Новини

Відлунали ноти випускного вальсу

26 червня 2019 року відбулися урочистості, присвячені випуску студентів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Готельно-ресторанна справа».

На 136 осіб зменшилася кількість студентів в коледжі, але на 136 «молодших спеціалістів» поповнилася скарбничка українських фахівців.

Урочистими вітаннями директора коледжу Валентини Євгеніївни Балицької та керівників груп проводжали випускників у доросле життя.

НАГОРОДЖЕННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ЗА ПІДСУМКАМИ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

На виконання умов Положення коледжу «Про порядок проведення конкурсу «ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР – 2019» у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ», у відповідності до наказу №46/01-06 від 23.05.2019 р. та на підставі рішення журі конкурсу (протокол №1 від 14.06.2019 р.) визначено переможців конкурсу за номінаціями:
- «НАУКОВЕЦЬ РОКУ» – Кублінську І.А., викладача спеціальних дисциплін, Кавун Ж.А., викладача мікробіології, санітарії та гігієни – за плідну наукову роботу, за участь у наукових та науково-практичних конференціях, публікації у наукових виданнях;

Перемога у Студентській Лізі 2019

Студенти коледжу взяли активну участь та здобули перемогу у заході «Студентська Ліга 2019», який організовано відділом молодіжної політики ВМР та Вінницькою молодіжною радою.
Дякуємо всім учасникам змагань! Вітаємо команду переможців! Пишаємося вашими здобутками!

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ З ПЕРВИННОЇ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ

Протягом 12-14 червня 2019 року в коледжі проводиться первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм за спеціальностями:
071 «Облік оподаткування» (голова експертної комісії - І.М.Бурденко, експерт - Н.І.Дурбалова);
181 «Харчові технології» (голова експертної комісії - А.Д.Салавеліс, експерт - Г.С.Сухецька);
076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (голова експертної комісії - В.М.Нянько, експерт - Л.П.Ярош).

Студенти-волонтери ВТЕК КНТЕУ відвідали вінницький дитячий будинок «Гніздечко»

11 червня 2019 року група студентів у складі Рудчик Тетяна, Мельник Світлана, Кравець Вікторія, Чупира Наталія (всі вони з групи ПТ-85), Самсонюк Ольга (група ХТ-142) та викладач Марчук І. М. відвідали Вінницький дитячий будинок «Гніздечко», що знаходиться у місті Вінниця. Дана ініціатива була сформована на основі «поклику серця», так як воно «болить» за тих хто там знаходиться – за дітей-сиріт, що позбавлені дитячого піклування. Власними зусиллями були закуплені фрукти, солодощі та іграшки.

ЗМАГАННЯ З ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

З 31 травня по 2 червня 2019 року в рамках проекту «Студентська Ліга – 2019» студенти ВТЕК КНТЕУ взяли участь у змаганнях з військово-патріотичного виховання, яке відбулося біля с.Шкуренці.
Команду ВТЕК КНТЕУ представляли студенти: Мамедов А.І. (ПТ-82), Шалавінський В.Ю. (ПТ-82), Прибилович В.І. (ХТ-146), Тумалецький С.В. (ХТ-146), Гаврилюк В.В. (ПТ-85).

Ярмарок вакансій - 2019

Ярмарок вакансій – це спеціальний захід, у межах якого роботодавці та студенти–випускники мають можливість зустрітися один з одним. Роботодавці презентують свої компанії, наявні вакансії та програми стажувань, формують у відвідувачів бренд роботодавця. Студенти–випускники мають змогу прослухати інформацію про вакантні місця, дізнатися про вимоги до кандидатів, записатися на співбесіду.
05 червня 2019 р. в актовій залі коледжу відбувся Ярмарок вакансій, який є одним із дієвих методів пошуку роботи.

Студентська миля

31 травня 2019 року одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях або паркових зонах, стадіонах відбувся Всеукраїнський фізкультурний оздоровчий захід серед студентів та усіх бажаючих – легкоатлетичний забіг на дистанцію 1 миля (1609 м).

УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

30 травня 2019 року колектив коледжу представив на обласну виставку технічної творчості коледжів Вінницької області: 32 експонати в рубриці "НАУКОВО-МЕТОДИЧНА РОБОТА" (збірники науково-практичних конференцій, видані викладачами навчальні посібники); в рубриці "ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" - гугл-класи, мультимедійні посібники; в рубриці "ТЕХНІЧНА ТВОРЧІСТЬ" - два майстер-класи - з карвінгу та визначення якості засобів по догляду за взуттям, дослідницьку роботу з хімії, яка 29.05 посіла ІІ місце на обласному конкурсі; в рубриці "ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО"

ІІ етап Конкурсу науково-дослідницьких робіт з хімії серед студентів технікумів і коледжів Вінницької області

29 травня 2019 року на базі Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ відбувся ІІ етап Конкурсу науково-дослідницьких робіт з хімії серед студентів технікумів і коледжів Вінницької області, у якому взяли участь 18 навчальних закладів області. Студенти представили свої дослідження в друкованому вигляді, захищали їх перед високоповажним журі:
Голова журі - Блажко Олег Анатолійович – доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хімії та методики навчання хімії ВДПУ ім. М. Коцюбинського.