Загальноосвітньої підготовки

Завідувач відділення Яковлєва Лариса Миколаївна

Викладач – спеціаліст вищої категорії. Нагороджена грамотою МОН України. У 1987 році закінчила Кишинівський державний університет за спеціальністю «Російська мова та література» та отримала кваліфікацію філолога – викладача.
В коледжі працює з 2003 року на посаді викладача української мови та світової літератури. У вересні 2007 була призначена на посаду методиста. З 2015 року – завідувач відділення загальноосвітньої підготовки. Загальний педагогічний стаж складає 34 роки.

За час діяльності коледжу змінювався перелік спеціальностей , змінювалася назва навчального закладу, але незмінною залишалася підготовка молодшого спеціаліста в поєднанні з отриманням повної загальної середньої освіти.
Для надання якісної загальноосвітньої підготовки в коледжі створена та постійно оновлюється навчально-матеріальна база. Навчальні кабінети оснащені інтерактивними комплексами, магнітно-маркерними дошками, плазмовими екранами, сучасними меблями та стендами. Є комп’ютерні лабораторії. 

Основні напрями проведення навчальної роботи:

  • Впровадження нових навчальних програм із загальноосвітніх предметів; систематизація навчальної документації та удосконалення комплексного методичного забезпечення вивчення загальноосвітніх предметів;
  • Вивчення адаптації студентів І-го курсу; проведення моніторингу навчальних досягнень учнів;
  • Консультування та інформування з питань зовнішнього незалежного оцінювання;
  • Участь в обласних конкурсах і олімпіадах;
  • Організація та проведення предметних тижнів загальноосвітніх предметів.