Календар матеріалів

30 Вересень 2016

СВЯТО ОСВІТЯН – СВЯТО ВДЯЧНОСТІ

Напередодні чудового осіннього свята – Дня працівників освіти, в коледжі відбувся святковий концерт.
Викладачів вітали не тільки сьогоднішні студенти, а й випускники минулих років.
Від директора коледжу колеги почули побажання успіхів у їхній благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.
Святковий настрій працівникам коледжу почали створювати з самого ранку, даруючи гарні побажання та солодощі. Продовжили свято творчі колективи коледжу та міста, які своїми виступами радували викладачів.

Туризм в Україні: сьогодення та майбутнє

29 вересня 2016 року в бібліотеці коледжу пройшов інформаційний день «Туризм в Україні: сьогодення та майбутнє» за участю провідних бібліографів Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязева Зарі Л.І. та Покідченко Р.І., які представили книги з організації туристичної діяльності, перспектив розвитку туризму в Україні. В заході взяли участь студенти груп ТО-1, ТО-2, ТО-3 та викладачі коледжу.

Вручення гранту ВТЕК КНТЕУ для реалізації проекту "Створення тренінг-центру готельно-ресторанного сервісу"

Сьогодні, 29.09.2016 року, напередодні міжнародного свята освітян відбулися урочисті святкування в обласному музично-драматичному театрі ім. Садовського. Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ відзначений грантом на суму 15000 грн. на реалізацію проекту «Створення тренінг-центру готельно-ресторанного сервісу» під керівництвом Балицької В.Є., Савлук Л.І., автор проекту Кублінська І.А.

Профорієнтаційна зустріч у місті Ладижин

29.09.2016 викладачі Бабійчук І.В. та Яковлєва А.І. відвідали місто Ладижин, де проходив профорієнтаційний захід для випускників шкіл міста «Вибір професії - крок за кроком». Зустріч організовано Ладижинським міським центром зайнятості. Майбутніх абітурієнтів ознайомили зі спеціальностями, з Правилами прийому, умовами навчання в коледжі та проживання в гуртожитку. Детально розповіли, що потрібно для того, аби побудувати успішну кар’єру, використовуючи формулу: «Хочу-можу-треба».