Новини

ПОЕТИЧНИЙ КОНКУРС «ВПЕРЕД ДО МАЙБУТНЬОГО»

20.02.2024р. студентами групи Ф-2 разом з викладачем іноземної мови Помазановою О.І. було проведено позааудиторний захід  “Towards the Future”. Це був поетичний  конкурс, в якому  взяли участь шанувальники української та англійської поезії. Учасники заходу поєднали різні епохи, різні культури, різні мови та намагалися донести слухачам важливість поетичного слова, невмирущу силу поезії Шекспіра, Томаса Ділона, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка та її актуальність  в сучасних умовах війни України з російськими загарбниками. 

ОБИРАЙ УКРАЇНСЬКУ

До Міжнародного дня рідної мови 21 лютого 2024 року у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» викладачі української мови та літератури Бабійчук І.В., Мельник О.А. провели виховний захід «Обирай українську». Головна мета заходу – популяризувати українську, зробити її мовою повсякденного спілкування, адже мова під час війни стала зброєю й оберегом водночас. Студенти групи ПТ-92 провели мовознавчу вікторину, а група ТРГ-155 розповіла цікаві факти про мову у світі, про заснування Дня рідної мови в Україні, трагічні сторінки історії розвитку української мови та її роль під час теперішньої війни.

«У їхніх серцях жила Україна»

20.02.2024 у ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ" проведено заходи присвячені Героям Небесної Сотні.

День Вступника 2024! Разом в успішне майбутнє!

Кожен майбутній випускник 2024 року уже сьогодні стоїть на шляху вибору майбутньої спеціальності та навчального закладу.
Переконані, що День Вступника, який відбувся 17 лютого 2024 р. у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ», полегшив їм це завдання, і вже у вересні 2024 р. родина коледжу поповниться новими студентами. У заході взяли участь понад 100 абітурієнтів з міста Вінниці та Вінницької області.

Онлайн інтелектуальний турнір «Сучасні інновації в закладах ресторанного господарства»

15 лютого 2024 року викладачами Кублінською І.А. та Матвієнко Л.А. проведено інтелектуальний турнір «Сучасні інновації в закладах ресторанного господарства» приурочений Міжнародному дню бармена.

У заході взяли участь студенти третього та другого курсів: групи ГРС-8 та ГРС-9.

В ході турніру студенти продемонстрували знання сучасних тенденцій в ресторанній галузі та барній справі, проявили свої пошукові здібності під час захисту міні-проєктів щодо новинок у світовій ресторанній індустрії, розкрили свої творчі здібності під час тематичного діалогу «питання на засипку».

Зустріч з фахівцем Головного управління Держпродспоживслужби

 8 лютого 2024 року відбулася зустріч студентів групи ГРС - 10 з  фахівцем Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області  відділення Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами  Білик Юлією Василівною, яка провела лекцію на тему: "Захист прав споживачів сфери послуг".

Навчаємось у найкращих!

13.02.2024 р. здобувачі освіти 2 та 3 курсу гр. ТРГ-154, ТРГ-152 спеціальності «Харчові технології» брали участь у майстер-класі «Інноваційні техніки приготування страв з риби та м’яса птиці» від Олександра Гриценка – асистента кафедри технології і організації ресторанного господарства ДТЕУ, практикуючого шеф-кухаря ресторану «La Frusta» (м.Київ), багаторазового призера 15-ти міжнародних змагань в Україні, Туреччині, Греції, Македонії та Словаччині, фіналіста кулінарного шоу «Майстер-шеф. Професіонали».

Щиро дякуємо за неоціненний досвід!

Тренінг «Безпечний інтернет та соціальні мережі»

06 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого інтернету”.

Викладачем Вітюком А.М. 07.02.2024р. в групі М-1 було проведено тренінг «Безпечний інтернет та соціальні мережі». До тренінгу також доєднались студенти інших груп.

Метою цього заходу є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

06 лютого щороку у світі відзначається День безпечного інтернету (Safer Internet Day)

06 лютого щороку у світі відзначається  День безпечного інтернету  (Safer Internet Day)

під гаслом: Разом для найкращого  інтернету. Не став винятком і  цей рік. Це вже  21 День

безпечного інтернету
. Студенти груп ОП-104 та ФБС-16 взяли участь у зустрічі  з провідним фахівцем у сфері  інформаційної безпеки Яковенком Романом.  Слухачі дізналися, які небажані прецеденти можуть виникнути в мережі та як їм запобігти.

Організатори зустрічі - викладачі Горобець Л. В. та Бабій Л. С.

Урочистості з нагоди вручення дипломів фаховим молодшим бакалаврам 2024!

31 січня 2024 року у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» відбулись урочистості присвячені врученню дипломів фаховим молодшим бакалаврам зі спеціальностей «Харчові технології» та «Туризм».