Призери обласних змагань

Цікавими та безкомпромісними були змагання з греко-римської боротьби за програмою обласної Спартакіади серед закладів фахової передвищої освіти, які проходили 28 лютого 2023 року в спортивній залі ВО ДЮСШ «Колос».
ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» представляли: Косий Олександр (група ПТ-91), Пилюк Богдан (ФБС-14) та Купреішвілі Дамір (Т-8).
Загалом учасниками змагань стали близько сотні студентів-спортсменів, які були розподілені в десяти вагових категоріях. Серед них були призери та переможці Всеукраїнських змагань , учасники європейських та світових турнірів. Наші юнаки виступили досить гідно, не знітилися перед своїми іменитими супротивниками, мали нагоду боротися за найвищі місця та здобули призові місця. Олександр посів третє місце, а Богдан та Дамір стали срібними призерами змагань у відповідних вагових категоріях.
Вітаємо юнаків з високим спортивними досягненнями та бажаємо в майбутньому тільки перемог!