Бібліотека

Бібліотека – потужній інформаційний центр ВТЕК КНТЕУ.

Щоб відповідати цьому високому призначенню, треба завжди бути на рівні часу. Тому життя з кожним днем вимагає нових ідей, знань, поглядів для реалізації основного завдання: збирання та зберігання джерел інформації, надання читачам швидкого, вільного доступу до знань та інформації в усіх формах.

 Відповідно до нових умов вибудовує свою роботу і бібліотека Вінницького торговельно-економічного коледжу. Серед основних завдань є підвищення інформаційної, освітньої, культурної, виховної, пізнавальної, інтелектуальної функцій, які включають найповніше інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу.

Сьогодні бібліотека обслуговує викладачів, студентів та співробітників коледжу, це 850 осіб.

Книжковий фонд налічує 3086  примірників книг. Матеріально-технічна база відповідає сучасним вимогам.

Студент, педагог, книга – поняття нероздільні, це серце освіти.

Дозвілля студентів має бути змістовним, розширювати світогляд, знання. Таким чином побудована масова робота бібліотеки коледжу. Проводяться  виховні заходи, де студенти беруть активну участь. Запрошуються вінницькі письменники, презентують свої твори.

    

 Завідувач бібліотеки

Боса Інна Юріївна

Закінчила у 2006 році Вінницький торговельно-економічний інститут за спеціальністю «Товарознавство та комерційна діяльність». У 2012 році Тульчинське училище культури, здобула спеціальність «Фахівець бібліотечної справи.»

 У бібліотеці коледжу працює з 2007 року, а з 2020року на посаді завідувача бібліотеки. Загальний трудовий стаж 13 років.

Бібліотекар

Колісник Галина Дмитрівна

Працює на посаді бібліотекаря Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ з 1999 року. Має спеціальну вищу освіту у 1986р. закінчила бібліотечний факультет Харківського інституту культури за спеціальністю «бібліотекар-бібліограф». Загальний трудовий стаж 21 рік.