Календар матеріалів

14 Лютий 2015

Ми за безпечний Інтернет

Інтернет став невід’ємною частиною життя суспільства.  Цілком ймовірно, що у найближчому майбутньому Всесвітня мережа повністю замінить усі інші засоби зв’язку.

10 лютого 2015 року у світі відзначається День безпечного Інтернету.  Коледж долучився до акції. У межах цього дня було проведено:

Правоохоронці навчають студентів коледжу основам військової справи

11 лютого 2015 року на базі центру професійної підготовки УМВС України в Вінницькій області відбулись навчально-тренувальні збори для студентів нашого коледжу.

Спеціалісти центру провели для студентів уроки з бойової підготовки; навчали як стріляти з пістолету Макарова та АК-47, збирати та розбирати зброю та правильно займати позицію для стрільби.

Загальні збори студентів коледжу

30 січня, 4 та 11 лютого 2015 року в актовій залі коледжу відбулися загальні збори студентів денної форми навчання. 
На зборах було підведено підсумки навчально-виховної роботи за І семестр 2014-2015 року, визначено кращі групи коледжу: Ф-7 (1 курс), ТК-73 (2 курс), БО-90 (3 курс). 
Від студентства виступили представники груп, голова Ради студентського самоврядування Волосович Павло, член Ради студентського самоврядування Стецюк Артем, староста гр. ТК-73 Тарасюк Наталія, староста групи БО-92 Масалова Олена.