Адміністрація

В. о. директора коледжу

 

В. о. директора коледжу

 Волинець Оксана Олександрівна.

Науковий ступінь - кандидат економічних наук.

Працює в коледжі з вересня 2002 року, спочатку – на посаді викладача бухгалтерського обліку, а з 2009 року була призначена завідувачем бухгалтерського відділення.

у 2002 році закінчила Київський національний торговельно – економічний університет за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію економіста з обліку і аудиту. Навчалася в аспірантурі КНТЕУ за спеціальністю «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит». В листопаді 2011 року захистила кандидатську дисертацію з теми «Облік і контроль в інформаційній системі управління зобов’язаннями підприємств ресторанного господарства» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.09 – бухгалтерський облік, облік і аудит.

Має педагогічне звання «викладач - методист»  та   кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»

Педагогічний стаж становить 14 років.

 

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

Кислинська Ірина Іванівна

У 1989 році закінчила Київський торговельно – економічний інститут за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності» та здобула кваліфікацію економіста. Кислинська І.І. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Нагороджена знаком «Відмінник освіти України», грамотами Управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України. Педагогічний стаж становить 20 років.

 

Заступник директора з виховної роботи

Лозовська Наталія Ігорівна.

Закінчила Київський торгово - економічний інститут у 1982 р. за  спеціальністю «Економіка торгівлі». Загальний педагогічний стаж складає 30 років ;  загальний трудовий  - 37 років.

В коледжі працює з 1979 року на посадах викладача, завідувача відділенням, а з 1994 року - на посаді заступника директора з виховної роботи. Викладає економіку. Має педагогічне звання «викладач - методист»  та   кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Нагороджена знаком «Відмінник освіти України».