Календар матеріалів

27 Березень 2015

Літературно-мистецький вечір «Вільна поезія» 2015

19 березня 2015 р. у читальній залі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва відбувся літературно-мистецький вечір «Вільна поезія» до Всесвітнього дня поезії та з нагоди ювілею Ліни Василівни  Костенко.

Віддаючи шану видатній письменниці Ліні Костенко, участь у заході прийняли і наші студенти групи Ф -7, а  Масалова Олена (група  Б- 92) і Литвин Тетяна (група ТК- 73) декламували її твори, а також читали власні вірші: «Листи в АТО» і «Якось я вийшла десь уночі».

Першість міста з волейболу серед дівчат 2015

З 23 по 25 березня в спортивній залі медичного коледжу відбулась першість міста серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитацій з волейболу серед дівчат. В змаганнях прийняли участь 9 команд. Поступившись командам, які у підсумку зайняли призові місця, наша команда забезпечила 5 місце перемогами над командами транспортного коледжу та технологічно-промисловим коледжем ВНАУ.

Екскурсія на ПП " Наша родзинка" організована викладачем Кублінською І.А. для студентів групи ВП-137

Чи полюбляєте ви солодощі, як любимо їх ми? А чи знаєте, ви як їх готують? Ми, студенти групи ВП-137, знаємо, тому що бачили все на власні очі. Фотозвіт про  екскурсію на підприємство " Наша родзинка" , яка відбулася 24.03.2015 р. дивись нижче.