Новини

Бесіда з теми: «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

18.01.2018 р. викладачами Олійником А.В. та Пащенко І.І. в групах ПТ-81, ХТ-141 проведено бесіду з теми: «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг». Мета заходу: виховувати нацiональну свiдомість студентів, людську гiдність, глибоку повагу та любов до Батьківщини; формувати риси громадянина держави Україна; поглиблювати знання про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробуджувати iнтерес до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу.

Фестиваль вуличної їжі «Vinnytsia Food Fest»

13-14 січня 2018 року Центральному міському парку вдруге відбувся фестиваль вуличної їжі та смаколиків «Vinnytsia Food Fest», який відвідали студенти групи ГРС-3 разом зі своїм класним керівником Матвієнко Л.А.
У заході взяли участь понад двадцять ресторацій. Свої смаколики вінничанам представили не лише вінницькі майстри кулінарної майстерності, але й шеф-кухарі Києва, Тернополя та інших міст України. Аби гостям фестивалю було не тільки смачно, але і весело, організатори запросили на майстер-клас експерта рубрики «Кухня», учасника кулінарного шоу «Майстер-Шеф», Ігоря Місевича.

Велетень нескореного духу

12 січня  викладачі А. І. Яковлєва та І. В. Бабійчук відвідали читальну залу відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, де відбулися чергові Стусівські читання «Велетень нескореного духу». Під час заходу, присвяченого 80-річчю нашого видатного земляка, відбулись презентації досить цікавих книг, що побачили світ за підтримки Вінницької облдержадміністрації.

Школа педагогічної майстерності

10 січня 2018 року відбулося заняття ШПМ, на якій розглядалися та практично відпрацьовувалися такі питання:
1.«Майстерня Workshop».
2. Тренінг «Методичний квест».
3. НДР викладача та студента – як готувати документи.
Змістовне заняття підготували такі педагогічні працівники: Волинець О.О., Козубенко К.В., Марчук І.М., Пащенко І.І., Яковлєва А.І.

Визначаємо підробку харчових продуктів

20.12.2017 року в групі ХТ-141 під керівництвом викладача Бевзи С.С., за участі студентів Барчишина В., Нагорської І., Присяжної О., Жученко С., проведено майстер-клас «Визначаємо підробку харчових продуктів», студенти дізналися, як в домашніх умовах визначити якісні продукти від неякісних, натуральні продути від підробки, а саме: шоколаду, сиру, морозива і як в домашніх умовах приготувати морозиво.

НТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КОНКУРС "МІС ФІЛОСОФІЯ-2017"

21 грудня 2017 року викладачем основ філософських знань Людмилою Іванівною Савлук проведено НТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КОНКУРС "МІС ФІЛОСОФІЯ-2017" з теми «Світова філософія про людину як вона є».
Програма конкурсу:
1. Людина як ….- десять переконливих тез.
2. Ерудит. Людина в історії філософської думки.
3. Інсценівки за творами сучасної світової літератури.
ПИШАЄМОСЯ ДОСТОЙНИМИ ВИСТУПАМИ СТУДЕНТІВ - УЧАСНИЦЬ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КОНКУРСУ «МІС ФІЛОСОФІЯ-2017», у яких вони презентували дослідження з таких проблем:

АКЦіЯ РАДИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ КОЛЕДЖУ

19.12.2017 р. Члени Ради студентського самоврядування коледжу долучилися до акції Соціального комітету Студентської Ради Вінниччини, який організував неймовірно захоплюючий день для дітей з малозабезпечених родин. Кожен учасник акції мав змогу поділитися частинкою свого тепла у таке світле та радісне для усіх свято – День святого Миколая.
Студенти дуже раді, що мали змогу так гарно провести це свято і подарувати трішки свого тепла іншим. Робіть добрі справи, цінуйте прості людські емоції та долучайтесь до ініціатив молоді!

Пізнаємо цікавий світ харчових продуктів

18.12.2017 року в групі ХТ-141 за ініціативи студентів Барчишина В., Нагорської І. Присяжної О., Жученко С., Тхір С., Схабик А., Супрун А., Шпатенко І., під керівництвом викладача Бевзи С.С. проведено науково-практичну конференцію «Пізнаємо цікавий світ харчових продуктів». Студенти дізналися про нанотехнології у виробництві продуктів, найпопулярніші харчові продукти на світовому ринку, інноваційні технології про підвищення споживної цінності та подовження терміну зберігання продуктів харчування.

НОВОРІЧНА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ НА СХОДІ

20 грудня 2017 р. студенти коледжу долучились до акції, організованої волонтерською групою Вінницької міської ради та зібрали гуманітарний вантаж для наших захисників, які виконують бойові завдання в районі Донецького аеропорту (Авдіївська промзона, шахта «Бутівка», позиція «Зеніт», н.п. Піски), а також н.п. Мар’їнка, Красногорівка, Широкине.
З найщирішими вітаннями, з Новорічними святами та молитвами за їх життя та спокій України, студенти шлють привіт учасникам АТО!

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ

19 грудня 2017 року студенти коледжу долучились до створення святкової атмосфери у місті, а саме: до Новорічної ходи Дідів Морозів та Снігуроньок і відкриття Резиденції Святого Миколая та Діда Мороза.
Студенти були у захваті від участі у такому грандіозному дійстві, адже дорослих і маленьких вінничан чекав фейєрверк, концертна програма та здійснення найзаповітніших бажань.
Мрійте! Мрії мають властивість збуватися!