Я люблю ВТЕК. Дебют Першокурсника

Саме під таким гаслом в коледжі розпочався конкурс нових талантів, які вперше засяяли на сцені та заворожили своїми виступами всю глядацьку залу.
Основною вимогою було представлення кожною групою першого курсу концертної програми , яка б максимально розкрила таланти «першачків». Студенти мали можливість проявити себе у різних жанрах, таких як: вокальний, хореографічний, СТЕМ, декламування віршів та хенд мейд. Конкурсантів оцінювали: голова журі – директор коледжу Балицька В.Є., завідувач відділення Дуднік Л.В. , завідувач відділення Яковлєва Л.М., голова РСС – Януш Марина та представники РСС – Сторожук Єлизавета.
Перед початком виступів до конкурсантів звернулась директор коледжу Валентина Євгеніївна Балицька, яка висловила надію на те, що творчий колектив коледжу поповниться обдарованою та ініціативною молоддю.
Довгоочікуваним моментом для конкурсантів була церемонія нагородження грамотами. Було вручено багато нагород, в тому числі за перемогу у номінаціях «Кращий вокальний номер», «Хореографія», «СТЕМ», «Декламування віршів» та «Handmade». Заслужену нагороду здобула група ГРС-3, яка своїм виступом «зірвала» шквал глядацьких оплесків, друге та третє місця посіли групи ПТ-80 та ХТ-141.
Члени журі під час нагородження переможців підкреслили високу майстерність та талант виконавців, побажали їм наснаги та успіхів не тільки у навчанні, а й у їх творчій діяльності.
Неймовірні емоції охопили не тільки учасників конкурсу, а й глядачів в залі, які протягом усього конкурсу активно підтримували своїх улюбленців.
Вітаємо переможців та чекаємо нових ідей та пропозицій!!!