Новини

Тренінг з фахівцями торгівлі.

13.09.2017 року, в групах ПТ-82, ПТ-83 під керівництвом викладачів Бевзи С.С., Солоненко Л.М. відбувся тренінг з провідними фахівцями мережі магазинів "Україночка" Горобець О.Г., Сінкевич Т.М.
Студенти дізналися про організацію підприємницької діяльності торговельних підприємств, тісну співпрацю з бізнесовими структурами Великобританії, і як результат впровадження інновацій в сфері обслуговування споживачів, критерії підбору персоналу.

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ФАШИЗМУ

З 11.09. по 13.09. у коледжі з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв фашизму, студенти на виховних годинах ознайомились із документальним відеофільмом «Жертви фашизму».
День пам’яті жертв фашизму – це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні: мільйонів солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але що більше – мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб та від голоду.

День здоров’я

11.09.2017 року на базі відпочинку «Озеро Соцького» відбувся оздоровчо-туристичний захід «День здоров’я», в якому взяли участь викладачі, співробітники та студенти коледжу. Веселі конкурси, цікаві та пізнавальні майстер-класи з туризму та з предмета «Захист Вітчизни» сприяли гарному настрою, зміцненню здоров’я та гармонійному розвитку студентів
Переможцями Дня здоров’я стали:
Оздоровчий біг
дівчата:
І – місце - Мукомел Вікторія, група ФБС-9
ІІ – місце - Дольчук Анастасія, група ТО-2
ІІІ – місце - Слободянюк Аліна, група ПТ-80
юнаки:

День підприємця для туристів

Цікаве свято пройшло у ВТЕК КНТЕУ. «День підприємця» - свято, що відзначається в Україні щороку в першу неділю вересня. До групи ТО- 2 було запрошено директора туристичного агентства «Море турів», що входить до п’ятірки найкращих турагенств України. Тимрієнко Анна Володимирівна ділилась досвідом з молодим поколінням з питань організації та ведення власного туристичного бізнесу бізнесу. Серед студентів було проведено цікаве тестування та ділова гра.

Віртуальний екскурсійний тур "Вінниччина туристична"

У коледжі протягом тижня - з 04.09 по 08.09 проведено віртуальний екскурсійний тур, присвячений нашій Батьківщині з теми «Вінниччина туристична». За підтримки викладачів та студентів спеціальності «Туристичне обслуговування» організовані презентації з використанням мультимедійного обладнання. Студенти першого курсу ознайомились з визначними місцями та історичними пам'ятками Вінниччини.

Сучасні тенденції декору кондитерських виробів

Семінари та майстер-класи з приготування вишуканих страв та кулінарних виробів є не лише інноваційною формою демонстрування професійної майстерності фахівців готельно-ресторанної індустрії, але й інтерактивною формою навчання майбутніх спеціалістів індустрії гостинності. Саме тому студенти та викладачі ВТЕК КНТЕУ приймають участь у різноманітних професійних майстер-класах відомих шеф-кухарів та кондитерів Вінниччини, а також світових майстрів кулінарного мистецтва.

Лекція-тренінг «Початок власного бізнесу – поради від професіонала»

5 вересня 2017 року викладачем Трубляк Г.М. організовано тренінг з дисципліни «Основи підприємницької та управлінської діяльності» для студентів гр. ВП-137 за участю засновника ресторану «Іль-де- Франс» Козака Олександра Васильовича.

Вибори ректора КНТЕУ

19 вересня 2017 року в коледжі з 9:00 год. до 15:00 год., в актовій залі відбудуться вибори ректора КНТЕУ.
Для голосування необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу.

День знань 2017!

День знань – свято мудрості, доброти і людяності

Сьогодні 221 першокурсник із батьківських обіймів вступив до Храму Знань – Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

Радісними посмішками та побажаннями веселих студентських років розпочалися урочистості, присвячені Дню знань.

Директор коледжу Балицька Валентина Євгеніївна у своєму вітальному слові побажала першокурсникам наснаги та терпіння, довгоочікуваного миру та Божого благословення всій Україні.

Запальними піснями вітали «новачків» старшокурсники та вокальні колективи міста.