Календар матеріалів

08 Грудень 2015

Конференція-захист курсових робіт

3 грудня 2015 року в аудиторії №33 відбулась конференція-захист курсових робіт. Студенти ІІІ курсу спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» групи ТК-73 показали свої теоретичні знання і професійні навички під час дослідження тем курсових робіт. В більшості курсові роботи студентів мали аналітичний, дослідницький та пошуковий характер.

Майстер-клас з економічної психології та правових аспектів

1 грудня 2015 року викладачами Волинець О.О. та Тичук Т.О. був організований майстер-клас з економічної психології та правових аспектів, що впливають на життя людини, з запрошенням гостей: кандидата економічних наук, директора консалтингової фірми ПП «ДЕСО» Неживенко Алли Петрівни та голови ГО «Центр духовного розвитку гармонії людини», практикуючого юриста Корженівської Ірини Володимирівни.

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

В коледжі відбулося урочисте святкування з нагоди дня Збройних Сил України.
З нагоди свята студентами ВТЕК були підготовлені, оформленні та розміщенні в коледжі плакати та виставкові друковані матеріали про сучасні ЗСУ.
Урочистості розпочалося з виконання гімну України.

LET’S GO SHOPPING

         3 грудня 2015 року викладач Побірська Інна Володимирівна провела відкрите практичне заняття з дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» на тему «Універмаг. Найвідоміші універмаги світу».

Майстер-клас з теми «Дегустація та оцінка якості виноградних вин»

04.12.2015 р. провідним висококваліфікованим фахівцем-сомель’є мережі магазинів «Winetime»в групі ТК-75 проведено майстер-клас з теми «Дегустація та оцінка якості виноградних вин».

Студенти мали можливість ознайомитися з методами оцінки якості, провести дегустацію виноградних вин, навчилися визначати багаті нотки аромату та високі смакові властивості вина, а також дізналися про секрети утворення високоякісних виноградних вин.