У ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» з нагоди 80-річчя ДТЕУ, в межах проведення декади спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» й відзначення Всесвітнього дня грошей (Global Money Week 2026) проведено круглий стіл на тему: «PRO страхування: фінанси та облік без міфів» У заході взяли участь керівники та заступники керівників провідних страхових компаній Вінниччини, викладачі фінансово-економічних дисциплін, викладачі коледжу та студенти спеціальностіей «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»; «Облік і оподаткування».
Спікерами круглого столу були:
• Олександр ГУМЕНЮК– директор СК «УСГ» м. Вінниця;
• Марина Сніховська – начальник відділу СК «Княжа» м. Вінниця;
• Вікторія Власенко – заступник керівника асистуючої компанії «НІ&КО» м. Вінниця.
Захід розпочалась вітальним словом директора коледжу Наталії ЛОЗОВСЬКОЇ та презентацією теми та формату круглого столу від модератора Павла ОКСЮТЕНКА, після чого відбулося коротке знайомство зі спікерами.
Програма заходу включала:
1. Панельну дискусію «Тенденції розвитку українського страхового ринку» під час якої обговорювали ретроспективу страхового ринку, страхові продукти й константували, що страхування є економічно вигідним інструментом для управління ризиками суб’єктів економічної діяльності у різних сферах.
2. Дискусійний блок зосереджена на адаптації ринку до умов війни, цифровізації послуг та зростанні попиту на медичне страхування і страхування життя, прозорість виплат, та впровадження європейських стандартів регулювання.
3. Практичний блок присвячений порадам,настановам від роботодавців, під час якого спікери відзначали важливість обраного фаху й подальшого успішного старту кар’єри, проходження співбесід, кваліфікаційне тестування та адаптація молодих фахівців у перші місяці роботи в умовах нової реальності.
Круглий стіл став платформою для обміну досвідом, формування професійних компетентностей студентів та налагодження комунікації йпрофесійного діалогу між молодими спеціалістами та роботодавцями.










