Новини

Урочистості з нагоди вручення дипломів фаховим молодшим бакалаврам 2024!

4 липня 2024 року у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» відбулись урочистості присвячені врученню дипломів фаховим молодшим бакалаврам зі спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Облік і оподаткування», «Готельно-ресторанна справа», «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Філологія».

ФІЛОЛОГИ ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» успішно склали КЕ!

У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» 20-21 червня 2024 року у випускній групі Ф-2 зі спеціальності 035 «Філологія» відбувся державний кваліфікаційний екзамен. У складі комісії працювали: голова комісії – Макодай І.І., доцент кафедри іноземних мов з курсом латинської мови та медичної термінології Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, члени комісії – викладачі іноземних мов, методисти, спеціалісти вищої категорії – Телячук Н.В. та Бондарчук А.А.

Кваліфікаційний екзамен зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 071 «Облік та оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Підсумком трирічного навчання здобувачів освіти ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» є кваліфікаційні екзамени. Це результат стартового майданчика кар’єрного зростання майбутніх випускників коледжу.

МАЛЬОВНИЧИЙ КУТОЧОК У ВІННИЦІ – САДИБА М. КОЦЮБИНСЬКОГО

За сталою традицією студенти-філологи ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» групи АП- 1 разом з викладачем Швець О.С. 06 червня 2024 року відвідали музей-садибу М. Коцюбинського, де провели заняття-екскурсію з теми «Література рідного краю» та мали можливість удосконалити власну мовленнєву компетентність з іноземної та української мов.

Територія, на якій розташовано мальовничий будиночок, де народився і проживав письменник, особливо гарна в цю пору року: неймовірна кількість троянд та інших рослин, серед яких є й ті, які привіз із закордону і висадив біля хатини сам М. Коцюбинський.

Внутрішньоколеджна олімпіада з дисципліни "Технологія продукції ресторанного господарства"

12.06.2024 р. у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» проведена внутрішньоколеджна олімпіада з дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства» серед студентів 3-го курсу зі спеціальності «Харчові технології».
Метою олімпіади є виявлення обдарованої студентської молоді, стимулювання творчої праці студентів та педагогічних працівників, підвищення якості підготовки майбутніх фахівців, активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів.

ЗАНЯТТЯ-ЕКСКУРСІЯ «ЛІТЕРАТУРА РІДНОГО КРАЮ» У ВСП «ВТЕФК ДТЕУ»

За програмою вивчення літератури рідного краю відбувається в розділі «Позакласне читання». Але нашим студентам мало лише читати, потрібно постійно відчувати і зв'язок із майбутньою професією, набувати потрібних навичок та умінь. Саме тому ми з групою Т-10 спеціальності «Туризм»  відвідали музей-садибу М.М. Коцюбинського, доторкнулися до дерев, яких торкалася рука неперевершеного імпресіоніста, ще раз пірнули у світ генія-земляка, зарядилися натхненням та набралися творчої наснаги.

Х ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС-ТУРНІР «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2024»

З 12 березня по 13 травня 2024 року в рамках реалізації інноваційного освітнього проєкту на всеукраїнському рівні за темою «Розвиток підприємницької компетентності здобувачів освіти» (наказ МОН від 06.11.2023 № 1371) відбувся Х Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми-2024».
Бізнес-турнір проведено під егідою Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.
У заході взяли участь 1282 учасника, серед яких здобувачі освіти ВСП «ВТЕФК ДТЕУ» мають вагомі досягнення:
Диплом лауреата: Оксана ГРИГОРЕНКО (гр.ПТ-90)

Бліц-інфо від випускниці коледжу Химчук Юлії

Зустріч з випускниками коледжу – завжди приємна подія. Цікаво вислухати про їхні успіхи, здобутки в професійній діяльності.
Цікава, змістовна, креативна, професійна розповідь Химчук Юлії відбулася зі студентами групи ТРГ-151, спеціальності «Харчові технології» з теми «Формула ідеальної страви».
Вона розповіла про сучасні тенденції складання «сет-меню», важливість об’єднання різноманітних страв єдиною ідеологією шефа, його авторським баченням та філософією.