Календар матеріалів

23 Лютий 2024

«729 з 3603 днів війни»

23.02.2024р. учасники історично-правового гуртка ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ" провели виховний захід «729 з 3603 днів війни».
Метою заходу було поглибити почуття гордості й принадлежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу і як наслідок – готовності до посильної участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності, долучення до волонтерського руху, глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої памʼяті.
Націю українців неможливо здолати!

Пишаємося, що ми українці

22.02.2024р. викладачка іноземної мови Помазанова О.І. провела  відкрите заняття з англійської мови з теми «Україна - незалежна держава. Свята , традиції та національна кухня країни» в групі Т-9. 
Під час заняття студенти дивилися інформативні відеоролики, брали активну участь у виконанні інтерактивних вправ, складали  діалоги, показували презентацію. Заняття з англійської мови для студентів спеціальності «Туризм» має бути особливо цикавим та мотивувати майбутніх фахівців  вивчати рідну культуру, звичаї, традиції,  щоб потім ділитися своїми знаннями зі світом.