StudLife

Відвідали Вінницький обласний соціально-психологічний центр дітей "Добро"

Уже в котрий раз студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ відвідали Вінницький обласний соціально-психологічний центр дітей "Добро". До поїздки долучилися студенти, які прагнуть віддавати час і увагу дітям, які хочуть турботи і тепла. Дітки зустрічали нас з посмішками та ентузіазмом, повні енергії та сил весело проводити час. Цього разу була підготовлена цікава розважальна програма. Дітлахи розповідали вірші, показували мініатюри та разом з нами співали пісні. Також мали змогу погратись з аніматорами і просто поспілкуватись.

Розділ: 

Тренінг-семінар «PO SUTI»

За підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, спільно зі Студентською Радою Вінниччини студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ відвідали тренінг-семінар «PO SUTI» . Першим спікером був Михайло Винницький – радник Міністра освіти і науки України, засновник Докторської школи в НаУКМА, член Ради наставників Української Академії Лідерства, викладач Львівської бізнес – школи та голова Національної команди з реформування вищої освіти. Було обговорено такі питання : Навіщо нам освіта? І чому ступінь бакалавра краще отримувати в Україні?

Розділ: 

Зустріч студентів груп Т0 із представниками туристичної агенції

10 березня у стінах ВТЕК КНТЕУ відбулась зустріч із засновниками туристичної агенції « Діол – Тур» та студентами груп ТО -1 , ТО- 2.
Зустріч відбулась у дружній атмосфері. Головним аспектом зустрічі стали професійні якості майбутнього працівника туристичної сфери. Студенти для себе з'ясували основні плюси та мінуси їхньої майбутньої професії та ті напрями роботи, які для них найбільш цікаві.

Розділ: 

«Вінниця – це я!»

«Вінниця – це я!»

З метою патріотичного виховання та любові до рідного міста Вінницька молодіжна рада 23 вересня 2015 провела флешмоб «Вінниця – це я!», де створили найбільший регіональний герб.

Серед тисячі учасників – близько 200 є студентами коледжу. Більшість учасників, що стали частинкою малого герба Вінниці, прийшли у вишиванках.

Розділ: 

Допомога пораненим у зоні АТО

4 листопада 2014 року, студенти коледжу відвідали Військово-медичний клінічний центр центрального регіону, який розташований у м. Вінниця.

Радою самоврядування було ініційовано збір коштів, листів та ручних поробок для поранених у зоні АТО.

Студенти висловили слова гордості за українських військових, щиро подякували за їх подвиг та побажали найшвидшого одужання та повернення до своїх родин.

Розділ: 

ВТЕК КНТЕУ у «Єдиній країні»

15 жовтня 2014 року Вінницька Молодіжна Рада організувала масштабний флешмоб «Єдина країна». Майже дві тисячі студентів вінницьких ВУЗів вишикувались у формі національного Гербу України. 120 студентів коледжу продемонстрували свій патріотизм, а також підтримали бійців, які захищають незалежність нашої держави на Сході.

Розділ: 

Першість з шашок серед юнаків та дівчат

З 7 жовтня 2014 року в нашому коледжі проходила першість з шашок серед юнаків та дівчат. Не дивлячись на зайнятість, змагання відвідали директор коледжу Балицька В.Є. та заступник  директора з виховної роботи Лозовська Н.І. їм було приємно згадати свої студентські роки, побачивши змістовну та винахідливу гру своїх вихованців.

Всім їм вони побажали успіхів у навчанні та цій цікавій грі. А переможцями серед дівчат стали: Ковальчук Інна – ВП-135, Ковальчук Ірина – ТК-73 та Крижанівська Інна – Ф-6.

Розділ: 

Безпека руху понад усе!

25 вересня в коледжі відбулася зустріч з начальником сектору профілактичної роботи Відділу Державної автомобільної інспекції м. Вінниця, майором міліції Гордієнко Ростиславом Володимировичем, який провів профілактичну бесіду «Безпека дорожнього руху».

Розділ: 

А ми здорові, сильні, вільні!

18 вересня у коледжі пройшов День здоров’я. Надзвичайно згуртовано, цікаво та весело було продовжено гарну традицію. Усі викладачі, студенти та працівники взяли участь у спортивних змаганнях.

Конкурси були проведені з різних видів спорту. Викладачі проводили майстер-класи з піднімання  гирі, з допризовної підготовки та першої медичної допомоги.

Розділ: 

Сторінки

Підписатися на RSS - StudLife