Календар матеріалів

16 Вересень 2022

ВИДАТНІ ОСОБИСТОСТІ ВІННИЧЧИНИ: МИХАЙЛО КОЦЮБИНСЬКИЙ

До дня народження відомого вінничанина М.М.Коцюбинського, українського письменника-модерніста, зачинателя імпресіонізму, який вивів українську літературу на європейський рівень, студенти групи ОП-103 разом з викладачем Бабійчук І.В. провели захід «Як добре ми знаємо Михайла Коцюбинського?». Разом з першокурсниками пригадали найцікавіші факти життєвого та творчого шляху видатного митця, спробували перевірити свої знання в літературній вікторині – і відповіли на всі питання.
Студенти пишаються своїм земляком, і шана до Сонцепоклонника передаватиметься із покоління в покоління.

Тренування послідовності дій в надзвичайній ситуації

         «Запобігти, врятувати, допомогти!» - це гасло українських рятувальників. Представники регіонального підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) м. Вінниці 14 вересня 2022 року відвідали ВСП "ВТЕФК ДТЕУ" та  провели тренування з евакуації. Коли пролунав сигнал тривоги, всі студенти та працівники коледжу негайно покинули навчальні і робочі місця та відправилися в найпростіше укриття.

Батьківські збори груп І курсу

16 вересня 2022 р. у ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» відбулись батьківські збори груп І курсу. Під час зустрічі обговорювались питання загальної діяльності закладу, навчальної та виховної роботи.