Студентські гуртожитки

Студентські гуртожитки призначені для проживання на період навчання іногородніх студентів денного відділеня. Діти соціальних категорій забезпечуються першочергово. Гуртожитки розраховані на 360 місць.

 

 

 

 

 

 

 

Гуртожитки коледжу призначені для загального проживання із самообслуговуванням і самоврядуванням. У гуртожитках обирається рада студентського самоврядування, яка є ланкою між адміністрацією коледжу та студентством. Рада гуртожитку є активним помічником у роботі, яка упродовж навчального року успішно співпрацює з питань планування, організації та координації виховної роботи у гуртожитку. До щоденних обов’язків Ради входить перевірка санітарно-гігієнічного стану житлових кімнат та огляд території, рейд-контроль під час самопідготовки; контроль дотримання дисципліни та порядку.

Гуртожитки  – це 5-ти поверхові будинки, які мають секційне ділення. У кожній секції є чотири кімнати, санвузол та душова кабіна.

На кожному поверсі для студентів розташовані дві загальні кухні які обладнані газовими плитами. У гуртожитках облаштовані прасувальні кімнати в яких встановленні пральні машини. У кожній кімнаті зроблено косметичний ремонт, заміну дерев'яних вікон на вікна нового зразка (пластикові).

На першому поверсі гуртожитку № 1 розташований – кабінет завідувача гуртожитку, на третьому – кабінет фельдшера для студентів коледжу та на четвертому – вихователя гуртожитку.

В гуртожитках обладнані найпростіші укриття.

Завідувачі гуртожитками забезпечують утримання приміщень гуртожитків в належному стані відповідно до встановлених санітарних норм та правил, утримують в належному стані закріплену територію та зелені насадження, своєчасно вживають заходів щодо реалізації пропозицій студентів, які проживають у гуртожитках, інформують їх про прийняті рішення.

Для студентів є куточок відпочинку, кімната для самопідготовки та кімната активу ради студентського самоврядування.

Студенти, які поселені до гуртожитків повинні знати і дотримуватися Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитках та умов Договору на право проживання студента в гуртожитку.

Гуртожиток коледжу – це не лише місце проживання, але і місце студентського дозвілля. Стало традиційним проведення заходів: "Андріївські вечорниці", "День закоханих", "День студента", "Вечір знайомств", "Конкурс Національної кухні", виставки творчої майстерності студентів. Мешканці гуртожитків займаються активною волонтерською та соціальною роботою.  Для проведення лекцій та диспутів запрошуються представники Центру здоров’я та планування сім'ї, соціальних служб для молоді, служби у справах неповнолітніх тощо.

                              

           Польгуль Тетяна Миколаївна                                           Рябцева Альона Миколаївна

   завідувач гуртожитку №1                                                              завідувач гуртожитку № 2