». Усі доповіді учасників стосувалися актуальних питань, з якими пов'язана робота закладів освіти в умовах сьогодення. Запропонована проблематика конференції:
1. Психолого-педагогічні аспекти в освітньому процесі закладів освіти в умовах воєнного стану.

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ІІІ ЕТАПУ ХXІІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА!

Вітаємо студентів ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» Яворського Богдана (ОП-102, викладач – Бабійчук І.В.) із зайнятим ІІ місцем та Верхову Аліну (ПТ-90, викладач – Мельник О.В.) із зайнятим ІІІ місцем у ІІІ етапі  ХXІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Бажаємо талановитій молоді невичерпної наснаги, творчих злетів та наступних перемог!

ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «ГРИНВІЧ РRO»

Студенти ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч Pro» та отримали 3 золотих, 11 срібних та 4 бронзових сертифікатів.

Щиро вітаємо наших переможців:

1 місце – Яковенко Діана (Ф-3), Верхова Аліна (ПТ-90), Шумська Дар’я (ПТ-90);

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Вітаємо призерку обласного туру ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка САВІЦЬКУ ВІОЛЄТУ (група ГРС-8, викладач - Мельник О.А.)!

 Зичимо подальших звитяг, наснаги й творчого натхнення!

«Нам берегти тебе , соборну і єдину. І нам твою історію творить»

До Дня Соборності України 20.01.2023 року в коледжі ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» викладачем історії Павлюк Л.Д. дистанційно проведено патріотичну виховну годину для студентів першого курсу: «Нам берегти тебе, соборну і єдину. І нам твою історію творить».

Ланцюг єдності

20 січня 2023 року студенти ВСП ''Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ'' взяли участь у патріотичному заході присвяченому Дню Соборності України.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ЕКЗАМЕНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ «ТУРИЗМ» та «ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Протягом 18-19 січня 2023 року студенти спеціальностей "Туризм"             (група Т-6) та "Харчові технології" (групи ХТ-147 та ХТ-148) складали кваліфікаційні екзамени. Студенти спеціальності "Туризм" склали іспит з іноземної мови та кваліфікаційний екзамен зі спеціальності. У складі комісії екзамену з іноземної мови працювали: голова комісії - Макодай І.І., доцент кафедри іноземних мов з курсом латинської мови та медичної термінології Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова; члени комісії - викладачі коледжу Телячук Н.В. та Помазанова О.І.

«В єдності наша сила»

День Соборності – свято, яке відзначають в Україні 22 січня в день проголошення Акту злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 р.
З метою формування національної свідомості студентів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, у коледжі організовано та проведено викладачем історії Шмалій Л.І. виховний захід на тему: «В єдності наша сила». До заходу долучилися студенти групи ТРГ-151, Т-8.