Новини

СТЕЖКАМИ МАНДРІВНОГО ФІЛОСОФА, НЕЗНИЩЕННОГО ГЕНІЯ

До 300-річчя Григорія Сковороди викладачі української мови та літератури запросили до онлайн-подорожі та запропонували флешмоб з тегами #Стежками_мандрівного_філософа, адже саме 3 грудня 2022 року вся прогресивна спільнота земної кулі відзначатиме ювілей найвидатнішого філософа, поета, громадського діяча і просто Людини, котра ще у 18 сторіччі створила найпотужніші ідеї «сродної праці» і «філософії серця», за якими у 21 столітті живе сучасний нам світ!

IV Міжвузівська науково-практична конференція «Інноваційні напрями розвитку вітчизняних харчових технологій та готельно-ресторанного бізнесу»

У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ», 29 листопада відбулася Міжвузівська науково-практична конференція «Інноваційні напрями розвитку вітчизняних харчових технологій та готельно-ресторанного бізнесу». Мета конференції: обмін ідеями та пропозиціями щодо використання сучасних технологій, устаткування, інгредієнтів у технології харчової продукції та ресторанній справі в умовах сьогодення; розробка практичних рекомендацій щодо вирішення питань розвитку та підвищення ефективності
функціонування підприємств харчової промисловості та готельно-ресторанного бізнесу в умовах воєнного стану в Україні.

Учать у студентському круглому столі «Формування потенціалу розвитку сфери гостинності під час воєнного стану»

Нещодавно, 23 листопада студентка групи ГРС-7 Вовчук Катерина під керівництвом методиста Кублінської І.А. взяла участь у студентському круглому столі на тему: «Формування потенціалу розвитку сфери гостинності під час воєнного стану». Захід організовано і проведено колективом кафедри технології та організації готельно-ресторанного бізнесу Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ.

Ми різні, але ми разом

Протягом тижня, з 14 по 18 листопада 2022 року, у ВСП ''Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ'' проходили тематичні виховні години присвячені Міжнародному дню толерантності.
Під час спілкування студенти та викладачі висловлювали свої думки щодо схожості та відмінностей між людьми та націями, вчилися прогнозувати, розробляти та втілювати в життя шляхи розв'язання конфліктів.

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

Філологи групи Ф-3 ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» разом з Морозюк Н.В. щиро вітають друзів із Міжнародним днем студента!

І ЕТАП ХXІІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»!

У ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» викладачами української мови та літератури Бабійчук І. В., Мельник О. А., Лавровою О. Р., Мельник О. В. проведено І етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Мета заходу – популяризувати українську мову, зробити її мовою повсякденного спілкування та вдосконалити навички писемного мовлення. У конкурсі взяли участьстуденти І-ІІ курсів. За результатами перевірки творчих робіт визначено переможців.

І місце – Яворський Богдан (ОП-102);

За крок до перемоги

Цікавими і видовищними стали фінальні змагання з баскетболу 3х3 (дівчата) за програмою обласної Спартакіади серед закладів фахової передвищої освіти, які відбулися 11 листопада 2022 року в спортивній залі Вінницького технічного фахового коледжу.

          В цьому дійстві взяла участь і команда нашого коледжу в складі Сенькової Галини (група ХТ-149), Писарської Домініки (Ф-3), Ярушняк Інни (ФБС-13) та Тарадай Діани (Ф-1).

Зустріч із провідним фахівцем з інформаційної безпеки Яковенко Романом

В рамках проведення тематичних заходів до Міжнародного дня бухгалтера 10 жовтня 2022 року відбулася зустріч із провідним фахівцем з інформаційної безпеки Яковенко Романом. Організатором зустрічі була Горобець Людмила Володимирівна – викладач інформаційних технологій.
Учасниками обговорювалися актуальні питання безпечного використання інформації при веденні фінансово-господарської діяльності.