Новини

Українська хустка – долі берегиня

Споконвіку в наших сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала українська хустка. Хустка уособлює любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм.

«Честь і слава українського війська»

До Дня Збройних сил України у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» був проведений виховний захід «Честь і слава українського війська» метою якого було вшанувати тих, хто своєю мужністю та самовідданістю стоїть на захисті нашої країни.

Незгасаюче волонтерство

Протягом тижня у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» студенти, разом зі своїми керівниками груп збирали гостинці для військовослужбовців, які нині боронять суверенітет України.
Листи, малюнки, обереги, смаколики, ліки, засоби гігієни, грілки та багато інших речей першої необхідності було передано для бійців підрозділу Сталевий кордон, 14 ОМБр Романа Великого, 59 та 65 ОМБр.
Нехай Божа Матір береже наших Захисників, а ми будемо їх надійною опорою та підтримкою!

Позанавчальний захід професійної спрямованості на тему «Шоколад»

Хороші спогади – як шоколад: ними ситий не будеш, але вони підсолоджують наше існування. (Жанін Вегер)

Навряд чи знайдеться на землі хоча б одна людина, яка в своєму житті жодного разу не спробувала шоколаду. Сьогодні ці солодкі ласощі знають і люблять люди різного віку і станів, тим більше, що різноманітність його смаків і видів по істині вражає.

ПЕРЕМОЖЦІ ОСІННІХ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАД У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»

Студенти ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» взяли участь в осінніх Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах з різних філологічних предметів, і до нашого товариства активно долучилися першокурсники. Ще раз доводячи, що ми єдина, освічена та вмотивована нація.

Звичайно, така активність – це результат гарної системної роботи не лише викладачів, а  перш за все – постійна праця кожного студента над своїми знаннями, прагнення розвиватися і самовдосконалюватися.

ПЕРЕМОЖНІ ЗДОБУТКИ НА ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНСЬКИХ ПРОЄКТІВ ПОДАТКОВИХ РЕФОРМ

5 грудня 2023 року відбувся Конкурс студентських проєктів податкових реформ серед студентів закладів фахової передвищої освіти Вінницької області.
Оцінювали роботи конкурсантів профі своєї справи: Оксана Домерат, в.о.начальника ГУ ДПС у Вінницькій області; Вікторія Гриб, заступник начальника управління, начальник відділу адміністрування рентної плати та екологічного податку та Оксана Урлапова, заступник начальника управління - начальник відділу координації та інформаційно-аналітичного забезпечення управління оподаткування фізичних осіб.

Захист презентацій з навчальної практики Т-9

30.11.2023р. у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» відбувся захист презентацій здобувачами освіти групи Т-9 спеціальності «Туризм». На захисті були присутні викладач, керівник практики Кирилюк Л.М. та завідувач навчально-виробничої практики Кислинська І.І.

Круглий стіл «Набуття практичного досвіду здобувачами освіти за кордоном»

30.11.2023р. у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» відбувся круглий стіл «Набуття практичного досвіду здобувачами освіти за кордоном». В обговоренні брали участь здобувачі освіти ІV курсу спеціальностей «Харчові технології» і «Туризм», які поділилися практичним досвідом, якого вони набули в літній період в закладах готельно-ресторанних комплексів в Болгарії. В обговоренні брали участь директор коледжу Лозовська Н.І., завідувач навчально-виробничої практики Кислинська І.І., завідувач відділення Дудник Л.В., завідувач навчально-методичного кабінету Трубляк Г.М.