StudLife

Зустріч студентів груп Т0 із представниками туристичної агенції

10 березня у стінах ВТЕК КНТЕУ відбулась зустріч із засновниками туристичної агенції « Діол – Тур» та студентами груп ТО -1 , ТО- 2.
Зустріч відбулась у дружній атмосфері. Головним аспектом зустрічі стали професійні якості майбутнього працівника туристичної сфери. Студенти для себе з'ясували основні плюси та мінуси їхньої майбутньої професії та ті напрями роботи, які для них найбільш цікаві.

Розділ: 

«Вінниця – це я!»

«Вінниця – це я!»

З метою патріотичного виховання та любові до рідного міста Вінницька молодіжна рада 23 вересня 2015 провела флешмоб «Вінниця – це я!», де створили найбільший регіональний герб.

Серед тисячі учасників – близько 200 є студентами коледжу. Більшість учасників, що стали частинкою малого герба Вінниці, прийшли у вишиванках.

Розділ: 

Допомога пораненим у зоні АТО

4 листопада 2014 року, студенти коледжу відвідали Військово-медичний клінічний центр центрального регіону, який розташований у м. Вінниця.

Радою самоврядування було ініційовано збір коштів, листів та ручних поробок для поранених у зоні АТО.

Студенти висловили слова гордості за українських військових, щиро подякували за їх подвиг та побажали найшвидшого одужання та повернення до своїх родин.

Розділ: 

ВТЕК КНТЕУ у «Єдиній країні»

15 жовтня 2014 року Вінницька Молодіжна Рада організувала масштабний флешмоб «Єдина країна». Майже дві тисячі студентів вінницьких ВУЗів вишикувались у формі національного Гербу України. 120 студентів коледжу продемонстрували свій патріотизм, а також підтримали бійців, які захищають незалежність нашої держави на Сході.

Розділ: 

Першість з шашок серед юнаків та дівчат

З 7 жовтня 2014 року в нашому коледжі проходила першість з шашок серед юнаків та дівчат. Не дивлячись на зайнятість, змагання відвідали директор коледжу Балицька В.Є. та заступник  директора з виховної роботи Лозовська Н.І. їм було приємно згадати свої студентські роки, побачивши змістовну та винахідливу гру своїх вихованців.

Всім їм вони побажали успіхів у навчанні та цій цікавій грі. А переможцями серед дівчат стали: Ковальчук Інна – ВП-135, Ковальчук Ірина – ТК-73 та Крижанівська Інна – Ф-6.

Розділ: 

Безпека руху понад усе!

25 вересня в коледжі відбулася зустріч з начальником сектору профілактичної роботи Відділу Державної автомобільної інспекції м. Вінниця, майором міліції Гордієнко Ростиславом Володимировичем, який провів профілактичну бесіду «Безпека дорожнього руху».

Розділ: 

А ми здорові, сильні, вільні!

18 вересня у коледжі пройшов День здоров’я. Надзвичайно згуртовано, цікаво та весело було продовжено гарну традицію. Усі викладачі, студенти та працівники взяли участь у спортивних змаганнях.

Конкурси були проведені з різних видів спорту. Викладачі проводили майстер-класи з піднімання  гирі, з допризовної підготовки та першої медичної допомоги.

Розділ: 

Засідання Ради студентського самоврядування 08.09.14

08.09.14 в коледжі відбулося чергове засідання Ради студентського самоврядування.

         На засідання була запрошена директор коледжу Балицька Валентина Євгеніївна, яка закликала молодь бути активними та перспективними, не залишатись осторонь студентського життя, тому що саме за ними майбутнє української нації.

         Зустріч пройшла у тісній співпраці, директор запевнила членів ради у своїй підтримці у вирішенні будь яких питань та підтримку у організації та проведенні заходів, змагань, зустрічей, бесід цікавих для студентства.

Розділ: 

Молодь, допоможи героям АТО

Рада студентського самоврядування долучилася до акції  «Молодь, допоможи героям АТО», яка організована Вінницькою молодіжною радою під патронатом відділу у справах молоді та туризму Вінницької міської ради.

Студенти денного та заочного відділень відгукнулись на заклик допомогти учасникам АТО та активно здавали кошти на придбання теплих речей, які будуть передані військовим вінничанам.

Розділ: 

Підписатися на RSS - StudLife