Новини

ПРИЗЕР ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ

З 07 по 09 грудня 2018 року на базі спортивного комплексу Вінницького кооперативного інституту та коледжу економіки і права проходили змагання з настільного тенісу за програмою Спортивних ігор України серед студентів коледжів. В змаганнях взяли участь найкращі команди багатьох областей України. Студенти виборювали право бути найкращими в особистих, парних серед юнаків і дівчат, та змішаних розрядах змагань. Кольори збірної команди Вінницької області захищав студент нашого навчального закладу групи ФБС-9 Рубанов Максим.

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

З 3 по 7 грудня в рамках місячника військово-патріотичного виховання в коледжі проведено:
- виховні години з теми: «Військововий обов’язок та військова служба»;
- урочисте святкування з нагоди дня Збройних Сил України. Урочистості розпочалося з виконання гімну України. Викладач з предмета «Захист Вітчизни», підполковник запасу Табачук Г.В. привітав присутніх зі святом та в своїй промові розповів про боєздатність української армії та героїзм військовослужбовців ЗС України в зоні ООС, підготовку молоді до служби в Збройних силах та захисту Батьківщини.

Відкрите заняття з всесвітньої історії

В рамках декади суспільних наук та правознавства 06.12.2018 року викладач суспільних дисциплін Олійник А.В. провів відкрите заняття з всесвітньої історії в групі ХТ -145. Студенти разом з викладачем досліджували тему « СРСР у 20- 30 роки ХХ століття». Чому разом? Тому що значну частину питань було опрацьовано командами студентів, а потім їх представники виступили з презентаціями. В цілому заняття пройшло досить динамічно, цікаво для студентів. Вони дізнались багато чого нового для себе.

Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора

6 грудня 2018 року у Культурно-мистецькому центрі КНТЕУ відбулася гра Фестивалю VI сезону «Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора», в якій, вже за традицією, взяла участь команда коледжу «Три мінути, сіре део». Надзвичайно дружня атмосфера залу та теплий прийом глядачів забезпечили цікаву та динамічну гру. Члени команди щиро вдячні організаторам за запрошення, можливість здобуття досвіду та спілкування зі старшими товаришами, адже саме такі заходи зближають міста та навчальні заклади!

АНГЛІЙСЬКА З НОСІЯМИ МОВИ

Англійська мова стабільно перетворюється на мову міжнародного спілкування. Її популярність і затребуваність фахівців, які вільно нею володіють, незмінно зростають. Вільне володіння передбачає можливість правильно розуміти англійську мову й коректно висловлюватись. Для цього надзвичайно важливим етапом під час вивчення є години спілкування з носіями мови.

Конкурс стартапів «TourSystemUkrChallenge»

5 грудня 2018 року студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу групи ТО-2 Медведчук Діана та Ніходовська Олена під керівництвом к.г.н. Атаман Людмили Василівни взяли участь у Всеукраїнському студентському конкурсі стартапів «TourSystemUkrChallenge», який відбувся 5 грудня 2018 року у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Флешмоб, присвячений Дню працівників статистики України

5 грудня 2018 року проведено флешмоб до Дня працівників статистики України (викладач Віниковецька Ж.С.)
Студенти розв’язували задачі, відгадували ребуси, демонстрували знання формул розрахунку статистичних показників.
Переможці отримали солодкі подарунки.

СПРАВЖНІЙ «ЗОРЕПАД»

СПРАВЖНІЙ «ЗОРЕПАД»
спостерігали викладачі та студенти 4 грудня 2018 року в актовій залі коледжу. Саме тут проходив конкурс «THE BEST NEW STAR 2018». Незважаючи на зимовий дощ за вікном, атмосфера в залі була надзвичайно теплою та яскравою. Запитаєте чому?
Тому що на сцені першокурсники. Саме вони протягом останніх тижнів не мали спокою а ні вдень, а ні вночі. Вони писали сценарії виступів, вони репетирували танці та СТЕМи, вони вчили вірші та пісні…. і все одно, як справжні студенти, на сцені імпровізували.

Відрите бінарне заняття з дисциплін «Організація обслуговування в ЗРГ» та «Устаткування ЗРГ»

03.12.2018 р. під час тижня циклової комісії харчових технологій та сфери обслуговування викладачами ц/к Кублінською І.А. ( дисципліна «Устаткування закладів ресторанного господарства») та Матвієнко Л.А. (дисципліна «Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства») проведено відкрите бінарне заняття для студентів гр. ХТ-141 на тему: «Організація кейтерингового обслуговування. Автоматизовані системи управління»

Майстер-клас «Перші кроки в туристичному бізнесі»

28 листопада 2018 року у Вінницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ у рамках тижня циклової комісії Харчових технологій та сфери обслуговування проведено майстер-клас для студентів спеціальності «Туризм» 3 та 4 курсу груп Т-3 та ТО-2. Спікером майстер-класу була менеджер по туризму Подільського туристично-інформаційного центру Роздорожнюк Оксана Іванівна.