Календар матеріалів

23 Грудень 2022

ПРИВІТАННЯ З ПРИЙДЕШНІМИ СВЯТАМИ!

Щирі вітання надсилають філологи  ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» групи Ф-3 з нагоди Нового року та Різдва!

Дорогі друзі, зичимо кожному міцного здоров’я та здійснення найзаповітніших мрій! Нехай мільйони українців вірять у чарівну магію  зимових свят. Нехай мир і спокій  оселяться у кожній домівці і щасливий сміх лунає звідусіль! Стійкості, оптимізму та витримки всім, хто пришвидшує Перемогу України!

Вплив війни на природу України

Студенти коледжу взяли участь в екологічному конкурсі, який організував викладач біології і екології Марчук І. М. Мета конкурсу полягала в написанні невеликих за обсягом творів на тему: «Вплив війни на природу України». Серед найкращих хотілося б відзначити роботи таких студентів, як:  Альона Марченко, Бовсунівський Владислав, Глушко Ірина, Гавриш Марія, Гонтковська Аня, Чеховська Вероніка, Чістякова Ксенія (група ОП-103); Верхова Аліна, Гринчук Вікторія, Студілко Софія (група ПТ-90); Ірина Кордиманенко, Пищик Юлія, Рейвах Уляна (група ФБС-15); Нагорна Тетяна (ПТ-91).