Практична підготовка

Завідувач навчально – виробничої практики –

 

В коледжі працює з 2018  року на посаді майстра виробничого навчання, з 2019 року – на посаді завідувача навчально – виробничої практики.

Практика студентів є обов’язковою складовою підготовки фахівців за відповідними освітніми програмами і планомірною, цілеспрямованою діяльністю щодо поглибленого здобуття студентами коледжу теоретичних знань та набуття практичних навичок з обраного фаху на різних етапах навчання.

Студенти коледжу проходять практику на провідних підприємствах міста.

 Трубляк Галина Миколаївна -

майстер виробничого навчання, викладач комерційних дисциплін та менеджменту

Трубляк Г.М. працює у коледжі з вересня 2004 року на посаді майстра виробничого навчання.

У 1996 році закінчила Вінницький технолого - економічний технікум за спеціальністю «Технологія приготування їжі» і здобула кваліфікацію техніка-технолога. Після закінчення технікуму працювала кухарем в підприємствах харчування, адміністратором в підприємстві торгівлі.

Одночасно навчалась в Вінницькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету, який закінчила у 2004 році за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію спеціаліста з менеджменту організацій. Педагогічний стаж становить 14 років.

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»

 Самсонюк Оксана Миколаївна

Майстер виробничого навчання

У 2001 році закінчила Вінницький технолого – економічний технікум Київського національного торговельно – економічного університету за спеціальністю «Технологія харчування» і здобула кваліфікацію техніка – технолога.

У 2005 році закінчила Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Фінанси» та здобула кваліфікацію спеціаліста з фінансів.

Педагогічний стаж – 19 років.