Екскурсія студентів ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» до ГРК «Drive Club»

10 вересня студенти групи ГРС-10 ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» в рамках фахової підготовки зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» відвідали один із провідних готельно-ресторанних комплексів м. Вінниця – «Drive Club».

Екскурсія проводилася під гаслом «Від теорії до практики: готельний бізнес зсередини» і мала за мету ознайомлення з особливостями організації роботи закладу з використанням сучасних інформаційних систем, які активно застосовуються у сфері гостинності.

Майбутні фахівці готельно-ресторанної справи за допомогою викладача дисципліни «Інформаційні системи і технології у ЗГРГ» Кублінської І.А та адміністратора ГРК «Drive Club» Герейло Вікторії дізналися про те, як автоматизується процес бронювання номерів і обслуговування гостей у готелі; які цифрові рішення забезпечують ефективну роботу адміністрації та персоналу; як інформаційні технології впливають на якість сервісу та рівень задоволеності гостей закладу.

Екскурсія стала корисним досвідом і ще одним кроком до формування високого рівня фахових компетентностей студентів коледжу.