Новини

ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР – 2024»

Викладачі ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» на фінальному турі Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР - 2024» представили свої інноваційні педагогічні практики і здобули призові місця.

Основна мета проведення конкурсу – вивчення та поширення інноваційного педагогічного досвіду, сприяння професійному розвитку, самореалізації педагогів, створення необхідних умов для розвитку творчого потенціалу педагогічних колективів закладів фахової передвищої освіти, удосконалення управління освітнім процесом та підвищення якості підготовки фахівців.

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «ОЛІМПІС 2024 – ВЕСНЯНА СЕСІЯ»

Студенти ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» вкотре взяли участь у Міжнародному конкурсі з англійської мови «Олімпіс 2024 – Весняна сесія» разом з викладачем іноземних мов Радудік О.Є., адже урізноманітнити навчання завжди цікаво і для студентів, і для викладачів. Інтелектуальні заходи спонукають до пошуку, до самостійної роботи, мотивують здобувати перемогу:

Диплом І ступеня – Осінська Анастасія (ФБС-16), Жмурко Вікторія (ФБС-16), Лукіянчук Мар’яна (ПТ-94), Підпонаровська Ілона (ФБС-16), Яшан Юлія (ФБС-16), Холоденко Адріана (Ф-3);

Майстерклас для учнів КЗ «Вінницький ліцей №20»

16 квітня 2024 р. у студенти ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» Терещук Катерина та Пилявець Ольга (гр. ТРГ-154) під керівництвом викладачів Кублінської І.А. та Безрученко О.М. провели майстерклас «Знай – споживай» для учнів 9-х
класів Вінницького ліцею № 20.
Під час майстеркласу школярі не лише дізналися про переваги й недоліки снекової продукції, цікавинки сучасної технології приготування «швидкої їжі», але й спробували власноруч приготувати смачні й корисні енергетичні батончики та крафтові цукерки.

ЗАНЯТТЯ-ЕКСКУРСІЯ У ЛІТЕРАТУРНО-МЕМОРІАЛЬНОМУ МУЗЕЇ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО

Студенти ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» групи Ф-3 разом з викладачами Бабійчук І.В. та Помазановою О.І. провели виїзне заняття-екскурсію у Вінницькому літературно-меморіальному музеї Михайла Коцюбинського з теми «Література рідного краю», з’ясувавши вклад подільського письменника-модерніста в скарбницю національної ідентичності. Екскурсію проведено з подвійною метою: розвиток мовленнєвої діяльності, комунікативних навичок рідною мовою та англійською, послуговуючись цікавими біографічними фактами.

ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

11.04.2024р. у ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» відбувся захист навчальної практики здобувачами освіти групи ПТ-92 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Комісії в складі заступника директора з навчально-виробничої роботи Кислинської І.І., керівників практики Трубляк Г.М. та Солоненко Л.М. були презентовані дослідження за індивідуальними завданнями студентів.

Майстерклас у рамках проєкту «Українська піч мандрує світом»

        Щирою душею і талановитою молоддю майбутніх кухарів ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» 10 квітня 2024 р. в рамках проєкту «Українська піч мандрує світом» викладачами Пугачем Ю.П. і Матвієнко Л.А. проведено майстерклас приготування українського борщу на вишні і пісного борщу з білими грибами на відкритому вогні з метою популяризації старовинних традиційних українських страв.

Результативна участь в Обласній олімпіаді з інформатики серед коледжів!

Результативна участь в Обласній олімпіаді з інформатики!

09 квітня 2024 року на базі ВСП "Вінницький фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну КНУБА" пройшла Обласна олімпіада з інформатики серед здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти Вінницької області.

В олімпіаді взяли участь представники 15 закладів освіти області, які вибороли честь називатися найкращими інформатиками.

ХОЛОПОВ Іван, студент групи ПТ-93, посів ІІ місце серед учасників олімпіади.

Вітаємо юного інформатика  та викладача ВІТЮКА Анатолія зі значними здобутками!

ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ У КОМПАНІЇ «ТopRest HoReCa service»

09.04.2024 р. відбулась зустріч здобувачів освіти групи ТРГ – 152, ГРС – 10 спеціальностей 181 «Харчові технології» та 242 «Готельно-ресторанна справа» із засновниками компанії «ТopRest HoReCa service» http://toprest.com.ua/  Валентиною та Тарасом Якобчук.
 Майбутні фахівці ознайомились в цікавій і пізнавальній формі з особливостями впровадження системи HACCP в роботу закладів ресторанного господарства; індивідуального проектування ЗРГ; підбору посуду, інвентарю, устаткування для якісної роботи ЗРГ.
Щиро дякуємо за гостинність і неоціненні знання.

Профорієнтаційний захід в КЗ «Вінницький ліцей №32»

5 квітня 2024 року студенти ІІІ курсу ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» Студілко С., Драч М. та Кватернюк В. під керівництвом викладача Солоненко Л.М. відвідали учнів 9 класів КЗ «Вінницький ліцей №32» з метою профорієнтаційної роботи.
Студенти коледжу ознайомили учнів зі спеціальностями, за якими проводиться підготовка, детальніше зупинились на спеціальності «Підприємництво та торгівля».