Туризму та природничих дисциплін

Склад ц/к: голова комісії –  Фадєєва Т.Ю. (канд. географ. наук, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії), члени комісії  –  Гаращук С.К. (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії), Олійник А.В. (спеціаліст вищої категорії), Кавун Ж.А. (викладач-методист, спеціаліст вищої категорії), Бас О.П. (спеціаліст вищої категорії), Марчук І.М. (спеціаліст вищої категорії), Апаріна Л.Ю. (спеціаліст вищої категорії), Голота Л.М. (спеціаліст І категорії), Гонзель І. С.

Голова ц/к – Фадєєва Т.Ю. працює у коледжі з лютого 2020 року на посаді викладача туристичних дисциплін. У 2007 році з відзнакою закінчила магістратуру природничо-географічного факультету Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та здобула кваліфікацію викладача географії, вчителя біології. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «викладач-методист».

Дисципліни, які викладаються на цикловій комісії:  географія туризму, спеціалізований туризм, технологія і організація туристичного обслуговування, туристичне краєзнавство та туристичні ресурси України, туристичне країнознавство, сільський та зелений туризм, географія, біологія, харчова мікробіологія, хімія, аналітична хімія, органічна хімія, фізична і колоїдна хімія, санітарія та гігієна в ЗРГ, фізична культура, фізичне виховання, захист України тощо.

Завдання ц/к :

  1. Забезпечити програмне засвоєння студентами начальних дисциплін.
  2. Розвивати професійні здібності студентів та зацікавленість  у вивченні дисциплін професійного циклу; сприяти формуванню дослідницько-творчих здібностей, схильності до креативного мислення; виховання навичок самостійної роботи з метою розвитку потреб у самоосвіті.
  3. Підвищувати професійний рівень викладачів шляхом ознайомлення з інноваційними педагогічними технологіями, систематичного підвищення кваліфікації.
  4. Виховання у студентів постійного інтересу і звички до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
  5. Прищеплення студентам навиків здорового способу життя.
  6. Формування у студентів патріотичної свідомості та національної  гідності, готовності до виконання громадянського та конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України.
  7. Забезпечення у студентів високого рівня фізичного стану,працездатності протягом всього періоду.

Заходи, які проводить циклова комісія: відкриті заняття з застосуванням інноваційних методів, інтерактивних засобів навчання; конференції, круглі столи із провідними спеціалістами галузі; гурткова робота, спрямована на формування творчого, мислячого фахівця в галузі  туризму; позаурочні заходи – олімпіади, науково-практичні конференції, конкурси професійної майстерності, спартакіада коледжу,спортивно-масові заходи, міська та обласна Спартакіади серед закладів фахової передвищої освіти, екскурсії до музеїв військових частин, зустрічі із учасниками бойових дій в зоні АТО та ООС, походи місцями бойової слави, пошукова робота тощо.

Позанавчальні професійно-орієнтовані заходи: майстер-класи, флеш-моби, квести, екскурсії до найуспішніших підприємств міста,  виставки творчих та пошуково-дослідницьких робіт студентів, квест-екскурсії для першокурсників.

 

 

Фадєєва Тетяна Юріївна

Фадєєва Тетяна Юріївна –
викладач туристичних дисциплін

У 2007 році з відзнакою закінчила магістратуру природничо-географічного факультету Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського з кваліфікацією викладача географії, вчителя біології.

Голота Лідія Михайлівна

Голота Лідія Михайлівна – викладач фізичного виховання.
Має повну вищу освіту. В 1992 році закінчила Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту за спеціальністю фізична
культура, кваліфікація – викладач фізичної культури. Тренер. Інструктор з лікувальної фізичної культури. Масажист.
Кандидат у майстри спорту з легкої атлетики.
Педагогічний стаж 30 років.
У коледжі працює з 2023 року, спеціаліст І категорії.

Гаращук Сергій Костянтинович

Гаращук С.К. –

викладач фізичного виховання.

Має дві вищих освіти: у 1998 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут,за  спеціальністю«Фізичне виховання», у 2005 році Вінницький інститут економіки ТАНГ за спеціальністю «Фінанси».

Підписатися на RSS - Туризму та природничих дисциплін