Календар матеріалів

24 Травень 2024

Захист курсових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

22 – 23 травня 2024 р. відбувся захист курсових робіт студентів групи ГРС-8 спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».
Захист курсових робіт проводився у формі презентації результатів досліджень студентів перед комісією у складі викладачів Кублінської І.А., Матвієнко Л.А., Гриньової О.В.

Зустріч студентів групи ТРГ-151 з практикуючим фахівцем шефом-кондитером ресторану «Terra Mare» Зубком Олександром

         22 травня 2024 року у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» відбулась зустріч студентів групи ТРГ-151 з шефом-кондитером ресторану   «Terra Mare» Зубком Олександром, який навчався у коледжі в групі ХТ-144 і зумів за декілька років піднятися кар’єрними сходинками до посади шефа-кондитера.

Олімпіада з дисципліни «Організація виробництва в ЗРГ»

         22 травня 2024 р. у ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ" відбулася олімпіада з дисципліни «Організація виробництва в ЗРГ» серед студентів третього курсу спеціальності «Харчові технології», яку провели викладачі спеціальних дисциплін Безрученко О.М. і Демчук К.І.

         За перемогу змагалися 9 учасників груп ТРГ-151 і ТРГ-152. Майбутні фахівців із технологій ресторанного господарства мали можливість проявити себе у професійних навичках з вирішення виробничих ситуацій закладів ресторанного господарства.

КРУГЛИЙ СТІЛ: «ПРОБЛЕМИ ВИВЧЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДОЗНАВСТВА»

Напередодні Дня філолога у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» викладачами циклової комісії філології було організовано та проведено щорічний науковий захід, який сприяє розкриттю наукового потенціалу молоді та заохочує до нових пошуків та звершень –  засідання круглого столу  «Проблеми вивчення філології та перекладознавства».