Календар матеріалів

21 Вересень 2016

Круглий стіл «Бабин Яр: без права на забуття»

20.09.2016 р. викладачем історії Пащенко І. І. в групі Ф – 8 проведено інформаційну годину «Бабин Яр: без права на забуття». Мета уроку: вшанувати жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України, розкрити зміст подій, пов’язаний з трагедією в Бабиному Яру, продовжувати формувати основу культури міжнаціональних відносин у суспільстві.

Виховна година «Бабин яр – символ вічної скорботи»

20 вересня викладачами Павлюк Л.Д. і Шмалій Л.І в групах ФБС-9 і ОП – 96 проведено виховну годину, присвячену трагічним подіям в Бабиному Яру 1941 року.
Мета уроку: розкрити суть трагедії Бабиного Яру як однієї із жахливих сторінок порушення права людини на життя, викрити людиноненависницьку політику нацизму, формувати у студентів усвідомлення того, що права людини, мир, життя і злагода людей – найвищі цінності на Землі.

МИНУЛЕ СЬОГОДНІ

З 20.09.16 до 23.09.16 в коледжі діє фотовиставка присвячена 70-річчю КНТЕУ «Історія ВТЕК як структурного підрозділу КНТЕУ. Разом до освітянських звершень».
Студенти мають змогу поринути у сторінки минулого, ознайомитись з історією створення та становлення навчального закладу, переглянути фотографії першого викладацького складу, навчальних кабінетів, порівняти минуле і сьогодення.