Навчальний рік добігає кінця, а це означає, що настав час підбивати підсумки. Цікаве й незвичне заняття із зарубіжної літератури (викладачі Оксана МЕЛЬНИК, Тетяна КОРОБОНЕНКО) пройшло для студентів груп Т-12, ГРС-12 та ТРГ-159 у формі настільної гри «Триміно», яку розробила викладач зарубіжної літератури Тетяна Коробоненко.
Головною метою було не просто перевірити знання, щоб узагальнити навчальний матеріал, а навчити студентів працювати в команді, логічно мислити та швидко приймати рішення.