Математики та інформатики

Склад ц/к: голова комісії – Космина О.Л. (спеціаліст вищої категорії), Гуменчук М.П. (спеціаліст вищої категорії, методист), Вітюк А.М. (спеціаліст вищої категорії), Савенко М.М. (спеціаліст вищої категорії), Сачок А.М. (спеціаліст вищої категорії), Шньорко В.М.  (спеціаліст вищої категорії), Булаївська Я.С., Бездень А.В. (викладач спеціаліст).

Голова ц/к - Космина О.Л.  працює в коледжі з 2010 року. у 2004 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського.  Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізика» та здобула кваліфікацію вчителя фізики, інформатики та астрономії. 

 У 2019 році присвоєна кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії".

Методична проблема, над якою працює ц/к: формування інформаційно-комунікаційної компетентності студентів на заняттях.

Завдання ц/к:

  1. Забезпечити програмне засвоєння студентами навчальних дисциплін;
  2. Розвивати здібності та зацікавленість студентів у вивченні природничих і фундаментальних дисциплін; сприяти розвитку творчої активності студентів; виховувати навички самостійної роботи з метою розвитку потреб у самоосвіті;
  3. Підвищувати професійний рівень викладачів шляхом застосування новітніх педагогічних технологій.

Заходи, які проводить циклова комісія:  циклова комісія проводить відкриті заняття з використанням інтерактивних комплексів (в тому числі, віртуальних комп’ютерних лабораторій) та інноваційних методів навчання, залучає студентів до пошукової роботи, організовує конкурси та олімпіади (переможці беруть участь в обласних олімпіадах). На базі коледжу проводилися обласні методичні об'єднання, на яких викладачі ц/к давали відкриті заняття: Гуменчук М.П.- з математики, фізики.

 

Булаївська Яна Станіславівна

Булаївська Яна Станіславівна

- викладач інформатики і комп’ютерної техніки Булаївська Я.С. працює в коледжі з 2020 року. У 2007 році закінчила Вінницький Національний Технічний Університет за спеціальністю "Інженер комп’ютерних систем управління та автоматики".

Має досвід роботи в технічній сфері 5 років.

Бездень Альона Василівна

Бездень Альона Василівна

Викладач фізики та астрономії. Працює в коледжі з 2020 року. У 2013 році закінчила з відзнакою Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізика»  та здобула кваліфікацію фізика, викладача фізики. Загальний педагогічний стаж 7 років.

 

Космина Олена Леонідівна

Космина О. Л. працює в коледжі з 2010 року. у 2004 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського.  Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізика» та здобула кваліфікацію вчителя фізики, інформатики та астрономії. Педагогічний стаж - 15 років.

Підписатися на RSS - Математики та інформатики