Новини

Кваліфікаційний екзамен зі спеціальності «Харчові технології»

9 червня 2021 р. студенти заочного відділення, які навчаються за спеціальністю 181 «Харчові технології», успішно склали комплексний кваліфікаційний екзамен.
До складу екзаменаційної комісії увійшли:
- П’єцух Тетяна Петрівна – голова екзаменаційної комісії, завідувач виробництва ТМ «Україночка», - голова комісії;
- Лозовська Наталія Ігорівна – заступник голови екзаменаційної комісії, в.о. директора коледжу;
- Кублінська І.А. – методист відділення, викладач дисципліни «Устаткування закладів ресторанного господарства»;

Відкрите семінарське заняття в групі ХТ – 145 з дисципліни «Сучасна українська кухня»

08.06.2021р. викладач Буняк Н.А. на платформі Google Meet, провела відкрите семінарське заняття в групі ХТ – 145 з дисципліни «Сучасна українська кухня», тема «Українська кухня та традиції нашого народу».

Мета заняття - закріплення знань щодо технологічних процесів виробництва традиційних та сучасних страв української кухні. Формування сучасного світогляду, збереження та пропагування національних традицій приготування страв.

ПЕРЕМОЖЦІ ВЕСНЯНИХ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАД У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ»

Весна цьогоріч особлива не лише погодними примхами, а й затяжним карантином. Але дистанційне навчання не означає «канікули». Студенти ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» довели, що викладання усіх дисциплін у будь-якій формі було й залишається високоякісним у нашім ЗВО, і доказом цього є численні успіхи наших юних філологів на Всеукраїнських онлайн-олімпіадах. Викладачі циклової комісії європейських мов активно долучають студентів до платформ «Всеосвіта» і «На урок», де вони власними силами здобувають перемогу за перемогою. 
 

ЗОЛОТА МЕДАЛЬ за проєкт на Дванадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2021»

ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» взяв участь у Дванадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2021» та отримав ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ у номінації: «Використання цифрових інструментів для забезпечення ефективного дистанційного й змішаного навчання в кризових умовах».
Авторський колектив ВСП «ВТЕФК КНТЕУ»: керівник проєкту - Лозовська Н. І. – в.о. директора коледжу; Савлук Л.І. – заступник директора з навчальної роботи; Боса І.Ю. – завідувач бібліотекою; Фадєєва Т. Ю. – викладач географії.

27 травня 2021 року відбувся онлайн-захід - Презентація спеціальністі 241 «Готельно-ресторанна справа»

27 травня 2021 року  відбувся онлайн-захід - Презентація спеціальністі 241 «Готельно-ресторанна справа», на який запросили випускників 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, а також їх батьків та всіх зацікавлених осіб. Готельно-ресторанна справа – цікава і перспективна спеціальність, орієнтована на комунікабельних і активних юнаків і дівчат, які мають бажання реалізувати себе у сфері готельно-ресторанних послуг.

РОЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ

У ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» до Дня філолога викладачами англійської мови Телячук Н.В. та Фальштинською Ю.В. разом зі студентами було проведено англомовний онлайн-захід на тему: « Роль англійської мови в сучасному світі». Адже існує безліч мов, якими розмовляють жителі різних країн. Чому ж так багато мов на планеті? На це питання юні дослідники знайшли відповідь, переглянувши відео «Tower of Babel» та зрозуміли важливість створення для людства однієї універсальної мови. Такою мовою в сучасному світі стала – англійська.

КРУГЛИЙ СТІЛ: «ПРОБЛЕМИ ВИВЧЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДОЗНАВСТВА»

У ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» викладачами ЦК європейських мов було проведено засідання круглого столу «Проблеми вивчення філології та перекладознавства», присвяченого Дню Слов’янської писемності та культури.
 Відкрила захід голова циклової комісії Бабійчук І.В., котра привітала усіх присутніх із Днем філолога, окреслила завдання та план заходу.
Учасники засідання розглянули такі питання:
1. Виникнення слов’янської писемності (Грудова Дарина, студентка групи ОП-100);

РЕЗУЛЬТАТИ ХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНОЗНАВСТВА «ПАТРІОТ»

В дитинстві відкриваєш материк, 
котрий назветься потім — Батьківщина.
Ліна Костенко
 
Студенти ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» долучилися до ХІІ  Всеукраїнського конкурсу з українознавства «Патріот». Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні учасникам з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про Україну. За результатами конкурсу призові місця посіли такі студенти:
І місце:

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЛОЛОГІЯ» У ВСП «ВІННИЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ КНТЕУ»

25 травня 2021 року в Україні святкують День філолога. У цей день ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» вітає викладачів-філологів, мовознавців, перекладачів, лінгвістів і просто цінителів рідної мови зі святом. Цього ж дня відбувся онлайн-захід «Презентація спеціальності 035 «Філологія»», на який було запрошено учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл і ПТНЗ, а також їх батьків та тих, хто бажає більше дізнатися про дану спеціальність.

Вітаємо переможців олімпіади

21.05.2021р. у ВСП «Вінницький торговельно – економічний фаховий коледж КНТЕУ» проведена внутрішньоколеджна олімпіада з дисципліни «Технологія виробництва кулінарної продукції» серед студентів 3-го курсу зі спеціальності « Харчові технології».

Метою олімпіади є виявлення обдарованої студентської молоді, стимулювання творчої праці студентів та педагогічних працівників, підвищення якості підготовки майбутніх фахівців, активізація навчально – пізнавальної діяльності студентів.