10 червня 2022 р. у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» відбувся День Гостинності

10 червня 2022 р. у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» відбувся День Гостинності. Цей захід, як завжди, викликав інтерес у майбутніх абітурієнтів і їхніх батьків. Коледж відвідали учні загальноосвітніх закладів Вінниці та Вінницької області.
Під час оглядової екскурсії та активного діалогу гості дізнались чимало цікавого про один із найпрестижніших навчальних закладів Вінниччини.
Гіди коледжу – студенти спеціальності «Туризм» – надали детальну інформацію про особливості та форми навчання, проходження практики як у Вінниці, так і за кордоном. Відвідувачі мали змогу побачити майстер-класи з усіх спеціальностей, роботу комп’ютерно-лінгафонного кабінету іноземних мов, мультимедійних комплексів, бібліотеки тощо.
Відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Іванівна Кислинська та завідувач курсової підготовки Альона Миколаївна Сачок давали вичерпні відповіді на усі питання абітурієнтів та їхніх батьків. Викладачі циклової комісії «Філологія» провели ряд консультацій щодо написання мотиваційного листа та складання індивідуальної усної співбесіди.
Відвідувачі були вражені побаченим і висловлювали захоплення матеріально-технічною базою навчального закладу.
Щиро дякуємо усім, хто проявив зацікавленість ВСП «Вінницький торговельно-економічний аховий коледж ДТЕУ», та чекаємо на навчання!