Новини

Квітневий День Вступника

20 квітня 2024 року у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» проведено День Вступника. Заклад освіти відвідали абітурієнти, які взяли участь у майстер-класах, квестах, квізах, вікторинах та тренінгах. Відвідувачі мали можливість дізнатися про спеціальності та напрями, за якими здійснюється підготовка в коледжі та отримали цінні поради щодо написання мотиваційного листа.

Засідання клубу соціально-правових дебатів.

18.04.2024 року, за сприяння Служби у справа дітей ВМР, у КЗВО “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж” відбулося чергове засідання клубу соціально правових дебатів.
ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ" представили учасниці історично-правового гуртка: Швець Анастасія, Гринчук Вікторія, Пилипчук Анастасія та Лукіянчук Марʼяна.

ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР – 2024»

Викладачі ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» на фінальному турі Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР - 2024» представили свої інноваційні педагогічні практики і здобули призові місця.

Основна мета проведення конкурсу – вивчення та поширення інноваційного педагогічного досвіду, сприяння професійному розвитку, самореалізації педагогів, створення необхідних умов для розвитку творчого потенціалу педагогічних колективів закладів фахової передвищої освіти, удосконалення управління освітнім процесом та підвищення якості підготовки фахівців.

Олімпіада юних фахівців з ресторанного обслуговування

17 квітня 2024 р. у ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ" на платформі Meet вібдулася онлайн-олімпіада з дисципліни «Організація обслуговування в ЗРГ» серед студентів третього курсу спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» і «Харчові технології».
За перемогу змагалися 14 учасників груп ГРС-8 і ТРГ-151.
Майбутні фахівців із ресторанної справи мали можливість проявити себе у професійних навичках для вирішення завдань реалізації сервісної політики закладів ресторанного господарства.

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «ОЛІМПІС 2024 – ВЕСНЯНА СЕСІЯ»

Студенти ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» вкотре взяли участь у Міжнародному конкурсі з англійської мови «Олімпіс 2024 – Весняна сесія» разом з викладачем іноземних мов Радудік О.Є., адже урізноманітнити навчання завжди цікаво і для студентів, і для викладачів. Інтелектуальні заходи спонукають до пошуку, до самостійної роботи, мотивують здобувати перемогу:

Диплом І ступеня – Осінська Анастасія (ФБС-16), Жмурко Вікторія (ФБС-16), Лукіянчук Мар’яна (ПТ-94), Підпонаровська Ілона (ФБС-16), Яшан Юлія (ФБС-16), Холоденко Адріана (Ф-3);

Майстерклас для учнів КЗ «Вінницький ліцей №20»

16 квітня 2024 р. у студенти ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» Терещук Катерина та Пилявець Ольга (гр. ТРГ-154) під керівництвом викладачів Кублінської І.А. та Безрученко О.М. провели майстерклас «Знай – споживай» для учнів 9-х
класів Вінницького ліцею № 20.
Під час майстеркласу школярі не лише дізналися про переваги й недоліки снекової продукції, цікавинки сучасної технології приготування «швидкої їжі», але й спробували власноруч приготувати смачні й корисні енергетичні батончики та крафтові цукерки.

ЗАНЯТТЯ-ЕКСКУРСІЯ У ЛІТЕРАТУРНО-МЕМОРІАЛЬНОМУ МУЗЕЇ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО

Студенти ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» групи Ф-3 разом з викладачами Бабійчук І.В. та Помазановою О.І. провели виїзне заняття-екскурсію у Вінницькому літературно-меморіальному музеї Михайла Коцюбинського з теми «Література рідного краю», з’ясувавши вклад подільського письменника-модерніста в скарбницю національної ідентичності. Екскурсію проведено з подвійною метою: розвиток мовленнєвої діяльності, комунікативних навичок рідною мовою та англійською, послуговуючись цікавими біографічними фактами.

ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

11.04.2024р. у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» відбувся захист навчальної практики здобувачами освіти групи ПТ-92 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Комісії в складі заступника директора з навчально-виробничої роботи Кислинської І.І., керівників практики Трубляк Г.М. та Солоненко Л.М. були презентовані дослідження за індивідуальними завданнями студентів.

Майстерклас у рамках проєкту «Українська піч мандрує світом»

        Щирою душею і талановитою молоддю майбутніх кухарів ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» 10 квітня 2024 р. в рамках проєкту «Українська піч мандрує світом» викладачами Пугачем Ю.П. і Матвієнко Л.А. проведено майстерклас приготування українського борщу на вишні і пісного борщу з білими грибами на відкритому вогні з метою популяризації старовинних традиційних українських страв.