Адміністрація

В.о. директора коледжу

Лозовська Наталія Ігорівна

В.о. директора коледжу

Лозовська Наталія Ігорівна

Наталія Ігорівна - ветеран коледжу, успішно пройшла всі щаблі кар’єрної драбини - від викладача економіки, завідувача відділення до заступника директора з виховної роботи (25 років працювала на цій посаді). Загальний стаж педагогічної діяльності складає 37 років.

У 1982 р. закінчила Київський торговельно-економічний інститут зі спеціальності «Економіка торгівлі».

Має педагогічне звання «викладач-методист» та кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Нагороджена знаком «Відмінник освіти України», грамотами Міністерства освіти і науки України; має численні відзнаки Київського національного торговельно-економічного університету, Вінницької обласної та міської рад, Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.

Заступник директора з навчальної роботи

Тімошенко Наталія Миколаївна

Науковий ступінь - кандидат економічних наук.

У 2009 році закінчила Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ за спеціальністю магістр з фінансів, економіст-фінансист. У коледжі працює з 17 листопада 2014 року на посаді викладача фінансових дисциплін. Викладає такі дисципліни: банківські операції, фінанси, фінанси підприємств, казначейська справа.

Навчалася в аспірантурі КНТЕУ за спеціальністю "Гроші, фінанси і кредит". В грудні 2019 року захистила кандидатську дисертацію на тему "Ринок державних цінних паперів в системі управління дефіцитом бюджету" на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.08 - гроші, фінанси і кредит.

Заступник директора з виховної роботи

 Яковлєва Лариса Миколаївна

В коледжі працює з 2003 року на посаді викладача української мови та світової літератури.

У вересні 2007 була призначена на посаду методиста коледжу. З 2015 року – завідувач відділення загальноосвітньої підготовки. Загальний педагогічний стаж складає 38 років

  У 1987 році закінчила Кишинівський державний університет за спеціальністю «Російська мова та література» та отримала кваліфікацію філолога – викладача.

Має педагогічне звання «викладач - методист»  та   кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» . Нагороджена грамотою МОН України.  Голова обласного методичного об’єднання викладачів зарубіжної літератури коледжів і технікумів Вінницької області.

Заступник директора з АГР