ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «УКРАЇНСЬКІ СВЯТА ТА ТРАДИЦІЇ»

18.12.2023 року у ВСП «Вінницький торговельно - економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету» було проведено тематичну Олімпіаду з англ. мови «Українські свята та традиції»

Викладачка іноземної мови Помазанова О. І. організувала та долучила до участі в Олімпіаді студентів І-ІІ курсів коледжу. Тематика Олімпіади сподобалася студентам. Вони прагнуть бути обізнаними у культурі та звичаях українського народу, проявляють бажання знати украіїнські свята. Все це вивчають не лише українською, а й англійською мовою. Найактивніші студенти з груп Ф-3, Ф-4, АП-1, ПТ-92, ПТ-94, ФБС-16, Т-9 змагалися у знаннях, виконуючи завдання Олімпіади. Маємо чудові результати!

Отже, вітаємо переможців:

І місце- Гуральська Дар‘я (Ф-3)

ІІ місце розділили студентки Адріана Холоденко та Рибак Лілія (гр Ф-3 )

ІІІ місце розділили Бойко Марія ( гр. Ф-4) та Латинцева Марія ( гр. ПТ-92).

Дорогі студенти ! Дякуємо , що цінуєте культуру рідної країни, прагнете долучитися до національної ідентичності. Це є дуже актуальним сьогодні, коли Україна у жорстокій боротьбі з російським фашизмом відстоює свою незалежність. Не сумніваємося, що при нагоді зможете достойно презентувати свої знання про рідну країну англійською мовою.

Молодці! Так тримати!