Новини

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ЕКЗАМЕНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ «ТУРИЗМ», «ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Протягом 19-21 січня 2022 року студенти спеціальностей "Туризм" (гр.Т-5) та "Харчові технології" (гр.ХТ-145, ХТ-146) складали кваліфікаційні екзамени. Студенти спеціальності "Туризм" склали іспит з іноземної мови та кваліфікаційний екзамен зі спеціальності. У складі комісії екзамену з іноземної мови працювали: голова комісії - Макодай І.І., доцент кафедри іноземних мов з курсом латинської мови та медичної термінології Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова; члени комісії - викладачі коледжу Радудік О.Є. та Помазанова О.І.

Історичний урок єднання «Нехай не розмежованою залишається навіки»

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність.  Подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що бажання українців жити в соборній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.

КРУГЛИЙ СТІЛ: «ЯКБИ ДИРЕКТОРОМ РЕСТОРАНУ БУВ Я…»

18 січня у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» викладачем Демчук К.І. і студентами групи ХТ 145 було проведено засідання круглого столу «Якби директором ресторану був я…».

На заході були присутні викладачі циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи.

Захід до Дня Соборності України

18 січня 2022 р. з нагоди Дня Соборності України для студентів 1 курсу ПТ-91 керівником групи Величко Л.В. було організовано захід в Вінницькій міській бібліотеці № 12 ім. Т.Г. Шевченка до Дня Соборності України.

Учасники зустрічі спілкувалися про одну з найважливіших тем нашої історії – Соборність України. Під час заходу студенти мали можливість переглянути тематичні відеоролики, звучали пісні про неньку Україну, її велич і силу, вірші Ліни Костенко.

Студенти із зацікавленістю прийняли активну участь у іграх-вікторинах «Скласти Україну», «З Україною в серці».

Тренінг «Здоров’я на крилах бджіл»

22.10.2021 року під керівництвом викладачів Бевзи С.С. та Солоненко Л.М. в групах ПТ-90, 91 організовано тренінг в рамках Всесвітніх програм Міжнародного фонду захисту бджіл регіональний представник українського національного проекту «Вітапі світ» Ткачук Оксана Петрівна провела лекцію «Здоров’я на крилах бджіл». 

ВІЧНО ЖИВЕ ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО

Ось і нові здобутки та визнання якості надаваної освіти у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ»: студентка  спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Папанага Марина Романівна посіла 1-ше місце у ІІІ етапі  Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка. 
 Вітаємо Марину  з перемогою та зичимо подальших успіхів, наснаги та натхнення!
 
 

Засідання педагогічної ради ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ»

11 січня 2022 року у ВСП "ВТЕФК КНТЕУ" відбулося засідання педагогічної ради. Розглядалися такі актуальні питання:

1. Про підсумки роботи педагогічного колективу у І півріччі 2021-2022 н.р. (виступила Савлук Л.І., заступник директора з навчальної роботи).

2. Аналіз виховної роботи в коледжі за І семестр 2021-2022 н.р. (виступала Космина О.Л., заступник директора з виховної роботи).

3. Створення умов проживання та організації дозвілля в студентських гуртожитках (виступала Польгуль Т.М., завідувач гуртожитку).

Результати веб-квесту «Цікава математика»

У рамках декади циклової комісії математики та інформатики з 03.12 по 10.12.2021р. викладачами математики Савенко М.А та Сачок А.М. було проведено веб-квест «Цікава математика». Приємно відмітити, що до участі у квесті долучилися не лише студенти І та ІІ курсів коледжу, але й учні шкіл. Учасники, які пройшли всі завдання, отримали сертифікати.

Вітаємо переможців:

ІІІ місце - Андрійчук Аліна (Ф-2), 

ІІІ місце - Заріцький Назар (учень  Прибузької філії КЗ ЗЗСО ліцей),

Флешмоб “Know your rights” («Знай свої права»)

Долучаючись до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» та відзначаючи Міжнародний день прав людини, 14 грудня групою ГРС-8 був проведений флешмоб “Know your rights” («Знай свої права»). Під час флешмобу студенти пригадали права людини і закликали їх поважати. Основним гаслом флешмобу стали слова з Декларації: “Respect yourself! Respect others!” («Поважай себе! Поважай інших!»).

Харчування – природний спосіб профілактики COVID - 19

У ВСП «ВТЕФК КНТЕУ» відбулася лекція «Харчування – природний спосіб профілактики COVID - 19», яку провів на запрошення викладача хімії Маслоїда А.П.  кандидат біологічних наук, доцент кафедри біофізики і фізіології ДонНУ імені Василя Стуса Єрмішев Олег В’ячеславович.